Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

концерт Юрай Хіп в Києві

концерт Юрай Хіп в Києві

Загалом, маса позитивних емоцій.
Всі хіти були. Мене вразив соло гітарист Мік Бокс, який виступає з групою з 1969 року, тобто з моменту заснування. Це все моє життя він грав на соло-гітарі в Юрай Хіп!)) Дядько весь час робив вільною рукою якісь магічні паси, і видно було, що йому виступати досі в кайф.
 У пафосних майданчиків типу Палац Україна є одна перевага: якщо ти потрапив у партер, можна пройти до самої сцени і слухати там. А на стадіоні тільки в межах своєї фан зони...
Єдине, що погано - вони після нас їдуть до мацкалів.. нащо я дивився на програму туру?
   
Re: концерт Юрай Хіп в Києві

В Абхезію і Крим люді не ездят. Там заповеднік атстойнік для крис.
   
Re: концерт Юрай Хіп в Києві

Та ні, вони в мааскву і пєтєрбург тіки
   
Re: концерт Юрай Хіп в Києві

Ветеранский чёс...
   
Re: концерт Юрай Хіп в Києві

цікаво якого віку там були глядачі переважно
   
Re: концерт Юрай Хіп в Києві

Та да, але думаєш - помруть ще, і вже вживу не почуєш...
   
Re: концерт Юрай Хіп в Києві

Різні, більшість звичайно +-50 років, але й малолєтки були, стояла біля мене парочка і весь час робила селфі на фоні сцени та переписувались у месенджерах))
   
Re: концерт Юрай Хіп в Києві

Різні, більшість звичайно +-50 років, але й малолєтки були, стояла біля мене парочка і весь час робила селфі на фоні сцени та переписувались у месенджерах))

Малолєткам було по 35 :D
   
Re: концерт Юрай Хіп в Києві

Партер був наполовину порожній. Мало вже хто слухає таку музику ((
   
Re: концерт Юрай Хіп в Києві

Партер був наполовину порожній. Мало вже хто слухає таку музику ((
AC/DC зібрав би олімпійській через тиждень продажу квитків
   
Re: концерт Юрай Хіп в Києві

Бачив їх ще в Жовтневому палаці.Да, забагато часу пройшло.. :super:
   
Re: концерт Юрай Хіп в Києві

Загалом, маса позитивних емоцій.
Всі хіти були. Мене вразив соло гітарист Мік Бокс, який виступає з групою з 1969 року, тобто з моменту заснування. Це все моє життя він грав на соло-гітарі в Юрай Хіп!)) Дядько весь час робив вільною рукою якісь магічні паси, і видно було, що йому виступати досі в кайф.
 У пафосних майданчиків типу Палац Україна є одна перевага: якщо ти потрапив у партер, можна пройти до самої сцени і слухати там. А на стадіоні тільки в межах своєї фан зони...
Єдине, що погано - вони після нас їдуть до мацкалів.. нащо я дивився на програму туру?
(tu)
спасибо за репортаж!

Не прымайся их туром в маскву..
Они так далеки от всего этого, тебя же не волнует что жители анголы ездят к примеру в мазамбик  :)
   
Re: концерт Юрай Хіп в Києві

наступного року новий альбом і тур Рамштайну

до нас не їдуть а до москалоти - так

ССУУУУКААААААААААА
   
Re: концерт Юрай Хіп в Києві

Пин, почем билеты в партер?
   
Re: концерт Юрай Хіп в Києві

Пин, почем билеты в партер?

25 ряд - 800 грн. Але можна було вільно пересісти рядів на 10 нижче або підійти до самої сцени. Атмосфера була абсолютно демократичною - сек"юріті нікого не чіпали.
   
Re: концерт Юрай Хіп в Києві

А мне Урия Гип по приколу :lol:
   
Re: концерт Юрай Хіп в Києві






Так, у мене був квиток саме за 800 грн
Ось поганенькі фото телефоном)

От не знаю про ac/dc, чогось вони мені не дуже.. так само, як і kiss, які таки приїдуть наступного літа вперше (хоч це й різні жанри). Я б із задоволенням сходив би наприклад на cure, якби вони зібралися...
   
Re: концерт Юрай Хіп в Києві




Так, у мене був квиток саме за 800 грн
Ось поганенькі фото телефоном)

От не знаю про ac/dc, чогось вони мені не дуже.. так само, як і kiss, які таки приїдуть наступного літа вперше (хоч це й різні жанри). Я б із задоволенням сходив би наприклад на cure, якби вони зібралися...

 :super:
   
Re: концерт Юрай Хіп в Києві

До села прихав джіп
З нього виліз Юрай Хіп
 :K
   
Re: концерт Юрай Хіп в Києві

Бачив їх ще в Жовтневому палаці.Да, забагато часу пройшло.. :super:

я теж був  минулого разу в жовтневому
а цтого разу здивувало ,що в україні булуть -невже зібрали аншлаг?
слейд на початку листопада не зібрав повного жовтневого
   
Re: концерт Юрай Хіп в Києві

   
Re: концерт Юрай Хіп в Києві

я теж був  минулого разу в жовтневому
а цтого разу здивувало ,що в україні булуть -невже зібрали аншлаг?
слейд на початку листопада не зібрав повного жовтневого
:-B
теж ходив на Слейд у Жовтневий аж на початку 2000-х , Холдера не було на жаль  :)
але місць вільних не бачив, і квітки "ліві" були тоді...
   
Re: концерт Юрай Хіп в Києві

:-B
теж ходив на Слейд у Жовтневий аж на початку 2000-х , Холдера не було на жаль  :)
але місць вільних не бачив, і квітки "ліві" були тоді...
А Джим Ли типа был?.. Полуслейд... Без фронтменов первых составов - нах этот цирк надо.
   
Re: концерт Юрай Хіп в Києві

А Джим Ли типа был?.. Полуслейд... Без фронтменов первых составов - нах этот цирк надо.
если не ошибаюсь были  тогда Дон Пауел и Дейв Хилл.
полюбому решил тогда идти, т.к. не приезжали они до этого
   
Re: концерт Юрай Хіп в Києві

В жовтневому зимою буде Джетро Талл знову, минулого року теж був. Ну, там Йен Андерсон скаче по сцені на одній нозі, як молодий ) вегетаріанець же ж..))
   
Re: концерт Юрай Хіп в Києві

если не ошибаюсь были  тогда Дон Пауел и Дейв Хилл.
полюбому решил тогда идти, т.к. не приезжали они до этого
Ну да, Пауэлл и Хилл. Это типа как с Куин, в котором остались Мей и Тейлор :weep:  Трохи покосили и поняли что фигня.
   
Re: концерт Юрай Хіп в Києві

Особисто для мене всі рокери, що відвідують зараз московію щось на кшталт дівчат з Окружної. Це вже не рок.
   
Re: концерт Юрай Хіп в Києві

Так всі її відвідують, на жаль!( Он вліткн були Імеджін Дрегонз, така ж модна молодьожная група, американці знову-таки, а й ті погнали потім до мацкви...
   
Re: концерт Юрай Хіп в Києві

:-B
теж ходив на Слейд у Жовтневий аж на початку 2000-х , Холдера не було на жаль  :)
але місць вільних не бачив, і квітки "ліві" були тоді...

Був на Slade тоді, зараз теж   - цього разу вже слабенько, бо дуже вже вони старенькі :(  Знайоме обличчя лише одне -Хілл, барабанщик начебто теж рідний , але  я не впізнав.Гітаристу ще й погано стало, деякий час відпочивав.
Напевно, то вже останній раз вони тут :(
   
Re: концерт Юрай Хіп в Києві

Був на Slade тоді, зараз теж   - цього разу вже слабенько, бо дуже вже вони старенькі :(  Знайоме обличчя лише одне -Хілл, барабанщик начебто теж рідний , але  я не впізнав.Гітаристу ще й погано стало, деякий час відпочивав.
Напевно, то вже останній раз вони тут :(
у той раз Хілл трохи скакав ще  :)
   
Re: концерт Юрай Хіп в Києві

у той раз Хілл трохи скакав ще  :)

Ну,цього разу він теж скакав,в порівнянні з іншими ;) Але на біс не виходили, коротенький концертик був.
Одягли шапки різдвяні, збацали Merry Christmas та й попрощалися.
   
Re: концерт Юрай Хіп в Києві

А я на Слейд і не сходив( треба буде обов'язково, як ще приїдуть
   
Re: концерт Юрай Хіп в Києві

в жовтневому вчора мега зірка,мега-аншлаг Beth Hart ..цікаво ,теж в москву поіхала?

Концерт Beth Hart в Москве - отменён

Останнє редагування: 7 грудня 2018 16:02:55 від Denim
   
Re: концерт Юрай Хіп в Києві

О, молодець! Але цікаво, чому відмінили ?
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 2 гостей
 
Повна версія