Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Как вы учили иностранные языки?

Как вы учили иностранные языки?

Как вы учили иностранные языки? Насколько хорошо вы ими владеете? Что бы вы посоветовали?
   
Re: Как вы учили иностранные языки?

Что бы вы посоветовали?
фільми дивитися тіки на англ.
і спілкуватися голосом з носіями. Можна наприклад по зелло. У 2014-му, коли там зависав, то часто общався на каналі, де сиділа куча каліфорнійців.
   
Re: Как вы учили иностранные языки?

through immersion
   
Re: Как вы учили иностранные языки?

залежно від рівня, але основне - це змушувати себе використовувати мову тим чи іншим способом
читати пресу, писати на форумі, дивитись кіно
якщо є варіант переїхати - швидко вивчиш
   
Re: Как вы учили иностранные языки?

фільми дивитися тіки на англ.
і спілкуватися голосом з носіями. Можна наприклад по зелло. У 2014-му, коли там зависав, то часто общався на каналі, де сиділа куча каліфорнійців.
Интересно, я слушал зелло в 14, но не на английском, не знал, что там были разные языки. Мой друг живет в Канаде, изучает китайский мандаринский, общается с тайванцами через чат.
   
Re: Как вы учили иностранные языки?

не знал, что там были разные языки
там є канали, де сидять англоязичні.
Там і польські канали є. Кажись mobilki канал, там поляки сиділи, ми туда нальоти робили попи3діти.
Англомовних каналів там негусто, але є. Туда ми теж набігали, але майже ніхто з наших по англійськи не шарив, тож там сидів в основному тіки я.
   
Re: Как вы учили иностранные языки?

through immersion
Но каким образом? Можно погрузиться через нахождение в среде, общение через чаты, с помощью чтения. Метод Китайгородской - идея хорошая, но малореализуемая.
   
Re: Как вы учили иностранные языки?

залежно від рівня, але основне - це змушувати себе використовувати мову тим чи іншим способом
читати пресу, писати на форумі, дивитись кіно
якщо є варіант переїхати - швидко вивчиш
Абсолютно точно, если есть нужда - научишься. Хотя, говорят, некоторые жители Брайтон-бич, кроме "Хенде хох", по-английски больше ни лова не знают.
   
Re: Как вы учили иностранные языки?

там є канали, де сидять англоязичні.
Там і польські канали є. Кажись mobilki канал, там поляки сиділи, ми туда нальоти робили попи3діти.
Англомовних каналів там негусто, але є. Туда ми теж набігали, але майже ніхто з наших по англійськи не шарив, тож там сидів в основному тіки я.
А Зелло до сих пор существует?
   
Re: Как вы учили иностранные языки?

використовувати мову тим чи іншим способом
читати пресу
а ну да, читати теж треба.
читаю щас, до речі, азімова про роботів всю ту фуйню. Щас уже читаю як дорослий, і офуєваю від примітивізму сюжетів  :facepalm:
   
Re: Как вы учили иностранные языки?

А Зелло до сих пор существует?
та вроді да.
але і крім зелло щас дофуя всяких Інет-рацій
   
Re: Как вы учили иностранные языки?

Но каким образом? Можно погрузиться через нахождение в среде, общение через чаты, с помощью чтения. Метод Китайгородской - идея хорошая, но малореализуемая.

нє, треба їхати в каїну де розмовляють мовою яку хочеш вивчити і жити поміж ними...тусуватись, трахатись, працювати...шість місяців достатньо...потім багато читати
   
Re: Как вы учили иностранные языки?

нє, треба їхати в каїну
необов'язково.
Я десь із 2008-го року дивлюсь фільми тіки на англ, трохи помагає розбирати шо говорять, але найбільше помагало спілкування через зеллу.
Реально помогло. Єдине що щас палить, це бука "р", амери кажуть шо "рашн", сцукко. Як не шифруйсь
   
Re: Как вы учили иностранные языки?

нє, треба їхати в каїну де розмовляють мовою яку хочеш вивчити і жити поміж ними...тусуватись, трахатись, працювати...шість місяців достатньо...потім багато читати
А если нет возможности уехать?
   
Re: Как вы учили иностранные языки?

Середовище і практика
   
Re: Как вы учили иностранные языки?

необов'язково.
Я десь із 2008-го року дивлюсь фільми тіки на англ, трохи помагає розбирати шо говорять, але найбільше помагало спілкування через зеллу.
Реально помогло. Єдине що щас палить, це бука "р", амери кажуть шо "рашн", сцукко. Як не шифруйсь
Нужно чуть глубже отодвигать язык и представить, какую рожу они при этом делают.
   
Re: Как вы учили иностранные языки?

А если нет возможности уехать?

так, це складніше
   
Re: Как вы учили иностранные языки?

Англійську вчив серйозно, виписував незнайомі слова в зошит, і потім ті, що не запам'яталися в інший зошит, ходив на курси. Була добра основа, але доки не потрапив в англомовне середовище, балакати вільно не міг. Як не можу іспанською, це тепер 5-річне хоббі, граматика не проблема.
   
Re: Как вы учили иностранные языки?

Середовище і практика
Это работает всегда при наличии мотивации. Но если есть мотивация и нет середовища?
   
Re: Как вы учили иностранные языки?

Нужно чуть глубже отодвигать язык и представить, какую рожу они при этом делают.
ніфуя не поможе.
   
Re: Как вы учили иностранные языки?

Это работает всегда при наличии мотивации. Но если есть мотивация и нет середовища?
тоді не знаю, який з багатьох методів і методик найкраще обрати. Можливо, якісь курси з викладачем носієм мови
   
Re: Как вы учили иностранные языки?

Англійську вчив серйозно, виписував незнайомі слова в зошит, і потім ті, що не запам'яталися в інший зошит, ходив на курси. Була добра основа, але доки не потрапив в англомовне середовище, балакати вільно не міг. Як не можу іспанською, це тепер 5-річне хоббі, граматика не проблема.
Ой, как интересно, восхищаюсь, как вы прогрессировали в испанском. Тут точно вопрос в практике, я когда-то, выучив пару уроков учебника испанского, очень живо беседовал с испаноязычным человеком. Это было просто обычное общение, поэтому практика чрезвычайно важна.
   
Re: Как вы учили иностранные языки?

Без языковой среды практически нереально. Я французский три раз учила для нужд Квебека. И каждый раз как среда исчезала навык очень быстро пропадал. Особенно профессиональня лексика.
   
Re: Как вы учили иностранные языки?

необов'язково.
Я десь із 2008-го року дивлюсь фільми тіки на англ, трохи помагає розбирати шо говорять, але найбільше помагало спілкування через зеллу.
Реально помогло. Єдине що щас палить, це бука "р", амери кажуть шо "рашн", сцукко. Як не шифруйсь

будь яке спілкування не вживу втрачаєш купу нюансів

а взагалі, як писав Хемінгуей, якшо хочеш вивчити нову мову треба знайти собі партнера/ку  :pleasantr:, яка тільки розмовляє тією мовою,
з якою можеш провести тиждень в ліжку не відволікаючись ні на шо, ну крім зрозумілих речей   :shuffle:
   
Re: Как вы учили иностранные языки?

тоді не знаю, який з багатьох методів і методик найкраще обрати. Можливо, якісь курси з викладачем носієм мови
Это очень дорого, к тому же носители языка в большинстве случаев не являются преподавателями. Ну вот вы конкретно как изучали язык?
   
Re: Как вы учили иностранные языки?

Без языковой среды практически нереально. Я французский три раз учила для нужд Квебека. И каждый раз как среда исчезала навык очень быстро пропадал. Особенно профессиональня лексика.
Профессиональная лексика - это отдельная тема. Я говорю об общении, и скорее даже о способности слышать.
   
Re: Как вы учили иностранные языки?

В першу чергу  мотивація - довести самому собі, що вивчення цієї мови важливо тобі на все життя.

Іспанська мені була потрібна - опанував відносно легко. А по приколу брався за італійську - без шансів (немає та не було реальної потреби).

З іспанською до рівня B2/C1 було так:
1. Самовчитель аби розібратися із базовою граматикою
2. Регулярні вправи з самовчителя перевіряти із викладачем або носієм мови.
3. Слухати радіо тієї країни (шукати суміш новин, інформаційних передач, інтерв'ю). Намагатися розрізняти слова. Згодом намагатися повторювати речення (хоча б словосполучення). Для Іспанії - Radio Nacional (rtve.es). Телебачення та фільми в мене не пішли. ТБ, бо потрібно сидіти і дивитися, а радіо можна запустити на весь день фоном. Фільми  не пішли, бо багато зайвої візуальної інформації та пауз. У радіопередачах все стисло і, через відсутність візуальної складової, більш логічно викладено.
4. Читати вголос газети. Занотовувати нові слова та переклад. Складати речення, використовуючи нові слова. Знайти того, хто допоможе із правильною вимовою.
5. Їхати та занурюватися у мовне середовище. "Підслуховувати" повсякденну комунікацію місцевих. Не соромитися розмовляти.
6. Намагатися вести щоденник на мові, яку вивчаєш. Описувати події дня, власні враження... Допомагає розширити активний словниковий запас та пізніше побачити прогрес.
   
Re: Как вы учили иностранные языки?

будь яке спілкування не вживу втрачаєш купу нюансів
навпаки, голосом через Інет спілкуватися важче. Вживу, після спілкування в зеллі, спілкуватися ваще легко.
   
Re: Как вы учили иностранные языки?

В першу чергу  мотивація - довести самому собі, що вивчення цієї мови важливо тобі на все життя.
мені лічьно воно вообще було неважливо, просто захотілося. Мотивації ваще не було.
   
Re: Как вы учили иностранные языки?

В першу чергу  мотивація - довести самому собі, що вивчення цієї мови важливо тобі на все життя.

Іспанська мені була потрібна - опанував відносно легко. А по приколу брався за італійську - без шансів (немає та не було реальної потреби).

З іспанською до рівня B2/C1 було так:
1. Самовчитель аби розібратися із базовою граматикою
2. Регулярні вправи з самовчителя перевіряти із викладачем або носієм мови.
3. Слухати радіо тієї країни (шукати суміш новин, інформаційних передач, інтерв'ю). Намагатися розрізняти слова. Згодом намагатися повторювати речення (хоча б словосполучення). Для Іспанії - Radio Nacional (rtve.es). Телебачення та фільми в мене не пішли. ТБ, бо потрібно сидіти і дивитися, а радіо можна запустити на весь день фоном. Фільми  не пішли, бо багато зайвої візуальної інформації та пауз. У радіопередачах все стисло і, через відсутність візуальної складової, більш логічно викладено.
4. Читати вголос газети. Занотовувати нові слова та переклад. Складати речення, використовуючи нові слова. Знайти того, хто допоможе із правильною вимовою.
5. Їхати та занурюватися у мовне середовище. "Підслуховувати" повсякденну комунікацію місцевих. Не соромитися розмовляти.
6. Намагатися вести щоденник на мові, яку вивчаєш. Описувати події дня, власні враження... Допомагає розширити активний словниковий запас та пізніше побачити прогрес.
Отлично, особенно номер 6!
   
Re: Как вы учили иностранные языки?

мені лічьно воно вообще було неважливо, просто захотілося. Мотивації ваще не було.
Захотелось - это тоже мотивация, причем очень сильная.
   
Re: Как вы учили иностранные языки?

Захотелось - это тоже мотивация, причем очень сильная.
мотивація - це мотив.
Мотиву не було.
А може і був, давно почав, ще коли у школі вчився.
   
Re: Как вы учили иностранные языки?

мотивація - це мотив.
Мотиву не було.
А може і був, давно почав, ще коли у школі вчився.
Конечно, хотелось быть лучше, чем одноклассники в чем-то, хотелось понять, о чем поется в песнях, хотелось когда-нибудь оказаться за границей и поразить там всех знанием языка, на котором они говорят с рождения :) Какой мотив - неважно, главное, чтобы он был.
   
Re: Как вы учили иностранные языки?

Конечно, хотелось быть лучше, чем одноклассники в чем-то, хотелось понять
чочо хатєлось? біть луччє?  :laugh:
та срать я тоді хотів на все на світі. Тіки дєвки, гульки і йопла кому-небудь начистити, це все шо тоді хатєлось  :weep:
   
Re: Как вы учили иностранные языки?

чочо хатєлось? біть луччє?  :laugh:
та срать я тоді хотів на все на світі. Тіки дєвки, гульки і йопла кому-небудь начистити, це все шо тоді хатєлось  :weep:
Ничего так просто не бывает, значит девок поразить хотел :)
   
Re: Как вы учили иностранные языки?

Как я учил - не интересно. Я вообще учился в школах с 4-мя разными языками обучения. А вот ребенка в 13 лет вывез в англоязычную страну, и в течении месяца вытуривал из квартиры, типа, иди погуляй, подружись с кем-нибудь... По возвращению с каникул мальчик постоянно троллил училку по английскому. :)
   
Re: Как вы учили иностранные языки?

Англійську вчив на курсах два роки в останні роки школи. Потім у Могилянці були кілька предметів англійською. Далі вже поїхав у США на навчання.

Зараз вчу французьку, за півтора роки дійшов до В2, розуміння текстів на рівні С1. Почав з подкасту для початківців. Далі за підручником пройшов граматику, і поступово став слухати мову. Кожен день намагаюся хоч трохи слухати France 24. Рік тому почав спілкуватися з носієм мови - у Сингапурі французів багато, і їх дружини часто підробляють, навчаючи місцевих мові. Продовжую читати - купив підручник рівня В2. Знайшов у YouTube кілька цікавих каналів, де французи пояснюють особливості мови.
   
Re: Как вы учили иностранные языки?

як не дивно, в усіх випадках читав книжки. мені досить письма
   
Re: Как вы учили иностранные языки?

як не дивно, в усіх випадках читав книжки. мені досить письма
   
Re: Как вы учили иностранные языки?

какао
соррі
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія