Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

а чому петро олексійович ЗРАДА став фасувати шоколад по 90 грам?

це зрада .

   
але є й перемога -запрацювала.нарешті .виробнича лінія  з виготовлення зефіру X(
   
Обвішує зрадойобів..  :X
   
Обвішує сомневающийся*..  :X
Не обвішує, а нахабно хизується. Овішував би, коли б писав 100, а важило воно 80. Але те саме з морозивом. Теж стали на 20 гам менеше фасувати у порцію.

Останнє редагування: 23 червня 2018 19:37:03 від St.John
   
але є й перемога -запрацювала.нарешті .виробнича лінія  з виготовлення зефіру X(

зефір любить моя тьоща. і як інтєрєсная жєнщіна вона любить його не свіжим мяким а несвіжим - підсушеним твердим)))

але набіса це урізання плиток з 100 до 90?
це не солідно для президентського бізнесу
   
Я давно про це писав.
Розвод лохів.
Купуйте Рашен.

Останнє редагування: 23 червня 2018 19:11:54 від DiDUS
   
Не обвішує, а нахабно хизується. Овішувава би, коли б писав 100, а важило воно 80. Але те саме з морозивом. Теж стали на 20 гам менеше фасувати у порцію.

так з купою фасованого товару -молочка вже не 1 літр ,й т.д.
голвне -цінии не ростуть -як пишуть прихильники влади
   
Обвішує сомневающийся*..  :X

 :weep:
   
ні ну рошен чорний шоколад годний - я ж любибожеправду це визнаю ( не чорний приторний дуже) . але набіса оцуе шулерство.  і це опчалось кдесь в році так 12-13 -

відколи медіанна шоколадка стала коштувати не 10 грн а більше - урізали вагу (
   
І що? Ну просто цікаво, в чому проблема?
Розмір фасування впливає на якість шоколаду?
   
І що? Ну просто цікаво, в чому проблема?
Розмір фасування впливає на якість шоколаду?


совок жив
   
Я паверну кожному такому знаєте малесенькому українцю 10 грам щастя, що нахабно вкрадені злачинною владою (с)

   
так з купою фасованого товару -молочка вже не 1 літр ,й т.д.
голвне -цінии не ростуть -як пишуть прихильники влади

ну є й чесні добросовісні виробники які випускають молоко по госту - не по ту і з порошка з пальмою - а по госту і в літрових упаковках. і такі виробники заслуговують щоб бути названими - це обухівський молокозавод тм Лукавиця. рекомендую. навіть моя кицька п,є те молоко. але оскільки сировини - натурального молока - в Україні мало і меншає - то й обсяги виробництва у лукавиці невеликі. в києві здається був один магазин лиш. адмін якщо ви вважатимете це рекламою - можете видалити
   
Не дочекаюся аелітної гілки про порошенківські шкарпетки.
   
ні ну рошен чорний шоколад годний - я ж любибожеправду це визнаю ( не чорний приторний дуже) . але набіса оцуе шулерство.  і це опчалось кдесь в році так 12-13 -

відколи медіанна шоколадка стала коштувати не 10 грн а більше - урізали вагу (

тю
то не рошенівський винахід
ну пошукай пакет молока 1 л
а не 900 мл
знайдеш - покажи
   
Я паверну кожному такому знаєте малесенькому українцю 10 грам щастя, що нахабно вкрадені злачинною владою (с)

Показати зображення...

так. треба сказати юлькам щоб ввели в програм уюлій володирівни цей животрєпєщущий пункт .
   
тю
то не рошенівський винахід
ну пошукай пакет молока 1 л
а не 900 мл
знайдеш - покажи

я вже сказав - молоко тм Лукавиця - ще й по госту а не  ТУ - обухівський молокозавод. там не лише все по літру - атм і йогурти по 500 мл [ua] 



   
йулькам лозунг на выборы

веринте нам 10 грамм шоколада :love:
   
в дорогих пивных барах емкость бокалов уменьшают  :laugh:
   
Аеліт, хто такий П.О. Зрада?
   
я вже сказав - молоко тм Лукавиця - ще й по госту а не  ТУ - обухівський молокозавод. там не лише все по літру - атм і йогурти по 500 мл [ua] 

Показати зображення...

в нас такого не бачила
якісь унікуми
всяка молокія і інша херня - вже давно тіки по 900 г пакети
   
І що? Ну просто цікаво, в чому проблема?
Розмір фасування впливає на якість шоколаду?

Завжди раніше плитка висіла 100 г.
І люди до цього звикли.
Зараз те саме рашенівське гівно фасують по 90 грам,

а ціна як за 100.
Не кожен додивиться, що там тепер 90 грам.

Точніше це почали робити після того, як втричі підняли курс долара,  а какао купують за долари, щоб не так було помітно подорожчання.

В будь якому разі розвод лохів.
   
Все правильно, зменшилось кількість населення, зменшилась терирорія, то чому шоколад має бути таким самим?  :X  да петьки??

Якби я був зрадойобом яб таке написав..

Останнє редагування: 23 червня 2018 19:22:39 від Serge_D
   
совок жив

Купуй Рашен, лошара.
   
Завжди раніше плитка висіла 100 г.
І люди до цього звикли.
Зараз те саме рашенівське гівно фасують по 90 грам,

а ціна як за 100.
Не кожен додивиться, що там тепер 90 грам.

Точніше це почали робити після того, як втричі підняли курс долара,  а какао купують за долари, щоб не так було помітно подорожчання.

В будь якому разі розвод лохів.

что значит завжди?
это где такое завжди дедушка?
   
Не обвішує, а нахабно хизується. Овішувава би, коли б писав 100, а важило воно 80. Але те саме з морозивом. Теж стали на 20 гам менеше фасувати у порцію.
це практика загальносвітова.Змі на упаковки,що обманює око (видно тільки одну сторону на поличці і око сприймає то як ту саму тару),зменшення висоти чи товщини і т.д.,
   
что значит завжди?
это где такое завжди дедушка?

Ще з радянських часів.
   
Аеліт, хто такий П.О. Зрада?

петро олексійович зрада . видатний українець. наше все .

ми просто зара не цінуємо. згідно усталених традицій - кожен наступний президент значно гірший попередника. то ж вангує прайдьот німнога врємєні (с) о бендер) і ми згадуватимем петра олексійовича як видатного державника - порівняно з....
   
Ще з радянських часів.

 :weep:

я же кажу йульки это совки пенсионеры
   
це практика загальносвітова.Змі на упаковки,що обманює око (видно тільки одну сторону на поличці і око сприймає то як ту саму тару),зменшення висоти чи товщини і т.д.,

Бариги розводять лохів.
Потрох барига, лохів вистачає.
   
Ох і непроста робота сумлєвающєгося. Хіба хочеш - мусиш висмоктати зраду хоч з якого місця, бо інакше табель не закриють чи обмін речовин в організмі порушиться.
А якби в тих нещасних шоколадках раптом стало 120 грам - ручаюсь, почули б волання "сцука порохата туди напхала половину сої та паллмового сала і хизується своєю добротою". ГОСТ, бля, на літр...))
   
Завжди раніше плитка висіла 100 г.
І люди до цього звикли.
Зараз те саме рашенівське гівно фасують по 90 грам,

а ціна як за 100.
Не кожен додивиться, що там тепер 90 грам.

Точніше це почали робити після того, як втричі підняли курс долара,  а какао купують за долари, щоб не так було помітно подорожчання.

В будь якому разі розвод лохів.

ну так. шоколад в Україні весь - крім мілки і світоча - був 100 грамовий до року так 2012 .
   
Та жлиб он, классический. И шоколад его пис оф шит
   
Компания Mondelez International, производитель шоколада Toblerone, объявила в октябре, что в Британии будет продаваться Toblerone в несколько измененном виде.

Компания-производитель сообщила, что возникла необходимость сдерживать рост издержек при производстве шоколада Toblerone, поэтому изменится вес продукта в сторону уменьшения. Плитка шоколада, которая ранее весила 400 граммов, теперь имеет массу 360 граммов, а плитка в 170 граммов - теперь 150 грамм. Длина плитки Toblerone не изменилась, но знаменитая форма этого шоколада стала другой.
   
:weep:

я же кажу йульки это совки пенсионеры

Пенсіонерів 11 мільйонів.
Так що пабєда Юлі нєізбєжна.
   
Ох і непроста робота сумлєвающєгося. Хіба хочеш - мусиш висмоктати зраду хоч з якого місця, бо інакше табель не закриють чи обмін речовин в організмі порушиться.
А якби в тих нещасних шоколадках раптом стало 120 грам - ручаюсь, почули б волання "сцука порохата туди напхала половину сої та паллмового сала і хизується своєю добротою". ГОСТ, бля, на літр...))

ти не шариш. якби я був порохоботом - то я б написав таке

все праивльно петро олексійович робить - оскліьки шоколад надкалорійний рподукт - і щоб зменшити кількість захворювань на аліментарне ожиріння , дбаючи про здоровья нації - я й розпорядився зменшити вагу . не користі ради а винятково в інтересах здоровья нації.

блів які ж ви тупі , порохоботи))
   
Пенсіонерів 11 мільйонів.
Так що пабєда Юлі нєізбєжна.

мы не дадим совкам выбирать будущее страны
   
"втомлених" на ФУПі  п"ять шостих .
Таке враження , що "ольгінці"  та "втомлені", з одного цеху ...
   
ти не шариш. якби я був порохоботом - то я б написав таке

все праивльно петро олексійович робить - оскліьки шоколад надкалорійний рподукт - і щоб зменшити кількість захворювань на аліментарне ожиріння , дбаючи про здоровья нації - я й розпорядився зменшити вагу . не користі ради а винятково в інтересах здоровья нації.

блів які ж ви тупі , порохоботи))
А оскільки порохоботів не існує, і ти, відповідно, просто троляка низького гатунку із легендою сомнєвающєвося, то написав би саме те, про що я писав. Ну, або іншу куєту такого ж рівня "креативності". Головне ж - висратись публічно, не'с'па?
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія