Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Бабченко ЖИВИЙ!!!

Re:  :bomb: Бабченко

:lol:


Останнє редагування: 31 травня 2018 01:27:56 від Backfire
   
Re: В Киеве стреляли в журналиста Аркадия Бабченко
ALF

спеціально Соловья дивлюсь зараз -  ой..і кого мені все це нагадує?  B-)

https://www.youtube.com/watch?v=5HmLPtpbl5g


...пипець випуск!!!

Останнє редагування: 31 травня 2018 01:34:20 від ALF
   
Re:  :bomb: Бабченко

Ось звідки СБУ навчився всіх цим інсценіровкам в стилі Кафки:

https://zona.media/article/2016/02/15/casus-faked-crimes

А по суті: якщо виявиться що це було необхідно для арешту організаторів чи посередників, то я тільки "за". Але зараз почитуючи західні мас-медія я можу сказати що шкоди Україні завдано чимало. На Заході не звикли до таких розигришів.
   
Re:  :bomb: Бабченко

Ось звідки СБУ навчився всіх цим інсценіровкам в стилі Кафки:

https://zona.media/article/2016/02/15/casus-faked-crimes

А по суті: якщо виявиться що це було необхідно для арешту організаторів чи посередників, то я тільки "за". Але зараз почитуючи західні мас-медія я можу сказати що шкоди Україні завдано чимало. На Заході не звикли до таких розигришів.

головна ціль як на мене - демонстрація можливостей сбу. Це дуже важливо для профілактики майбутніх терактів. Після разводки з савченко, з донгадзе і тепер з бабченко заколотники будуть завжди підозрювати один одного. А ФСБ буде вимушено пррацювати безпосередньо.
   
Re:  :bomb: Бабченко

Ось звідки СБУ навчився всіх цим інсценіровкам в стилі Кафки:

https://zona.media/article/2016/02/15/casus-faked-crimes

А по суті: якщо виявиться що це було необхідно для арешту організаторів чи посередників, то я тільки "за". Але зараз почитуючи західні мас-медія я можу сказати що шкоди Україні завдано чимало. На Заході не звикли до таких розигришів.

 х)(уй класти на шкурний лицемірний захід,

на цьому заході в політиці не залишилось принципових людей (не враховую сша. бував там але не жив)

   
Re:  :bomb: Бабченко

Ось звідки СБУ навчився всіх цим інсценіровкам в стилі Кафки:

https://zona.media/article/2016/02/15/casus-faked-crimes

А по суті: якщо виявиться що це було необхідно для арешту організаторів чи посередників, то я тільки "за". Але зараз почитуючи західні мас-медія я можу сказати що шкоди Україні завдано чимало. На Заході не звикли до таких розигришів.

після їхнього розіграшу з будапештським меморандумом і діпконсьорнами в 2014 році - чиє бмичало а їх мовчало б
   
Re:  :bomb: Бабченко

Ось звідки СБУ навчився всіх цим інсценіровкам в стилі Кафки:

https://zona.media/article/2016/02/15/casus-faked-crimes

А по суті: якщо виявиться що це було необхідно для арешту організаторів чи посередників, то я тільки "за". Але зараз почитуючи західні мас-медія я можу сказати що шкоди Україні завдано чимало. На Заході не звикли до таких розигришів.
Не розумію, до чого тут Кафка...що це за "стиль Кафки"??? але то таке

А по суті: на мою цнотливо-ботанічну думку, "вистава" потрібна була, щоб зафіксувати потоки інформації, що мали потекти по завершенню операції знищення. Це було б фінальною крапкою звинувачення, без такої доповіді в певному напрямку/отримувача звинувачення могло б бути спростованим захистом.

І друге: не думаю, що СБУ проводила це без співпраці з американцями; я навіть не здивувався б, якби взагалі сама первинна інформація не була отримана в американських перехватах і потім передана нам.

Отакі думки. Але я - ботан в кубі.
   
Не вірю, що Україна/СБУ проводили цю опреацію без співробітництва або принаймні консультацій з американцями.

Допускаю, що якусь інформацію - можливо, що навіть саму первинну - взагалі було отримано американськими службами і потім надано нам.

Так, для західних ЗМІ така колізія з "оживленням" не дуже звична, але шо поробиш - живемо в епоху гібридних воєн - нехай звикають.
   
Re: В Киеве стреляли в журналиста Аркадия Бабченко

Класно зіграно!!! Технічний рівень- не всі серії другого сезону ВестВорлда зрівнаються. Учись у наших, ЕйчБіОу!
Кацапи вдавилися від злості.
На прших сторінках світових новин, всі припухають.

Тільки на ФУПі по старій традиціі підкацапники смердять. І то треба було деяким в Ґамерику їхати щоб кацапам дупу лизати за десятку?
   
Re: В Киеве стреляли в журналиста Аркадия Бабченко

укі, а які докази світову спільноту б переконали?
можеш приклад навести?
от щоб точно можна було сказати, да це ФСБ і Росія

Та любі уліки, записи, імейли, тощо які б доводили контакти впійманого замовника з офіційними кацапами чи наближеними до офіційних
   
Re: В Киеве стреляли в журналиста Аркадия Бабченко

Не вірю, що Україна/СБУ проводили цю опреацію без співробітництва або принаймні консультацій з американцями.

Допускаю, що якусь інформацію - можливо, що навіть саму первинну - взагалі було отримано американськими службами і потім надано нам.

Так, для західних ЗМІ така колізія з "оживленням" не дуже звична, але шо поробиш - живемо в епоху гібридних воєн - нехай звикають.

Для західних ЗМІ СБУ не є такою службою, до виїбонів якої треба звикати. Західні ЗМІ коли треба і свому ЦРУ та МІ6 прочухана дають.
   
Re:  :bomb: Бабченко

нашим лучше тихой сапой єто дело довести до логического конца


Так от іменно, тихою сапою, а не таким як сьогодні гучним піаром
   
та це пісдец

а кого там ще понавипускали

Тиждень тому написав - далі прийдуть цокали, шнапс-копітани, газ-булька, ростови, розові танки та інша п***а.
Показово було, що кацапа, спєціалізда по кримському  мозду,  з двома десятками ніків на фупі, розбанили і воно тут рєзвілось два тижні.
 Так що тенденція вже видна неозброєним оком.
   
Re:  :bomb: Бабченко

Ура!!!

Нет слов, одни радостные эмоции  :clapping:  [ua]

Долгих лет Аркадию!!!
   
Та любі уліки, записи, імейли, тощо які б доводили контакти впійманого замовника з офіційними кацапами чи наближеними до офіційних

ну на Донбасі повно таких записів
і що?
вони тупо відморозились і сказали що це люди у відпустці
світова спільнота проковтнула

Луговий став депутатом держдуми
і що?
і нічого

з Боінгом те саме

в Києві скільки людей вже вбили, в Маріуполі офіцера розвідки
а ми чуєм все те саме
є Росія, а є якісь погані дяді окремо від Росії

це не тому що доказів немає
   
Re: В Киеве стреляли в журналиста Аркадия Бабченко

ну на Донбасі повно таких записів
і що?
вони тупо відморозились і сказали що це люди у відпустці
світова спільнота проковтнула

Луговий став депутатом держдуми
і що?
і нічого

з Боінгом те саме

в Києві скільки людей вже вбили, в Маріуполі офіцера розвідки
а ми чуєм все те саме
є Росія, а є якісь погані дяді окремо від Росії

це не тому що доказів немає

х.й.ю ти верзеш. Всі західні країни одностайно визнали наявність кацапських військ на донбасі.
   
Для західних ЗМІ СБУ не є такою службою, до виїбонів якої треба звикати. Західні ЗМІ коли треба і свому ЦРУ та МІ6 прочухана дають.
"виїбони"????? які такі "виїбони" скоєно СБУ???? та ше й за які їм тре "прочухана давать"?

Моя версія - що операцію треба було "завершити", щоб зафіксувати доповідь, я так розумію, за порєбрік, що знищення виконано. Я написав вже про це в сусідній гілці (добре, що їх лише 2!). Така доповідь не завадила б, м'яко кажучи, звинуваченню при розгляді в суді.
   
х.й.ю ти верзеш. Всі західні країни одностайно визнали наявність кацапських військ на донбасі.

питання не в тому визнали чи ні
питання в тому чи допомогли чи ні
і відповідь така що не дуже допомогли

немає сенсу з ними координувать свої операції, якщо від тієї координації немає користі
альтернативи дві:
або не проводити цю спецоперацію, бо дехто з партнерів може не зрозуміти - результат відсутність допомоги партнерів і відсутність протидії терактам і вбивствам з боку Росії
або проводити операцію, незважаючи на те що хтось може не зрозуміти - результат відсутність допомоги партнерів і шанс на успішну протидію Росії

вбивства в Києві Захід взагалі ігнорував і ігнорує, вони не будуть за Україну розслідувати це і протидіяти тому
це завдання України
а раз це завдання України, то Україна має право робити те що є ефективним
   
Re:  :bomb: Бабченко

Так от іменно, тихою сапою, а не таким як сьогодні гучним піаром
ага, і Мей про Скерипалів теж не тре було "піаритись", так? пошепки про це перетерти з Трампом-Меркель - і нишк! так?

А наші зробили це як раз в самих шо ні на є американських правилах поведінки: відкрито, голосно, щоб якнаймога більше публіки про це стало відомо - саме так тут прийнято робити, особливо у сферах, де проводяться якісь дослідження чи розслідування... ти про таке не знав, Укі?

А "втрати" понесли лише ЗМІ, які надто швидко поширили повідомлення. Я був здивований цією швидкістю, бо звичайно це займає пару днів, поки інфа з "проблемних" точок з'являлася в солідних західних ЗМІ, - а в цьому випадку не було навіть доби "лаг-періоду". Так це - їх проблеми.

Слава СБУ!
   
Re: В Киеве стреляли в журналиста Аркадия Бабченко

Скоріш за все без Помпео не обійшлося, ліберастам з усього світу це не подобається.
   
Re:  :bomb: Бабченко

ага, і Мей про Скерипалів теж не тре було "піаритись", так? пошепки про це перетерти з Трампом-Меркель - і нишк! так?

А наші зробили це як раз в самих шо ні на є американських правилах поведінки: відкрито, голосно, щоб якнаймога більше публіки про це стало відомо - саме так тут прийнято робити, особливо у сферах, де проводяться якісь дослідження чи розслідування... ти про таке не знав, Укі?

А "втрати" понесли лише ЗМІ, які надто швидко поширили повідомлення. Я був здивований цією швидкістю, бо звичайно це займає пару днів, поки інфа з "проблемних" точок з'являлася в солідних західних ЗМІ, - а в цьому випадку не було навіть доби "лаг-періоду". Так це - їх проблеми.

Слава СБУ!
Шо там прокурор робив?
 
   
Re:  :bomb: Бабченко

ага, і Мей про Скерипалів теж не тре було "піаритись", так? пошепки про це перетерти з Трампом-Меркель - і нишк! так?

А наші зробили це як раз в самих шо ні на є американських правилах поведінки: відкрито, голосно, щоб якнаймога більше публіки про це стало відомо - саме так тут прийнято робити, особливо у сферах, де проводяться якісь дослідження чи розслідування... ти про таке не знав, Укі?

А "втрати" понесли лише ЗМІ, які надто швидко поширили повідомлення. Я був здивований цією швидкістю, бо звичайно це займає пару днів, поки інфа з "проблемних" точок з'являлася в солідних західних ЗМІ, - а в цьому випадку не було навіть доби "лаг-періоду". Так це - їх проблеми.

Слава СБУ!

Тереза Мей не воскрешала Скрипалів з мертвих. А СБУ-шні долбойоби (а скоріше за все, Порошенко) вирішили погратися в богів. :fool:
   
Re:  :bomb: Бабченко

оце пуканиська рвуться у москалів і підмоскальників
   
Re:  :bomb: Бабченко

Тереза Мей не воскрешала Скрипалів з мертвих. А СБУ-шні долбойоби (а скоріше за все, Порошенко) вирішили погратися в богів. :fool:
Мей - звичайно, ні; але брити таки реально воскресили Скрипалів з мертвих. А з оцінками дій СБУ і Порошенка, то, може, давайте не будемо поспішати з висновками? Ви мабуть набагато-багато розумніший за Порошенка, це відчувається, але він таки мав і має набагато більше інформації стосовно цієї справи, щоб робить ті чи інші дії...коротше, давайте подивимось, хто буде сміятись останнім. Хоч мені здається, це будете не ви.


Те, як відчайдушно й майже нахабно повела себе Україна в цій справі може свідчити про 2 можливості: або заручилися добрячою підтримкою Заходу, або...ну, так, тільки повні дурні могли б поводити себе так без суттєвої підтримки.


Ну, й те, як позатикалися пельки у позаребрикових пропагандонів - це дууууже красномовно свідчить, що СБУ (і Порошенко, як ви їх не розділяєте) гарненько таки утерли тут носа хуйлу.


Слава Україні!
   
Не коментував цю подію.
Пожалкував, що таке відбулося, подумки RIP промовив..
Коли з'ясувалось, що Аркадій живий, майже відразу згадався замах на Іллю Богданова.
СБУ показувало відео, як його звільнили.
Тоді зрадо йопів ще не було, але сомнєвающієся поставили під сумнів натуральність наданого відео, аргументовано сомнєвалісь.
СБУ згодом визнало, що відео таки воспроізвєдєніє..
Щось відомо про подальшу долю затриманих викрадачів?
Я не чув.
Радий, що Аркадій живий, але якийсь синтетичний присмак від цієї вдалої операції..
писи нагадаю посиланням
https://www.pravda.com.ua/news/2016/11/20/7127366/
   
Re:  :bomb: Бабченко

Та нє, якщо там і справді замішане ФСБ, якщо є докази цього, якщо неможливо було впіймати замовника без цієї вистави то чест їм і хвала, але потрібно шо вони все це розклали по поличках, та відповіли на всі пред'яви недовольних журналістів.
   
Re:  :bomb: Бабченко

Та нє, якщо там і справді замішане ФСБ, якщо є докази цього, якщо неможливо було впіймати замовника без цієї вистави то чест їм і хвала, але потрібно шо вони все це розклали по поличках, та відповіли на всі пред'яви недовольних журналістів.

СБУ ніяким журналістам нічим не зобов"язане - перетопчуться. Йде оперативна робота і інформація подається тим, кому треба.
   
Re:  :bomb: Бабченко

СБУ ніяким журналістам нічим не зобов"язане - перетопчуться. Йде оперативна робота і інформація подається тим, кому треба.

Ну тоді не треба дивуватись всьому негативу, який іде від журналістів та інших. Операція і справді дуже нестандартна, і, як бачимо, викликає купу питань.
   
Re:  :bomb: Бабченко

Та нє, якщо там і справді замішане ФСБ, якщо є докази цього, якщо неможливо було впіймати замовника без цієї вистави то чест їм і хвала, але потрібно шо вони все це розклали по поличках, та відповіли на всі пред'яви недовольних журналістів.
думаю, навіть  не для "впіймати замовника", а саме для звинувачення в суді тре було мати заключний рапорт, що вбивство виконано; без цього любий виконавець потім міг би сказати: так, завербували, завдання отримав, але в останню мить передумав і не пішов "на діло", а хто вбив - нізьнаю --- і що проти цього поставити? - інша справа, як СБУ зафіксувала фінальний рапорт: вбили тчк шліть чамайдан з грошима за адресою:...

але я ботан далекий від таких справ - може це і маячня
   
Re:  :bomb: Бабченко

ви що, не розумієте, що "виставу" ставили не так для ЗМІ, як для того агента, який мав рапортувати запорєбрік? - не виконавець би рапортував туди - інший, глибший агент - а ЗМІ - то вже "щєпкі лєтять"
   
Re: В Киеве стреляли в журналиста Аркадия Бабченко

Не коментував цю подію.
Пожалкував, що таке відбулося, подумки RIP промовив..
Коли з'ясувалось, що Аркадій живий, майже відразу згадався замах на Іллю Богданова.
СБУ показувало відео, як його звільнили.
Тоді зрадо йопів ще не було, але сомнєвающієся поставили під сумнів натуральність наданого відео, аргументовано сомнєвалісь.
СБУ згодом визнало, що відео таки воспроізвєдєніє..
Щось відомо про подальшу долю затриманих викрадачів?
Я не чув.
Радий, що Аркадій живий, але якийсь синтетичний присмак від цієї вдалої операції..
писи нагадаю посиланням
https://www.pravda.com.ua/news/2016/11/20/7127366/

Якісь дуже закручені сумніви і невпевненості ще одноґо сомневащеґося...
   
Якісь дуже закручені сумніви і невпевненості ще одноґо сомневащеґося...
Вам вже все відомо й зрозуміло?
Счастлівий ви чєловєк(с)
До інфи, що Аркадій живий, ви сомнєвалісь чи він мертвий, чи шо?  B-)

Останнє редагування: 31 травня 2018 05:19:00 від steol
   
Re:  :bomb: Бабченко

Ну тоді не треба дивуватись всьому негативу, який іде від журналістів та інших. Операція і справді дуже нестандартна, і, як бачимо, викликає купу питань.

Ну і що? ФБР їм теж все викладає? чи Скотланд-Ярд? ще  раз - перетопчуться. Просто ситуація не зовсім стандартна, от всі і перетирають.
   
Re:  :bomb: Бабченко

Ну і що? ФБР їм теж все викладає? чи Скотланд-Ярд? ще  раз - перетопчуться. Просто ситуація не зовсім стандартна, от всі і перетирають.

Думаю, саме непрофесійний виступ Луценка викликав підозру що то є постановка від початку до кінця
   
Re: В Киеве стреляли в журналиста Аркадия Бабченко

вони тупо відморозились і сказали що це люди у відпустці
світова спільнота проковтнула

Доведеться повірити словам, але ніхто нічого не проковтнув...

Поміркуйте над цім. То справді "супермаркет"... Просто хуйло ще до каси не підійшло. Але іншого виходу з маркету нема. На "касі" згадають все.
   
Re:  :bomb: Бабченко

Думаю, саме непрофесійний виступ Луценка викликав підозру що то є постановка від початку до кінця

Чого він туди взагалі поперся? я його виступ не чула, але фізію бачила. Enough said  :rotate:.
   
Re:  :bomb: Бабченко

Чого він туди взагалі поперся? я його виступ не чула, але фізію бачила. Enough said  :rotate:.

Дибіл того шо. Не розуміє шо такий "піар" йому лише нашкодить. Як такі можуть керувати країною  :facepalm1:
   
Re: В Киеве стреляли в журналиста Аркадия Бабченко

і відповідь така що не дуже допомогли

А що таке "дуже допомогли"  - ядерна бімба на Москву? Так того точно не буде.

А от на Абрамса ми точно можемо скинутись, та подарувати його Бабченко. + пальне на 800 км...  :-B
   
Re:  :bomb: Бабченко

Дибіл того шо. Не розуміє шо такий "піар" йому лише нашкодить. Як такі можуть керувати країною  :facepalm1:

Ну ви якось з Трампом живете і нічого  :gigi: Луценко у порівнянні - просто ангелок з крильцями  :shuffle:.
   
Re:  :bomb: Бабченко

Ну ви якось з Трампом живете і нічого  :gigi: Луценко у порівнянні - просто ангелок з крильцями  :shuffle:.

Штати можуть собі таке дозволити
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія