Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Масштабний проект біля Кьольну——друге за величиною озеро в Німеччині.

Починаючи з 2030— того року почнуть заливати водою шахту де зараз видобувають вугілля.
На цьому місці буде друге за величиною озеро в Німеччині.
Що відповідно видозмінить карту Німеччини.
Цікаво наскільки вдасться німцям втілити в життя такий масштабний проект.
пс. Озеро наповнювати будуть ще роками, якщо не десятиріччя.
ппс. Нагадало радянські плани про "повернути річки вспять"

https://verliebtinkoeln.com/tagebau-hambach-see/
   
А по англійськи є?
   
а як жеж екологія? зелені ж почнуть вить, що екологію порушують, землі заливають, каравул!
   
Починаючи з 2030— того року почнуть заливати водою шахту

а ти доживеш?
   
друге за величиною озеро
друге за величиною штучне карєрне озеро.
300м то глибина альпійських озер.
Досить прохолодно коли вітер стягує прогріту поверхневу воду на один бік  і піднімає холодну з глибин.
Навіть італійська Гарда з боку Тіролю таку ваду має
Коли теплішу тягне на південь  і підтягує глибинну

Хоча німці і нордзее і остзее вважають за море ))

..
Карєрні озера на пісках норм
Але з глибиною щоб  не як тойфель льох )
   
а як жеж екологія? зелені ж почнуть вить, що екологію порушують, землі заливають, каравул!
Зелені навпаки автори таких проектів
Пісчані кар'єри німці топлять
Після промвиробітку
Краще ніж пил  тягає
Ще дачки собі  біля тих озер будують
Коло Відня карєрних озер десятки
Хоча є Дунай двохрукавий і природніх озер вистачає

 
   
друге за величиною штучне карєрне озеро.
300м то глибина альпійських озер.
Досить прохолодно коли вітер стягує прогріту поверхневу воду на один бік  і піднімає холодну з глибин.
Навіть італійська Гарда з боку Тіролю таку ваду має
Коли теплішу тягне на південь  і підтягує глибинну

Хоча німці і нордзее і остзее вважають за море ))

..
Карєрні озера на пісках норм
Але з глибиною щоб  не як тойфель льох )

От і мене зацікавило що воно таке глибоке буде)
І на рахунок будиночка десь там поруч теж зацікавився)——час ще є)
   
Зелені навпаки автори таких проектів
Пісчані кар'єри німці топлять
Після промвиробітку
Краще ніж пил  тягає
Ще дачки собі  біля тих озер будують
Коло Відня карєрних озер десятки
Хоча є Дунай двохрукавий і природніх озер вистачає

Нормальні тут пісчані кар"єрні озера)
Мала була вчора—водичка тепленька.
Біля мене в кілометрі на такому озері розбудовують зараз парк з водними розвагами——типу водні лижі, скутери та все таке інше.
   
На рахунок масштабу——я працював на будівництві Кьольнського та Дюсельдорфського метрополітенів—— то навіть такі великі проекти будуть здаватися маленькими в порівнянні що там з тим озером набудують.
Скорш за все там будуть будувати багато і комплексно——виносити місто в ту сторону.
Навіть не знаю з чим порівняти по масштабах.
   
Було?

Нафіга цей кал на політичному форумі під час війни?
   
Було?

Нафіга цей кал на політичному форумі під час війни?

Бобах(
на жаль три дурбецала разом не зберуться(——
Один в бані, а інший вижлуктав свій графін на сьогодні і вже не прийде скорш за все(
І як ти один залишишся?)
Пuздyй  краще марафон побігай)
   
Пuздyй  краще марафон побігай)
Накази будеш роздавати своїм підлеглим, коли фігма запрацює.

Бобах
Вайбер перевір
   
Накази будеш роздавати своїм підлеглим, коли фігма запрацює.

Вайбер перевір

Так фірма вже 3 місяці працює)—— просто все відосик не встигаю зняти(
Вже скоро податки треба буде заплатити перші((
пс. Ти неуважно читав——це маленьке ПП——тобто без підлеглих)
Буду розширятися——розкажу звичайно)
   
тобто без підлеглих
Це і не дивно, ну які можуть бути підлеглі  :laugh:
   
Це і не дивно, ну які можуть бути підлеглі  :laugh:

Мені й не потрібно насправді))
Мені все шеф намагається нав"язати відповідальність за моіх колег——по суті підлеглих)——
Я від того відхараскаюся як тільки можу)
   
моіх
Той хто не юзає літеру ї принципово - підар.

А так сміявсі, звісно шо.
   
Той хто не юзає літеру ї принципово - підар.

А так сміявсі, звісно шо.
люто плюсую під кожною буквою, а під буквою "ї" - тричі.
   
До речі з такою глибиною це буде чи не найглибше озеро в Німеччині.
І увійде десь в топ 50 світу.
   
До речі з такою глибиною це буде чи не найглибше озеро в Німеччині.
І увійде десь в топ 50 світу.
І нафіга це на політичному форумі під час війни?
   
І нафіга це на політичному форумі під час війни?

Нарахував саме зараз мінімум 10 тем на першій сторінці не пов"язані з війною——
Чомусь до них в тебе питань немає.
   
І нафіга це на політичному форумі під час війни?
ага. То другий на потоку по тоефлю, то другий після епіцентра, то десятий по кьольну, тепер 50-й.. Щось з кожним разом Сік Гєй скочується все нижче і нижче..
   
Нарахував саме зараз мінімум 10 тем на першій сторінці не пов"язані з війною——
Чомусь до них в тебе питань немає.
Я категорично проти всякого оцета і стгибків ко-ко-ко
   
Щось з кожним разом Сік Гєй скочується все нижче і нижче..

Старіє
   
gehen si bitte to Arsch, Сірьога  :laugh:

Це щоб тобі було зрозуміло. Бо німці насправді коли посилають нaxyй, говорять дещо інше. Ну ти ж чув, правда?
   
Знов парочка уйобків забалакала нейтральну тему(
Ну таке.
   
gehen si bitte to Arsch, Сірьога  :laugh:

Це щоб тобі було зрозуміло. Бо німці насправді коли посилають нaxyй, говорять дещо інше. Ну ти ж чув, правда?

Я коли хочу сказати——йди на хуй——саме так і кажу)
   
Нарахував саме зараз мінімум 10 тем на першій сторінці не пов"язані з війною——
Чомусь до них в тебе питань немає.
дописувач хома постійно критикує дописувача com за аналогічну поведінку.
   
Здравствуй Серенька! Вижу ты тут упомянул меня. Тебе было наверное интересно узнать мое мнение о новом озере в Германии? Ну ты же знаешь, я люблю всякие водоемы и категорически приветствую  это. Думаю что и тебе понравится, ведь ты акула Серень.
Теперь что касается твоей "важной темы". Ну как тебе сказать Серень, помнимаешь, тут люди живут в постоянной войне, теряют, у них погибают родственники, знакомые, близкие, друзья, очень многие потеряли кров, работу, деньги, сбережения. ФУП это сейчас пик иголочки человечеких проблем, страданий, побед. Военное время короче. И тут ты вдруг выползаешь в с каким-то озером в Германии. Понимаю, понимаю Серенька, что тебе очень хочется рассказать всем ребятам о своей жизни, о тех маленьких победках которые ты достиг в Германии, как то телевизор на 82 диагональ, фигма и много - много других маленьких значимых для тебя и Игочки радостях. Поверь мне, нам тоже очень, очень хочется вернуться опять в это мирное время и пообустуждать с тобой футбогочки, красовочки, шортиги. Но сейчас война Серень. ФУП одел военную форму и фунциклирует по законам военного времени и твои блеацтатеьные стрыбки тут просто лишние. Если так хочется, то в интернте же есть много других площадок, где ты можешь нормально пострыбать, а ребята могут на тебя посмотреть.
Надеюсь ты это поймешь, а мы будем приближать нашу Перемогу как только сможем. А вот когда мы победим, все ребята из Альянса, да и не только они с удовольствием поиграем здесь тобой в футбол! Потерпи Серень, потерпи! Верь в нас и в ЗСУ! Донать на ЗСУ, будь как Фома!
   
дописувач хома постійно критикує дописувача com за аналогічну поведінку.
Але про це не напише ТП у вайберок
   
Здравствуй Серенька! Вижу ты тут упомянул меня. Тебе было наверное интересно узнать мое мнение о новом озере в Германии? Ну ты же знаешь, я люблю всякие водоемы и категорически приветствую  это. Думаю что и тебе понравится, ведь ты акула Серень.
Теперь что касается твоей "важной темы". Ну как тебе сказать Серень, помнимаешь, тут люди живут в постоянной войне, теряют, у них погибают родственники, знакомые, близкие, друзья, очень многие потеряли кров, работу, деньги, сбережения. ФУП это сейчас пик иголочки человечеких проблем, страданий, побед. Военное время короче. И тут ты вдруг выползаешь в с каким-то озером в Германии. Понимаю, понимаю Серенька, что тебе очень хочется рассказать всем ребятам о своей жизни, о тех маленьких победках которые ты достиг в Германии, как то телевизор на 82 диагональ, фигма и много - много других маленьких значимых для тебя и Игочки радостях. Поверь мне, нам тоже очень, очень хочется вернуться опять в это мирное время и пообустуждать с тобой футбогочки, красовочки, шортиги. Но сейчас война Серень. ФУП одел военную форму и фунциклирует по законам военного времени и твои блеацтатеьные стрыбки тут просто лишние. Если так хочется, то в интернте же есть много других площадок, где ты можешь нормально пострыбать, а ребята могут на тебя посмотреть.
Надеюсь ты это поймешь, а мы будем приближать нашу Перемогу как только сможем. А вот когда мы победим, все ребята из Альянса, да и не только они с удовольствием поиграем здесь тобой в футбол! Потерпи Серень, потерпи! Верь в нас и в ЗСУ! Донать на ЗСУ, будь как Фома!

Карельське гівно,не цікаві твоі " нравоучєнія"
" паучайте ваших паучат(с)"
   
Здравствуй Серенька! Вижу ты тут упомянул меня. Тебе было наверное интересно узнать мое мнение о новом озере в Германии? Ну ты же знаешь, я люблю всякие водоемы и категорически приветствую  это. Думаю что и тебе понравится, ведь ты акула Серень.
Теперь что касается твоей "важной темы". Ну как тебе сказать Серень, помнимаешь, тут люди живут в постоянной войне, теряют, у них погибают родственники, знакомые, близкие, друзья, очень многие потеряли кров, работу, деньги, сбережения. ФУП это сейчас пик иголочки человечеких проблем, страданий, побед. Военное время короче. И тут ты вдруг выползаешь в с каким-то озером в Германии. Понимаю, понимаю Серенька, что тебе очень хочется рассказать всем ребятам о своей жизни, о тех маленьких победках которые ты достиг в Германии, как то телевизор на 82 диагональ, фигма и много - много других маленьких значимых для тебя и Игочки радостях. Поверь мне, нам тоже очень, очень хочется вернуться опять в это мирное время и пообустуждать с тобой футбогочки, красовочки, шортиги. Но сейчас война Серень. ФУП одел военную форму и фунциклирует по законам военного времени и твои блеацтатеьные стрыбки тут просто лишние. Если так хочется, то в интернте же есть много других площадок, где ты можешь нормально пострыбать, а ребята могут на тебя посмотреть.
Надеюсь ты это поймешь, а мы будем приближать нашу Перемогу как только сможем. А вот когда мы победим, все ребята из Альянса, да и не только они с удовольствием поиграем здесь тобой в футбол! Потерпи Серень, потерпи! Верь в нас и в ЗСУ! Донать на ЗСУ, будь как Фома!
(tu)
Хорошо сказано, достойно.
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія