Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

#БограчНаш))

#БограчНаш))

   
Re: #БограчНаш))

Від вас тхне.
   
Re: #БограчНаш))

я делал бограч.. вообще не так
   
Re: #БограчНаш))

я делал бограч.. вообще не так
Это, Вовчик, как и борщ. Каждый считает шо именно он делает самый правильный. ;) Главное - шоб самому нравилось.
   
Re: #БограчНаш))

я делал бограч.. вообще не так

То взагалі стид,.а не бограч
   
Re: #БограчНаш))

Жив якось собі один бограч... Так повинні були б починатися розповіді про угорську, а відповідно, й частково закарпатську кухню. Це була б історія про простий казан, що супроводжував угорців з початку їхнього історичного шляху, - писав Карой Гундель.
Ця історія, наскільки її можна простежити, охоплює щонайменше три тисячоліття. Бограч пройшов разом із праугорським плем'ям шлях від Уралу й уральських степів через царство хазарів, Кавказ, уздовж північних берегів Чорного моря й далі через пів Європи до Дунаю. Точно невідомо, що готували кочові племена у своєму похідному казані. Але ясно, що це була їжа, яку варили із припасів, – відвареної, порізаної, висушеної на сонці і потовченої на порошок яловичини чи конини, а також зібраних трав, коренів і грибів.

Серед трав і коренів – кульбаба, молоді листя кропиви, м'ята, вербена і ялівець. Цибулю – а можливо, й часник – мадяри знали ще на своїй історичній батьківщині. Паприка – один з найголовніших інгредієнтів сьогоднішнього бограчу – потрапила в казан ще в 16 столітті. Історія розповідає, як славнозвісний одноокий турецький яничар Юхемджак наказав двом угорським полоненим – священику й кучерові – приготувати вечерю для турецьких солдатів. Поки священик поміщав величезний казан з водою на вогонь, кучер натренованою рукою здер шкуру з ягняти й розрубав тушу на шматки. Священик вкинув м’ясо у воду, додав корені та цибулю, а також досипав у казан величезну кількість якоїсь червоної турецької приправи, яку турки постійно возили з собою.
Яничар покуштував страву і загорлав, мов навіжений:
– Хай сьоме пекло проковтне вас!!!! Скільки паприки додали ви до м’яса?!! – а потім ще довго бігав по табору з висолопленим язиком.
Бограч віддали полоненим, на їхню превелику радість, позаяк турецьке військо навідріз відмовилося його їсти. З тих пір мадяри завжди додавали до бограча дуже багато паприки, аби турки не могли його з’їсти.
Традиція готувати бограч дуже гострим залишилася й до нині.

Бограч - це гуляш з гов'ядини, свинини або баранини, тушкований з додаванням великої кількості червоного солодкого молотого перцю. Бограч-гуляш ніколи не варять на плиті, а тільки на природі, коли збирається сім'я або друзі, тому це довгий процес, займає мінімум З години. Казани бувають різної місткості залежно на скільки чоловік, готують від 3 л до 120 л. Цей рецепт - на 10 осіб.

Бограч: рецепт
Інгредієнти: на З кг м'яса різих видів, порізаного на шматки - ребра, м'якоть, шия і обов'язково ноги-копита - взяти 150 г копчного сала, 200 г цибулі, З00 г моркви, 200 г петрушки, кольрабу діаметром 10 см, 1кг картоплі, 2 столові ложки червоного молотого перцю, 1-2 шт. чорного молотого перцю , пучок зелені петрушки, 1 стручок гіркого перцю, 1-2 лаврового листа.

Накладуємо вогонь під казан, коли казан нагрівся, порізане на кубики (0,З см) копчене сало кидаємо в бограч, прожарюємо, поки не стане розовим, після цього вибираємо його дерев'яною ложкою і викладаємо на окрему тарілку. За цей час нарізаємо цибулю надрібно, додаємо жиру або олії в казан і кидаємо цибулю на дно бограча, смажимо до розового кольору, доливаємо трішечки води, дамо охолонути цибулі і зразу додаємо червоний молотий перець, мішаємо і кидаємо сюди ж порізане на кубики (Зсм) м'ясо, і порізані копита. Добре перемішуємо, через пару хвилин доливаємо води, але не багато, м'ясо не вариться, а тушкується, додаємо солі, чорного перцю, 1-2 лаврового листа, поступово стільки води, щоб ця маса могла зваритися. Води має бути небагато, пам'ятайте це не суп, а гуляш.

Автор рецепту: Шарлотта Чізмар
   
Re: #БограчНаш))

То взагалі стид,.а не бограч
я специально ще ходил вишневую ветку рубал шоб окунуть ее горящую в казан + кварта вина червоного наприкинци
   
Re: #БограчНаш))

Та ладно вам))
Отличные у вас рецепты))
А у нас главное——душевная вечериночка под приготовление еды))
Бограч получился кстати офигенный)))
Не зависимо от того что вы об нем подумаете))
   
Re: #БограчНаш))

Та ладно вам))
Отличные у вас рецепты))
А у нас главное——душевная вечериночка под приготовление еды))
Бограч получился кстати офигенный)))
Не зависимо от того что вы об нем подумаете))
ну тут да.. молоток.. девки тебя любят
   
Re: #БограчНаш))

В руский магазин?? ты шо кацап?
   
Re: #БограчНаш))

В руский магазин?? ты шо кацап?
а там любой магазин где продают сало гречку сгущенку называется русским
   
Re: #БограчНаш))

В руский магазин?? ты шо кацап?

1. Надо внимательно смотреть видео))—— там все обьясняется в деталях))
2. Украинских магазинов в Кёльне нет((( А русские есть((
3. Не было необходимости именно в русский магаз ехать—— мы там просто никогда не были( в большом супермаркете такого плана)—— и друзья устроили экскурсию так сказать)) Ничо особенного(( Поеду туда еще разочек——чтоб снять для вас обзор)))
А так—то———в принципе очень редко покупаю что—то в таких магазинах.

4 .Я——украинец))
   
Re: #БограчНаш))

В руский магазин?? ты шо кацап?

А кстати один из участников Вечериночки——мой друг—АТо—шник в прошлом)) Участник боев за Донецкий аэропорт, десантура, мидалька у чувака( я аж офигел)
Уникальный чувак))
Может он рассматривал тот магаз с целью диверсий?))
   
Re: #БограчНаш))

Читаю як ви переймаєтесь тим як я готую)))
Реально ржу вголос)))
Ну ви ж не думаєте реально що ви цим самим мене збиваєте "на взльоті" так сказати?)))
   
Re: #БограчНаш))

Якусь бовтанку  ;o  наготував...
Похоже на кацапську "ааакрошку"
   
Re: #БограчНаш))

Якусь бовтанку  ;o  наготував...
Похоже на кацапську "ааакрошку"
Ей, акрошка проспоривша, уйопуй з форума. Ти, чьмо іпане, так і не предоставило цитату поросявого, де він називає хуйло убійцей, вафля ти рошенівська проспоривша.
   
Re: #БограчНаш))

1. накуя їхати в узкій магазін, якшо набір продуктів є в звичайному ?

2. для чого той банана через плече на кухні  :facepalm1:
   
Re: #БограчНаш))

 :brunette: Ау, скільки ще цей кагтавий пітушара буде використовувати ФУП з комерційною метою?
   
Re: #БограчНаш))

Взагалі-то це шкідництво (маск -врєдітєльство)
Припустимо, з ФУПа ніхто не готуватиме бограч за "рецептом" і технологією Сергія
Але ж ю-тубом користуються не тільки фупівці, і люди можуть просто тупо не знати..
   
Re: #БограчНаш))

2. Украинских магазинов в Кёльне нет((( А русские есть((
На магазині так і написано - "Русскій магазин" ?
   
Re: #БограчНаш))

Продивився 40 секунд, більше не витримав.
Місцями жінка-кацапка дивиться на Сірожу, як на іідіота, зверхньо-красномовно )))
   
Re: #БограчНаш))

Продивився 40 секунд, більше не витримав.
Місцями жінка-кацапка дивиться на Сірожу, як на іідіота, зверхньо-красномовно )))
слаббак! не дивилася взагалі, навіть не клікала.

з яких уйов я буду накручувати тому кагтавому пітухові перегляди і підтягувати його до монетизації? що він для цього зробив?
   
Re: #БограчНаш))

з яких уйов я буду накручувати тому кагтавому пітухові перегляди і підтягувати його до монетизації?
Якшо десь до хвилини дивитись, то перегляд не зарахується.
Такими темпами до монетизації Сірожі кілька років йти. ))
   
Re: #БограчНаш))

Колись я так само ледь не лажанулася і не перевела купу досить недешевих продуктів
Надумала вперше в житті спробувати зробити торт Естерхазі
Знайшла на ю-туб ролік, де відомий кулінар Сергій Калінін начебто йде в гості до якоїсь родини щоб навчити їх пекти Естерхазі
Передивилася, як готував, потім з яким задоволенням хазяї жерли торт...
Приготувала продукти (а там коржі робляться з досить недешевого мигдального борошна), але якісь сумніви зупиняли - навряд чи з такої консистенції тіста можуть вийти нормальні коржі..
Добре, донька підказала : під роліком обов"язково мають бути відгуки, почитай...
Мама дарагая!...Всі, хто спробував пекти за наданим рецептом, плювалися і висловлювали сум через витрачений час і продукти..
Знайшла інший рецепт, почитала коментарі - оце воно!
   
Re: #БограчНаш))

Продивився 40 секунд, більше не витримав.
Місцями жінка-кацапка дивиться на Сірожу, як на іідіота, зверхньо-красномовно )))
Насправді жінка у Сергія досить екзотично-незвична як для українського ока.
Типова і колоритна така мерянка. Як з картинки.
   
Re: #БограчНаш))

Типова і колоритна така мерянка. Як з картинки.
Була знайома дівка, схожа на неї.
Її дід служив  десь в Забайкал'ї,  там цепанув місцеву кацапку й привіз до України майбутню бабку. От в неї онучка й пішла фейсом.
   
Re: #БограчНаш))

Якшо десь до хвилини дивитись, то перегляд не зарахується.
Такими темпами до монетизації Сірожі кілька років йти. ))
Скажу більше((——
Перегляди "з форуму" ( не з ютуба) також не зараховуються(((
   
Re: #БограчНаш))

Перегляди "з форуму" ( не з ютуба) також не зараховуються(((
та вроді зараховуються.
   
Re: #БограчНаш))

1. накуя їхати в узкій магазін, якшо набір продуктів є в звичайному ?

2. для чого той банана через плече на кухні  :facepalm1:


1. Ми до того не були в тому магазі((—— а дівчина в того АТО—шника——москалька))
Тож і поіхали з ними подивитись на ту "екзотику"))
Ще разочок катнусь туди——знімлю для вас обзор))
А так—то дійсно немає там що шукати—— хіба щось специфічне типа гречки або пєльмєнів нормальних))

2. Як ходив по кухні——так і готував))
Звик вже так з тією бананкою))
   
Re: #БограчНаш))

та вроді зараховуються.

Кажуть що ні(((
   
Re: #БограчНаш))

Якшо десь до хвилини дивитись, то перегляд не зарахується.
Такими темпами до монетизації Сірожі кілька років йти. ))

Сорока, як даш мені декілька корисних порад))—— справлюся скорше))
   
Re: #БограчНаш))

:brunette: Ау, скільки ще цей кагтавий пітушара буде використовувати ФУП з комерційною метою?

я за 16 лет на форуме первый раз захотел использовать кнопку  игнор. где она?
   
Re: #БограчНаш))

:brunette: Ау, скільки ще цей кагтавий пітушара буде використовувати ФУП з комерційною метою?

Якби я на це почав відповідати))——
Почався би срачик і хтось би образився вчергове на "булінг"(((
Але я цього робити не буду))——
Йди собі з Богом, бабця))
   
Re: #БограчНаш))

Сорока, як даш мені декілька корисних порад))—— справлюся скорше))
Вже давав неодноразово.
1. Частіше знімати відоса на одну конкретну (розважальну чи корисну) тему.
2. Вливати бабос в розкрутку, поки не набіжить  пару тисяч підписоти.

Але ж ти хочеш йти "власним шляхом" )))
   
Re: #БограчНаш))

Сирога, ты хоть подумал про бограшНАШ, шо, б л я т ь, это калька с КрымНАШ?

Чи тебе п о х у й?
   
Re: #БограчНаш))

я за 16 лет на форуме первый раз захотел использовать кнопку  игнор. где она?

Злой, столько от Вас уже было нравоучений и наставительств)))——
И Вы до сих пор с нами "на канале Сергей Черновцы"?)))
Та давно уже все кто хотели нажали "игнор")))
В чем проблема такая?))

пс.Возле Вашего ника красненьким написано——( відповісти в приват)——Вам не сюда))
И дальше написано в скобках (ігнорити)——Вам сюда))
   
Re: #БограчНаш))

Якшо десь до хвилини дивитись, то перегляд не зарахується.
Такими темпами до монетизації Сірожі кілька років йти. ))
А чому не десятків???
   
Re: #БограчНаш))

шутки-шутками, но я обращусь к владельцам сайта официально...Это  что рекламный проэкт?
Серега, собирай свои шмотки и вали отсюда... Как живут эмигранты в Кьолне мы видели... Нах отсюда
   
Re: #БограчНаш))

Сирога, ты хоть подумал про бограшНАШ, шо, б л я т ь, это калька с КрымНАШ?

Чи тебе п о х у й?

Блин((
А в сарказм уже все разучились?(((
Уже этих "калек"—— дохрена и больше.
И в разную сторону это уже употребляется))
В моем этом конкретном случае——в сторону——" Бограч——украинский"))
   
Re: #БограчНаш))

Кажуть що ні(((
шо значить "кажуть"?
У статистиці знаю шо стопудів рахує всі перегляди (там де "переглядів xxx" під відео)
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія