Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Мені здаеться що це будє помилкою

Re: Мені здаеться що це будє помилкою

А навіщо, якщо в них є другий паспорт?

В когось є, а в більшості нема. Є тільки посвідка на проживання і роботу.
   
Re: Мені здаеться що це будє помилкою

От я сьогодні таке питав у автора гілки. Ось відповідь:


Ну то якщо війна США проти якоїсь Буркіна - Фасо, то так
   
Re: Мені здаеться що це будє помилкою

В когось є, а в більшості нема. Є тільки посвідка на проживання і роботу.

Для тих ще гірше
   
Re: Мені здаеться що це будє помилкою

Не клоуни, а таке законодавство. Не надав данних - ухилянт. Надав данні - отримав повістку, не зявився - ухилянт. В тебе лічільник вже влітку пійде, в Залупєнтія 3,5 роки теж саме. В кожного по різному. Пока що так, якщо нічого не змінється.
  Ну, думаю, буде правильно, щоби я отримував повістку за місцем реєстрації. Та уточнював дані у військкоматі, де стою на обліку. Тобто, у місті Мелітополі Запорізької області.
   
Re: Мені здаеться що це будє помилкою

Я наприклад за це  ніколи не думав, сам поїхав коли мені бу ще не було навіть двадцять.  Зараз єдина проблема що батьки мене досі не виписали , не можуть недвигою своєю розпоряджатися як хочуть.
ну я не виходив бо чомусь завжди думав і думаю що на старість поїду вмирати додому
три роки тому мені не хотіли в консульстві поміняти паспорт то появились такі думки, але потім консул зробив запрос в Україну і мені поміняли паспорт і поставили на облік
   
Re: Мені здаеться що це будє помилкою

  Ну, думаю, буде правильно, щоби я отримував повістку за місцем реєстрації. Та уточнював дані у військкоматі, де стою на обліку. Тобто, у місті Мелітополі Запорізької області.

Закон каже про електроні повістки.
   
Re: Мені здаеться що це будє помилкою

Мені цікаві усі ухилянти які в Росіі та Криму. Ото срака буде, вони сукі тримають ті паспорта як «безвіз» ось кого їпати треба в першу чергу.
   
Re: Мені здаеться що це будє помилкою

ну я не виходив бо чомусь завжди думав і думаю що на старість поїду вмирати додому
три роки тому мені не хотіли в консульстві поміняти паспорт то появились такі думки, але потім консул зробив запрос в Україну і мені поміняли паспорт і поставили на облік

Ну от приклад емігам. Як все робити чесно і вчасно.  (tu)
   
Re: Мені здаеться що це будє помилкою

Чоловік її Дєвід їй платить.
Девіду потрібно її в канадську дурку здати , якщо не буде прогресу , то не забирати.
   
Re: Мені здаеться що це будє помилкою

Багато хто говорить, що після війни Україні треба буде докласти максимум зусиль для повернення тих, що виїхали за кордон.

Але читаючи ФУП в мене зовсім немає таких думок.
Тут здається немає жодного емігранта повернення якого я би хотів. Вони всі якісь зовсім чужі. Навіть якщо кілька місяців закордоном. Не бачу чим їх повернення могло б комусь бути корисним. Краще вже реально південні індійці.

В мене одного такі думки? Повернення кого із фупівців-емігрантів/біженців Ви особисто хотіли б (питання до тих хто тепер проживає в Україні)?

Я думаю ти інтуїтивно відчув проблему, але дивишся на неї не з того боку. Проблема у тому, що умови життя на заході кращі і навіть з безвізом дуже небагато верств населення не могли собі дозволити довго жити чи подорожувати там. А тут війна і мільйони виїхали вимушено, що ніколи на заході не були. До доброго звикаєш швидко і я так підозрюю, що багато хто вже шукає способи залишитися там. І це найактивніша і найпродуктивніша частина. Більшість з них і в Україні мали гарне життя, але зараз вони будують те ж саме, але на дещо вищому рівні (можна посперечатися про це) і скажімо люди з дітьми, що навчаються в школі, внз, молодь що йде працювати. Наскільки вірогідно, що вони знову захочуть руйнувати життя до умовного нуля в починати все спочатку? А нероби, які я так розумію, вам ближче за духом - ті повернуться, бо будувати своє життя не навчені.
   
Re: Мені здаеться що це будє помилкою

Мені цікаві усі ухилянти які в Росіі та Криму. Ото срака буде, вони сукі тримають ті паспорта як «безвіз» ось кого їпати треба в першу чергу.

То якраз саме вони в першу чергу поїхали до Варшави через Стамбул міняти паспорти. Паспорти, які всі в Херсоні зроблені ще до війни.
   
Re: Мені здаеться що це будє помилкою

Закон каже про електроні повістки.
   Ну, вообще-то, нет. Во второй редакции на сей счёт полные непонятки.
Это раз.
Второе. Где ТЦК возьмёт мои данные, если они физически уничтожены для Украины?(Но попали в руки противника после 24.02.22.   в том числе и моё личное дело. И не только моё, ясен пень. За что сукам из военкомата отдельное спасибо).
  Третье. И какой именно ТЦК будет мне эту повестку слать? Просто интересно...
   
Re: Мені здаеться що це будє помилкою

Ну от приклад емігам. Як все робити чесно і вчасно.  (tu)
бля, з мене такий взірець як з хера молоток
просто чим старшим стаю тим серйозніше починаю прораховувати свої кроки
тому і кажу , що якщо треба буде стати на облік ще раз - то стану щоб не отримати менінгіт в майбутньому
люди привикли, що  держава кладе хер на них, а вони на державу, такий специфічний український симбіоз ,
але війна все змінила
держава матиме можливість тебе наказати, як не сьогодні то в майбутньому
всі ми швидше чи пізніше поїдемо додому
   
Re: Мені здаеться що це будє помилкою

Девіду потрібно її в канадську дурку здати , якщо не буде прогресу , то не забирати.

Мені здається йоиу легше від іпанутой откупиться ніж щось їй доказувати. Типа ось тобі гроші тока не пісти мені на вухо тупа радіоточка.
   
Re: Мені здаеться що це будє помилкою

И какой именно ТЦК будет мне эту повестку слать? Просто интересно...

Станеш на облік - побачиш...
   
Re: Мені здаеться що це будє помилкою

ну я не виходив бо чомусь завжди думав і думаю що на старість поїду вмирати додому
три роки тому мені не хотіли в консульстві поміняти паспорт то появились такі думки, але потім консул зробив запрос в Україну і мені поміняли паспорт і поставили на облік
Ну так і я не виходив. А на рахунок вмирати, то це правда, навіть якщо не скоро буде.
Я наприклад був би закопаний біля баби діда куди в село їздив малим , чим в Празі де мене ( те що залишиться) через пару, десять років на смітник викинули.
   
Re: Мені здаеться що це будє помилкою

Ну так і я не виходив. А на рахунок вмирати, то це правда, навіть якщо не скоро буде.
Я наприклад був би закопаний біля баби діда куди в село їздив малим , чим в Празі де мене ( те що залишиться) через пару, десять років на смітник викинули.
ну так, не заплатять родичі за місце і могилку знесуть а зверху цигана закопають
   
Re: Мені здаеться що це будє помилкою

Ну от, а в Німеччині так не можна "взять і забить". Тому чоловік зробив все по Законам України і Німеччини.
Але в Німеччині, то роблять не тому, що вимагає Україна, а тому, що вимагає Німеччина. І країн, що таке вимагають не так уже і багато.
   
Re: Мені здаеться що це будє помилкою

Станеш на облік - побачиш...
На яркий саме облік, вибачаюсь? І навіщо воно мені? До того ж, повторюю, я вже стою на обліку. І з нього не знімався
   
Re: Мені здаеться що це будє помилкою

То якраз саме вони в першу чергу поїхали до Варшави через Стамбул міняти паспорти. Паспорти, які всі в Херсоні зроблені ще до війни.

Отож. От таким всім куєм по губах в першу чергу.
   
Re: Мені здаеться що це будє помилкою

Я наприклад за це  ніколи не думав, сам поїхав коли мені бу ще не було навіть двадцять.  Зараз єдина проблема що батьки мене досі не виписали , не можуть недвигою своєю розпоряджатися як хочуть.
Зараз власники можуть виписувати без присутності.
   
Re: Мені здаеться що це будє помилкою

Я думаю ти інтуїтивно відчув проблему, але дивишся на неї не з того боку. Проблема у тому, що умови життя на заході кращі і навіть з безвізом дуже небагато верств населення не могли собі дозволити довго жити чи подорожувати там. А тут війна і мільйони виїхали вимушено, що ніколи на заході не були. До доброго звикаєш швидко і я так підозрюю, що багато хто вже шукає способи залишитися там. І це найактивніша і найпродуктивніша частина. Більшість з них і в Україні мали гарне життя, але зараз вони будують те ж саме, але на дещо вищому рівні (можна посперечатися про це) і скажімо люди з дітьми, що навчаються в школі, внз, молодь що йде працювати. Наскільки вірогідно, що вони знову захочуть руйнувати життя до умовного нуля в починати все спочатку? А нероби, які я так розумію, вам ближче за духом - ті повернуться, бо будувати своє життя не навчені.

Найактивніша і найпродуктивніша частина, яка ніколи не була на заході і нічого не знає про життя там?
   
Re: Мені здаеться що це будє помилкою

Мені здається йоиу легше від іпанутой откупиться ніж щось їй доказувати. Типа ось тобі гроші тока не пісти мені на вухо тупа радіоточка.
Думаю що той Девід розуміє що попав в торбу.
Але діє по обставинах, може -  вік, гроші, спільне житло.
   
Re: Мені здаеться що це будє помилкою

Зараз власники можуть виписувати без присутності.
Правда ?  В батьків наче не вийшло.
   
Re: Мені здаеться що це будє помилкою

Ну от приклад емігам. Як все робити чесно і вчасно.  (tu)
Що чесно і вчасно? Я теж стою на тимчасовому обліку в консульстві в Торонто. Вже здається мінімум 5 виборів пережив. Останні 2є пропустив. Але завжди запрошення на вибори приходило нормально. А тепер виявляється держава Україна не знає, хто я і що я.
   
Re: Мені здаеться що це будє помилкою

Я думаю ти інтуїтивно відчув проблему, але дивишся на неї не з того боку. Проблема у тому, що умови життя на заході кращі і навіть з безвізом дуже небагато верств населення не могли собі дозволити довго жити чи подорожувати там. А тут війна і мільйони виїхали вимушено, що ніколи на заході не були. До доброго звикаєш швидко і я так підозрюю, що багато хто вже шукає способи залишитися там. І це найактивніша і найпродуктивніша частина. Більшість з них і в Україні мали гарне життя, але зараз вони будують те ж саме, але на дещо вищому рівні (можна посперечатися про це) і скажімо люди з дітьми, що навчаються в школі, внз, молодь що йде працювати. Наскільки вірогідно, що вони знову захочуть руйнувати життя до умовного нуля в починати все спочатку? А нероби, які я так розумію, вам ближче за духом - ті повернуться, бо будувати своє життя не навчені.

Який накуй на більш вищому рівні? В людей фабрики, заводи, параходи були, фермерства з сотнями Га землі, дома в три поверхи. І що вони у Франціі чи Португаліі зможуть зробити?
   
Re: Мені здаеться що це будє помилкою

Думаю що той Девід розуміє що попав в торбу.
Але діє по обставинах, може -  вік, гроші, спільне житло.

Та які обставини, вона його пердолить ділдосом. Сама писала. Йому вже 65 років, там вже тількі анальгі розваги.
   
Re: Мені здаеться що це будє помилкою

Я думаю ти інтуїтивно відчув проблему, але дивишся на неї не з того боку. Проблема у тому, що умови життя на заході кращі і навіть з безвізом дуже небагато верств населення не могли собі дозволити довго жити чи подорожувати там. А тут війна і мільйони виїхали вимушено, що ніколи на заході не були. До доброго звикаєш швидко і я так підозрюю, що багато хто вже шукає способи залишитися там. І це найактивніша і найпродуктивніша частина. Більшість з них і в Україні мали гарне життя, але зараз вони будують те ж саме, але на дещо вищому рівні (можна посперечатися про це) і скажімо люди з дітьми, що навчаються в школі, внз, молодь що йде працювати. Наскільки вірогідно, що вони знову захочуть руйнувати життя до умовного нуля в починати все спочатку? А нероби, які я так розумію, вам ближче за духом - ті повернуться, бо будувати своє життя не навчені.

Чому це біженці раптом стали найактивнішим та найпродуктивнішим прошарком? На прикладі Вії ми вже все побачили  :gigi:
   
Re: Мені здаеться що це будє помилкою

Який накуй на більш вищому рівні? В людей фабрики, заводи, параходи були, фермерства з сотнями Га землі, дома в три поверхи. І що вони у Франціі чи Португаліі зможуть зробити?

Козин опустєл і асіротєл!  :laugh:
   
Re: Мені здаеться що це будє помилкою

Козин опустєл і асіротєл!  :laugh:
я зарараз про південь та схід кажу. Кацапи віджали теріторію розміром з пів Італіі
   
Re: Мені здаеться що це будє помилкою

Та які обставини, вона його пердолить ділдосом. Сама писала. Йому вже 65 років, там вже тількі анальгі розваги.
Я в сексі не насктільки  розвинений, аналгі розваги і ділдос , цє як ?  Хоча вірю що в Інанни там все не здорово та погано.
   
Re: Мені здаеться що це будє помилкою

Я в сексі не насктільки  розвинений, аналгі розваги і ділдос , цє як ?  Хоча вірю що в Інанни там все не здорово та погано.

Любить в дупах ковирятись.
   
Re: Мені здаеться що це будє помилкою

Який накуй на більш вищому рівні? В людей фабрики, заводи, параходи були, фермерства з сотнями Га землі, дома в три поверхи. І що вони у Франціі чи Португаліі зможуть зробити?
   Ну, а что делать, если всё это осталось на оккупированной территории без малейшей перспективы возврата?
   Вот смотри. В 2014 у меня был большой красивый дом в Крыму, у моря с огромным участком. Его не стало.
   В 2022 у меня был большой красивый дом в Мелитополе. И ещё чего по мелочи.
   Туда же.
    Следишь за тенденцией?
Что будет, скажем , через 5-7 лет? Не хочешь дать мне денег, чтобы я не вздумал возле тебя селиться?)) Львовян это тоже касается, кстати. Наберётся нужная сумма- я вообще готов не возвращаться в Украину никогда. Для общего спокойствия...
   
Re: Мені здаеться що це будє помилкою

   Ну, а что делать, если всё это осталось на оккупированной территории без малейшей перспективы возврата?
   Вот смотри. В 2014 у меня был большой красивый дом в Крыму, у моря с огромным участком. Его не стало.
   В 2022 у меня был большой красивый дом в Мелитополе. И ещё чего по мелочи.
   Туда же.
    Следишь за тенденцией? С
Что будет, скажем , через 5-7 лет? Не хочешь дать мне денег, чтобы я не вздумал возле тебя селиться?)) Львовян это тоже касается, кстати. Наберётся нужная сумма- я вообще готов не возвращаться в Украину никогда. Для общего спокойствия...

Я про то же самое пишу выше эмигрантам. Которые летают в облаках и говорят, что те кто убежал самые успешные из них ктотжил в Украине, на западе начинают жить по новому, а поскольку там уровень жизни на много выше, то у них будет то же самое но на более высоком уровне.
Смеялся конечно.
   
Re: Мені здаеться що це будє помилкою

запитайте себе,яка ціль в висєрі кулєби,до чого це привело вже і приведе...
   
Re: Мені здаеться що це будє помилкою

Любить в дупах ковирятись.
    Колись мені в лічку два пісьма послала, при чому кожне потрібно було пів дня читати , хоч я її взагалі не трогав і не думаав за неї . Для чого вона цє робить ? Цє ж точно дурка.
   
Re: Мені здаеться що це будє помилкою

запитайте себе,яка ціль в висєрі кулєби,до чого це привело вже і приведе...
до чого приведе?
   
Re: Мені здаеться що це будє помилкою

Який накуй на більш вищому рівні? В людей фабрики, заводи, параходи були, фермерства з сотнями Га землі, дома в три поверхи. І що вони у Франціі чи Португаліі зможуть зробити?

в 99% нічого того і близько не було
тому в якості найманої робочої сили у них буде вищий рівень життя
а "владєльці заводов, газєт, параходов" будуть сидіти у свого розбитого корита і чухати свої тупі бошки

Останнє редагування: 26 квітня 2024 23:28:20 від pirat
   
Re: Мені здаеться що це будє помилкою
PAL

Паспорт громалянина України, до речі, терміну не має. Так що не придурюйся.

тут ти дуже помиляєшся
   
Re: Мені здаеться що це будє помилкою

Я про то же самое пишу выше эмигрантам. Которые летают в облаках и говорят, что те кто убежал самые успешные из них ктотжил в Украине, на западе начинают жить по новому, а поскольку там уровень жизни на много выше, то у них будет то же самое но на более высоком уровне.
Смеялся конечно.
   Граф, мы оба не пацаны. Повидали жизнь, каждый по- своему. Так что...
   Конечно, я не восстановлю и десятой части утерянного. Всё, что я могу- просто пахать , откладывая на маленький домик в Европе. Мне просто негде жить. Мне и моей семье. Из имущества осталось две руки, две ноги и голова.
    Больше рассчитывать не на что. И не на кого. И есть ответственность за близких. И , наверное, было бы правильно вернуться в Украину и через месяц героически подохнуть в первом же бою. Вот только я не могу позволить себе такой роскоши...
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 8 гостей
 
Повна версія