Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

ФЗВ: Квартира в очікуванні спадкоємців. Хто має сплачувати за квартиру?

Re: ФЗВ : Квартира в очікуванні спадкоємців

І ще, якщо не перша черга (діти, батьки, вдова, вдівець) якийсь там великий податок виходить при успадкуванні, тим більше для нерезидентів (якщо дочка такою є). Це усе треба з’ясувати.
   
Re: ФЗВ : Квартира в очікуванні спадкоємців

Модуть бути "спадкоємці третьої черги" (двоюрідні) "четвертої черги"(троюрідні), їхні діти і т.д.

На них обов’язкова частка не розповсюджується
   
Re: ФЗВ : Квартира в очікуванні спадкоємців

ні
батьків вже немає
а сам він ніколи не був одружений, власних дітей не мав

я знаю живий випадок, коли в банальній ситуації успадкування будинку дочкою від батька  - поки вона спокійно чекала отих пів року як єдиний спадкоємець - раптом нарисувався в неї "брат  від якогось давнього громадянського шлюбу" і через кілька років судів пів будинку таки відсудив.
   
І ще, якщо не перша черга (діти, батьки, вдова, вдівець) якийсь там великий податок виходить при успадкуванні, тим більше для нерезидентів (якщо дочка такою є). Це усе треба з’ясувати.
начебто за поправкою Міщенка від 2015 друга черга теж звільняється від великих податків
це я таке нарила в інтернеті
якщо правильно зрозуміла

З 25 березня набрав чинності Закон України від 23 лютого 2017 року № 1910-VIII «Про внесення змін до Податкового кодексу України щодо оподаткування спадщини». Даним Законом № 1910-VIII внесено зміни до Податкового кодексу України щодо визначення членів сім’ї фізичної особи першого та другого ступенів споріднення, а також щодо оподаткування спадщини за нульовою ставкою у разі успадкування майна цими категоріями осіб. Застосовуються ці норм з 1 січня 2018 рокуТепер згідно з підпунктом 14.1.263 пункту 14.1 статті 14 Податкового кодексу України, із змінами та доповненнями, членами сім’ї фізичної особи першого ступеня споріднення для цілей розділу «Податок на доходи фізичних осіб» Податкового кодексу України вважаються її батьки, її чоловік або дружина, діти такої фізичної особи, у тому числі усиновлені.

Членами сім’ї фізичної особи другого ступеня споріднення вважаються її рідні брати та сестри, її баба та дід з боку матері і з боку батька, онуки.

Тобто за нульовою ставкою податку на доходи фізичних осіб тепер оподатковується спадщина, успадкована членами сім’ї спадкодавця першого та другого ступеня споріднення: батьки, чоловік або дружина, діти, у тому числі усиновлені, рідні брати та сестри, бабуся та дідусь, онуки.
   
я знаю живий випадок, коли в банальній ситуації успадкування будинку дочкою від батька  - поки вона спокійно чекала отих пів року як єдиний спадкоємець - раптом нарисувався в неї "брат  від якогось давнього громадянського шлюбу" і через кілька років судів пів будинку таки відсудив.
побачимо...
   
Re: ФЗВ : Квартира в очікуванні спадкоємців

Формально отказываться от наследства не нужно.
В течении 6 месяцев желающие вступить в наследство должны подать заявление.
Если заявления не будет то это и является отказом от наследства.

Счета оплачивает тот кто вступает в наследство

P.S. Пропустил что есть заповит. В этом случае черт его знает...
я отказывалась от наследства формально. Если бы не отказалась  то вступила бы  автоматически ( что со мной тоже один раз происходило). Важна степень родства и где прописан
   
Re: ФЗВ : Квартира в очікуванні спадкоємців

начебто за поправкою Міщенка від 2015 друга черга теж звільняється від великих податків
це я таке нарила в інтернеті
якщо правильно зрозуміла

З 25 березня набрав чинності Закон України від 23 лютого 2017 року № 1910-VIII «Про внесення змін до Податкового кодексу України щодо оподаткування спадщини». Даним Законом № 1910-VIII внесено зміни до Податкового кодексу України щодо визначення членів сім’ї фізичної особи першого та другого ступенів споріднення, а також щодо оподаткування спадщини за нульовою ставкою у разі успадкування майна цими категоріями осіб. Застосовуються ці норм з 1 січня 2018 рокуТепер згідно з підпунктом 14.1.263 пункту 14.1 статті 14 Податкового кодексу України, із змінами та доповненнями, членами сім’ї фізичної особи першого ступеня споріднення для цілей розділу «Податок на доходи фізичних осіб» Податкового кодексу України вважаються її батьки, її чоловік або дружина, діти такої фізичної особи, у тому числі усиновлені.

Членами сім’ї фізичної особи другого ступеня споріднення вважаються її рідні брати та сестри, її баба та дід з боку матері і з боку батька, онуки.

Тобто за нульовою ставкою податку на доходи фізичних осіб тепер оподатковується спадщина, успадкована членами сім’ї спадкодавця першого та другого ступеня споріднення: батьки, чоловік або дружина, діти, у тому числі усиновлені, рідні брати та сестри, бабуся та дідусь, онуки.
у мен был непростой случай в 2016 году. Ближайший нотариус взял 40 грв за консультацию. Он же потом все оформил. Идите к нотариусу. Там и офигеете от подводных камней.
   
Re: ФЗВ : Квартира в очікуванні спадкоємців

Родная сестра ставка 0
   
Дякую, завтра буду в Києві, йду до районного держ.нотаріуса
   
Таке питання. Якщо раптом хтось може підказати
Приватизована квартира у Києві (кооперативна).
Власник помер. В квартирі він єдиний був прописаний, відповідно і проживав теж один.
Боргів по компослугах немає (власник мав субсидію).
Півроку квартира стоятиме зачинена - в очікуванні спадкоємців, які зможуть вступити у володіння не раніше ніж через півроку після смерті власника.
Хто має сплачувати за квартиру протягом цих півроку, і за законом на чиє ім"я кооператив виставлятиме рахунки?
Дякую.

Щось мені здається, що не зовсім так.
Через півроку квартира перейде у власність спадкоємця.
Але ніхто не забороняє нею користуватися і ці півроку.
Звісно і комунальні платити.
Це у юристів уточнити.
   
Re: ФЗВ : Квартира в очікуванні спадкоємців

Сестра ездила в столицу штата и ставила штамп государственного органа на заявлении об отказе на 2х языках. При этом она подписывалась, что перевод верный.

На почте нужно проследить чтобы поставили на конверте штамп с датой отправления и сохранить чек, если дату не поставили.

У меня был конверт без даты, а чек она выбросила. Помогло новое письмо с открыткой и новый чек (скан) после Фотошопа с нужной датой)
   
Re: ФЗВ : Квартира в очікуванні спадкоємців

словом, так
держ.нотаріус сказала привезти офіційну відмову - без цього ніяк
це я ще сьогодні зранку була на Тимошенка, 2-Д )))
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія