Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Сьогодні останній день ВІЗУ

Сьогодні останній день ВІЗУ

Завтра безвіз. Цікаво передбачається нагорода для першого хто перетне кордон без візи?
   
Re: Сьогодні останній день ВІЗУ

 X(

так всетаки : які конкретно документи тре мати на кордоні крім паспорта ?
   
Re: Сьогодні останній день ВІЗУ

X(

так всетаки : які конкретно документи тре мати на кордоні крім паспорта ?
бляяяя (
Ті самі що й раніше
   
Re: Сьогодні останній день ВІЗУ

Які ті самі нахуй? !
Поїхати до Вави на вікенд тре віза туристична?
   
Re: Сьогодні останній день ВІЗУ

X(

так всетаки : які конкретно документи тре мати на кордоні крім паспорта ?
Якщо їдеш в робі - то ті самі, що і в посольстві.
Якщо їдеш в костюмі - то лише паспорт.
   
Re: Сьогодні останній день ВІЗУ

Які ті самі нахуй? !
Поїхати до Вави на вікенд тре віза туристична?
вам зрадойобам ЄС цілий сайт замутив і розжував як для останніх дебілів http://openeurope.in.ua/subjects/kak-podgotovitsya-k-poezdke-v-es-5/kakie-dokumenty-mogut-sprosit-u-menya-na-granitse-s-es-12

Беріть все що раніше - справку з роботи, анкету, дві фотографії, а через безвіз додатково справку з жеку і флюорографію
   
Re: Сьогодні останній день ВІЗУ

Ну де там віза для туристики?  Запрошення від друзів?
   
Re: Сьогодні останній день ВІЗУ

оплачений готель і білети назад треба ? скільки грошей тре мати готівкою на день поїздки ?
   
Re: Сьогодні останній день ВІЗУ

Документи це все хірня. Якщо їдеш наприклад автобусом чи потягом до Перемишля, то завжди можна сказати, що повертаєшся через кілька годин назад. А сам їдеш собі далі.
   
Re: Сьогодні останній день ВІЗУ

Шось растло тойво. ..занадто дисципліноване)
   
Re: Сьогодні останній день ВІЗУ

Сегодня я на стреме. На 00.01. Буду пытаться у МАУ халявные билеты выцепить. В Париж. Или в Амстердам. На худой конец - в Прагу.
   
Re: Сьогодні останній день ВІЗУ

а если заявить, что едешь только на 1 день на шоппинг в ближайший город?
и вечером вернуться планируешь.
отеля, страховки и обратного билета нет, пешком или на такси.
пустят?
   
Re: Сьогодні останній день ВІЗУ

а если заявить, что едешь только на 1 день на шоппинг в ближайший город?
и вечером вернуться планируешь.
отеля, страховки и обратного билета нет, пешком или на такси.
пустят?

а я про що вище писав. звичайно пустять. можуть лише спитати про гроші на шопінг.
   
Re: Сьогодні останній день ВІЗУ

А що, гроші обов, язково мають налічманом бути?  От покажу йому ГолдПриват, він що, второпає, що там і як? )
   
Re: Сьогодні останній день ВІЗУ

а я про що вище писав. звичайно пустять. можуть лише спитати про гроші на шопінг.
деньги будут и нал и карточки с распечаткой банкомёта или из банка на английском.
важно понять, прокатит ли такая легенда, ну чтобы не покупать дешевый тур у границы в агенстве.
цель-размочить новый биопаспорт по минимальным затратам.
   
Re: Сьогодні останній день ВІЗУ

оплачений готель і білети назад треба ? скільки грошей тре мати готівкою на день поїздки ?

Як пощастить. Зазвичай вистачає відповісти на питання "Куди їдете та коли плануєте повертатися".
   
Re: Сьогодні останній день ВІЗУ

А що, гроші обов, язково мають налічманом бути?  От покажу йому ГолдПриват, він що, второпає, що там і як? )

Це вже все обговорювалося. Читайте на УП відповідні розділи.
   
Re: Сьогодні останній день ВІЗУ

деньги будут и нал и карточки с распечаткой банкомёта или из банка на английском.
важно понять, прокатит ли такая легенда, ну чтобы не покупать дешевый тур у границы в агенстве.
цель-размочить новый биопаспорт по минимальным затратам.
принаймі в старі часи, коли з польщою ще був безвіз, я часто мотався в перемишль на один день і показував лише гроші, але прикордонники навіть про мету поїздки не завжди питали.
   
Re: Сьогодні останній день ВІЗУ

Сегодня я на стреме. На 00.01. Буду пытаться у МАУ халявные билеты выцепить. В Париж. Или в Амстердам. На худой конец - в Прагу.
(tu)
   
Re: Сьогодні останній день ВІЗУ

Сегодня я на стреме. На 00.01. Буду пытаться у МАУ халявные билеты выцепить. В Париж. Или в Амстердам. На худой конец - в Прагу.

а чего билеты вдруг должны подешеветь
   
Re: Сьогодні останній день ВІЗУ

   
Re: Сьогодні останній день ВІЗУ

кстати, в польшу выгоднее доллары или евро брать?
   
Re: Сьогодні останній день ВІЗУ

кстати, в польшу выгоднее доллары или евро брать?

попробуй вначале заплатить злотыми
   
Re: Сьогодні останній день ВІЗУ

попробуй вначале заплатить злотыми
ну да, немного злотых для начала  будет.
а дальше?
евро или доллары выгоднее брать?
   
Re: Сьогодні останній день ВІЗУ

ну да, немного злотых для начала  будет.
а дальше?
евро или доллары выгоднее брать?

я думаю всё такие Евро лучше .
I карточку виза, на карте всегда курс лучше.
   
Re: Сьогодні останній день ВІЗУ

польша зажата между зоной евро, там на западе  немцы, на востоке литва, на юге словаки
   
Re: Сьогодні останній день ВІЗУ

принаймі в старі часи, коли з польщою ще був безвіз, я часто мотався в перемишль на один день і показував лише гроші, але прикордонники навіть про мету поїздки не завжди питали.

Буде приблизно так само, тільки гроші не треба показувати. Звичайно, якщо кажеш "на закупи", то можуть спитати, за які гроші ті закупи, але на фіга?
   
Re: Сьогодні останній день ВІЗУ

А що, гроші обов, язково мають налічманом бути?  От покажу йому ГолдПриват, він що, второпає, що там і як? )
штудіруй

http://openeurope.in.ua/subjects/kak-podgotovitsya-k-poezdke-v-es-5/kakie-dokumenty-mogut-sprosit-u-menya-na-granitse-s-es-12

Дивно що до сьогодні таких питань не виникало
20 років їздять в європу і нічо, а тепер переживати почали
   
Re: Сьогодні останній день ВІЗУ

оплачений готель і білети назад треба ? скільки грошей тре мати готівкою на день поїздки ?
Та нічо не треба мати додатково, крім біометричного паспорта.
Чого ви всі такі зашугані?

Треба солідно виглядати, сказати, що їдеш на два-три дні у Ва-ву на екскурсію, показати 500$ і все.
Ніяких проблем.

Не шугайтесь так. Все буде добре.
   
Re: Сьогодні останній день ВІЗУ

Та нічо не треба мати додатково, крім біометричного паспорта.
Чого ви всі такі зашугані?

Треба солідно виглядати, сказати, що їдеш на два-три дні у Ва-ву на екскурсію, показати 500$ і все.
Ніяких проблем.

Не шугайтесь так. Все буде добре.

500 долларов одной бымажкой  :)
   
Re: Сьогодні останній день ВІЗУ
lot

X(

так всетаки : які конкретно документи тре мати на кордоні крім паспорта ?

 выписку со счета или наличку, бронь отеля и приглашение, обратные билеты
   
Re: Сьогодні останній день ВІЗУ

Завтра безвіз. Цікаво передбачається нагорода для першого хто перетне кордон без візи?

краще для останнього хто з візою)
   
Re: Сьогодні останній день ВІЗУ

Та нічо не треба мати додатково, крім біометричного паспорта.
Чого ви всі такі зашугані?

Треба солідно виглядати, сказати, що їдеш на два-три дні у Ва-ву на екскурсію, показати 500$ і все.
Ніяких проблем.

Не шугайтесь так. Все буде добре.
так на 2-3 дня в ваве отельчик же нужен?
не попросят бронь?
и страшилочку,не?

если экскурсия официальная попросят ваучер.

Останнє редагування: 10 червня 2017 12:49:51 від MATPOC
   
Re: Сьогодні останній день ВІЗУ

так на 2-3 дня в ваве отельчик же нужен?
не попросят бронь?
и страшилочку,не?
Сказати, що готель на місці візметься.

Головне по-більше грошей показати.

Вони ж як дивляться. В них завдання виловлювати і не пропускати тих, хто на заробітки їде. А таких відразу видно. Якщо хтось їде без грошей, в сумці роба, старі кєди, інструменти чи ще якась хєрня, то звичайно, що тоді не допоможе ні страховка, ні заброньований готель - повернуть відразу назад.

А якщо вони бачуть, що люди солідні, мають гроші, їдуть як туристи, то тоді і без страховки і без бронювання готелю пропустять. На крайняк пошлють на границі в будку і скажуть викупити страховку на місці.

От і все.

Не шугайтесь так.
   
Re: Сьогодні останній день ВІЗУ

Сказати, що готель на місці візметься.

Головне по-більше грошей показати.

Вони ж як дивляться. В них завдання виловлювати і не пропускати тих, хто на заробітки їде. А таких відразу видно. Якщо хтось їде без грошей, в сумці роба, старі кєди, інструменти чи ще якась хєрня, то звичайно, що тоді не допоможе ні страховка, ні заброньований готель - повернуть відразу назад.

А якщо вони бачуть, що люди солідні, мають гроші, їдуть як туристи, то тоді і без страховки і без бронювання готелю пропустять. На крайняк пошлють на границі в будку і скажуть викупити страховку на місці.

От і все.

Не шугайтесь так.
я не шугаюсь.
у меня такое уже было.
таксист посоветовал сказать, что едем в жешув на рынок.
но погранец стал смеяться и сказал, что рынок в жешуве уже закрылся.
потом пропустил, но около часа рассматривали паспорт, все визы на всех страницах+масса вопросов.
   
Re: Сьогодні останній день ВІЗУ

кстати, в польшу выгоднее доллары или евро брать?

Брати, що є - в обмінках міняють однаково. Дивитись на курс перед виїздом - обмінки бувають всякі, принаймні у Кракові є такі оранжеві чи голубі, де курс просто смішний написаний. Краще мати з собою хоч трохи злотих, але зняти у банкоматі не проблема.

Головне - чітко відповідати на запитання прикордонників і не суєтитись. Відповідь вони як правило не слухають.

Якщо когось і зупинять, то того, хто плутається, хвилюється і т.п. Ну нема у них стільки часу, щоб кожного терзати по 30 хвилин! Все буде вибірково.

І все буде добре.
   
Re: Сьогодні останній день ВІЗУ

Брати, що є - в обмінках міняють однаково. Дивитись на курс перед виїздом - обмінки бувають всякі, принаймні у Кракові є такі оранжеві чи голубі, де курс просто смішний написаний. Краще мати з собою хоч трохи злотих, але зняти у банкоматі не проблема.

Головне - чітко відповідати на запитання прикордонників і не суєтитись. Відповідь вони як правило не слухають.

Якщо когось і зупинять, то того, хто плутається, хвилюється і т.п. Ну нема у них стільки часу, щоб кожного терзати по 30 хвилин! Все буде вибірково.

І все буде добре.

Я вже не пам’ятаю де міняв у Кракові, але нажухати на курсі там можуть легко ))) Те саме стосується Праги, міняв у якихось арабів біля Вацлавської, там був справедливий курс без поплатку.
   
Re: Сьогодні останній день ВІЗУ

   
Re: Сьогодні останній день ВІЗУ

Сказати, що готель на місці візметься.

Головне по-більше грошей показати.

Вони ж як дивляться. В них завдання виловлювати і не пропускати тих, хто на заробітки їде. А таких відразу видно. Якщо хтось їде без грошей, в сумці роба, старі кєди, інструменти чи ще якась хєрня, то звичайно, що тоді не допоможе ні страховка, ні заброньований готель - повернуть відразу назад.

А якщо вони бачуть, що люди солідні, мають гроші, їдуть як туристи, то тоді і без страховки і без бронювання готелю пропустять. На крайняк пошлють на границі в будку і скажуть викупити страховку на місці.

От і все.

Не шугайтесь так.
Не зрозуміла?
А як тоді нашим заробітчанам їздити?!. :S
   
Re: Сьогодні останній день ВІЗУ

Та нічо не треба мати додатково, крім біометричного паспорта.
Чого ви всі такі зашугані?
кацапська пропаганда так людей зашугала, що вони вже безвізу бояться  :facepalm1:
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія