Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Купівля золота

Re: Купівля золота

Вспомнилось как рыжье с волновахи и в авдеевки , в бронике выносил себе.
 B-)

   
Re: Купівля золота

Толку рассуждать о войнах и катаклизмах, золото будет расти, потому что денег печатается дофига, денежные массы все время растут, гос. долги тоже, так что тем более при таких процентах по валютным депозитам как сейчас альтернативы драг. металлам нету. Это только вопрос времени, при том небольшого, судя по взлету американского гос. долга и пузырю на фондовом рынке.
   
Re: Купівля золота

Вообще-то Уоррен Баффет говорил, что золото - плохая инвестиция. Ты купишь слиток, унцию или 10 унций золота. Этот слиток всегда останется унцией золота, а, к примеру, инвестиции в акции  могут возрасти в десятки и сотни раз.
   
Re: Купівля золота

Буду копить на пенсию в слитках по унции, но пока нет лишних денег))
   
Re: Купівля золота

Вообще-то Уоррен Баффет говорил, что золото - плохая инвестиция. Ты купишь слиток, унцию или 10 унций золота. Этот слиток всегда останется унцией золота, а, к примеру, инвестиции в акции  могут возрасти в десятки и сотни раз.
А могут и упасть в разы. После роста насдака в 7 раз за 9 лет вы ждете еще роста мегапузыря FAANG, который туда входит и вырос в десятки раз? Это уже безумие, закончится как в 2008-м или в начале 30-х.
   
Re: Купівля золота

А могут и упасть в разы. После роста насдака в 7 раз за 9 лет вы ждете еще роста мегапузыря FAANG, который туда входит и вырос в десятки раз? Это уже безумие, закончится как в 2008-м или в начале 30-х.
Но может и вырасти :) Тут зависит от мастерства инвестора.Фонд  того же Уоррен Баффет постоянно растет в цене, видимо, мужыг знает куда вкладывать :)
Золото тоже может упасть в цене
   
Re: Купівля золота

у нас в банках продається.
швейцарія виготовляє.
   
Re: Купівля золота

Но может и вырасти :) Тут зависит от мастерства инвестора.Фонд  того же Уоррен Баффет постоянно растет в цене, видимо, мужыг знает куда вкладывать :)
Золото тоже может упасть в цене

середня ціна банківського золота зростає постійно.
його мало а попит є стабільний.
   
Re: Купівля золота

а где купить драгметаллы внутренней добычи
по ценам ныже рыночных :love:
   
Re: Купівля золота

а где купить драгметаллы внутренней добычи
по ценам ныже рыночных

+
Теж цікаво.
До кілограма золота в місяць - по 1/2 світової ціни. Кому треба більше - нехай платять повну.
Ну і субсидії при купівлі до 100 грам для зубожілих. Тобто 100 грам в міс - на шару, з бюджету.
   
Re: Купівля золота

ціна сьогодні :
1 123.288грн за грам. 40 доларів.
10 років тому якось з кумом купували 100 грамовий злиток 9 000 гривень. по курсу 8. це 11 доларів за грам.
   
Re: Купівля золота

І приходиш ти такий багатий зі 100 грамами золота одним злитком в магазин..
   
Re: Купівля золота

ціна сьогодні :
1 123.288грн за грам. 40 доларів.
10 років тому якось з кумом купували 100 грамовий злиток 9 000 гривень. по курсу 8. це 11 доларів за грам.
В 2008р. найдешевша цна золота була $800 + /troy oz., тобто $25/г.
Але я тобі вірю.
   
Re: Купівля золота

А якi цiннi папери «золотi» панство може щось пiдказати? Тiльки не кацапськi.
   
Re: Купівля золота

Де краще купляти золото?
В магазині
   
Re: Купівля золота

В 2008р. найдешевша цна золота була $800 + /troy oz., тобто $25/г.
Але я тобі вірю.

мо курс був 5 грн долар.
я міг сплутати.
   
Re: Купівля золота

мо курс був 5 грн долар.
я міг сплутати.
Скоріше за все 5,5. Тоді нормально виходить, за $ 1200+/oz
   
Re: Купівля золота

Так багато хтоі буде робити , коли не буде держави як стримуючого фактора.

Тебе від криміналу стримує виключно держава?
   
Re: Купівля золота

Скоріше за все 5,5. Тоді нормально виходить, за $ 1200+/oz
Когда курс был 5.5, золото стоило гораздо дешевле.
   
Re: Купівля золота

Тебе від криміналу стримує виключно держава?

Мене ні. Я навіть в ліфті не пісяю як декотрі. Але я не один тут живу. Правда ?

Вже зараз багато хто чхає на червоне світло на перехресті ? А якщо навіть такої держави не буде ?
   
Re: Купівля золота

Мене ні. Я навіть в ліфті не пісяю як декотрі. Але я не один тут живу. Правда ?

Вже зараз багато хто чхає на червоне світло на перехресті ? А якщо навіть такої держави не буде ?

Буде краще. Бо за рагулізм можна і відповісти, а не відкупитися від державницької мусарні. Питання тільки щоби ніякої держави не було. Тут ще можна посперечатися як це можливо зробити.

І взагалі - най успішнішу державу можуть збудувати виключно анархісти. Тіпо протоанархістів - американців.
   
Re: Купівля золота

Буде краще. Бо за рагулізм можна і відповісти, а не відкупитися від державницької мусарні. Питання тільки щоби ніякої держави не було. Тут ще можна посперечатися як це можливо зробити.

І взагалі - най успішнішу державу можуть збудувати виключно анархісти. Тіпо протоанархістів - американців.

Воно то канєшна так і не так.
І чим закінчилося у цих "протоанархістів" ?  Негра не можна називати негром ?
І в ліфт краще з одинокою дамою не заходити ?
   
Re: Купівля золота

Воно то канєшна так і не так.
І чим закінчилося у цих "протоанархістів" ?  Негра не можна називати негром ?
І в ліфт краще з одинокою дамою не заходити ?

Ну так також - "збудували Державу". Треба вчитися на їхніх помилках.

І до речі в Штатах таки найбільша свобода слова дотепер.
   
Re: Купівля золота

просто хотів ще раз підкреслити: поки криза не на порядку денному.
Акції ще не відросли свою(ї) останню(і) хвилю(і).
Що як раз дуже вірогідно зараз (чи трохи пізніше) і починає відбуватись.  X(

чи то вже інфляційний (вторинний) ріст чи ще первинний на тому ж ЦБ бабліщі - яка різниця?
Побачимо, якщо все інше теж ростиме, то інфляційний пішов.
Тоді доречно накопичувати золото (та інші антиінфляційні речі).
А покищо я коротко- та середньостроковий спекулянт.

Фізичне золото чи електронне?
Юкі має можливості його зберігати з малим ризиком, а от в Україні я б за безпеку хвилювався, мабуть.
До того ж я не думаю, що аж така вже апокаліптична криза до нас близько.
  (аби тільки не заборонили фізичну торгівлю)
Тому мій вибір буде: електронне. 2020-21 перегляну обставини. хто зна...
Купівля-продаж без всяких комісій, затримок та інших ризиків в програмі немаленького світового брокера.
   
Re: Купівля золота

Когда курс был 5.5, золото стоило гораздо дешевле.
На LME или в Киеве?
   
Re: Купівля золота

Вы переоцениваете влияние дефолта США или даже замены бакса на мир. Никто никого стрелять может и не пойти и государства останутся, просто кинут вложившихся в трежеря и держателей бакса как уже было, например, в 1971-м году, когда кумир Трампа Никсон отменил золотой стандарт и доллар рухнул сразу в разы и ничего не было - тишина и покой.
в якійсь мірі це може повторитись.
і це в більш віддаленій перспективі буде навіть добре для конкурентності ЮС (виробництва).
тому може бути навіть бажаним.

інший сценарій - істотна інфляція по баксу, а та чи інша валюта буде стабільніша.
ефект десь той же.
 
більше 100% (до ввп) боргу та істотна інфляція не дуже сумісні, що рудий зараз помітив та верещить.
сам трильйон податковий закинув в економіку, а це вже більш реальне бабло, ніж від Феду та інших ЦБ.
зараз пообіцяв 10% середньому класу. ці гроші ще більше бензину у вогонь обезцінення бакса.
інфляція стає практично невідворотною.
тому я і вважаю його нікчемою ще і в макроекономіці  (або нахабним брехуном, що свідомо шкодить "простому американцю").

Останнє редагування: 29 жовтня 2018 16:43:16 від Max Min
   
Re: Купівля золота

сам трильйон податковий закинув в економіку, а це вже більш реальне бабло, ніж від Феду та інших ЦБ.

Це ви про шо?
   
Re: Купівля золота

А, податковий... Я прочитав додатковий. Тіпо рекет це найкращий стримувач інфляції?  :gigi:
   
Re: Купівля золота

цьогорічне зниження податків, що веде до необхідності збільшення боргу на 1 трильйон.
державні інфраструктурні інвестиції - що з ними зараз?
кричати про міць економіки та підвищувати дефіцит бюджету та сумарний борг.
мага

Останнє редагування: 29 жовтня 2018 16:49:12 від Max Min
   
Re: Купівля золота

На LME или в Киеве?
Еа комексе и в банках, при чем тут LME. кстати, на бирже происходят манипуляции и продается столько золота, сколько не добывает весь мир, так что в один прекрасный момент может выйти так, что все владельцы электронного золота останутся ни с чем. Со сталью уже было расхождение цены, когда 5 лет реальная сталь стоила в разы дороже чем на LME.

С 2011-го пошел отрыв, а к 16-му цена уже отличалась в 4 раза.
   
Re: Купівля золота

цьогорічне зниження податків, що веде до необхідності збільшення боргу на 1 трильйон.
кричати про міць економіки та підвищувати дефіцит бюджету та сумарний борг.
мага

Не збільшуйте борг. Рубайте держапарат. В цьому ідея зменьшення оподаткування.
   
Re: Купівля золота

в якійсь мірі це може повторитись.
і це в більш віддаленій перспективі буде навіть добре для конкурентності ЮС (виробництва).
тому може бути навіть бажаним.

інший сценарій - істотна інфляція по баксу, а та чи інша валюта буде стабільніша.
ефект десь той же.
 
більше 100% (до ввп) боргу та істотна інфляція не дуже сумісні, що рудий зараз помітив та верещить.
сам трильйон податковий закинув в економіку, а це вже більш реальне бабло, ніж від Феду та інших ЦБ.
зараз пообіцяв 10% середньому класу. ці гроші ще більше бензину у вогонь обезцінення бакса.
інфляція стає практично невідворотною.
тому я і вважаю його нікчемою ще і в макроекономіці  (або нахабним брехуном, що свідомо шкодить "простому американцю").
Ну, ошибочная финансовая политика длилась долго еще до него, он может только усугубить ситуацию и приблизить неотвратимое. Многие ищут аналогии, строят графики, выжидают момент, чтоб оказаться самыми умными и зайти по самой низкой цене, не стоит их искать, в нынешней ситуации с долгом 113% ВВП, когда еще 10 лет назад было 60, все может произойти в 1 момент как 15 августа 1971-го, только тогда отменили золотой стандарт, а сейчас объявят дефолт.
   
Re: Купівля золота

Не збільшуйте борг. Рубайте держапарат. В цьому ідея зменьшення оподаткування.

Вы кому это предлагаете? Республиканцам Рейгана, у которых на партийном знамени был лозунг написан «small goverment», или республиканцам Трампа, которые увеличили расходы правительства на $300 ярдов?
   
Re: Купівля золота

Интересно, что цену сбивают всегда в 9-10 утра по нашему времени на самом тонком рынке, когда почти никто не торгует, и в 15:45 перед началом американской сессии для удачной покупки.
теж помітив. навіть хочеться на цьому підзаробити.
хоча все в світі змінюється.
і це теж пройде.

дефолт об'являти ніхто не буде (це неможливо продати виборцю).
а от кричати, що Фед "все зруйнував", коли саме твої дії виводять ситуацію з крихкої рівноваги,
це вже йде і далі ставатиме все гучнішим.
   
Re: Купівля золота

После выборов в ноябре Додик будет демсов обвинять в падении бирж :)
   
Re: Купівля золота

а може бути, що респівський Сенат Конгрес призведе до росту бірж,
бо "все в одних руках". 

Є можливість, що пізніше біржі святкуватимуть стоп підвищень ставки Фед.у,
а потім замисляться, куди це скоро виведе,
а от тоді вже попре золото.
 

Останнє редагування: 30 жовтня 2018 03:12:34 від Max Min
   
Re: Купівля золота

а от кричати, що Фед "все зруйнував", коли саме твої дії виводять ситуацію з крихкої рівноваги,
це вже йде і далі ставатиме все гучнішим.

Фед все руйнує вже більше 100 років.
   
Re: Купівля золота

грубо спотворений Федом ринок - досягнення останніх 10-20 років.

а загальна рекомендація з власного досвіду:
не бути палким прихильником будь-якої теорії чи ідеї, коли це стосується грошей.
потрібно залишатись гнучким та ніколи не йти all-in.

ніхто не знає майбутнього, навіть я  :(    :cray:
 :gigi:
   
Re: Купівля золота

А якi цiннi папери «золотi» панство може щось пiдказати? Тiльки не кацапськi.

якщо я вірно зрозумів питання, то йдеться або про "паперове" золото або про акції виробників золота.
з першим тут вибір від мутних сертифікатів до фондів з фізичним забезпеченням вкладу.
а от друге цікавіше... це дуже спекулятивні папери.
Є індекс добувачів золота та срібла, що трохи усереднює рухи окремих акцій.
Так от цей індекс з великим коефіцієнтом реагує на вірогідності росту чи падіння цін на дорог.метали.
Виживають там зовсім вже суперпрофі з досвідом та вдачею.
Там торгується майбутнє, вони "передбачають" зміну трендів.
Профіти цих фірм - різниця між біржовою ціною металу та ціною видобутку.
Тому вони є натуральним дериватом ціни відповідних металів, і мотиляє ці акції, як деривати.
 
   
Re: Купівля золота

теж помітив. навіть хочеться на цьому підзаробити.
хоча все в світі змінюється.
і це теж пройде.

дефолт об'являти ніхто не буде (це неможливо продати виборцю).
а от кричати, що Фед "все зруйнував", коли саме твої дії виводять ситуацію з крихкої рівноваги,
це вже йде і далі ставатиме все гучнішим.
Они, наверное, читают наш форум. На этот раз решили устроить атаку на серебро с целью сбить золото на 2 часа позже. И это во время не растущего бакса и падающей фонды, то есть логики ноль. Но серебро сбили почти одномоментно на 1.5% и тупо держат 14.46 даже когда золото уже начало расти, а на биржах опять разгорается кататстрофа, несмотря даже на судорожный их выкуп центробанками, как, например, Швейцарии. Парни доиграются, физ. мет просто изчесзнет, а биржи превратятся в клоунаду с рисованной, не имеющей никакого отношения к реальности, ценой.
Там еще с фондой интересно, каждый день одинаковые движения, днем она начинает валиться, к закрытию европейской сессии ее выкупают (похоже, ЕЦБ и ЦБШ стараются), потом начинается обвал, а под конец торгов идет попытка выкупа (это уже дело рук ФРС), а после закрытия снова падает.
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія