Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

В Одесі ватний двіж

Re: В Одесі ватний двіж



Курва ж мама їх була  :X
   
Re: В Одесі ватний двіж

Показати зображення...
Курва ж мама їх була  :X
покришки нєскрєпні
   
Re: В Одесі ватний двіж

В Киеве тоже ватный движ

Венедіктова привітала українців піснею Лещенка, який підтримував анексію Криму

Генеральна прокурорка України Ірина Венедіктова привітала українців з Днем перемоги піснею російського виконавця Льва Лещенка, який раніше підтримав анексію Криму.
   
Re: В Одесі ватний двіж

здобули.. 73%
хавайте идиоты
   
Re: В Одесі ватний двіж

Ну, у Дніпрі вже у 2018 ходили с "красним знамєнєм пабєди" по центральному проспекту. Коли я про це написав тоді на фупі, то половина фупчиків відповідала,що такого не може бути
   
Re: В Одесі ватний двіж

Харків не відстає

   
Re: В Одесі ватний двіж

   
Re: В Одесі ватний двіж

По Херсону сегодня про-российская партия "За життя" тоже катаются. Фафакают.
Колона проезжала мимо на переходе. Сигналят всем радостно, а мы с женой факел им показали..
   
Re: В Одесі ватний двіж

Показати зображення...
Курва ж мама їх була  :X

- Комиссары.
   
Re: В Одесі ватний двіж

А мені про ОДесу отаке приплило в стрічці :)

   
Re: В Одесі ватний двіж

 :lol:
   
Re: В Одесі ватний двіж

"Одесса - русский город" вопят обычно ватопенсы. идентифицировать таких не проблема.
не проблема и впаять им по административке.
а потом под ЛЮБЫМ предлогом отказать в субсидии. НАВСЕГДА.
и пусть сидят на хлебе и воде. если за воду еще смогут заплатить
суки

беда в другом.
Украина продвигается в сторону капитуляции. и достаточно резво.
   
Re: В Одесі ватний двіж

Дивно, що досі ніяк не відкоментив еталонний одесит, патріот і високопродуктивний генератор контенту Дімєц...
   
Re: В Одесі ватний двіж

"Одесса - русский город" вопят обычно ватопенсы. идентифицировать таких не проблема.
Я б не дуже сподівався. Приклад Донецька та Луганська показує, що серед вато-сепарів є не лише пенси. Усі ці гіви, пушиліни, губарєви, карякіни тощо - достатньо молодого віку, майже все дитинство та юність зростали та виховувалися вже за часів незалежної України.Коли старше покоління вати заколихувало українців піснями " не нада насільствєнной українізації, нас уже нє пєрєдєлаєш, а вот наші дєті і внукі пастєпєнно прівикнут, єслі всьо будєт тіхо і пастєпєнно".
   
Re: В Одесі ватний двіж

Дивно, що досі ніяк не відкоментив еталонний одесит, патріот і високопродуктивний генератор контенту Дімєц...
Наверное уже с утра отрыжка  Новороссии отгребла от бандеровцев и теперь раны зализывает.
   
Re: В Одесі ватний двіж

А почему вся эта киздобратия без масок и перемещается толпами? у нас уже закончен карантин досрочно? у почему аваковская мусоробратия не бегает за ними ротой как за чуваком который плавал в пустом гидропарке и не возит иплами по асфальту как того чувака который с ребенком вышел на детскую площадку или того у которого кофейня на вынос рабтала? как впрочем и за кацапскими чертями в рясах?
   
Re: В Одесі ватний двіж

Наверное уже с утра жертва Новороссии отгребла от бандеровцев и теперь раны зализывает.
Та навряд чи бандєровци змогли знайти куток, де стоїть диван дімца... Скоріш празнуєт інтенсивно в домашній обстановці, не до хвупу.
   
Re: В Одесі ватний двіж

Ще нагадайте, скільки відсотків виборців проголосували за Зє у Львові та в Одесі.
Оце вам і відповідь на питання "Де реакція".
Зараз влада зєлохторату, яскраві представники якого сьогодні двіжують в Одесі та Харкові.
а шо робить лохторат ОПЗЖ?
   
Re: В Одесі ватний двіж

Та навряд чи бандєровци змогли знайти куток, де стоїть диван дімца... Скоріш празнуєт інтенсивно в домашній обстановці, не до хвупу.
Ну,тогда за столом у ватана должна быть классика:бояра с свежей крапивой
   
Re: В Одесі ватний двіж

верещат какие-то типа патриоты, как всегда. Поливают гуаном...
Так а шо ж вы не обратитесь к своей дрейке,ась? Я вот не видел автопробегов и прочее. Ну мож собралась кучка идиотов- так и на ФУпе педрил не меньше)))
А вообще для рогов и понаехашего д-ма сообщаю: еще када вы свято лизали молодому ильичу все, шо мона у нас ходило выражение- я не знаю, как у вас в союзе, но у нас в Одессе...
   
Re: В Одесі ватний двіж

Дімєц, мічіган, Мирослава, Олд бой не мають часу відписувати- вони святкують день побєди (tu)
   
Re: В Одесі ватний двіж

Харків не відстає

https://twitter.com/view/status/1259032270444298241

----------------
немного жоско, но в тему. :D

   
Re: В Одесі ватний двіж

Ну,тогда за столом у ватана должна быть классика:бояра с свежей крапивой
Мітяй не втомлюється переконувати себе хвуп в своїй зажиточності, тому там мусить бути все побоґатому - настойка боярская и шти сутошниє со свежайшего ягеля, спецрейсом давєча прібившего к празніку.
   
Re: В Одесі ватний двіж

Дімєц, мічіган, Мирослава, Олд бой не мають часу відписувати- вони святкують день побєди (tu)
Лева, а те седня помоев не налили в хлев - и бушуешь???
   
Re: В Одесі ватний двіж

   
Re: В Одесі ватний двіж

З Днем Перемоги!

   
Re: В Одесі ватний двіж

З Днем Перемоги!


----------------

ну ващето єто наши прорівались из марика тогда.
   
Re: В Одесі ватний двіж

Не обламівай дебилио)))
   
Re: В Одесі ватний двіж

Так шо там, педросвыни, вы уже в пути? Кочумаете в Одессу?
Да, блястич, ты стал дешовой курвой(((. А , ты типа ловишь ветер в паруса- чим більш я висруся на інших - скоріш забуду, що я - шмата))
   
Re: В Одесі ватний двіж

   
Re: В Одесі ватний двіж

Вата знає, що їх влада прийщла, от і біснується.
Вони зробили українців разом... (td)

То в Одесі і Харкові до цього була не ватна влада?
Вона помінялась?
   
Re: В Одесі ватний двіж

треба б помити асфальт після цього.
було б чудове видовище  (tu)
   
Re: В Одесі ватний двіж

верещат какие-то типа патриоты, как всегда. Поливают гуаном...
Так а шо ж вы не обратитесь к своей дрейке,ась? Я вот не видел автопробегов и прочее. Ну мож собралась кучка идиотов- так и на ФУпе педрил не меньше)))
А вообще для рогов и понаехашего д-ма сообщаю: еще када вы свято лизали молодому ильичу все, шо мона у нас ходило выражение- я не знаю, как у вас в союзе, но у нас в Одессе...
просто іди на хер
Алкаш безмізкий
   
Re: В Одесі ватний двіж

просто іди на хер
Алкаш безмізкий
Сильва, ты таакая крутая соска- сам педя раз дал на клык и ты смогла ему поднять??? типа рейтинг и кончить?
Ну и по поводу иди на хер : 1. вариант- свою ма или типа козу рекламируешь?
2. уже 2 козоепа - гарри и его соска бадя уже варнякали в свое время, но приехать зассали- легче пить мочу и нюхать педино говно илидорожку, чем лишний раз по иплу отхватить))) Так шо соси и не буянь, кошелка)))
   
Re: В Одесі ватний двіж

 За останні шість років у місті з 1 по 10 не присутня нацгвардія з технікою і додаткові поліціянти з Дніпра. Ось і полізли таргани з усіх щілин. І це ще більш меньш спокійно. Думала буде набагато гірше. Як що до наступного року нічого не зміниться будуть бігати обв"язені колорадками.
   
Re: В Одесі ватний двіж

За останні шість років у місті з 1 по 10 не присутня нацгвардія з технікою і додаткові поліціянти з Дніпра.
АКУЕТЬ, ДАЙТЕ 2 ЭТИ СВИНКИ!!!6 рокив - типа и педя - типа пидар??? А шо ты стока варнякало победобесно как останавливало??? А, не заплатили, цуки педины)))))))))))
   
Re: В Одесі ватний двіж

Показати зображення...
Курва ж мама їх була  :X

Ех...заПТУРити б той "бобік"...Можна навіть якоюсь савєцкою штукою часів WWІІ. :D
   
Re: В Одесі ватний двіж

Дивно, що досі ніяк не відкоментив еталонний одесит, патріот і високопродуктивний генератор контенту Дімєц...


А что тут комментировать?Быдло с обеих сторон страдает херней.Мразь всех мастей спекулирует на костях своих предков.
   
Re: В Одесі ватний двіж

Ех...заПТУРити б той "бобік"...Можна навіть якоюсь савєцкою штукою часів WWІІ. :D
Теж така думка одразу майнула.
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія