Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Ali(UA) на рік?! ;o Прошу відмінити зовсім, або суттєво урізати термін перебування.

То перебор, та ще й з таким формулюванням.

Прошу помилування.

Людина одна з перших відгукується на збори, і це вам не Інанна Астартівна ІванГе.
   
++.
ми йому навіть прапор іменний від 54 бригади підписаний пацанами відправили за постійну допомогу ЗСУ,

мудератор -я тебе лублу (с) ну ти в курсі. їбанько розумововідстале.  (td)
   
То перебор, та ще й з таким формулюванням.

Прошу помилування.

Людина одна з перших відгукується на збори, і це вам не Інанна Астартівна ІванГе.

Підтримую помилування...

Ну хоч зменшіть термін до місяця..  :shuffle: 
   
Коли проросійський модератор рішив з кнопкою завалити форум , то що його зупинить? :facepalm1:

Всі мають те що хотіли. Хотіли не упередженого проросійського модератора. От він і валить форум.
   
Тут нема зворотного зв'язку, нажаль

модератором на прохання пох
   
Модераторе, будь ласка, перегляньте причину і термін бану для Ali(UA)
Такого не може бути, щоб людина допомагала ВСУ без зайвого галасу і самовип"ячування, і - от такі дії як зазначено в офіційній причині бану.
Це якась помилка напевно.
   
мудератор - я тебе лублу (с)  :laugh:
ти розумововідсталий дебілоїд.
живи тепер із цим (с)  :D
   
Підмащування баблом - улюблена справа кацапських спецслужб.
Набагато легше когось купити, ніж перековувати на свою ідеологію.

А от за своїми дописами і активністю, на мій хлопський погляд, цей персонах - типовий хитровиєбаний лахтинець, чи ольгінець, я хз, де вони там зараз базуються.
   
Підмащування баблом - улюблена справа кацапських спецслужб.
Набагато легше когось купити, ніж перековувати на свою ідеологію.

А от за своїми дописами і активністю, на мій хлопський погляд, цей персонах - типовий хитровиєбаний лахтинець, чи ольгінець, я хз, де вони там зараз базуються.

Звісно, що Алі ніякий не лахтинець. Реальна людина. Має право на свої погляди. Рік - це ганьба.
   
Підмащування баблом - улюблена справа кацапських спецслужб.
Набагато легше когось купити, ніж перековувати на свою ідеологію.

А от за своїми дописами і активністю, на мій хлопський погляд, цей персонах - типовий хитровиєбаний лахтинець, чи ольгінець, я хз, де вони там зараз базуються.
Дивно..
Я то думала, що лахтінці чи ольгінці чи як їх там.., які аби не бути викритими, щонайбільше просувають ідеї поганого "п уйла" і хорошого в глибокій глибині своєї широкої душі глубінного народу Расєї.
Є тут такі, і вони  не в бані. Але Вовчіка наче не помічали за подібними вивертами свідомості. Чи не так?
   
Рік під час війни це вічність.
Не повинно бути таких термінів.
   
Рік під час війни це вічність.
Не повинно бути таких термінів.

Ну так рік - це заміна бану в ніколи.
На початку війни відправляли в ніколи усих підряд. Я тоді відкрив тему щоб модер замість "в ніколи" відправляв в бан на час війни. Після того, якщо помітив, в ніколи відправляють лише дубльовані ніки або відверті кацапські боти

Стосовно Алі звичайно ж абсолютно не виправданий бан.... хоч на рік.... хоч в ніколи.
   
І розпочав це все Амід, коли дав Марсерові дозвіл на свавілля. Мовчали. Тепер їжте

   
І розпочав це все Амід, коли дав Марсерові дозвіл на свавілля. Мовчали. Тепер їжте

Мирослава, ви читали мій лист. Ви його прочитаєте і трохи зрадієте.
   
Мирослава, ви читали мій лист. Ви його прочитаєте і трохи зрадієте.
я з величезним задоволенням прочитала би ваш лист, якби знала...де можна отримати це задоволення :(
   
я з величезним задоволенням прочитала би ваш лист, якби знала...де можна отримати це задоволення :(

Я ж вам раніше писав на вашу пошту на цьому сайті.
   
Я ж вам раніше писав на вашу пошту на цьому сайті.
Йдеться про той ваш лист, де ви палко пропонували приєднатися до руху називання паРаші на форумі "*блівушкою"?
   
Йдеться про той ваш лист, де ви палко пропонували приєднатися до руху називання паРаші на форумі "*блівушкою"?

Інший лист, в якому йдеться про те, що  мене ще давніше пропонують на Львівському форумі тим словом називати, коли я запропонував називати тим словом паРашу.
   
Інший лист, в якому йдеться про те, що  мене ще давніше пропонують на Львівському форумі тим словом називати, коли я запропонував називати тим словом паРашу.
:facepalm1:
   
:facepalm1:
такотож
тому і я вирішила не заглиблюватися у суть питання
навряд чи у глобальному плані має значення коли і де фігуранта запропонували називати *блівушкою у відповідь на його наполегливі пропозиції називати таким словом паРашу
   
такотож
тому і я вирішила не заглиблюватися у суть питання
навряд чи у глобальному плані має значення коли і де фігуранта запропонували називати *блівушкою у відповідь на його наполегливі пропозиції називати таким словом паРашу

Ви так запротестували проти цієї назви паРаші, бо ви є криптокацапники і криптопідкацапники.

Я ніколи нігде не стверджував,  що є*лівушка -- це повинна бути одна єдина та монопольне назва паРаші.
   
Ви так запротестували проти цієї назви паРаші, бо ви є криптокацапники і криптопідкацапники.

Я ніколи нігде не стверджував,  що є*лівушка -- це повинна бути одна єдина та монопольне назва паРаші.
Бачу, я даремно витратила час пояснюючи вам що на таке дурнувате недолуге обзивання коцаби лише покрутять пальцем біля скроні на адресу "дотепника"
а от те, що викличе у них несамовиту лють, це - Правда, яку вони вже протягом трьох століть надійно ховають за вкраденою назвою та історією сусіднього народу.
Тобто правдива, історична  назва їхньої країни, від якої вони відмовилися. Відмовилися і забули, стерли з найглибших закутків своєї колективної пам"яті.
Прикиньте, багато хто з них навіть ніколи не чув таких назв як "мЕря" чи "мОкша".
   
Бачу, я даремно витратила час пояснюючи вам що на таке дурнувате недолуге обзивання коцаби лише покрутять пальцем біля скроні на адресу "дотепника"
а от те, що викличе у них несамовиту лють, це - Правда, яку вони вже протягом трьох століть надійно ховають за вкраденою назвою та історією сусіднього народу.
Тобто правдива, історична  назва їхньої країни, від якої вони відмовилися. Відмовилися і забули, стерли з найглибших закутків своєї колективної пам"яті.
Прикиньте, багато хто з них навіть ніколи не чув таких назв як "мЕря" чи "мОкша".

  Як ви можете прокоментувати те, що кацапські історики посилаються також на якісь документи,  що ці землі Московського князівства та царства також називалися словом "Русь"?
  Ви вважаєте,  що  так просто без перевірки їхніх аргументів можна вважати,  що вони видають фальсифікації ?
   
Бачу, я даремно витратила час пояснюючи вам що на таке дурнувате недолуге обзивання коцаби лише покрутять пальцем біля скроні на адресу "дотепника"
а от те, що викличе у них несамовиту лють, це - Правда, яку вони вже протягом трьох століть надійно ховають за вкраденою назвою та історією сусіднього народу.
Тобто правдива, історична  назва їхньої країни, від якої вони відмовилися. Відмовилися і забули, стерли з найглибших закутків своєї колективної пам"яті.
Прикиньте, багато хто з них навіть ніколи не чув таких назв як "мЕря" чи "мОкша".


Очевидним є тільки те, що моцкалі можуть тільки претендувати на історію не всієї Русі,  а тільки на історію їхнього Московського князівства,  яке було тільки невеликою частиною всієї Русі.  Це не залежно від того,  хто, де і коли, і які назви використовував. А моцкалі використовують назву всієї Русі,  до якої вони не мають відношення.
   
Немає жодного значення,  чи моцкалі самі себе називають словом "Русь" , чи їх якісь чинники також назвали словом "Русь", а має значення факт, що вони не можуть претендувати на ВСЮ Русь, вони тільки можуть претендувати на невелику частину Русі -- їхнє Московське князівство.
   
Немає жодного значення,  чи моцкалі самі себе називають словом "Русь" , чи їх якісь чинники також назвали словом "Русь", а має значення факт, що вони не можуть претендувати на ВСЮ Русь, вони тільки можуть претендувати на невелику частину Русі -- їхнє Московське князівство.
Відколи серйозна історична наука вважає Масковське царство частиною Руси?
   
Та там в модерах лише єрмаки безуглі. Гидота на гидоті. Поздоровляю. Забанять, ну й х. з ним!
   
Відколи серйозна історична наука вважає Масковське царство частиною Руси?

Це треба ще розбиратися і виясняти, коли і яка наука вважала і вважає мацковське князівство частиною Русі?
Ви на цю тему багато читали?!
   
Я вважаю, що це не є вже дуже важливо, якщо розглянути широкий , світовий контекст:

Українці - окремий від моцкалів народ. Нова парадигма дискурсу

https://megaross.livejournal.com/5855.html
   
Я вже показував на цьому форумі,  як кримські хани з якогось часу почали себе називати імператорами всіх монголів.
http://resource.history.org.ua/cgi-bin/eiu/history.exe?&I21DBN=EIU&P21DBN=EIU&S21STN=1&S21REF=10&S21FMT=eiu_all&C21COM=S&S21CNR=20&S21P01=0&S21P02=0&S21P03=TRN=&S21COLORTERMS=0&S21STR=Krimskii_Hanat
Питається : де Крим , а де Монголія?
 Кримське ханство сформувалося декілька століть пізніше після розпаду Монгольської імперії.
   
Це треба ще розбиратися і виясняти, коли і яка наука вважала і вважає мацковське князівство частиною Русі?
Ви на цю тему багато читали?!
"Історію України-Руси" Грушевського і Ореста Субтельного
   
"Історію України-Руси" Грушевського і Ореста Субтельного

Ну а вони моцкалі знайдуть своїх мудреців і будуть показувати те, що землі мацковського князівства також називалися словом "Русь".
   
І розпочав це все Амід, коли дав Марсерові дозвіл на свавілля. Мовчали. Тепер їжте

Знову аби когось звинуватити окрім себе.
   
Знову аби когось звинуватити окрім себе.

Ви вважаєте,  що така вакханалія банів на форумі є правильною?

Складається таке враження,  що цей Amid, який раніше свавільно банив, повернувся і ще став гіршим. Останніх забанених тепер забанили аж на цілий рік за порушення,  за які раніше бачили на декілька тижнів чи декілька місяців.
   
Складається таке враження,  що цей Amid, який раніше свавільно банив, повернувся і ще став гіршим. Останніх забанених тепер забанили аж на цілий рік за порушення,  за які раніше банили на декілька тижнів чи декілька місяців.
   
Знову аби когось звинуватити окрім себе.
Треба так розуміти, що провину за сьогоднішні певні негаразди з модерацією ти повністю береш на себе?
   
 

Взагалі, хто-небудь знає, хто тепер є тим головним модератором, який так банить на цілий рік?
Я питаюся, бо може цьому модератору варто написати персонального листа.
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 3 гостей
 
Повна версія