Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Закон про 3 посылки подписан :(

Re: Закон про 3 посылки подписан :(

А самому отказаться от офшорых схем слабо ?  Мы будет платить налоги но  сами барыги имейте совесть не грабьте страну. 

1.5 трильйони не порівняти з малюсіньким офшором Петра Олексійовича, котрий пішов на війну з агресором.
   
Re: Закон про 3 посылки подписан :(
van

А потом удивляются почему у них рейтинг   как у врагов .. :X
   
Re: Закон про 3 посылки подписан :(

Бо кмітливий манюпас може продати свій товар з середньою націнкою на ОЛХ в 30%. Взагалі дивуюся великодушності українців, що такі бізнес-ідеї потрапляють на ФУП.
Ви таке можете знайти на німецькому форумі? Та в жодному разі.
Аааа, от воно шо.... Типу " чтоби продать что-то ненужное, надо сначала купить что-то ненужное" :D
А як я сама то поюзаю, а  не продам, то пан Листок  доплатить мені той прибуток, шо він описав...
   
Re: Закон про 3 посылки подписан :(

Бидло не сплачує податки. Бидло через інтернет магазини вбивають крамниці і приховують що закупають за кордоном, у деклараціях на 10 евро а фактично на 5000 евро. Хто виграє? 
На ри посилки по 100 евро податку немає, але якщо оптовий покупець з намірами торгувати але податок не сплачувати - то тперший ворог фінансування хотелок населення.

ВК, подивися просто на БІЛЬШІСТЬ коментів тут, і все стає прозоро і ясно. Як я вже й казав, "наші люде" хочуть "щоб як у Європах", але жити за тими самими правилами не хочуть (пункт перший: сплачувати податки). Абсолютні інфанти. Відомо вже абсолютно всім, ХТО САМЕ виє ГОЛОСНІШЕ від всіх інших: чорні і сірі рітейлери. Але "простий народ" їх залюбки підтримує - бо це ж "Пєтя-скатіна-такая" не хоче, щоб народу "подешевше" жити давали. Той самий народ водночас скавучить про "пєнсіі нам сначала абєспєчьтє как в Європє!"
   
Re: Закон про 3 посылки подписан :(

это все твои фантазии. и даже если так случится, то китайцы принимают оплату с карт МИР. не пропадем.

а карта война тоже есть?
   
Re: Закон про 3 посылки подписан :(

Аааа, от воно шо.... Типу " чтоби продать что-то ненужное, надо сначала купить что-то ненужное" :D
А як я сама то поюзаю, а  не продам, то пан Листок  доплатить мені той прибуток, шо він описав...

Українці великодушні і роялті не беруть.
   
Re: Закон про 3 посылки подписан :(

Як це так - витратили гроші , а отримали прибуток?
Їм хтось заплатив потім цих 900 єврів, чи шо?

Мав на увазі, що з 2700 закупу можна отримати зверху 900(30%). Щонайменьше. 
   
Турч, ти?  :weep:
   
Re: Закон про 3 посылки подписан :(

Хтось мені може пояснити чому коли зубожілий пенсіонер купує собі макаронів українського виробництва на 20 грн він має платити ПДВ, а не зубожілий при покупці якоїсь китайської дурниці на 150 еврів (три пенсії зубожілого пенсіонера) не має платити нічого?

Це соціальна справедливість? Захист вітчизняного виробника? Що це?
   
Re: Закон про 3 посылки подписан :(

Хтось мені може пояснити чому коли зубожілий пенсіонер купує собі макаронів українського виробництва на 20 грн він має платити ПДВ, а не зубожілий при покупці якоїсь китайської дурниці на 150 еврів (три пенсії зубожілого пенсіонера) не має платити нічого?

Це соціальна справедливість? Захист вітчизняного виробника? Що це?

Це злочинна безвідповідальність гетьмана перед усіма субсидіантами та пенсіонерами.
   
Re: Закон про 3 посылки подписан :(
PAL

ВК, подивися просто на БІЛЬШІСТЬ коментів тут, і все стає прозоро і ясно. Як я вже й казав, "наші люде" хочуть "щоб як у Європах", але жити за тими самими правилами не хочуть (пункт перший: сплачувати податки). Абсолютні інфанти. Відомо вже абсолютно всім, ХТО САМЕ виє ГОЛОСНІШЕ від всіх інших: чорні і сірі рітейлери. Але "простий народ" їх залюбки підтримує - бо це ж "Пєтя-скатіна-такая" не хоче, щоб народу "подешевше" жити давали. Той самий народ водночас скавучить про "пєнсіі нам сначала абєспєчьтє как в Європє!"

Ще раз!
Я згоден, щоб було "як у Європі". Ліміт 22Є (насправді, це брехня, бо такий ліміт діє не усюди, але хай так)
Але будемо послідовними, давайте ж відносно посилок ВСЕ "як у Європі". Тобто відправлення з ЄС не оподатковується взагалі незалежно від його ціни

Але ж петрики цього не хочуть - вони хочуть драти грубі гроші, під видом "як у Європі", чомусь забуваючи, що там є й інша сторона медалі
   
Re: Закон про 3 посылки подписан :(

Ще раз!
Я згоден, щоб було "як у Європі". Ліміт 22Є (насправді, це брехня, бо такий ліміт діє не усюди, але хай так)
Але будемо послідовними, давайте ж відносно посилок ВСЕ "як у Європі". Тобто відправлення з ЄС не оподатковується взагалі незалежно від його ціни

Але ж петрики цього не хочуть - вони хочуть драти грубі гроші, під видом "як у Європі", чомусь забуваючи, що там є й інша сторона медалі

Чому Косюк сумлінно платить ПДВ, а манюпас ні? Тому Косюк багатіє, а манюпас - зрадофілить і зубожіє. Все логічно.
   
Re: Закон про 3 посылки подписан :(
PAL

Хтось мені може пояснити чому коли зубожілий пенсіонер купує собі макаронів українського виробництва на 20 грн він має платити ПДВ, а не зубожілий при покупці якоїсь китайської дурниці на 150 еврів (три пенсії зубожілого пенсіонера) не має платити нічого?

Це соціальна справедливість? Захист вітчизняного виробника? Що це?

покажи мені "вітчизняного виробника", який виробля "китайську дурницю на 150 єврів". Тикни носом - я піду куплять в вітчизняного виробника
думаєшь, ото люди принціпово замовляють у китайців? Та в нас й швидше доставлять, й гарантія яка-ніяка буде
Але де альтернатива "від вітчизняного виробника", га????
   
Re: Закон про 3 посылки подписан :(

Ще раз!
Я згоден, щоб було "як у Європі". Ліміт 22Є (насправді, це брехня, бо такий ліміт діє не усюди, але хай так)
Але будемо послідовними, давайте ж відносно посилок ВСЕ "як у Європі". Тобто відправлення з ЄС не оподатковується взагалі незалежно від його ціни

Але ж петрики цього не хочуть - вони хочуть драти грубі гроші, під видом "як у Європі", чомусь забуваючи, що там є й інша сторона медалі

Погоджуюся і не лише в інтернет торгівлі. І не лише з ЄС. Нехай будь-які іноземні товари заходять в Україну вільно без мит і податків. В односторонньому порядку. Тоді в інвесторів зі всього світу виникне величезне бажання відкривати в Україні всеможливі виробництва. Так, принаймні, колись писав фупівський економічний геній Кієвлянін.
   
Re: Закон про 3 посылки подписан :(
PAL

Мав на увазі, що з 2700 закупу можна отримати зверху 900(30%). Щонайменьше. 

взагалі-то на дрібницях цитруси з розетками мають щонайменш 100% чистого прибутку (з врахуванням логістики та хабарів)
   
Re: Закон про 3 посылки подписан :(

Погоджуюся і не лише в інтернет торгівлі. І не лише з ЄС. Нехай будь-які іноземні товари заходять в Україну вільно без мит і податків. В односторонньому порядку. Тоді в інвесторів зі всього світу виникне величезне бажання відкривати в Україні всеможливі виробництва. Так, принаймні, колись писав фупівський економічний геній Кієвлянін.

Ні, патріотично налаштовані громадяни рішуче проти. Ми вже зараз неотримуємо 40 бюджетів, а якщо все дозволити?
Ви що, світ без чиновників хочете, якщо не буде чого контролювати?
   
Re: Закон про 3 посылки подписан :(

покажи мені "вітчизняного виробника", який виробля "китайську дурницю на 150 єврів". Тикни носом - я піду куплять в вітчизняного виробника
думаєшь, ото люди принціпово замовляють у китайців? Та в нас й швидше доставлять, й гарантія яка-ніяка буде
Але де альтернатива "від вітчизняного виробника", га????

Яким чином це має звільняти від податків?
Як в Україні може зявлятися будь-яке виробництво, якщо іноземні виробники можуть тут продавати все без жодних податків і мит, а українські із податками?
   
Re: Закон про 3 посылки подписан :(
van

Каждую неделю  придумывают удушения для народа ,хоть бы постыдились  и вспомнили свои обещания на майдане .
   
Re: Закон про 3 посылки подписан :(

Ні, патріотично налаштовані громадяни рішуче проти. Ми вже зараз неотримуємо 40 бюджетів, а якщо все дозволити?
Ви що, світ без чиновників хочете, якщо не буде чого контролювати?

Тролінг рівня третього класу. Ви дійсно Турчинофф?
   
Re: Закон про 3 посылки подписан :(
PAL

Погоджуюся і не лише в інтернет торгівлі. І не лише з ЄС. Нехай будь-які іноземні товари заходять в Україну вільно без мит і податків. В односторонньому порядку. Тоді в інвесторів зі всього світу виникне величезне бажання відкривати в Україні всеможливі виробництва. Так, принаймні, колись писав фупівський економічний геній Кієвлянін.

для того, щоб у інвесторів виникало таке бажання, потрібно зовсім небагато
Й це зовсім не дурні обмеження на посилки для манюпасів
це такі дрібниці, як легке ведення бізнесу з прозорим, простим й зрозумілим оподаткуванням та сплатоспроможний попит у достатньому об'ємі
   
Re: Закон про 3 посылки подписан :(

Хтось мені може пояснити чому коли зубожілий пенсіонер купує собі макаронів українського виробництва на 20 грн він має платити ПДВ, а не зубожілий при покупці якоїсь китайської дурниці на 150 еврів (три пенсії зубожілого пенсіонера) не має платити нічого?

Це соціальна справедливість? Захист вітчизняного виробника? Що це?

Абсолютно несправедливо! Треба від 1$ обкласти податками!
А ще в аеропорту вносити в базу весь багаж та предмети гардеробу кожного відбуваючого, і по поверненню можна оподаткувати все, чим він прибарахлився:
Вилетів значить, в труселях мухосранської трикотажної фабрики, а повернувся в ЛуіВітоні - заплати ПДВ за Луівітон в фонд Порошенка
   
Re: Закон про 3 посылки подписан :(

для того, щоб у інвесторів виникало таке бажання, потрібно зовсім небагато
Й це зовсім не дурні обмеження на посилки для манюпасів
це такі дрібниці, як легке ведення бізнесу з прозорим, простим й зрозумілим оподаткуванням та сплатоспроможний попит у достатньому об'ємі

Без обмежень контрабанди і інтернет-торгівлі в її теперішньому виді ніякого значного зростання економіки не буде. Можете навіть не сумніватися.
   
Re: Закон про 3 посылки подписан :(

Абсолютно несправедливо! Треба від 1$ обкласти податками!
А ще в аеропорту вносити в базу весь багаж та предмети гардеробу кожного відбуваючого, і по поверненню можна оподаткувати все, чим він прибарахлився:
Вилетів значить, в труселях мухосранської трикотажної фабрики, а повернувся в ЛуіВітоні - заплати ПДВ за Луівітон в фонд Порошенка

Десь так.  [ua] Використовуючи світовий досвід в цьому питанні.




   
Re: Закон про 3 посылки подписан :(

Абсолютно несправедливо! Треба від 1$ обкласти податками!
А ще в аеропорту вносити в базу весь багаж та предмети гардеробу кожного відбуваючого, і по поверненню можна оподаткувати все, чим він прибарахлився:
Вилетів значить, в труселях мухосранської трикотажної фабрики, а повернувся в ЛуіВітоні - заплати ПДВ за Луівітон в фонд Порошенка

Це дурня якась, а не відповідь на моє питання.
   
Re: Закон про 3 посылки подписан :(
PAL

Яким чином це має звільняти від податків?
Як в Україні може зявлятися будь-яке виробництво, якщо іноземні виробники можуть тут продавати все без жодних податків і мит, а українські із податками?

коли інвестору для відкриття виробництва не треба буде "заносити" у кабінети, коли інвестор буде впевнений, що завтра маскі-шоу до нього не прийдуть у гості (бо комусь той бізнес дуже муляє), коли після оподаткування продукція не буде коштувати удвічі дорожче, ніж в Європі при тому ж рівні доходу - інвестори прийдуть
   
Re: Закон про 3 посылки подписан :(

коли інвестору для відкриття виробництва не треба буде "заносити" у кабінети, коли інвестор буде впевнений, що завтра маскі-шоу до нього не прийдуть у гості (бо комусь той бізнес дуже муляє), коли після оподаткування продукція не буде коштувати удвічі дорожче, ніж в Європі при тому ж рівні доходу - інвестори прийдуть

Ні не прийдуть. Для чого? Можна відкрити завод у Польщі отримавши вільний доступ до найбільшого у світі ринку + як бонус через контрабанду, прикордонний рух чи інтернет без податків продавати в Україні.
   
Re: Закон про 3 посылки подписан :(

Без обмежень контрабанди і інтернет-торгівлі в її теперішньому виді ніякого значного зростання економіки не буде. Можете навіть не сумніватися.

Вірно. Економіку може збудувати лише держава. А зараз не може, тому що немає чим будувати.

Ну от пішов би манюпас працювати за тисячу гривень на будівлю з оплатою, тільки якщо будинок буде збудований? А якщо ще й цегли нема? Так само і з державою.
Цегла - це всі ті спіннери з Китаю, що зараз поза законом ідуть скрізь кордони. Цивілізовані країни це просекли і тому в них цегла є, а у нас кмітливі громадяни самі заробляють по 5 штук євро в місяць і хрін клали на субсидіантів і пенсів. Ще й ржуть з них, які ті дебіли.
   
Re: Закон про 3 посылки подписан :(

А відповіді на моє питання так і не було.
   
Re: Закон про 3 посылки подписан :(

А какой беспошлинный лимит в ЕС?

40 евро
   
Re: Закон про 3 посылки подписан :(

40 евро

22 в більшості країн.
   
Re: Закон про 3 посылки подписан :(
PAL

Ні не прийдуть. Для чого? Можна відкрити завод у Польщі отримавши вільний доступ до найбільшого у світі ринку + як бонус через контрабанду, прикордонний рух чи інтернет без податків продавати в Україні.

а навіщо в Польщі відкривати, коли в нас робоча сила дешевша? Коли завод збудувати дешевше? Звичайно, при умові, що бізнес вести не важче, ніж у Польщі, й хабарі носити не треба
   
Re: Закон про 3 посылки подписан :(

22 в більшості країн.

Забагато 22. Ми ж не країна розвинутого світу. Тому потрібно всі посилки обкласти податками. Це єдиний шлях до наповнення бюджету і підняття економіки.
   
Re: Закон про 3 посылки подписан :(

Погоджуюся і не лише в інтернет торгівлі. І не лише з ЄС. Нехай будь-які іноземні товари заходять в Україну вільно без мит і податків. В односторонньому порядку. Тоді в інвесторів зі всього світу виникне величезне бажання відкривати в Україні всеможливі виробництва. Так, принаймні, колись писав фупівський економічний геній Кієвлянін.

Ну що ви таке кажете?! Якщо товари можуть завозити БЕЗ мита - де стімул взагалі місцеве виробництво створювати? Ну, я не знаю, ну почитайте "Основи макроекономіки", чи що... Безмитна торгівля приносить користь тільки коли вона взаємна і збалансована. Подивіться хоча б на проблеми у структурі торгівлі США.

Давайте по чесноку (бо я це бачив зсередени і пропустив через себе): практично ВСІ початкові інвестиції в Україну були зроблені міжнародниками, щоб обійти мита. Першими хто в нас був? Тютюнники, вірно. Потім? Соса-сола і усілякі Проктори.
   
Re: Закон про 3 посылки подписан :(

а навіщо в Польщі відкривати, коли в нас робоча сила дешевша? Коли завод збудувати дешевше? Звичайно, при умові, що бізнес вести не важче, ніж у Польщі, й хабарі носити не треба

Все це фактори роль яких не є значною. І там де вони важливі в Україні вони вже є. Різні там крутіння дротів, чохли для автомобілів і т.д. У львівській області все це є. І до речі жодних маски-шоу, нормально собі працюють. Але далі все не йде бо в іншому фактор дешевої робочої или не вирішальний.
   
Re: Закон про 3 посылки подписан :(

Ну що ви таке кажете?! Якщо товари можуть завозити БЕЗ мита - де стімул взагалі місцеве виробництво створювати? Ну, я не знаю, ну почитайте "Основи макроекономіки", чи що... Безмитна торгівля приносить користь тільки коли вона взаємна і збалансована. Подивіться хоча б на проблеми у структурі торгівлі США.

Давайте по чесноку (бо я це бачив зсередени і пропустив через себе): практично ВСІ початкові інвестиції в Україну були зроблені міжнародниками, щоб обійти мита. Першими хто в нас був? Тютюнники, вірно. Потім? Соса-сола і усілякі Проктори.

Мита - це дійсно страшне для інтернаціоналів. Обійти їх дуже важко. Тому все вірно, вони так і заходять. Зайшли б і ще, але ж війна.  :(
   
Re: Закон про 3 посылки подписан :(

Ну що ви таке кажете?! Якщо товари можуть завозити БЕЗ мита - де стімул взагалі місцеве виробництво створювати? Ну, я не знаю, ну почитайте "Основи макроекономіки", чи що... Безмитна торгівля приносить користь тільки коли вона взаємна і збалансована. Подивіться хоча б на проблеми у структурі торгівлі США.

Давайте по чесноку (бо я це бачив зсередени і пропустив через себе): практично ВСІ початкові інвестиції в Україну були зроблені міжнародниками, щоб обійти мита. Першими хто в нас був? Тютюнники, вірно. Потім? Соса-сола і усілякі Проктори.

Ну це ж не я таке писав, а знаменитий фупівський ліберал Кієвлянін. Він реально вважав, що треба зняти всі мита, дозволити вільне ввезення всіх товарів і натомість все в нас лібералізувати (щоб це не означало). І тоді як попре!..

Як бачите у нього тут достатньо прихильників. Не таких радикальних, та все ж.
   
Re: Закон про 3 посылки подписан :(

Стандартний китайський смарт в 200 баксів вже не вміщається.... Ну цитрус виручить.
   
Re: Закон про 3 посылки подписан :(

Доводиться повторюватися, та що поробиш.

Хтось мені може пояснити чому коли зубожілий пенсіонер купує собі макаронів українського виробництва на 20 грн він має платити ПДВ, а не зубожілий при покупці якоїсь китайської дурниці на 150 еврів (три пенсії зубожілого пенсіонера) не має платити нічого?

Це соціальна справедливість? Захист вітчизняного виробника? Що це?
   
Re: Закон про 3 посылки подписан :(

Ти тільки подиви, що зрадофіли присилають. Дебіли манюпаси, не знають, як економіка будується.



   
Re: Закон про 3 посылки подписан :(

Доводиться повторюватися, та що поробиш.

Хтось мені може пояснити чому коли зубожілий пенсіонер купує собі макаронів українського виробництва на 20 грн він має платити ПДВ, а не зубожілий при покупці якоїсь китайської дурниці на 150 еврів (три пенсії зубожілого пенсіонера) не має платити нічого?

Це соціальна справедливість? Захист вітчизняного виробника? Що це?

Це злочинна бездіяльність гетьмана в примиканні очей на уникання сплати податків манюпасами.
В той час, як привладні Цитруси усе декларують і платять в білу.
А манюпас думає, що він найрозумніший. Сталіна на нього нема.
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія