Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

ІТівец повернувся в Україну

ІТівец повернувся в Україну

Українець звільнився з Google та повернувся в Україну з Німеччини: що спонукало айтівця до такого рішення і чим він займається зараз
Українець Ілля Мартинюк залишив роботу-мрії в Google, де він працював Site Reliability Engineer, та повернувся в Україну з Мюнхена. З початку великомасштабного вторгнення айтівець займався волонтерством у Німеччині, що для нього стало фултайм-зайнятістю, а робота перетворилася на те, чим займаєшся, коли з’являється час.

https://dev.ua/news/illia-martyniuk-1715241234



«Мене влаштовувала і команда, і те, що ми робили — підтримували внутрішні сервіси. І те, що на позиції Site Reliability Engineer я міг приділяти час не лише кодингу, а й розвитку софт-скілів. Але повномасштабне вторгнення внесло свої корективи», — розповів Ілля Мартинюк в інтерв’ю DOU.

Ідея про повернення в Україну в Іллі була від початку війни, згодом вона еволюціонувала у конкретний план. І влітку 2023-го айтівець почав цей план втілювати. Він повернувся до Києва у січні 2024-го. Щоб закрити всі питання у Німеччині, знадобилося приблизно пів року, тому що виїхати з країни не так просто через бюрократичні нюанси.

«Після звільнення я відчув полегшення. Відколи став волонтерити, робота в Google втратила для мене колишню цінність. Вона й досі була корисна компанії, приносила гроші, але все це — не те, що мене мотивувало», — сказав Ілля.

Після перетину кордону Ілля подумав: «Нарешті це трапилося». Друзі були раді його поверненню, але батьки його рішення сприйняли не дуже радісно, тому що він єдина дитина у сім’ї, і вони хотіли, щоб син перебував у безпеці.

Останнє редагування: 9 травня 2024 13:02:05 від Optimistic
   
Re: ІТівец повернувся в Україну

гонят бездаря воевать
   
Re: ІТівец повернувся в Україну

хлопець просто відчув що не можна спокійно їсти і спати, робити в теплому офісі, коли твою країну рве на шматки ворог  (tu)

не те що тисячі і мільони ухилянтів, які ще футболки з написом "ухилянт" носят, хизуючись. що вони дебіли  (td)
   
Re: ІТівец повернувся в Україну

Відколи став волонтерити, робота в Google втратила для мене колишню цінність

Якось неоднозначно звучить
   
Re: ІТівец повернувся в Україну

хлопець просто відчув що не можна спокійно їсти і спати, робити в теплому офісі, коли твою країну рве на шматки ворог  (tu)

не те що тисячі і мільони ухилянтів, які ще футболки з написом "ухилянт" носят, хизуючись. що вони дебіли  (td)
З приводу цих футболок то робота для СБУ. Адже хтось же їх випускає.
А носять недолугі виродки - кожна людина має право на страх, на оцінку свого життя як найвищу цінність, але хизуватися цим, виставлятися напоказ...

Такі як Ілля Мартинюк - це обличчя України у світі, її майбутнє
   
Re: ІТівец повернувся в Україну

Цитувати
Такі як Ілля Мартинюк - це обличчя України у світі, її майбутнє
імена таких вписуються в скрижалі історії  (tu)

імена ухилянтів потім ніхто не згадає. жили тваринами і померли тваринами  (td)
   
Re: ІТівец повернувся в Україну

річку, воно, Тису перепливає і дохне там. краще б окопи для країни рив або хоч щось корисне для перемоги робив, раз так померти на фронті боявся  (td)
   
Re: ІТівец повернувся в Україну
TC

Якось неоднозначно звучить

 :laugh:
   
Re: ІТівец повернувся в Україну

читати не читав,
але чим пацанчика обідили?
   
Re: ІТівец повернувся в Україну

З приводу цих футболок то робота для СБУ. Адже хтось же їх випускає.
А носять недолугі виродки - кожна людина має право на страх, на оцінку свого життя як найвищу цінність, але хизуватися цим, виставлятися напоказ...

Такі як Ілля Мартинюк - це обличчя України у світі, її майбутнє

Їх випускае компанія Iceberg
   
Re: ІТівец повернувся в Україну

яка компанія Айсберг? в нас час любу одежду з принтом можна замовити в любій будці з принтером. або наклейку купити і наклеїти
   
Re: ІТівец повернувся в Україну

яка компанія Айсберг? в нас час любу одежду з принтом можна замовити в любій будці з принтером. або наклейку купити і наклеїти

Футболочкі Айсберг
   
Re: ІТівец повернувся в Україну

Футболочкі Айсберг

а на ножках які кросовачкі?
   
Re: ІТівец повернувся в Україну

яка компанія Айсберг? в нас час любу одежду з принтом можна замовити в любій будці з принтером. або наклейку купити і наклеїти

нууу...
замовити можна, але ціна може набіжати .
   
Re: ІТівец повернувся в Україну

гонят бездаря воевать
Тебе навіть не намагалися найняти, та й не на фронті ти. Щось твої тези до пропаганди не дотягують.
   
Re: ІТівец повернувся в Україну
HSM

У племінника двоє малих і дружина
В канаді лишилися
На четвертий день війни був в своїй
Частині
комісований вже рік як   , контузія серйозна

Не всім дано
   
Re: ІТівец повернувся в Україну
AI

роботу-мрії в Google

Така собі мрія... Гарувати в мегакорпораціях - мало різниці від сапання буряків у полі. Знайде собі вдома щось цікавіше, ніж підлаштовувати колір кнопочок на ютубі.
   
Re: ІТівец повернувся в Україну

а на ножках які кросовачкі?

І фігменниє носочкі - « я заробітчанин - ухилянт»
   
Re: ІТівец повернувся в Україну

:laugh:

шо смішно краківському уєпану ?
   
Re: ІТівец повернувся в Україну

І фігменниє носочкі - « я заробітчанин - ухилянт»
Ти вже не співаєш на червонож.. площі: єще вудка не скіснела доки ми пиємо?
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія