Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Арахісова паста

Re: Арахісова паста

Тоді в тебе сьогодні свято і ти мусиш це обмити.  :gigi:
у нього цєлібат))
   
Re: Арахісова паста

Ні, я навіть пробувати не буду, не люблю ні горіхів ні бобів
;o
Ядра горіхів
До складу ядер горіха волоського входять різноманітні органічні й мінеральні сполуки: жири, білки, вуглеводи -13%[2] (глюкоза, сахароза, декстрини, крохмаль і т. д.), дубильні й ароматичні речовини, вітаміни, 2,9% клітковини, 1,6% золи.

Плоди містять 50-70[3]-78%[4] олії і 15 — 20% білка.[3]. Олія волоських горіхів містить у собі вітаміни А, Д, Е, К, антиоксиданти та поліненасичені жирні кислоти (лінолева Омега-6 і ліноленова Омега-3), які ще називають незамінними.[2]

Недостиглі плоди містять більше 3000 мг% вітаміну С, стиглі — 35 мг%. Незрілі плоди, до затвердіння шкаралупи, за вмістом вітаміну С (2000 — 3000 мг%) у 7-10 разів перевершують найкращі сорти чорної смородини.[3]


Хімічний склад

У плодах квасолі містяться білки (в окремих сортах до 31%), вуглеводи (моно- й олігосахариди, крохмаль), азотисті речовини (в тому числі й незамінні амінокислоти), флавоноїди (кверцитурон), стерини та органічні кислоти (яблучна, малонова, лимонна). Містить вітаміни: піридоксин, тіамін, пантотенову й аскорбінову кислоти. У надземній частині квасолі знайдено флавоноїди (кемпферол-3-глюкозид, кемпферол-3-глюкоксилозид, міріцетін-3-глюкозид), лейкоантоцианіди (лейкодельфінідін, лейкоцианідін, лейкопеларгонідін) і антоціани (ціанідин, пеларгонідін, дельфінідін, петунідін-3-глюкозид і мальвідін-3-глюкозид).
   
Re: Арахісова паста

у нього цєлібат))

нє, не настільки все запущено )))))))))
   
Re: Арахісова паста

;o
Ядра горіхів
До складу ядер горіха волоського входять різноманітні органічні й мінеральні сполуки: жири, білки, вуглеводи -13%[2] (глюкоза, сахароза, декстрини, крохмаль і т. д.), дубильні й ароматичні речовини, вітаміни, 2,9% клітковини, 1,6% золи.

Плоди містять 50-70[3]-78%[4] олії і 15 — 20% білка.[3]. Олія волоських горіхів містить у собі вітаміни А, Д, Е, К, антиоксиданти та поліненасичені жирні кислоти (лінолева Омега-6 і ліноленова Омега-3), які ще називають незамінними.[2]
Недостиглі плоди містять більше 3000 мг% вітаміну С, стиглі — 35 мг%. Незрілі плоди, до затвердіння шкаралупи, за вмістом вітаміну С (2000 — 3000 мг%) у 7-10 разів перевершують найкращі сорти чорної смородини.[3]
Хімічний склад

У плодах квасолі містяться білки (в окремих сортах до 31%), вуглеводи (моно- й олігосахариди, крохмаль), азотисті речовини (в тому числі й незамінні амінокислоти), флавоноїди (кверцитурон), стерини та органічні кислоти (яблучна, малонова, лимонна). Містить вітаміни: піридоксин, тіамін, пантотенову й аскорбінову кислоти. У надземній частині квасолі знайдено флавоноїди (кемпферол-3-глюкозид, кемпферол-3-глюкоксилозид, міріцетін-3-глюкозид), лейкоантоцианіди (лейкодельфінідін, лейкоцианідін, лейкопеларгонідін) і антоціани (ціанідин, пеларгонідін, дельфінідін, петунідін-3-глюкозид і мальвідін-3-глюкозид).
я знаю про їх користь але не лізуть вони мені, хоч вбий
   
Re: Арахісова паста

у нього цєлібат))

Та певно.  :gigi:
   
Re: Арахісова паста

гарри и цылибат - набор слов  :facepalm:
   
Re: Арахісова паста

морозиво люблю без усіляких добавок. білий пломбір
Асті, не можна ж так багато про себе інформації викладати.
От буде хтось випадково проїздом у Києві..запросить на морозиво. пломбір. білий. без добавок (саме такий як ти любиш). хіба легко буде встояти?
 ;)
   
Re: Арахісова паста

гарри и цылибат - набор слов  :facepalm:
та ну, людина вже дійшла до арахісового масла)))
   
Re: Арахісова паста

а воно якось пов'язано?  ;o
   
Re: Арахісова паста

Асті, не можна ж так багато про себе інформації викладати.
От буде хтось випадково проїздом у Києві..запросить на морозиво. пломбір. білий. без добавок (саме такий як ти любиш). хіба легко буде встояти?
 ;)
ну для тих хто їде через Київ, можу додати, біль за все я люблю сало та шашлик))) ;)
   
Re: Арахісова паста

та ну, людина вже дійшла до арахісового масла)))


на потенцію то корисно :D
   
Re: Арахісова паста

а воно якось пов'язано?  ;o
це жіночій логічний ланцюг, не звертай увагу)
   
Re: Арахісова паста

це жіночій логічний ланцюг, не звертай увагу)

випередила..
саме хотів написати. що то жіноча унікальна логіка :D
   
Re: Арахісова паста

я знаю про їх користь але не лізуть вони мені, хоч вбий
а еслі заінтересовать айфоном?

все залежить від приготування та добавок
   
Re: Арахісова паста

а еслі заінтересовать айфоном?

все залежить від приготування та добавок
ні, не залізуть і з айфоном. з такої фігні я кожен ранок їм насіння льону.
   
Re: Арахісова паста

ні, не залізуть і з айфоном. з такої фігні я кожен ранок їм насіння льону.
хм, потрібно починати з перших нокій?
   
Re: Арахісова паста

Она есть разная. Есть вкусная, а есть так себе.
   
Re: Арахісова паста

Она есть разная. Есть вкусная, а есть так себе.
тобто виробник, ціна і відповідно якість мають значення, що попадається до рук, ну і вид, шо саме з добавок туди намішали ще...
   
Re: Арахісова паста

ну для тих хто їде через Київ, можу додати, біль за все я люблю сало та шашлик))) ;)
Шашлык в этом году ебанатическая власть дебильного боксера решила запретить :facepalm:
   
Re: Арахісова паста

а я люблю на сніданок булочку помастити )))
   
Re: Арахісова паста

Шашлык в этом году ебанатическая власть дебильного боксера решила запретить :facepalm:
от сабаки
   
Re: Арахісова паста

нащо вам це американське лайно? Є наша українська паста http://www.maslotom.com/

   
Re: Арахісова паста

от сабаки
На кажен болт найдется гайка с хитрой резьбой, пошли они нахер, в следующие выходные открываем сезон шашлыка
   
Re: Арахісова паста

Ми минулого літа у Пущі жарили
   
Re: Арахісова паста

с гидрегинезивованным и жирами пальмового масла. :rotate:
   
Re: Арахісова паста

Шайзе ненаше, хву(
   
Re: Арахісова паста

а Нутелла всьо равно лучше
   
Re: Арахісова паста

нащо вам це американське лайно? Є наша українська паста http://www.maslotom.com/

Показати зображення...
ну в мене більше довіри до американського чи європейського продуцента ніж до українського
   
Re: Арахісова паста

нащо вам це американське лайно? Є наша українська паста http://www.maslotom.com/

Показати зображення...


я також брав українську

http://www.tm-good-energy.com/
   
Re: Арахісова паста

Гарі
класичний американський рецепт
на хліб арахісове масло а зверху малинове або полуничне варення
нямка
   
Re: Арахісова паста

Омайгад..
Шпасіба, париг… відвернувся, одним словом
   
Re: Арахісова паста

Гарі
класичний американський рецепт
на хліб арахісове масло а зверху малинове або полуничне варення
нямка

завтра зранку з варенням зроблю до чаю :-B 
   
Re: Арахісова паста

в арахисе много белка, относительно дешевого, белки рулят
   
Re: Арахісова паста

в арахисе много белка, относительно дешевого, белки рулят

А ще більше половини арахісу складають жири. Відносно дешеві жири.
А серед того, що лишається, справді є білки. Правда ті білки сонця ніколи не бачили, але то таке.
   
Re: Арахісова паста

на що?

Не знаю, якісь жири чи яка біда...
Не переймаюсь, жити (в смак) взагалі шкідливо :)
   
Re: Арахісова паста

Не знаю, якісь жири чи яка біда...
Не переймаюсь, жити (в смак) взагалі шкідливо :)

то точно..
   
Re: Арахісова паста

   
Re: Арахісова паста

арахисова паста  -  вскусно и полезно. особенно в пост, в самый раз намазать на хлебец и к кофе. наша украинская невкусная, брала американскую и в польше купляла польскую, очень даже ничего.  тока надо мазать, а не кусками класть.

   
Re: Арахісова паста

Шашлык в этом году ебанатическая власть дебильного боксера решила запретить :facepalm:



Это как?
   
Re: Арахісова паста

арах-я есть везде.
а вот тахинную самим приходится кунжут молоть.
продается

вкусно смешать с медом - ням-ням
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія