Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Вопрос первый:

Re:  Дайош Свабоду Вірі)))

За рецедив, як у тебе місяць... Вона рецедивістка.
Ти хоч з нотатків читаєш?  :facepalm1:
   
Re:  Дайош Свабоду Вірі)))

За рецедив, як у тебе місяць... Вона рецедивістка.
А отут попрошу докладніше. То ти свої звички і методи боротьби з віртуальними опонентами пробував перекласти на мене?
   
Re:  Дайош Свабоду Вірі)))

А отут попрошу докладніше. То ти свої звички і методи боротьби з віртуальними опонентами пробував перекласти на мене?
Сидиш і шукаєш... ЇЇ минулий раз не так давно вже банили... Пошукай за що... Рецедивістка вона, як  і баба ружа.
   
Re:  Дайош Свабоду Вірі)))

Та мало тут кого і за шо банили
ти вимагаєш затвердження довічного бану для Вери?
   
Re:  Дайош Свабоду Вірі)))

Я вибачаюсь.....але.. ....Дайош можливість РАДІ створювати теми!!!!! (((((((((
Ще один такий твій вереск і влетиш у бан за флуд - тут є кому стукати.


А тобі оооось сюди:

https://forum.pravda.com.ua/index.php?topic=792150.0

Пишеш пост із проханням і тиснеш на нього доповідь, у віконці, що випаде, пишеш обгрунтування коротке - на 4-5 слів. Це для того, щоб модератор звернув увагу на твоє прохання.
   
Re:  Дайош Свабоду Вірі)))

Сидиш і шукаєш... ЇЇ минулий раз не так давно вже банили... Пошукай за що... Рецедивістка вона, як  і баба ружа.

Тімошка, давай ти попросиш, щоб Вєру розбанили, а я виконаю твоє одне бажання (с).  :gigi:

Ото скіке разів попросиш, шоб її пошвидше розбанили - скіке бажань твоїх.


То як?
   
Re:  Дайош Свабоду Вірі)))

Та мало тут кого і за шо банили
ти вимагаєш затвердження довічного бану для Вери?
Взагалі я вважаю що довічний бани не має тривати доше 6 місяців, будь-кому крім деяких цуговців.
   
Re:  Дайош Свабоду Вірі)))

Тімошка, давай ти попросиш, щоб Вєру розбанили, а я виконаю твоє одне бажання (с).  :gigi:

Ото скіке разів попросиш, шоб її пошвидше розбанили - скіке бажань твоїх.


То як?
Ти знаєш що у хазяйки форуму дивне відчуття гумору?  :shuffle:

Може і скорити срок.

Взагалі блокувати крокі в веру більше тижня немає змісту... Буде скучно. Але у них просто бувають такі зриви.

   
Re: Свободу Вере V.2

Кстацє, всі, хто відмітився із проханням про розбан Вєрі, не забувайте натискати на свій пост доповідь, щоб модератор на нього звернув увагу.

Бо скільки б ви тут в адмінці тем не написали, ніхто на них звертати увагу не буде.
   
Re:  Дайош Свабоду Вірі)))

Ти знаєш що у хазяйки форуму дивне відчуття гумору?  :shuffle:

Може і скорити срок.

Взагалі блокувати крокі в веру більше тижня немає змісту... Буде скучно. Але у них просто бувають такі зриви.

Скучьно буде кому?

Ну, поскучяєш півтора місяці - твій Крока вернецця і знову буде вонять "вачько-малачько". Ти ж ЦЬОГО хотів? Тільки щось я тебе не бачила поряд із тією вонью - ти чогось не захотів її винюхати, щоб МЕНІ і Вєрі не воняло.


Не знаю, чи зрозумієш те, що я написала.


Я взагалі не розумію причини Вєриного бану.

Адже вона матюків не писала. Вона писала рівно те, що ПОСТІЙНО пише зелене вачько тут на форумі, і за що його ніколи (ну, майже ніколи) не банять. Тобто, по лінії звертання до вачька вона нічого в правилах форуму не порушила.

Якщо її було забанено за те, що вона постійно строчить доповіді, якщо і справді такий факт мав місце, а не тільки публічна заява, то знову ж таки, який пункт правил форуму вона порушила?


За великим рахунком там нічого такого, щоб потягло аж на бан в "ніколи" з її боку не було.

Інша справа, в сукупності із вачьком - такі да, підтримування срачу, можливі ображання... і т.д. Там максимум на 10 днів набалакали що один, що друга. Але знову ж таки, якщо вже розбиратися в тому срачі, то треба банити ВСІХ його учасників на ті чи інші терміни.


Тому бан Вєри мені ВЗАГАЛІ не зрозумілий:

мужики стали в кружок і коментують як в кружку баба з мужиком писдяцця, бо мужик захотів згвалтувать бабу, прилітає поліція, і бабу звинувачує в нападі на мужика, пред*являє обвинувачення у згвалтуванні і завданні тяжких тілесних ушкоджень, а самого мужика визнає потерпілим.  :suicide2:
   
Re:  Дайош Свабоду Вірі)))

Ти знаєш що у хазяйки форуму дивне відчуття гумору?  :shuffle:

Може і скорити срок.

Взагалі блокувати крокі в веру більше тижня немає змісту... Буде скучно. Але у них просто бувають такі зриви.
:gigi: Нє, це ти шось слабенько просиш - на виконання цілого твого бажання не тягне. Проси за Вєрин розбан КРАЩЕ.
   
Re:  Дайош Свабоду Вірі)))

Скучьно буде кому?

Ну, поскучяєш півтора місяці - твій Крока вернецця і знову буде вонять "вачько-малачько". Ти ж ЦЬОГО хотів? Тільки щось я тебе не бачила поряд із тією вонью - ти чогось не захотів її винюхати, щоб МЕНІ і Вєрі не воняло.


Не знаю, чи зрозумієш те, що я написала.


Я взагалі не розумію причини Вєриного бану.

Адже вона матюків не писала. Вона писала рівно те, що ПОСТІЙНО пише зелене вачько тут на форумі, і за що його ніколи (ну, майже ніколи) не банять. Тобто, по лінії звертання до вачька вона нічого в правилах форуму не порушила.

Якщо її було забанено за те, що вона постійно строчить доповіді, якщо і справді такий факт мав місце, а не тільки публічна заява, то знову ж таки, який пункт правил форуму вона порушила?


За великим рахунком там нічого такого, щоб потягло аж на бан в "ніколи" з її боку не було.

Інша справа, в сукупності із вачьком - такі да, підтримування срачу, можливі ображання... і т.д. Там максимум на 10 днів набалакали що один, що друга. Але знову ж таки, якщо вже розбиратися в тому срачі, то треба банити ВСІХ його учасників на ті чи інші терміни.


Тому бан Вєри мені ВЗАГАЛІ не зрозумілий:

мужики стали в кружок і коментують як в кружку баба з мужиком писдяцця, бо мужик захотів згвалтувать бабу, прилітає поліція, і бабу звинувачує в нападі на мужика, пред*являє обвинувачення у згвалтуванні і завданні тяжких тілесних ушкоджень, а самого мужика визнає потерпілим.  :suicide2:

А за мною навіщо бігала по всіх моіх темах?
Це коли в неі вже планка упала.
пс. Мені—то пофіг—— але не треба закривати очі на те що іі теж накрило.
   
Re: Свободу Вере V.2

Кстацє, всі, хто відмітився із проханням про розбан Вєрі, не забувайте натискати на свій пост доповідь, щоб модератор на нього звернув увагу.

Бо скільки б ви тут в адмінці тем не написали, ніхто на них звертати увагу не буде.

Отличная подсказка. Кстати, интересно, что до сих пор баны, за редким исключением, ничем не подтверждены. Полная ковбойщина.
   
Re:  Дайош Свабоду Вірі)))

А за мною навіщо бігала по всіх моіх темах?
Це коли в неі вже планка упала.
пс. Мені—то пофіг—— але не треба закривати очі на те що іі теж накрило.
Я бачу, як тобі пофіг, що ти аж сюди за мною приперся це мені сказати.
   
Re: Свободу Вере V.2

Отличная подсказка. Кстати, интересно, что до сих пор баны, за редким исключением, ничем не подтверждены. Полная ковбойщина.

Передай далі - треба по всіх розбанних гілочьках пости по максимуму понатискати.
   
Re:  Дайош Свабоду Вірі)))

Всі, хто просить розбану Вєрі, понатискайте на свої пости доповідь у розбанних гілках, щоб модератор звернув увагу на підняту проблему.
   
Re:  Дайош Свабоду Вірі)))

Взагалі я вважаю що довічний бани не має тривати доше 6 місяців, будь-кому крім деяких цуговців.
і знову я з тобою не згодна
щоправда не знаю який там сьогодні контингент засідає, але раніше переважна більшість були настільки печерні україножери, що їм точно не місце на українському форумі
бо - навіщо?
витрачати час на доведення якійсь тупорилій коцапні, що їй варто просто забратися геть з України, як ми й згадувати про цю срань забудемо?
   
Re:  Дайош Свабоду Вірі)))

Я бачу, як тобі пофіг, що ти аж сюди за мною приперся це мені сказати.

Срати хотів і на Віру, і на тебе))
Це ти пишеш в моій гілці——так що подумай хто за ким прийшов))

пс. Єдина мета цієі теми——звернути увагу на те що бан в "ніколи"——перебільшення((
Місяця ій би стало з головою.
   
Re: Свободу Вере V.2

давно здогадувалася що ти просто банально психічнохвора шизофренічка
підтвердилося остаточно

Усі: подивіться, як у черговий раз некрасиво поводить себе Мирослава. Напевно, дуже хоче вслід за Вірою?  ;o
   
Re:  Дайош Свабоду Вірі)))

Срати хотів і на Віру, і на тебе))
Це ти пишеш в моій гілці——так що подумай хто за ким прийшов))

пс. Єдина мета цієі теми——звернути увагу на те що бан в "ніколи"——перебільшення((
Місяця ій би стало з головою.

Якби ти був Мужчиною (з великої букви Ме), то не допустив би взагалі ніякого бані Вєрі. Але ж ти не Мужчина, а лише носітєль гарошков у трусішках, тому маємо те, що маємо.

І да, якби ти і точно "срати хотів" (с, сіруня-маладєс), то вже б давно висрався, тобто, припинив мене цитувати.
   
Re: Свободу Вере V.2

Усі: подивіться, як у черговий раз некрасиво поводить себе Мирослава. Напевно, дуже хоче вслід за Вірою?  ;o
Ні, то ви вже між собою розбирайтеся. Не рівняй хе  з пальцем бабські срачі і міжстатевий срачь на анальну тематику.

В бабський срачь не намагайся втягнути чоловіків, і самі чоловіки якщо влазять в бабський срачь, то тим самим опускаються до рівня базарної баби - навіть не до рівня тих самих баб, а до ще нижчого, бо баби як посралися, так і помиряться, а мужик так і залишиться базарною бабою.

А от у срачі Вєри із Зельоним вачьком ФУПа мужики виявилися банальними тряпками і базарними бабами. Це я маю на увазі тих, хто був тоді присутній, а не всіх завсігдатаїв чоловічої статі тієї гілки.
   
Re: Свободу Вере V.2

Ні, то ви вже між собою розбирайтеся. Не рівняй хе  з пальцем бабські срачі і міжстатевий срачь на анальну тематику.

В бабський срачь не намагайся втягнути чоловіків, і самі чоловіки якщо влазять в бабський срачь, то тим самим опускаються до рівня базарної баби - навіть не до рівня тих самих баб, а до ще нижчого, бо баби як посралися, так і помиряться, а мужик так і залишиться базарною бабою.

А от у срачі Вєри із Зельоним вачьком ФУПа мужики виявилися банальними тряпками і базарними бабами. Це я маю на увазі тих, хто був тоді присутній, а не всіх завсігдатаїв чоловічої статі тієї гілки.

Шта сказать-та хатєла? я не класифікую дописувачів за гендерною належністю, і реагую на їх думки у письмовій формі, а не хто якої статі. От тільки що Мирослава обізвала мене шизофренічкою. На підставі чого? я одна із найлогічніших та конструктивних дописувачів цього форуму.

Саме Віра почала тулити свою феміністичну фігню, що типу її тут переслідують чоловіки. Вона фактично поводилася та пропагувала методички, які я бачу кожен день у своєму житті. Правда, як я колись писала, такі деформації спостерігаємо в основному у молоді, потім у більшості це проходить.

До речі, а до чого тут був ютуб якоїсь Маші з постановкою танцю? ця Маша замолода, щоб бути Вірою. Хтось пояснить?
   
Re: Свободу Вере V.2

 :facepalm: ти таки мужик.
   
Re: Свободу Вере V.2

:facepalm: ти таки мужик.

Ти ще не внесла мене в ігнор?  ;o
   
Re: Свободу Вере V.2

Усі: подивіться, як у черговий раз некрасиво поводить себе Мирослава. Напевно, дуже хоче вслід за Вірою?  ;
Деструктивна поведінка ідіота-маніяка - це стверджувати що хтось "постійно тягалася і вишукувала пости тих, хто їй не подобався, причому навіть не приймаючи участі в дискусії, тиснула доповідь". Не припускаєш, що цю твою маячню прочитає модер чи адмін, який має доступ до інфи про те, хто і скільки надсилає доповідей? Як ти виглядатимеш зі своєю маячнею?
Вимагаю докуменальних доказів цим твердженням.
Бонусом вимагаю доказів твоїм недавнім твердженням на цих сторінках, що Мирослава сама заявляла про готовність виїхати до Німеччини назавжди, якщо в Україні щось піде не так.
   
Re: Свободу Вере V.2

Деструктивна поведінка ідіота-маніяка - це стверджувати що хтось "постійно тягалася і вишукувала пости тих, хто їй не подобався, причому навіть не приймаючи участі в дискусії, тиснула доповідь". Не припускаєш, що цю твою маячню прочитає модер чи адмін, який має доступ до інфи про те, хто і скільки надсилає доповідей? Як ти виглядатимеш зі своєю маячнею?
Вимагаю докуменальних доказів цим твердженням.
Бонусом вимагаю доказів твоїм недавнім твердженням на цих сторінках, що Мирослава сама заявляла про готовність виїхати до Німеччини назавжди, якщо в Україні щось піде не так.

Та зайди хоч у тему про Трампа і переглянь, скільки вона зробила доповідей тільки тому, що у інших була не така точка зору  :facepalm1:

Навіть у тему про копитце прийшла  :X
   
Re: Свободу Вере V.2

разбаньте веру пусть расскажет еще про племянников  :laugh:
   
Re: Свободу Вере V.2

Вера в теме про ачько реально лицо показала. Может быть жесткой, насмешливой и анально-фекальной. Как все ольгинцы.
   
Re: Свободу Вере V.2

Вера в теме про ачько реально лицо показала. Может быть жесткой, насмешливой и анально-фекальной. Как все ольгинцы.

Вот можно было бы глупо пошутить насчет "Ольги" и "ольгинцев", но не буду. Вы бы ее лучше поддержали в этом вопросе.
   
Re: Вопрос первый:

Думаю, Вєру забанили, бо вона заїбала модера нескінченими доповідями. Що посієш, те й пожнеш.

Вполне возможно. Но не оправдывает нарушение правил в данном случае самим модером.
   
Re: Вопрос первый:

Вполне возможно. Но не оправдывает нарушение правил в данном случае самим модером.
+1
   
Re: Свободу Вере V.2

Зачем? Она выползет и снова будет про меня нагло врать. Извинится и не подумает. Не говоря уже о покаянии.
   
Re: Свободу Вере V.2

Зачем? Она выползет и снова будет про меня нагло врать. Извинится и не подумает. Не говоря уже о покаянии.

Про всех могут все нагло врать. Но Вера свои доповиди писала во имя женщин. Вы должны в этом ее поддержать. Ну вас харассмент разве не возмущает?
   
Re: Свободу Вере V.2

Про всех могут все нагло врать. Но Вера свои доповиди писала во имя женщин. Вы должны в этом ее поддержать. Ну вас харассмент разве не возмущает?

После её пафосных постов про ачько она просто фрод.
   
Re: Свободу Вере V.2

После её пафосных постов про ачько она просто фрод.

А что такое "фрод"?
   
Re: Свободу Вере V.2

Прошу за Веру, разбаньте плз.
   
Re: Свободу Вере V.2

А что такое "фрод"?

Fraud - в даному контексті людина-фальшивка, фарисей. Тобто не виконує те, що сама сповідує.
   
Re: Свободу Вере V.2

Fraud - в даному контексті людина-фальшивка, фарисей.
:lol:
   
Re: Свободу Вере V.2

А что такое "фрод"?
Це у рекламщиків означає путий трафік, на кручений трафік... Кліки ставить на рекламу бот а не реальна людина, і тому з реклами толку зіров.
   
Re: Свободу Вере V.2

Fraud - в даному контексті людина-фальшивка, фарисей. Тобто не виконує те, що сама сповідує.
Мені здається, краще перекласти як дурисвіт, -ка.
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія