Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Роздуми активного форумчанина

Роздуми активного форумчанина

Чим ти знову так переймаєшся? - спитала вона, зручно влаштовуючись у кріслі.
Намагаюсь зрозуміти, як жити далі. - відповів він і замислено подивився на зорі, що вкривали небо за вікном.
Тю! - пхикнула вона. - Знайшов на що час витрачати! Живи так, як жив досі. Що тебе не влаштовує?
Я хочу жити краще. Я хочу відчувати задоволення від життя. Я хочу обмінюватись думками з іншими і створювати щось нове! - запалився він. - Я хочу впливати на життя своєї країни і відчувати гордість за ті зміни, які відбуваються!
То в чому проблема? - томно протягнула вона. - Впливай. Висловлюйся. Хто тобі заважає? У нас свобода слова.
Так я не знаю, що сказати! Стільки протиріччя в інформації, що я розгублений - де істина, а де відверта брехня... - сумно заперечив він.
Ото горе! То ти оце так себе мучиш, через таку дурницю? - здивувалася вона. - Нащо так глибоко копати - є купа визнаних лідерів думок, які все вже зрозуміли, досягли соціальних вершин і все вже сказали! Бери інформацію від них.
Але я хочу мати свою думку! Я не впевнений, що ті лідери думок праві на всі 100 відсотків! Деякі їхні думки мене бентежать! І я не можу з ними погодитись! - вигукнув він в запалі.
Ну, тоді я не знаю, що тобі порадити. Із таким підходом, ти ніколи не матимеш можливості щось комусь сказати. - вона солодко потягнулася і ще зручніше влаштувалася у кріслі. - Я хочу тобі добра, тому раджу робити так, як роблю я: беру перероблену кимось інформацію і віддаю її у світ. І мені завжди є що сказати.
Але ж у тебе виходить тільки лайно! А я хочу продукувати щось високе і корисне! - буркнув він.
То й що? Це нікого не турбує! Навпаки, коли я нічого не видаю - оце викликає справжню стурбованість! - відбила напад вона. - І в мене є час відпочити. І я виглядаю краще за тебе, бо не напружую себе отими дурними роздумами. А ти весь у зморшках і постійно нервуєш! Ну, чесно, так не можна - треба ж хоч іноді відпочивати!
Зрештою, може ти і маєш рацію.... Мене дійсно все це дуже втомлює - всі ці аналітики, факти, дослідження...
То відпочинь! Хочеш, я за тебе щось скажу світові? Написати пост у фейсбук? Про що б ти хотів?
Ну, я хотів розібратися хто винен у всьому цьому треші...
Ок! То взагалі не питання! П'ятсот лайків за добу - забезпечено! - посміхнулася вона. - У мене є готова думка від кількох відомих експертів. Зараз зроблю тобі пост. А ти відпочивай! - і вона послала йому повітряний поцілунок.
Він розслабився і притулився до подушки. "Добре, що вона така завзята..." - подумав він і заснув.
Мозок і дупа живуть разом вже багато років. І вона ніколи не давала йому перенапружитись. А те, що у підсумку виходить тільки лайно, практично нікого не турбує. А от коли лайно не виходить - тоді стурбовані всі....
14.06.23
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія