Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Пенсійний фонд України запускає новий сервіс

   

Незабаром подати заявку на оформлення пенсії можна буде онлайн.

Про це повідомив заступник Глави Пенсійного фонду України Владислав Машкін.



Представник відомства на черговій прес-конференції оголосив про організацію запуску спеціального електронного сервісу для тих, кому необхідно в віддаленому режимі подати документи на оформлення пенсії.

Як заявляє Владислав Машкін, скоро за призначенням пенсії люди зможуть звернутися не тільки до підрозділу відомства, а й за допомогою веб-порталу. Достатньо відсканувати пакет документів і заяву, щоб потім документи в електронному вигляді могли автоматично обробити в Пенсійному фонді.

“Коли буде прийнято рішення про призначення пенсії, клієнта запросять до відділення Фонду для видачі пенсійного посвідчення”, – пояснив заступник глави відомства.

На переконання керівництва Фонду, за передовими інформаційними технологіями стоїть майбутнє, а суспільство має потребу в подібних сервісах. Зараз люди прагнуть отримати документи або подати їх, не виходячи з дому. У країні вже реалізовано досить багато подібних проектів, зауважив Владислав Машкін і додав, що у відомстві також хочуть бути доступними, прозорими і максимально уникати традиційного бюрократичного механізму роботи.

Він додав, що подібна ініціатива допоможе збільшити кількість послуг, що надаються населенню дистанційно.
   
   

Незабаром подати заявку на оформлення пенсії можна буде онлайн.

Про це повідомив заступник Глави Пенсійного фонду України Владислав Машкін.



Представник відомства на черговій прес-конференції оголосив про організацію запуску спеціального електронного сервісу для тих, кому необхідно в віддаленому режимі подати документи на оформлення пенсії.

Як заявляє Владислав Машкін, скоро за призначенням пенсії люди зможуть звернутися не тільки до підрозділу відомства, а й за допомогою веб-порталу. Достатньо відсканувати пакет документів і заяву, щоб потім документи в електронному вигляді могли автоматично обробити в Пенсійному фонді.

“Коли буде прийнято рішення про призначення пенсії, клієнта запросять до відділення Фонду для видачі пенсійного посвідчення”, – пояснив заступник глави відомства.

На переконання керівництва Фонду, за передовими інформаційними технологіями стоїть майбутнє, а суспільство має потребу в подібних сервісах. Зараз люди прагнуть отримати документи або подати їх, не виходячи з дому. У країні вже реалізовано досить багато подібних проектів, зауважив Владислав Машкін і додав, що у відомстві також хочуть бути доступними, прозорими і максимально уникати традиційного бюрократичного механізму роботи.

Він додав, що подібна ініціатива допоможе збільшити кількість послуг, що надаються населенню дистанційно.

А що там подавати?
Навіть подавати нічого не потрібно.
Взагалі.
Все є в персоніфікованому обліку.

Якщо немає, тоді для уточнення якісь довідки.
   
А що там подавати?
Навіть подавати нічого не потрібно.
Взагалі.
Все є в персоніфікованому обліку.

Якщо немає, тоді для уточнення якісь довідки.

Эххх...молодёжжжжь. ...

Представь, люди работали, служили, учились и ДО внедрения перс. облику.

   
А що там подавати?
Навіть подавати нічого не потрібно.
Взагалі.
Все є в персоніфікованому обліку.

Якщо немає, тоді для уточнення якісь довідки.

Довідка, наприклад, про з/п за 60 місяців до історичного матеріалізму запровадження персоніфікованого обліку
   
Эххх...молодёжжжжь....

Представь, люди работали, служили, учились и ДО внедрения перс. облику.

То до жопи, я збирав довідки про До, виявилось, що вони не потрібні.
   
   

Незабаром подати заявку на оформлення пенсії можна буде онлайн.

Про це повідомив заступник Глави Пенсійного фонду України Владислав Машкін.



Представник відомства на черговій прес-конференції оголосив про організацію запуску спеціального електронного сервісу для тих, кому необхідно в віддаленому режимі подати документи на оформлення пенсії.

Як заявляє Владислав Машкін, скоро за призначенням пенсії люди зможуть звернутися не тільки до підрозділу відомства, а й за допомогою веб-порталу. Достатньо відсканувати пакет документів і заяву, щоб потім документи в електронному вигляді могли автоматично обробити в Пенсійному фонді.

“Коли буде прийнято рішення про призначення пенсії, клієнта запросять до відділення Фонду для видачі пенсійного посвідчення”, – пояснив заступник глави відомства.

На переконання керівництва Фонду, за передовими інформаційними технологіями стоїть майбутнє, а суспільство має потребу в подібних сервісах. Зараз люди прагнуть отримати документи або подати їх, не виходячи з дому. У країні вже реалізовано досить багато подібних проектів, зауважив Владислав Машкін і додав, що у відомстві також хочуть бути доступними, прозорими і максимально уникати традиційного бюрократичного механізму роботи.

Він додав, що подібна ініціатива допоможе збільшити кількість послуг, що надаються населенню дистанційно.

А откуда вообще этот текст?
Дело в том, что на портале ПФУ эта опция уже давно прорисована. Через пару недель сам собираюсь воспользоваться.
   
Re: Пенсійний фонд України запускає новий сервіс

   

Незабаром подати заявку на оформлення пенсії можна буде онлайн.

Про це повідомив заступник Глави Пенсійного фонду України Владислав Машкін.



Представник відомства на черговій прес-конференції оголосив про організацію запуску спеціального електронного сервісу для тих, кому необхідно в віддаленому режимі подати документи на оформлення пенсії.

Як заявляє Владислав Машкін, скоро за призначенням пенсії люди зможуть звернутися не тільки до підрозділу відомства, а й за допомогою веб-порталу. Достатньо відсканувати пакет документів і заяву, щоб потім документи в електронному вигляді могли автоматично обробити в Пенсійному фонді.

“Коли буде прийнято рішення про призначення пенсії, клієнта запросять до відділення Фонду для видачі пенсійного посвідчення”, – пояснив заступник глави відомства.

На переконання керівництва Фонду, за передовими інформаційними технологіями стоїть майбутнє, а суспільство має потребу в подібних сервісах. Зараз люди прагнуть отримати документи або подати їх, не виходячи з дому. У країні вже реалізовано досить багато подібних проектів, зауважив Владислав Машкін і додав, що у відомстві також хочуть бути доступними, прозорими і максимально уникати традиційного бюрократичного механізму роботи.

Він додав, що подібна ініціатива допоможе збільшити кількість послуг, що надаються населенню дистанційно.
А це ще шо за херня? Вже хочуть всіх сєпарів в електронному режимі пооформлювати на українську пенсію? Ну, ніхуя сібє струя!
   
То до жопи, я збирав довідки про До, виявилось, що вони не потрібні.

Разговор не просто о довидках... Трудовую книжку (сканы) с соотв. записями таки предоставить надо. Ну и паспорт , ИНН...
   
То все буйня и все до сраки и єти йопаные маки (С) Не известный автор.

Я тут давеча был нкобережен и тиснули у меня лопатник. 
С мать его за ногу беометрическим паспортом пластиковым говном, как потом оказалось.
И шо вы думаете. Я пришел в ЦНАП приложил палец к сканеру и мне выдали новый.
Ага щаз.
Ладно согласен о свидетельстве о брака за пару лет всякое может случится.
Ладно форма 13-ть может, я переехал.
Но на кой ляд им нужно было свидетельство о рождении
Еще раз мои отчипятки пяльцев.
Еще раз мое фото
Еще раз моя подпись.

Если у них это и так якобы есть в цифровом виде.
   
Ну и паспорт , ИНН...
))) А государство типа их не знает...
Культ карго, бля...
Главное создать сто тыщ баз, порталов, сервисов...
И везде, что то нужно загружать, подтверждать, указывать...
   
Re: Пенсійний фонд України запускає новий сервіс

То все буйня и все до сраки и єти йопаные маки (С) Не известный автор.

Я тут давеча был нкобережен и тиснули у меня лопатник. 
С мать его за ногу беометрическим паспортом пластиковым говном, как потом оказалось.
И шо вы думаете. Я пришел в ЦНАП приложил палец к сканеру и мне выдали новый.
Ага щаз.
Ладно согласен о свидетельстве о брака за пару лет всякое может случится.
Ладно форма 13-ть может, я переехал.
Но на кой ляд им нужно было свидетельство о рождении
Еще раз мои отчипятки пяльцев.
Еще раз мое фото
Еще раз моя подпись.

Если у них это и так якобы есть в цифровом виде.

Не турбуйтесь.
Може ще доведеться змінити.
Всім всі нові чіповані документи.
Їх захист вже півтора року як зламали.

Україна має того ж постачальника чипів, що і Іспанія.
   
))) А государство типа их не знает...

Да, не знает.
   
Re: Пенсійний фонд України запускає новий сервіс

То все буйня и все до сраки и єти йопаные маки (С) Не известный автор.

Я тут давеча был нкобережен и тиснули у меня лопатник. 
С мать его за ногу беометрическим паспортом пластиковым говном, как потом оказалось.
И шо вы думаете. Я пришел в ЦНАП приложил палец к сканеру и мне выдали новый.
Ага щаз.
Ладно согласен о свидетельстве о брака за пару лет всякое может случится.
Ладно форма 13-ть может, я переехал.
Но на кой ляд им нужно было свидетельство о рождении
Еще раз мои отчипятки пяльцев.
Еще раз мое фото
Еще раз моя подпись.

Если у них это и так якобы есть в цифровом виде.

То тебе ідентифікували в такий спосіб - приналежність того, що у них є, тобі як фізичній особі без роду і без плємєні - ти ж без паспорта до них прийшов?

Це те ж саме, що у мене в Приватбанку - коли не зайду по прив*язку картки до конкретної юрособи, або із вклеєною другою фоткою в паспорт надати їм ксерокопію - весь час сунуть мені межиочі свого планшета без попередження. Та ще так різко, що я пугаюся, а вони мабуть теж бояться, що я встигну втікти із залу ще ДО того, як они мене сфоткають - отак і ганяємося один за одним - вони за мною із планшетом, а я їх вз*ябую по гарячій їхній лінії. Ось коли мені набридне - напишу в Нацбанк і нехай мені там пояснять, чому порушується моє право самій вирішувати, коли мене можуть фотографувати в негромадському місці, а коли ні без мого дозволу, і чому факт існування вже укладеного договору і жодного разу не порушеного з мого боку, ставлять у залежність від незаконної вимоги. Адже окрім того, що закон захищає моє право самій вирішувати, коли давати згоду на фотографування, ще й в жодному ні Законі, ні підзаконному акті не вказується, що ідентифікація і верифікація фізичної особи повинні відбуватися із застосуванням фотографування, або якихось інших незаконних методів.

Останнє редагування: 2 травня 2019 23:22:15 від Karoffka
   
То тебе ідентифікували в такий спосіб - приналежність того, що у них є, тобі як фізичній особі без роду і без плємєні - ти ж без паспорта до них прийшов?

Я понимаю, что у жвачные животные тупые.
Но все же даю намек БИО..МЕТРИЧЕСКИЙ..П АСПОРТ.
   
Re: Пенсійний фонд України запускає новий сервіс

Я понимаю, что у жвачные животные тупые.
Но все же даю намек БИО..МЕТРИЧЕСКИЙ..П АСПОРТ.

І шо? Сасєм тупой? Чи іщо тупєє? ЯК зафіксувати процедуру проходження тобою біометрії в ЦНАПІ? Там є відповідні апарати, що фіксують сам факт співпадіння твоїх папілярних узорів і тих зразків, що є у них в картотеці? ЦНАП, щоб ти знав, тільки збирає пакети відповідних документів - їм склали перелік необхідних документів - вони у тебе їх витребували. А все інше робиться вже в УДМС. Адже паспорта тобі виготовлюватиме не ЦНАП, а УДМС.

Ферштейн, тупоє живодноє (с, тупой пастор).
   
истерикой
прикорытной мелкой чинушки удовлетворен
   
То все буйня и все до сраки и єти йопаные маки (С) Не известный автор.

Я тут давеча был нкобережен и тиснули у меня лопатник. 
С мать его за ногу беометрическим паспортом пластиковым говном, как потом оказалось.
И шо вы думаете. Я пришел в ЦНАП приложил палец к сканеру и мне выдали новый.
Ага щаз.
Ладно согласен о свидетельстве о брака за пару лет всякое может случится.
Ладно форма 13-ть может, я переехал.
Но на кой ляд им нужно было свидетельство о рождении
Еще раз мои отчипятки пяльцев.
Еще раз мое фото
Еще раз моя подпись.

Если у них это и так якобы есть в цифровом виде.



   
Достатньо відсканувати пакет документів і заяву, щоб потім документи в електронному вигляді могли автоматично обробити в Пенсійному фонді.
Здаю документи на пенсію . Встиг крутонутись за 16-ть днів у в кінці року та у період новорічних свят .

- Працівниця громадської приймальні ПФУ , передивляючись трудову - " Ооо , у Вас осьо тут у в оцьому записі погано видно круглу печатку підприємства , принесіть будь ласка довідку , що Ви там дійсно працював".

У інше моє відвідування дивиця військовий квиток - "Ооо , у Вас осьо у військовому дата направлення до військової частини вписана кульковою ручкою . Або несіть довідку із військомату , або знімем три дні стажу і зарахуєм дату прибуття до військової частини ..."

Як мені отой бл_цький електроний сервіс , визначить які довідки потрібні ..?

Краще би вони змінили закон і забов'язали отих чиновниць факсові запити робити на підставі поданої заяви та доданої трудової книжки , бо зара вони лише ролю "вчительки" виконують , котрій учні домашні завдання приносять - схотіла прийняла , не схотіла - знайшла привід - іди гуляй .


Зараз люди прагнуть отримати документи або подати їх, не виходячи з дому.

Мо люде і прагнуть та довідки про пільговий гарячий стаж на одному підприємстві п'ять разів переробляв і ще на одному - чьотирі рази .
То кома не у тому місці надрукована , то назву параграхва трохи шось не так надрукували і кожного разу як приносю до ПФ , роздивляюця усе з нуля , бо ніякої фіксації відвідувань нема , часу витрачають марно немєряно і нічого не встигають .

Я не спеціаліст у знанні форм , зовнішнього вигляду , усіх отих бланків та довідок .

І шо буде коли я надішлю на отой електронний сервіс відскановану але помилкову за формою довідку ..?

Висновок , я якості ІМХО - звіздьож і чергова показуха усі їхні сервіси , доки не змінять внутрішні методи роботи .

ПиСи . Усі 18-ть довідок сумарно , що здавав , кількість аркушів вже не згадаю , у в отой вже останній день здачі , працівниця громадської приймальні ПФ , переганяла на сканері у в електронну форму із післяобід , з 13.00 і до 16.30 , по ходу іще і займаючись видачею мені бланків на заяви різні і іншими технічними дрібницями .

ПиСи 2 .  То я тАк , фрагментами , намагавсь отой весь звиздець , шо там творицця змалювати .
 А як "соплі жували" із перевіркою отих довідок про гарячий стаж , то взагалі трахвіку не вистачить друкувати . ))
   
Про це повідомив заступник Глави Пенсійного фонду України Владислав Машкін.

Він випадково не бажає навести лад у Шевченківському відділенні ПФ м. Києва. ???

Вулиця Бульварно-Кудрявська, якщо він забув. Почати з банального - тупо зробити ремонт в тому бувшому дитсадочку  (td) І нормальних працівників найняти, щоб не треба було по три роки по судах та апеляціях ходити... :(


   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія