Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Фаріон: Горе вам, псевдоінтелектуальні плебеї. Горе вам, вбогі галичани.

Панове модератори - впорайтеся з шизофлударями!
   
Свобода слова = відвага проти несвободи-неволі ворожої-чужої плітичної сили:


934 views  Nov 20, 2022

Снайдер - хвала йому - саме в Українському Католицькому  Унівирситеті - керівник дисертації про галицьку сім'ю інтелектуалів - Рудницьких!
   
Комсомолку Фаріоншу треба подалі від політики тримати. Толку від неї все одно мало, один лише сморід.

Комуністка... Викладала російську мову студентам-іноземцям - співпрацювала з КГБ
   
Воно разлагала ізнутрі
   
Воно разлагала ізнутрі
зараз намагається ізнутрі розлагати Україну.
але ось їй і її шефові хуйло -  :fuck:
   
зараз_ІБА_СЇЙЧАС ОТЕПЕР намагається ізнутрі розлагати Україну.

Та ви ж знетеперішнено мовите ідентичним-зпутьїнізованим суржиком, як і Фаріониха: один Вас путьїнопіп хрестив!

Ось ізсїйчаснене (справді справжнє: "іба-настаящеє-састаянїє - етава аа-вава-настаящева врємєнї") фаріонофренне зараззомбенятко:

Отак Фаріониха (на хв. 16.05): "...оце як ми зараз_ІБА_СЇЙЧАС ОТЕПЕР знаходимо тіла наших героїчних українців закатованих..."

Ми щойно знайшли теперішній час - знаходимо й отепер:
Але ЗАРАЗ - лиш ЗА три миті - мовочасу не стане!
Бо отоді (в майбутньому ж!) - наш час зжере вкраїножер:
І розбомблять його кассапопрочани!
   
Врода, 25 листопада 2022 23:57:33
Отак Фаріониха (на хв. 16.05): "...оце як ми зараз_ІБА_СЇЙЧАС ОТЕПЕР знаходимо тіла наших героїчних українців закатованих..."

Горе-галичанські суржикописьменники - ще й дотепер не зрозуміли українські слова та концепти "дотепер/тепер/отепер/натепер/відтепер", чи семантику отого "зараз"! Але ось Андрухович нарешті зотеперішнився та знесїйчаснився, бо, мабуть, мововоля отак звеліла (чи вже поінформованість в отеперішніх моментах всякої скрути та скрухи) - та вжив оте мовосвященне "отепер":

FREEDOM IS OUR RELIGION
Юрій Андрухович
14.12.2022
https://zbruc.eu/node/114018


Була і ще одна ніч Майдану (було їх насправді 91, але тільки деякі були вирішальні). Ця – з 18-го на 19 лютого, коли здавалося, що отепер усе й закінчиться.

Колишній, прадавній, натяк на "Московіаду" (проти і суржикодавайчан і суржикозаразчан):

2007.02.07 | harnack: Майдан:

2007.02.07 | raw_stick
Тю! Та ж Андрухович якраз іронізує з "давайте"

2007.02.07[/u] | harnack:
Навпакеньки: повсюдно й повсякчас "давайтє" глузує з Андруховича...
Наосліп: Ану відшукайте в його творах "анумо","нумо", "ану" .... жодної ануміади!

   
Хоча Фаріониха і отут пропаща чи трагічна сїйчасзаразчанка (безліч у неї недоречних та антитеперішніх "зараз_ІБА_СЇЙЧАС": Ґаварю "зараз" - толька каґда панїмаю "сїйчас",/ Ґаварю "тепер" - лїшь каґда панїмаю "тїперь"!) - все решту вона правильно й влучно промовляє: во ім'я Бахмута/проти мовобаламутів:


Зеленський у США | Ірина Фаріон
64,296 views  Dec 24, 2022
   
Я мала рацію, коли писала про кацапський комп‘ютер, запрограмований на 2 слова. І котрий не чув про Галицьку українську.  :laugh:
Так що, панство, не реагуйте на провокації. Все це для того, щоб муляти очі не такими галичанами. Вони пекли кацапів і продовжують пекти. Чудово!
   
Галицьку українську

Ось до якої міри россосемантика спотворила та виродила зросійщених горе-галичан - що вже гадають, що знекличнена, та знетеперішнена суржикофренія, та давайтє-суржикосомнамбулізм - то українська мова, чи (хрань Боже, та Ісусе Христе, та Пресвята Діво, та Богине Мово) - якась "галичнаська" мова. Та вони ніколи вже не зрозуміють Франка, чи Стефаника - якщо мерщій, вже отепер, не нарозумляться, бо зараз, лиш ЗА декілька апокаліптичних мовомоментів - теє може бути аж геть запізно!
   
Нападки на Фаріон, Ющенка, В'ятровича є100% ознакою антиукраїнства.
   
Нападки на Фаріон, Ющенка, В'ятровича є100% ознакою антиукраїнства.
Не створюйте собі кумирів. Щоб потім не розчаровуватись.
   
Нападки на Фаріон, Ющенка, В'ятровича є100% ознакою антиукраїнства.
І на галичан загалом теж. Тут вже війна розпочата давно, тепер посилюється.
   
І на галичан загалом теж. Тут вже війна розпочата давно, тепер посилюється.
Тут - це форумі?
Якщо Вас десь за щось покритикують - то це не за те, що Ви галичанка.
Та й інші галичани на ФУПі щось не жаліються, нібито є якась війна з ними.
   
І на галичан загалом теж. Тут вже війна розпочата давно, тепер посилюється.
Так, без Галичини Україна вже була б чимсь типу Білорусі.
   
Не створюйте собі кумирів. Щоб потім не розчаровуватись.
В мене кумирів нема.
Є люди які за Україну, а є такі, що на них нападають.
   
В мене кумирів нема.
Є люди які за Україну, а є такі, що на них нападають.

Коли Білецький нападає на Яроша, а Ярош - на Білецького то хто з них за Україну?
   
Коли Білецький нападає на Яроша, а Ярош - на Білецького то хто з них за Україну?
Ярош.
   
Коли Білецький нападає на Яроша, а Ярош - на Білецького то хто з них за Україну?
Фаріон  (tu)
   
Фаріон  (tu)
Так!  [ua]
ще з 80-х років у авангарді
   
Наша орелка (tu)
   
Фаріон  (tu)
Чому і хто нападає на Фаріон?
Нападають за її роботу (боротьбу) на захист української мови.
Відверті вороги українства прямо кажуть, що за її мовну позицію. (Раскол!).
Інші "із под тішка" стараються її обплювати, педалюючи то вступ до компартії, то викладання російської мови.
   
Коли Білецький нападає на Яроша, а Ярош - на Білецького то хто з них за Україну?
Між людьми можуть бути суперечки з різних приводів і тем. Наприклад на релігійні теми.

Я ж кажу про нападки саме за українську позицію.

Я не знаю нічого про суперечки між Білецьким і Ярошем. І якщо є вони то на якому грунті.

Але я знаю їхні позиції.

В Яроша позиція українська.

Чого не можу сказати про Білецького.
Чимсь його позиція схожа на позицію Арестовича.
(Хоча, багато хто вважає і позицію Арестовича українською Бо проти Путлера).

   
Наша орелка (tu)
хіба не орлиня?
   
хіба не орлиня?
Орлининя 8-)
   
то вступ до компартії, то викладання російської мови.

Є факти. Хто як до тих фактів ставиться, діло індивідуальне. Можна змінити погляди, але ж минулого не викреслиш.
З отим минулим свідомо пнутися до лав українських націоналістів можна лише з одною метою - дискредитація українських націоналістів як таких.

Принаймні якби у мене було таке минуле і я б змінив свої думки, то я б як мінімум не відсвічував "в ефірі".
А то й взагалі б не мав офіційних стосунків, аби не псувати імідж.

Тому - вибачайте. У щирість такої гучної проукраїнської позиції Фаріон я не вірю.
   
Є факти. Хто як до тих фактів ставиться, діло індивідуальне. Можна змінити погляди, але ж минулого не викреслиш.
З отим минулим свідомо пнутися до лав українських націоналістів можна лише з одною метою - дискредитація українських націоналістів як таких.

Принаймні якби у мене було таке минуле і я б змінив свої думки, то я б як мінімум не відсвічував "в ефірі".
А то й взагалі б не мав офіційних стосунків, аби не псувати імідж.

Тому - вибачайте. У щирість такої гучної проукраїнської позиції Фаріон я не вірю.
Я би повірила у щирість Фаріон, якби вона щиро визнала : так, я була в КПСС, на жаль, ну хотіла ради кар'єри, а той чортів СРСР візьми та й розвались...я була молода-дурна, а вже потім усвідомила, що таки треба бути українською націоналісткою - але вже не ради кар'єри, а ради України...
Це було б щиро.
Але ж було б стидно.
І вона не придумала нічого кращого, як відбріхуватися і міняти версії ( я не була ; я була, бо мене попросили , але я після декрету кинула їм в очі партквиток; я була - але з метою розвалити..)
   
хіба не орлиня?

Так краще  (tu)
   
Я би повірила у щирість Фаріон, якби вона щиро визнала : так, я була в КПСС, на жаль, ну хотіла ради кар'єри, а той чортів СРСР візьми та й розвались...я була молода-дурна, а вже потім усвідомила, що таки треба бути українською націоналісткою - але вже не ради кар'єри, а ради України...
Це було б щиро.
Але ж було б стидно.




саме так.
не треба було брехати.
а тепер, позичивши в сірка очей, звинувачує галичан, які прокотили її на виборах.
(і правильно зробили)
   
в галичині кожен другий член партії тихцем, святкував різдво, святив паску, вінчався в церкві і з чарокою оковитої співав за родинним столом повстанських пісень. часи такі були, щоб вижити доводилось маскуватись під «своїх», тому особисто до пані фаріон в мене питань немає, а в кого є, той легко знайде відповіді, було б лише бажання
   
ну так, змагались за право вступити у лави КПРС, що було не так просто, відсилали документи про чистоту помислів до КГБ, вчили декалог комунара і це все для того, щоб пізніше за чарочкою оковитої поспівати повстанських пісень
   
Вона в ту кпсс вроді вступила тоді, коли все вже валилось
   
Ірина Фаріон підтвердила, що у квітні 1988 року вступила в КПРС – «винятково з мотивів наукового, кар'єрного зростання».
   
отим минулим свідомо пнутися до лав українських націоналістів можна лише з одною метою - дискредитація українських націоналістів як таких.
Не чув я претензій до Фаріон з боку націоналістів.
Нападають на неї лише українофоби.
   
ну так, змагались за право вступити у лави КПРС, що було не так просто, відсилали документи про чистоту помислів до КГБ, вчили декалог комунара і це все для того, щоб пізніше за чарочкою оковитої поспівати повстанських пісень

все для того щоб не іпали мозги і не заважали займатись професійною діяльністю
   
Не чув я претензій до Фаріон з боку націоналістів.

Зручна позиція. Раз нема претензій, то й нема проблеми.

Мені б моя совість та відповідальність не дозволили з таким "хвостом" пертися в політичний медіапростір з націоналістичних позицій.



   
Зручна позиція. Раз нема претензій, то й нема проблеми.

Мені б моя совість та відповідальність не дозволили з таким "хвостом" пертися в політичний медіапростір з націоналістичних позицій.
А моя совість (думаю і її) каже, що треба робити для України те, що можеш, а не думати про якісь хвости, надуті україноненависникам и.
   
Нападки на Фаріон, Ющенка, В'ятровича є100% ознакою антиукраїнства.
нікуйово ти тут фаріоншу примостирив  :laugh:
   
Так, без Галичини Україна вже була б чимсь типу Білорусі.
так без фаріон чи Галичини ?
   
Полковчиня КДБ/ФСБ та Геройка Совіцького Союзу, агенткиня із псевдо "Орциця". B-)
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія