Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

DW задало незручне питання: чи спливають повноваження Зеленського?

з тих що робили одночасно політичну та військову кар'єру можна згадати кошулинського та білецького
   
І що відповів Зеленський?
Це іпсо
   
Немає уряду без Петра
Якщо уряд без Петра
В психлікарню вам пора
Знає кожен що Петро
Творить в світі лиш добро)
   
Війна показала лідера, то ви не помітили, а  хтось помітив і почав лідера в дальній куток задвигати, маючи надію, що про нього забудуть.
Ти звідки пишеш? І хто в тій країні лідер?)
   
як що все буде йти як зараз то не буде і нащадків
В мене двоє вже є - більше не хочу - тож будуть)
   
Що заважає нам провести вибори в Дії? От без дурнів, що? Запрошуємо будь кого для перевірки, для спостереження.
Всі, хто хочуть голосувати паперово, голосують в укриттях.
Нічого - тільки ви ж потім будете волати що дії нема у половини виборців) у нас третина населення не вакцинована і вірить у чіпи) яка дія?)
   
та як не голосуй, переможе Залужний. У цьому все горе зелених. :gigi:
Не впевнений)
Через півроку про Залужного забудуть
   
А де офіційна зая хуйла, що він веде війну в Україні?
А тобі навіщо?)
   
Що нехай закриють небо і розмістять своїх содат на лінії зіткнення, щоб українці могли спокійно провести вибори.
Згоден на вибори під окупацією США і Великобританією)
   
:facepalm:

Mark() скажи чесно, ти їбанувся чи тобі заплатили?
Рибʼяче слабоуміє - 30 років їсти анчоуси в Португалії - це не жарти)
   
І не менше, ніж на півроку - щоб можна було вільно висувати кандидатів та вести агітацію  :shuffle:
Агітацію в окопах вели революціонери в першу світову - вже вмерли напевно)
   
Агітацію в окопах вели революціонери в першу світову - вже вмерли напевно)
Але свою роботу виконали на відмінно, армії це сильно допомогло  (tu)  ... "політика" в армійських корпусах це "сильна штука"  :-)o
   
Але свою роботу виконали на відмінно, армії це сильно допомогло  (tu)  ... "політика" в армійських корпусах це "сильна штука"  :-)o
Солдати взагалі ті ще інтелектуали були в першу світову)
   
то шо ви відповісте DW?
Перш ніж я буду комусь щось пояснювати, хай спершу вони пояснять яке їх ставлення до теракту в паращі, і чи вважають вони що коли півтори сотні кацапів стали хорошими то це привід для радощів і веселощів. А як ні то вафлістам тут ніїхто нічого не пояснює, можу прутнем по лобі постукати якщо хочуть....
 
   
Солдати взагалі ті ще інтелектуали були в першу світову)
Це точно  :D
....
А поки я сидів, у казармах творилися дива дивні. Наш полковник взагалі заборонив воякам читати, навіть «Празьку офіційну газету», а у військовій крамниці ніхто не смів загортати воякам у газети ні ковбасок, ні сирків, та саме відтоді солдати вчепилися за ті газети. Наш полк став найосвіченіший. Читаємо геть усе, а в кожній роті вже й віршики, і пісні про нашого полковника складають. А коли щось у полку трапиться, доброзичливця довго не треба шукати: сяде, напише і пуска це в газету, ще й заголовок ушкварить: «Знущання над вояками». Але й цього було людям замало. Брали вище: писали депутатам у Відень, щоб оступилися за них, а ті вже почали натирати перцю в ніс кому треба. Сиплються в парламент запити один за одним — і про це, і про тамте, а чи відомо урядові, що наш пан полковник звірюка? Міністр прислав до нас комісію. Отоді вже один з наших, такий собі Франта Генчль із Глубокої, і дістав два роки тюрми, бо саме він звернувся був у Відень до депутатів через того ляпаса, що дістав на учбовому плаці від пана полковника. Потім, коли комісія поїхала, пан полковник наказав вишикувати всіх у шеренги, цілий полк, так як був, і сказав, що солдат є солдат, він мусить тримати язика за зубами і служити, а коли щось комусь не подобається, то це порушення субординації. «Ви, негідники, думали, що комісія допоможе, — говорив пан полковник, — дулю вона вам допомогла. А тепер кожна рота хай пройде повз мене і вголос повторить те, що я сказав».

Ми йшли рота за ротою, рівняючись направо, де стояв пан полковник, рука на ремені карабіна, і на всю пельку горлали: «Ми, негідники, думали, що нам ця комісія допоможе, а вона нам дулю допомогла».

Наш полковник реготав, аж за живіт хапався, поки не підійшла одинадцята рота. Йде — земля двигтить, а коли порівнялися з паном полковником, то ані пари з уст. Пан полковник почервонів, наче варений рак, і повернув одинадцяту роту назад, наказавши повторить усе спочатку. Але рота марширує і знову мовчить, лише ряд за рядом нахабно дивиться пану полковникові в очі.

„Ruht!“ 1 — командує полковник, а сам гасає по подвір’ї, нагайкою ляскає по халявах і плюється. Аж раптом зупинився та як ревне: „Abtreten!“ 2. Сів на свою кобилу і гайнув за браму. Ми чекаємо, що станеться з одинадцятою ротою, а воно нічого. Ждемо день, другий, цілий тиждень — нічого. Полковник у казармах не з’являвся, з чого і солдати, і старшини, і офіцери дуже раділи. Потім нам прислали нового полковника, а про старого розповідали, буцімто він у якійсь психіатричній лікарні, бо власноручно написав листа найяснішому цісареві, що одинадцята рота збунтувалася.
   
Володимир Паніотто: Відставка Залужного відразу відобразилася на рейтингу Зеленського
https://www.pravda.com.ua/articles/2024/04/2/7449203/

Цитувати
– Чи є свіжі дослідження по довірі до Залужного після його звільнення?

– У мене немає відкритих даних, але рівень довіри наразі залишається приблизно такий самий, як і був.
Чому так відбувається? Залужний уособлював Збройні сили України. А, незважаючи на не зовсім успішний контрнаступ, ми всі віримо в ЗСУ.
У той же час довіра падає до всіх органів влади, і до Зеленського теж.
Розмови про конфлікт із Залужним так само відображалися на довірі до президента, до речі.
   
Володимир Паніотто: Відставка Залужного відразу відобразилася на рейтингу Зеленського
https://www.pravda.com.ua/articles/2024/04/2/7449203/


Португальська ковбаса продовжує надрочувати на рейтинг Залужного  :facepalm1:
   
Володимир Паніотто: Відставка Залужного відразу відобразилася на рейтингу Зеленського
https://www.pravda.com.ua/articles/2024/04/2/7449203/


ти вже ся вспокоїш чи ні?
   
Володимир Паніотто: Відставка Залужного відразу відобразилася на рейтингу Зеленського
https://www.pravda.com.ua/articles/2024/04/2/7449203/

Профффессор, а що, так з соціалом у Португалії погано, що доводиться підробляти написанням усіляких тупих тем та коментів?
   
ти вже ся вспокоїш чи ні?

чого вчепився як ріпяк кожуха? переживає чоловік за рейтинг зеленського, аж їсти певно не може, шкода людини, треба повспівчувати
   
чого вчепився як ріпяк кожуха?


заєпали закордонні вибораси. ну не сидиться їм там спокійно
   
заєпали закордонні вибораси. ну не сидиться їм там спокійно

Мені ще подобається, як вони пишуть: тіпа виберіть, хто нам подобається, і буде вам допомога, а як ні, то хай згорить та Україна на хер...
   
Мені ще подобається, як вони пишуть: тіпа виберіть, хто нам подобається, і буде вам допомога, а як ні, то хай згорить та Україна на хер...
Вони живуть у придуманому світі, такі собі тупенькі Манілови, яким житєво необхідна "політична боротьба" і дуже важливі "рейтинги". Власне доля України їх не турбує зовсім.   :-)o
   
Вони живуть у придуманому світі, такі собі тупенькі Манілови, яким житєво необхідна "політична боротьба" і дуже важливі "рейтинги". Власне доля України їх не турбує зовсім.   :-)o

Я ще можу зрозуміти петрофанів всередині країни, це принаймні має якесь підгрунтя (щира зацікавленість у поверненні улюбленого політика, щоб міг реалізувати свою політику, як вони її бачать). Але закордонні представники секти Сивочолого - це просто дно...
   
Я ще можу зрозуміти петрофанів всередині країни, це принаймні має якесь підгрунтя (щира зацікавленість у поверненні улюбленого політика, щоб міг реалізувати свою політику, як вони її бачать). Але закордонні представники секти Сивочолого - це просто дно...
Петро прямо сказав що "вибори під час війни нах", тож, якщо це петрофани, то якісь дууууже тупі  :-)o
   
Мені ще подобається, як вони пишуть: тіпа виберіть, хто нам подобається, і буде вам допомога, а як ні, то хай згорить та Україна на хер...

Де таке пишуть?
   
Опа, рашастан вже висунув нам преза - Януковича, який заявляє, що він президент  єдиний легитиминтй през іверховний головнокомандувач :girl_were:
   
Де таке пишуть?

Ну ось той же Марк з дужками чи Доктор
   
Re: DW задало незручне питання
AI

Агітацію в окопах вели революціонери в першу світову - вже вмерли напевно)

Бо спочатку на першу світову йшли добровольці захищати імперію, та за пару років фронт застряг, а бажаючих не лишилось. І розумний цар Микола почав гнати на війну протестний електорат - есерів, есдеків та інших анархістів. А ті переконали побожних та царелюбних селян кинути зброю і брататися з ворогом, а розумного царя Миколу прикопати за кущами. І таке ж було з іншого боку фронту, у німців, але більш цивілізовано. Англію і Францію якось те минуло, мабуть не знайшлось розумного царя Миколи.
   
Я ще можу зрозуміти петрофанів всередині країни, це принаймні має якесь підгрунтя (щира зацікавленість у поверненні улюбленого політика, щоб міг реалізувати свою політику, як вони її бачать). Але закордонні представники секти Сивочолого - це просто дно...
А представники секти перукочолого - ?
   
а от шо сьогодні з"явилося в новинах УП :shuffle:

https://www.pravda.com.ua/news/2024/04/4/7449676/

Цитувати
У лютому, порівняно з вереснем 2023 року, частка українців, які повністю схвалюють діяльність президента України Володимира Зеленського, знизилась з 42% до 22%, свідчать результати опитування.
Анастасія Проц — Четвер, 4 квітня 2024, 14:14
   
а от шо сьогодні з"явилося в новинах УП :shuffle:

https://www.pravda.com.ua/news/2024/04/4/7449676/

Втомились від війни - це природньо
   
Португальський болукан жжот  (tu)
   
Португальська ковбаса продовжує надрочувати на рейтинг Залужного  :facepalm1:

Ні, анчоус. Не ковбасник, а анчоусник)
   
Ні, анчоус. Не ковбасник, а анчоусник)

Я щось пропустив, чому анчоуси?
   
BBC:Підтримка Зеленського падає, а мобілізація недостатня. Головні настрої українців навесні 2024 року

https://www.bbc.com/ukrainian/articles/cjl4jl23e2lo

Цитувати
Тих, хто повністю або частково не схвалює політику Зеленського, станом на лютий 2024 року була третина (33%), тоді як на початку вторгнення таких було усього 5%.
Водночас до решти органів влади ставлення українців іще гірше.
До прикладу, діяльність Верховної Ради станом на лютий схвалюють усього 19%, уряду під керівництвом Дениса Шмигаля - 35%, місцевої влади - 47%.
Стабільно високим лишається рівень підтримки Збройних сил України - 93%.
   
BBC:Підтримка Зеленського падає, а мобілізація недостатня. Головні настрої українців навесні 2024 року
https://www.bbc.com/ukrainian/articles/cjl4jl23e2lo


Тобто 100-33 = 67% схвалює діяльність Зе.
Щось забагато...
   
Тобто 100-33 = 67% схвалює діяльність Зе.
Щось забагато...
До травня впаде до нуля, а далі повстання  :idea:
   
До травня впаде до нуля, а далі повстання  :idea:
Точно, не сподобався Зеленський хай спробують при хуйлі - тільки для чого повстання? Хай пиндякають у кацапію)
   
Портников в ударі  :shuffle:

   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія