Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

ФЗВ: КПИ прикладная математика

Re: ФЗВ: КПИ прикладная математика

Перший рік жив, взагалі двері з диріщею були замість замка.і ніхто нічого не вкрав. Вже на другий рік забив то фанерою і замок вклав.
Не шліть пацана на хату. Дайте йому провести найкращі роки життя між своїми, а не чахнути в 4х стінах і з мамою по телефону триндіти кожен вечір.

Це спогади на все життя. Гіршого, ніж студент на сратій зйомній хаті бути не може.

+100500

 :-B
   
Re: ФЗВ: КПИ прикладная математика

Ну помимо социализации, общага - это еще и обрастание нужными связями
   
Re: ФЗВ: КПИ прикладная математика

Лад в гуртожитку наводиться дуже просто: або абітурієнти збираються разом і наводять порядок в кімнаті, в яку їх поселили, або батьки збирають гроші і наймають працівників, які їм той ремонт зроблять. Тут не охкати потрібно, а мобілізуватись і в найкоротший термін привести кімнату до ладу, щоб діти заїхали в кімнату з нормальними умовами. Саме так ми і вчинили, коли моі діти стали студентами. До слова, витрати на ремонт гуртожитськоі кімнати не співрозмірні із витратами на орендоване житло, особливо, поруч із університетом. Ну хіба що батьки мають багато грошей, що можуть вибирати - чи жити дитині в студентській общазі, чи в орендованій квартирі. Моі студенти всі курси прожили в гуртожитках, не шкодували, казали , що так цікавіше і більша мотивація вчитись.
   
Re: ФЗВ: КПИ прикладная математика

Naitli, вітаю Вас із студентом. Прочитала всю гілку. Рада за вас всіх. Аби дитина була розумна, то своє місце під сонцем завжди знайде  :) . А освіта- то тільки один із засобів. Нехай щастить на довгій життєвій ниві!
   
Re: ФЗВ: КПИ прикладная математика

Ми, ми самі в 17 років організовувалися і робили ті ремонти. Батьки хто міг, дав грошей. Може до дівчат трохи було батьків на ремонти. До пацанів жодного. Соромно було.

А це какашкою смердить, зніміть мені квартиру, приїдьте зробіть ремонт. Депресія в мене і руки зі сраки.
А на пари водити теж будете?
   
Re: ФЗВ: КПИ прикладная математика

Це ж не так давно було. Що сталося з дітьми? Чому вони такі немічні зараз?
Я би ще вам розказав як добиралися до батьків в ті часи. Але мабуть не повірите. Як то без інтерсіті, таксі і Автолюкса робиться  :weep:
   
Re: ФЗВ: КПИ прикладная математика

Чем просто математика хуже прикладной математики? Тем более что в магистратуру поступаешь куда хочешь. И на пм тоже

Не знаю, чи втішу вас, але
1) на ПМ програмуванню не вчать як такому, здебільшого діти опановують нові технології самотужки - просто треба дуже хотіти і тримати руку на пульсі
2) Єдине що їм дають різні завдання (це називалося лаби), а вони мають відтворити на ПК, причому інструмент відтворення - на вибір самого студента
(щоправда моя закінчила універ аж у 2012 році, і не КНУ, а ДНУ)
пам"ятаю її найпершу лабу, щось там треба було зробити через типізовані файли
вона чесно зізналася : Я навіть віддалено не уявляю, як це зробити
і це - відмінниця, яка за 5 років навчання має лише одну четвірку - по філософії
я допомогла, робили разом, далі все вона вже сама робила
С++, С# вивчала вже абсолютно самостійно - під час зимових і літніх канікул
Коли вона ще працювала в українській ІТ-компанії, у них були випускники різних факультетів - і фізтех, і радіофіз, і мехмат теж, там головне, ЩО людина вміє
Так що перекажіть синові - все в його руках. Удачі!.

   
Re: ФЗВ: КПИ прикладная математика

, склопакет є, дир в стіні і підлозі нема, щей щось жаліються. Шпалери стали і за день обновили. Трохи доместоса і водоемульсіонки і кімната ляля.

Ви би бачили в чому я жив 20 років тому  :weep:
І то були найкращі апартаменти в житті.

Смердить гімном? А хто ж його залишив? В мене в ощазі за обісрану вбиральню реально ніс ломали свої ж. Чистота була стерильна. І хто проштрафився, Драяли вбиральню до блиску.
даже стеклопакета не будет( общаги скорее всего тоже первый год
   
Re: ФЗВ: КПИ прикладная математика

Перший рік жив, взагалі двері з диріщею були замість замка.і ніхто нічого не вкрав. Вже на другий рік забив то фанерою і замок вклав.
Не шліть пацана на хату. Дайте йому провести найкращі роки життя між своїми, а не чахнути в 4х стінах і з мамою по телефону триндіти кожен вечір.

Це спогади на все життя. Гіршого, ніж студент на сратій зйомній хаті бути не може.
я сторонница общаги. чтоб не вылететь в первую же сессию. но общаг не хватает
   
Re: ФЗВ: КПИ прикладная математика

КПИ общага ФПМ отзывы в интернете

Ужасное общежитие с кучей тараканов и ремонтом, который никогда не делался. Отдельного внимания стоят уборные, которые не убираются и их аромат, который выедает не только лёгкие, но и глаза. Из плюсов можно выделить разве что относительную близость к метро и скоростному трамваю, а так же к учебным корпусам

И фотки годичной давности  ;o  по автору фотки понятно что заехали девочки и наверное поменяли окно( или им дали комнату с одним единственным стеклопакетом





у нас таке у львівському політесі було 20 років тому.
невже в києві ЗАРАЗ такий жах ?  ;o
   
Re: ФЗВ: КПИ прикладная математика

Ну што бляха муха. Если бы мой ребенок поступал в прошлом году то он прошёл бы туда о чем заглавие темы на 20-ое бюджетное место. Даже не на последнее.
А вот на ПМ в шеве как раз на последнее(

Щиро ВІТАЮ !
най твій малий гарно вчиться і буде в майбутньому гарно заробляти.
щиро бажаю малому успіху !
   
Re: ФЗВ: КПИ прикладная математика

рассказываю про лучшего друга. у него на 2,5 балла меньше среднего зно
долго они раздумывали и поступили( если че то оф результаты обещают только завтра примерно 8 утра) на фти кпи
не знаю хорошо это или плохо но сегодня утром я нашла его общагу в интернете и задумалась. да это же моя общага в москве)) вот же я лох
   
Re: ФЗВ: КПИ прикладная математика

 :D
а могла бути програмером нє ?
   
Re: ФЗВ: КПИ прикладная математика
den

Вітаю!
Все буде гут
Тусня на мехмат норм
Ітшники кожен другий
Вивче матан дискретку теорію ймовірностей алгебру як базис
Вони з кібернетикою однакові

Базові алгоритми дадуть

В шеві між іншим не вчать сучасним мовам

І правильно роблять
Якщо правильне оточення і голова норм - на третьому курсі джун
   
Re: ФЗВ: КПИ прикладная математика

Вітаю!
Все буде гут
Тусня на мехмат норм
Ітшники кожен другий
Вивче матан дискретку теорію ймовірностей алгебру як базис
Вони з кібернетикою однакові

Базові алгоритми дадуть

В шеві між іншим не вчать сучасним мовам

І правильно роблять
Якщо правильне оточення і голова норм - на третьому курсі джун
питон учат, где то я видела видео на ютубе студентка ржала
   
Re: ФЗВ: КПИ прикладная математика

Вітаю!
Все буде гут
Тусня на мехмат норм
Ітшники кожен другий
Вивче матан дискретку теорію ймовірностей алгебру як базис
Вони з кібернетикою однакові

Базові алгоритми дадуть

В шеві між іншим не вчать сучасним мовам

І правильно роблять
Якщо правильне оточення і голова норм - на третьому курсі джун

+.
мехмат теж в темі.
   
Re: ФЗВ: КПИ прикладная математика

Мовам програмування не вчать в університетах. Це не той рівень. Якщо якийсь університет вчить мовам програмування далі фундаментального розуміння програмування, то такий університет займається не своєю роботою. Університет має дати фундаментальні знання, вміння зрозуміти проблему, провести аналіз, розробити рішення та навчити студента вчитись все життя. Вивчення певної мови програмування, це вечірні курси постійного самовдосконалення.
   
Re: ФЗВ: КПИ прикладная математика
den

До речі
Той сайт - абітур пошук - не дає фінальних розкладів

Фінальні завтра лише
Більшість буде не там де очікує


П.с. мій теж десь в тих списках
На сьогодні на вечір ніде не проходить на бюджет
Але я думаю десь буде

Чекаємо
   
Re: ФЗВ: КПИ прикладная математика

До речі
Той сайт - абітур пошук - не дає фінальних розкладів

Фінальні завтра лише
Більшість буде не там де очікує


П.с. мій теж десь в тих списках
На сьогодні на вечір ніде не проходить на бюджет
Але я думаю десь буде

Чекаємо
да ладно не проходит. напиши мне в личку фамилию и первую букву имени я через 10 минут скажу проходит или нет

мы подали документы так что проходили на 4 приоритета по прошлому году
а вы что рисковали на все?
кстати официальную базу отрубили до 8-ми утра
   
Re: ФЗВ: КПИ прикладная математика
den

да ладно не проходит. напиши мне в личку фамилию и первую букву имени я через 10 минут скажу проходит или нет

мы подали документы так что проходили на 4 приоритета по прошлому году
а вы что рисковали на все?
кстати официальную базу отрубили до 8-ми утра
Так
Ризикували на все
На крайняк піде на контракт

Може у Львів навіть
   
Re: ФЗВ: КПИ прикладная математика

Так
Ризикували на все
На крайняк піде на контракт

Може у Львів навіть
ну раз рисковали то неудивительно. в этом году наверное на 30% больше заяв чем в прошлом
мы пролетели там где и не ожидали
   
Re: ФЗВ: КПИ прикладная математика

Найтлі... Спробую розжувати, люди мислять вузько, вони не думають широко, є рамки за межі яких вони не здатні вийти поки їм прямо не вкажуть. Більшість людей поки їм не показують як можна використати той чи інший алгоритм оптимізації, для них цей алгоритм іграшка, таким людям потрібна приклада-математика. Вони навіть здають ЗНО краще))) але вище голови не пригнеш. А є люди які можуть пригнути вище голови, побачити з власного досвіду без чужої допомоги... З допомогою вони вчаться швидше... Основне вони можуть бачити аналогії, що статистичний розподіл він в механічному русі частинок і в русі людей у натовпі однаковий, що формула для опису буда одна і таж. Це примітивний приклад аналогії, більшість людей цього не побачать а деякі бачать. Ті хто бачать їм математика навіть краще. Вони самі найдуть, як використати на практиці. Твій малий я так розумію до розумніших відноситься.


Я сказав по простому твій малий розумніший і пішов на факультет для розумніших.
   
Re: ФЗВ: КПИ прикладная математика

ну раз рисковали то неудивительно. в этом году наверное на 30% больше заяв чем в прошлом
мы пролетели там где и не ожидали

Село
Переселенці
Атовці.
Маючи слабі бали попадають на бюджет.
З вищими балами інші діти не попалають.
Це правда ?
   
Re: ФЗВ: КПИ прикладная математика
den

Найтлі... Спробую розжувати, люди мислять вузько, вони не думають широко, є рамки за межі яких вони не здатні вийти поки їм прямо не вкажуть. Більшість людей поки їм не показують як можна використати той чи інший алгоритм оптимізації, для них цей алгоритм іграшка, таким людям потрібна приклада-математика. Вони навіть здають ЗНО краще))) але вище голови не пригнеш. А є люди які можуть пригнути вище голови, побачити з власного досвіду без чужої допомоги... З допомогою вони вчаться швидше... Основне вони можуть бачити аналогії, що статистичний розподіл він в механічному русі частинок і в русі людей у натовпі однаковий, що формула для опису буда одна і таж. Це примітивний приклад аналогії, більшість людей цього не побачать а деякі бачать. Ті хто бачать їм математика навіть краще. Вони самі найдуть, як використати на практиці. Твій малий я так розумію до розумніших відноситься.


Я сказав по простому твій малий розумніший і пішов на факультет для розумніших.

Спеціальність прикладна математика на кіб від спеціальності математика на мехмат перші 2 поки відрізняється наявністю додаткових годин на алгоритми умовно
Всі інші математичні штуки ( дмскретка матан алгебра ТЙ) - однакові буква в букву
   
Re: ФЗВ: КПИ прикладная математика
den

Село
Переселенці
Атовці.
Маючи слабі бали попадають на бюджет.
З вищими балами інші діти не попалають.
Це правда ?

Хіба для деяких маленьких спеціальностей

Для іт - не так

Наприклад на КПІ на фіот 121 набирають 160 бюджет
24 з яких пільга
   
Re: ФЗВ: КПИ прикладная математика

Найтлі... Спробую розжувати, люди мислять вузько, вони не думають широко, є рамки за межі яких вони не здатні вийти поки їм прямо не вкажуть. Більшість людей поки їм не показують як можна використати той чи інший алгоритм оптимізації, для них цей алгоритм іграшка, таким людям потрібна приклада-математика. Вони навіть здають ЗНО краще))) але вище голови не пригнеш. А є люди які можуть пригнути вище голови, побачити з власного досвіду без чужої допомоги... З допомогою вони вчаться швидше... Основне вони можуть бачити аналогії, що статистичний розподіл він в механічному русі частинок і в русі людей у натовпі однаковий, що формула для опису буда одна і таж. Це примітивний приклад аналогії, більшість людей цього не побачать а деякі бачать. Ті хто бачать їм математика навіть краще. Вони самі найдуть, як використати на практиці. Твій малий я так розумію до розумніших відноситься.


Я сказав по простому твій малий розумніший і пішов на факультет для розумніших.
у него просто мамаша умная))
   
Re: ФЗВ: КПИ прикладная математика

Село
Переселенці
Атовці.
Маючи слабі бали попадають на бюджет.
З вищими балами інші діти не попалають.
Це правда ?
конечно же это правда. но мы выбрали факультет куда льготники не  идут вообще . в принципе. они просто вылетят во время первой же сессии. в прошлом году один у него зно математика 195, в этом один 184. на весь факультет
а вот все харьковские вузы, там жесть...... там такое количество льготников. даже в хирэ, как они там планируют учиться?
   
Re: ФЗВ: КПИ прикладная математика

Спеціальність прикладна математика на кіб від спеціальності математика на мехмат перші 2 поки відрізняється наявністю додаткових годин на алгоритми умовно
Всі інші математичні штуки ( дмскретка матан алгебра ТЙ) - однакові буква в букву
там же корпуса рядом и соединены переходом. им всем на одних кафедрах одни и те же уважаемые доктора физико-математических наук читают я надеюсь лекции.
   
Re: ФЗВ: КПИ прикладная математика

у него просто мамаша умная))
Так і є, розум передається по ліній мам.))))
   
Re: ФЗВ: КПИ прикладная математика
den

там же корпуса рядом и соединены переходом. им всем на одних кафедрах одни и те же уважаемые доктора физико-математических наук читают я надеюсь лекции.

Викладачі різні
Але то не важливо
Рівень високий +-
   
Re: ФЗВ: КПИ прикладная математика

там же корпуса рядом и соединены переходом. им всем на одних кафедрах одни и те же уважаемые доктора физико-математических наук читают я надеюсь лекции.

Я буду на мех-мате в этом году тоже в первый семестр читать 2 спецкурса, но для магистров. Состав  преподавателький средний, но это все равно не КПИ, там базовых знаний не дают.
   
Re: ФЗВ: КПИ прикладная математика

jaksho vibir mexmatu osnovaniy na tomu, sho proletili de inde, to se poganiy vibir. Vzagali, navit iz serednimi balami zno, u kievi mozhna postupiti na budzhet na bilshist tex i fizmat fahiv...
   
Re: ФЗВ: КПИ прикладная математика

Я буду на мех-мате в этом году тоже в первый семестр читать 2 спецкурса, но для магистров. Состав  преподавателький средний, но это все равно не КПИ, там базовых знаний не дают.
наверное мне нужно быстро бежать с форума))). Надеюсь я тебя ни разу нах не посылала?
   
Re: ФЗВ: КПИ прикладная математика

jaksho vibir mexmatu osnovaniy na tomu, sho proletili de inde, to se poganiy vibir. Vzagali, navit iz serednimi balami zno, u kievi mozhna postupiti na budzhet na bilshist tex i fizmat fahiv...
то есть на мехмат надо подавать сразу же на первый прииоритет? Как делало большинство детей, понимая куда они точно хотят идти?
Если вас успокоит то мы подали туда аж три заявки
   
Re: ФЗВ: КПИ прикладная математика

Я буду на мех-мате в этом году тоже в первый семестр читать 2 спецкурса, но для магистров. Состав  преподавателький средний, но это все равно не КПИ, там базовых знаний не дают.
От жеж, і тут своїх всовують. Яка ж гидота :(
   
Re: ФЗВ: КПИ прикладная математика

мы подали документы так что проходили на 4 приоритета по прошлому году


я перед подачей сравнил количество 200 бальников  за разные года и оказалось есть четкая кореляция между их количеством и проходным балом, по факту это просто показатель сложности ЗНО

по прикидкам было что проходной на все топы будет больше на 1.5 - 2 балла чем в прошлом,  так оно по итогу и вышло, кроме тех где сильно нарастили бюджет

тоже подавали на мехмат, но проскочили таки  на ПМ, на изначально желаюмую 122-ю  даже не подавались
   
Re: ФЗВ: КПИ прикладная математика

Викладачі різні
Але то не важливо
Рівень високий +-

де рівень високий?
   
Re: ФЗВ: КПИ прикладная математика
den

де рівень високий?

Математика шева
   
Re: ФЗВ: КПИ прикладная математика
den

я перед подачей сравнил количество 200 бальников  за разные года и оказалось есть четкая кореляция между их количеством и проходным балом, по факту это просто показатель сложности ЗНО

по прикидкам было что проходной на все топы будет больше на 1.5 - 2 балла чем в прошлом,  так оно по итогу и вышло, кроме тех где сильно нарастили бюджет

тоже подавали на мехмат, но проскочили таки  на ПМ, на изначально желаюмую 122-ю  даже не подавались

122 121 124 КНУ ті самі ліміти знизу що і минулого року
НаУКМА - теж (121 )
КПІ 121 фіот трохи вище ніж минулий рік (4000 заяв, 24 з них пільга, 160 всього місць на бюджет )

   
Re: ФЗВ: КПИ прикладная математика

я перед подачей сравнил количество 200 бальников  за разные года и оказалось есть четкая кореляция между их количеством и проходным балом, по факту это просто показатель сложности ЗНО

по прикидкам было что проходной на все топы будет больше на 1.5 - 2 балла чем в прошлом,  так оно по итогу и вышло, кроме тех где сильно нарастили бюджет

тоже подавали на мехмат, но проскочили таки  на ПМ, на изначально желаюмую 122-ю  даже не подавались
поздрааляю вас. Обратите внимание там на одну блондинку натуральную где то с 9-ым рейтингом она прошла на пм. Это наши люди
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія