Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

П’яний президент України Петро Порошенко заявив, що планує знову балотуватися в президенти.

А взагалі зєбільо таке смішне...шось верещить вже п'ять років, метушиться...Намага ється постійно довести, що Зєлічка набагато краще за Петро....
Ви будете страшенно здивовані - але всім нас рать. Краще-гірше...Після війни все одно картина політична буде настільки разюче іншою, що ні Зє ні По там не буде.
Так що досить вам вже надриватися  :D
   
На цьому місці повинен бути відосик Зєлі біля крімля навесні 2014 який зубоскалить з приводу введення-відведення українських військ і українських повій.
Але мені влом його ставти  - це відео і так всі знають  :gigi:
ну це таке. Кандидат Порошенко теж не сильно протиставляв себе Хуйлу.
   
А взагалі зєбільо таке смішне...шось верещить вже п'ять років, метушиться...Намага ється постійно довести, що Зєлічка набагато краще за Петро....
Ви будете страшенно здивовані - але всім нас рать. Краще-гірше...Після війни все одно картина політична буде настільки разюче іншою, що ні Зє ні По там не буде.
Так що досить вам вже надриватися  :D
а в мене склалось враження, що це ви 5 років всюди сунете свого гнидного Петра.
   
Залужного зняли, мобілізацію провалили, на фронт забили... при Пороху такого не було, ідіть ви нахрін зелені з вашою темою
тебе  переїбе лопатою кожен свободівець олігофрене, за  твою олігофренію
   
А взагалі зєбільо таке смішне...шось верещить вже п'ять років, метушиться...Намага ється постійно довести, що Зєлічка набагато краще за Петро....
Ви будете страшенно здивовані - але всім нас рать. Краще-гірше...Після війни все одно картина політична буде настільки разюче іншою, що ні Зє ні По там не буде.
Так що досить вам вже надриватися  :D
Всю тему не читав. Тут були люди, які в захваті від Зе?
   
Власне, коцяпаблядь, це який рік і де перебував тоді цей твій московський соратник по піз-дежу?

Вже перевзувався, кацапоблядь, у померанч і азарова намагався перевзути чи переліняти...
   
а в мене склалось враження, що це ви 5 років всюди сунете свого гнидного Петра.

Хто  - я ?? p.s. автор цієї теми хто - прихильники певної політсили чи гнійний зєфан ?  :weep:
   
Всю тему не читав. Тут були люди, які в захваті від Зе?

Я теж не читала тему - але на передостанній сторінці є одна прєстарєла неадекватна фанатка  :D
   
Я теж не читала тему - але на передостанній сторінці є одна прєстарєла неадекватна фанатка  :D

І що вона пише про подвиги Зе?
   
І що вона пише про подвига Зе?

Нє тошні. Все, на що здатні фанати Зьє - обливати лайном Пороха. Це ВСЕ на що вони здатні.
А якщо тобі цікаво шукати її дрочку на найвеличнішого - читай її дописи.
   
Хто  - я ?? p.s. автор цієї теми хто - прихильники певної політсили чи гнійний зєфан ?  :weep:

Так чого ви сюди влізли з абстинетними рефлексіями,  сало  скінчилось чи горілка? Розумію... :weep:
   
Нє тошні. Все, на що здатні фанати Зьє - обливати лайном Пороха. Це ВСЕ на що вони здатні.
А якщо тобі цікаво шукати її дрочку на найвеличнішого - читай її дописи.
:-o
Тобто вихваляння досягнень Зе не було?
   
Так чого ви сюди влізли з абстинетними рефлексіями,  сало  скінчилось чи горілка? Розумію... :weep:

Ну ось це рівень зєботви, що єрмак понабирав по інтернету за 3 грн  :weep:
Доречі, рівень аргументації і інтелекту феєрично співпадає з рівнем кацапських довбойопів  - просто не відрізниш.
Скоріш за все це одні і ті ж самі ботомережі  - перекладають свій панос через гугл-транслейт і вперед.
   
:-o
Тобто вихваляння досягнень Зе не було?

Ні, не було. І за Зє вона не голосувала. Заспокойся.
p.s. ти не вважаєш, що існування такої гілки - це показник піздуватості зєфанатів ?  Чи тобі - сайдьот ?  :D
   
Ні, не було. І за Зє вона не голосувала. Заспокойся.
p.s. ти не вважаєш, що існування такої гілки - це показник піздуватості зєфанатів ?  Чи тобі - сайдьот ?  :D
Такі гілки не на часі в час війни.
Але де тут вихваляння Зе? Є хоча б один приклад?
   
:-o
Тобто вихваляння досягнень Зе не було?

Це вже мадамі сто разів тільки на моїй пам'яті писали, що у другому турі було зрозуміло, що буде при порошенку і не зрозуміло, що буде при зеленському. Вибір був між втратою суверенітету під виглядом договорняків з хуйлом і зберіганням головсвином накраденого та невизначенністю. Але мадамі подобається жерти колючки, мабуть це фізіологічне...
   
Це вже мадамі сто разів тільки на моїй пам'яті писали, що у другому турі було зрозуміло, що буде при порошенку і не зрозуміло, що буде при зеленському. Вибір був між втратою суверенітету під виглядом договорняків з хуйлом і зберіганням головсвином накраденого і невизначенністю. Але мадамі подобається жерти колючки, мабуть це фізіологічне...

блядський цирк  - не зрозуміло їм було, дегенератам   :lol:   :facepalm1: 
   
блядський цирк  - не зрозуміло їм було, дегенератам   :lol:   :facepalm1: 

Так і є, твій свин досі на волі, тут Зе точно дав маху.
   
Такі гілки не на часі в час війни.
Але де тут вихваляння Зе? Є хоча б один приклад?

Не прикидайся дебілом. Ти прекрасно розумієш сенс створення таких лайно-гілок: не давати раптом розслабитися манюпасу і кожного дня нагадувати яке лайно Петро. Бо РАПТОМ
манюпас щось забуде і почне косо дивитися на Зєлічку і з цікавістю - в сторону Петра. Ну такая вона, збочена логіка зелених Гебельсів. Тільки вони не знають насправді, що манюпасу насрать і на Зє і на По  :D  Але вони як медвечук намагаються служити владі і доводити свою користь до останнього  :D
   
Наслідком бездіяльності По є прихід до влади ставленика Кремля і олігархів, а Мудачук з Портновими і з їхніми розстрільними списками йшли в комплекті, як вишеньки на торті для хуйла.
:facepalm1: Круто, нічого не скажеш. То це ставленик Кремля Зе так люто загнобив Мудачука, після того як всього лише "бездіяльний" ворог кремля Петро підніс того чортового хуйляцького кума на нечувану досі для нього висоту?
Ольгерде, на яку голову можна натягнути такий виверт, що суперечить елементарній логіці?
Чи Мудачук не має стосунку до кремля, а то й ще гірше - є таємним ворогом хуйла і паРаші?
   
Тільки вони не знають насправді, що манюпасу насрать і на Зє і на По
Так чого ви вистрибуєте з трусів, жеріть собі смажену картопельку з кацапопропагандонам и і не партеся. Якого біса збудилися? :weep:
   
Залужного зняли, мобілізацію провалили, на фронт забили... при Пороху такого не було, ідіть ви нахрін зелені з вашою темою
При твоєму "пороху" Залужного і НЕ призначали теж.
До речі, порівняй ГУР Бурби з його ідіотськими "спецопераціями", єдиним наслідком яких була всесвітня ганьба України - і сьогоднішнє ГУР Буданова. Як тобі?
   
Нє тошні. Все, на що здатні фанати Зьє - обливати лайном Пороха. Це ВСЕ на що вони здатні.
А якщо тобі цікаво шукати її дрочку на найвеличнішого - читай її дописи.
Ти вкрай примітивна, Бякусько. Зрештою, а якою може бути фанатична прихильниця Каракулевого?
Твереза оцінка діяльності диякона МПЪ жодним чином не передбачає фанатіння за Зе.
 Розумію, це заскладно для тебе, але нічого не вдієш.
   
свин досі на волі, тут Зе точно дав маху.
Зе не прокурор, не слідчий, і не суддя, щоб мати вплив на волю і неволю. У нас демократична країна. Чи, по-вашому, українське правосуддя сьогодні діє за командою "фас" від Президента?
Гм. Хоча - юрист за освітою, хто зна, може трішечки шиє, для себе. Чи адвокатурою займається, рятуючи свина від заслуженої тюряги.
   
Бльо яка ти вумна - як вутка  :gigi:
Шо ні слово - то в граніті :))) Тебе ще на нобєлєвку міра не висунули раптом ?  :D
p.s. ти краще спитай, чого  твого Зє обрали - от тут питання на 100 мільонів. ЧОМУ серед  40-ка кандидатів обрали ляльку Коломойського і обслугу Януковічя.
Хоча кого я питаю  - ти ж його й обирала  :weep:
Знов ти, генератор маячні.
 Ти вже придумала чому Петю одностайно обрали на перший термін і демонстративно прокатили на другому так само одностайно?
   
Твереза оцінка діяльності диякона МПЪ жодним чином не передбачає фанатіння за Зе.
А чи передбачає, на вашу думку, твереза оцінка діяльності Зе (як ви зволите негарно висловлюватись), фанатіння від каракулевого злодія і псевдо-благодійника?
   
Зе не прокурор, не слідчий, і не суддя, щоб мати вплив на волю і неволю. У нас демократична країна. Чи, по-вашому, українське правосуддя сьогодні діє за командою "фас" від Президента?
Ясна річ, що ні. Петро реформував судову гілку влади незворотньо, тому ніякого фасу не буде. Тільки Закон. І тільки за це реформування петру треба ставити пам'ятник...
   
Петро реформував судову гілку влади незворотньо
Це неправда. Ви це говорите від недостатньої інформованості, чи просто така спроба пожартувати?
І, якщо ваша версія вірна, то як міг Президент позасудово сприяти ув'язненню свина?
   
Це неправда. Ви це говорите від недостатньої інформованості, чи просто така спроба пожартувати?
І, якщо ваша версія вірна, то як міг Президент позасудово сприяти ув'язненню свина?

Розумієте, я вірю порошенку. Якщо він обіцяв це зробити ще на початку каденції 2014 року, то він це зробив, тому що усвідомлював екзистенційні виклики, з якими зіткнулася країна. Він же не бажав зберігання в Україні бандитсько-олігархічного устрою, чи не так?
   
тебе  переїбе лопатою кожен свободівець олігофрене, за  твою олігофренію
від тебе гноєм смердить, не пиши до мене
   
Знов ти, генератор маячні.
 Ти вже придумала чому Петю одностайно обрали на перший термін і демонстративно прокатили на другому так само одностайно?

Господи, знову ти, бабка, зі своїм скрєзолом  :facepalm:
Ок - я терпляча і можу повторити вкотре, може нарешті дійде навіть і до тебе , хоча це навряд чи :D
І По і Зє обирали за лозунги: "закінчу війну". По не зміг закінчити війну, після чого  біомасі, і кацапопропаганда і зєпропаганда в унісон ясно розжувала: це через те, що По наживається на війні, у владі партія війни, а "в моїй голові війна закінчилася" і вообщє договорімся з хуйлом по сєрєдін. Ви, біомаса, обіссялися від щастя і проголосували за Зьє.
Результат ми тепер вигрібаємо. Тільки  хуженібудіки чомусь сіпалисі по Ірландіям і Германіям і звідтам продовжують скавчати про поганого По, хоча це вже не має жодного значення   :weep:  Ну довбойопи, що з вами зробиш  :D 
   
А чи передбачає, на вашу думку, твереза оцінка діяльності Зе (як ви зволите негарно висловлюватись), фанатіння від каракулевого злодія і псевдо-благодійника?
Так само не передбачає
Це непов"язані моменти
єдине, у чому пов"язані, то це такий великий процент на виборах за Зе через зашкалюючу відразу доПетро
Тобто пряма пропорційна залежність - чим вища відраза, тим вищий і процент (який в свою чергу аж ніяк не позначає рівень прихильності до Зе як такого)
   
Зараз мадама ще нам напише, що на примітивних почуттях грають тільки шахраї та популісти, а свині влада була потрібна для того, що це змінити.  І буде кидатися образами у всі боки.
   
Господи, знову ти, бабка, зі своїм скрєзолом  :facepalm:
Ок - я терпляча і можу повторити вкотре, може нарешті дійде навіть і до тебе , хоча це навряд чи :D
І По і Зє обирали за лозунги: "закінчу війну". По не зміг закінчити війну, після чого  біомасі, і кацапопропаганда і зєпропаганда в унісон ясно розжувала: це через те, що По наживається на війні, у владі партія війни, а "в моїй голові війна закінчилася" і вообщє договорімся з хуйлом по сєрєдін. Ви, біомаса, обіссялися від щастя і проголосували за Зьє.
Результат ми тепер вигрібаємо. Тільки  хуженібудіки чомусь сіпалисі по Ірландіям і Германіям і звідтам продовжують скавчати про поганого По, хоча це вже не має жодного значення   :weep:  Ну довбойопи, що з вами зробиш  :D
При Порошенко підписали мінські, войну практично припинили. Та і обирали його в 2014 практично на тлі війни. Так що цей аргумент не працює.
Думай ще.
Якщо моє слово граніт, то твоє вибачай- волання зі смітника.
   
По не зміг закінчити війну, після чого  біомасі, і кацапопропаганда і зєпропаганда в унісон ясно розжувала: це через те, що По наживається на війні, у владі партія війни, а "в моїй голові війна закінчилася" і вообщє договорімся з хуйлом по сєрєдін.
черговий набір маячні
По не збирався сам по собі закінчувати ніяку війну - він був всього лише виконавцем, об"єктом, якщо ти розумієш що це таке.
а наживання чи ненаживання когось на війні - то вже "приємні" бонуси
Хуйло 20 років готувало цю війну, єдиною метою якої було і є фізичне знищення української незалежної України, перетворення її на другу слухняну Білорусь
   
При Порошенко підписали мінські, войну практично припинили. Та і обирали його в 2014 практично на тлі війни. Так що цей аргумент не працює.
Думай ще.
Якщо моє слово граніт, то твоє вибачай- волання зі смітника.

В тебе абсолютно все погано з причинно-наслідковими зв'язками та й з логікою взагалі. Якщо війну припинили, то про яку партію війни і  яке припинення війни волав твій Зєбожок і його посіпаки ?   :facepalm1:
Всьо, я не вмію розмовляти зі старими маразматичками - здаюся.
   
Володимир Зеленський: Моя місія – припинити війну на Донбасі

10 жовтня 2019 року - 11:11

Президент України Володимир Зеленський підкреслив, що його основна місія на посаді Глави держави – завершення війни на Донбасі.

«Якого Президента обирало суспільство? Президента, який припинить війну. Саме це моя місія впродовж п'яти років», – сказав Володимир Зеленський під час прес-марафону.

 :lol:

Всьо, зєсрань: на цьому наші "прєнія" оголошуються завершеними - досить витрачати  безцінний час на вас, довбойопів.  Дискутуйте он де з болванчиком Mur masterom  :D
   
Ага і при кучмі геть не було і при Ющенко так навіть за Януковича не було, так жили гарно, багатовекторно, все цей Порошенко зруйнував
за Януковича якраз було - окупація Криму без опору
   
Дискутуйте он де з болванчиком Mur masterom
Олігофренка, тобі навести цитату, як твій свин обіцяв закінчити війну за декілька днів? Йди налий собі чарку за здоров'я свина, воно йому таки знадобиться незабаром...

Останнє редагування: 1 травня 2024 23:05:05 від Mur Master
   
В тебе абсолютно все погано з причинно-наслідковими зв'язками та й з логікою взагалі. Якщо війну припинили, то про яку партію війни і  яке припинення війни волав твій Зєбожок і його посіпаки ?   :facepalm1:
Всьо, я не вмію розмовляти зі старими маразматичками - здаюся.
Просто ти не здатна цивілізовано спорити.
Справа взагалі не в особі Зеленського, а в самому  Порошенко, в тому як він себе проявив.
Ви можете вбачати в його методах будь-які приховані змісти, потенційні здібності. Та вони були настільки не сприйнятні для виборців, що суто протилежний Зеленський став яскравим втіленням людського відторгнення Порошенка, небажання допустити його другого терміну.
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія