Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

18-20 градусів тепла в оселях зимою

Re: 18-20 градусів тепла в оселях зимою

Конкретні обставини найгірше можуть бути такі. хуйло зосередеться з вересня виключно на ракетних ударах по електростанціях, котельних та трансформаторних майданчиках/ТП. 

Так що зима реально може бути без опалення взагалі і без електрики відсотків на 50 :( Найгірший варіант, але розумно готуватись до -16 С в кімнаті, а не до + 16... І не буде запасних варіантів - є щанс на поганий фінал.

І ще сумно, що мати на мільонне місто для всіх мешканців такі варіанти - нереально.

хуйло та кацапи не мають бажання нас завоювати. Вони мають бажання нас знищити. Всіх. Разом з селами та містами. :(
Щоб казати щось можливо чи ні треба оперувати з цифрами.

Стільки но станцій ми здатні захистити, це будуть території з центральним опаленням.

Стільки то не здатні.
Потрібно стільки модульних котелен.

Для їх монтажу потрібно стільки монтажних бригад.

Це буде коштувати стільки.
І з цим вже йти в ООН та просити допомоги.
   
Re: 18-20 градусів тепла в оселях зимою

А що,  АЕСи не здатні обігріти основні міста-мегаполіси?
   
Re: 18-20 градусів тепла в оселях зимою

Щоб казати щось можливо чи ні треба оперувати з цифрами.

Стільки но станцій ми здатні захистити, це будуть території з центральним опаленням.

Стільки то не здатні.
Потрібно стільки модульних котелен.

Для їх монтажу потрібно стільки монтажних бригад.

Це буде коштувати стільки.
І з цим вже йти в ООН та просити допомоги.

В нас на те є цілий уряд те рахувати. Я особисто не маю часу та вихідної інформації. :(
   
Re: 18-20 градусів тепла в оселях зимою
den

А що,  АЕСи не здатні обігріти основні міста-мегаполіси?

Ні
Запоріжжя вже нема
Це -6 блоків

Всі інші блоки максимум дадуть 7 млн кВт (за 4 міс це  25 млрд кВт )
На опалення в середньому треба десь в 5 разів більше - мінімум 12 млрд кубів газу - 120 млрд кВт год
( це при умові що кацапи не пошкодять леп трансформатори і т.д.)

   
Re: 18-20 градусів тепла в оселях зимою

А що,  АЕСи не здатні обігріти основні міста-мегаполіси?

Ні. Абсолютно нездатні. Беріть базову фізику і рахуйте... Багато років тут пишу, що електропалення то фігня нереальна.

Нехай в місті 500 000 квартир (у Києві - 900 000) мінімум навіть 4квт потужності на опалення (буде холодно, але не смертельно).

Нехай по країні того будуть потребувати 5 000 000 господарств (по мінімуму) - 20 000 МВт тількі на опалення. Тількі по мінімуму. На це немає потужностей та розподільних мереж.

Всі атомні станції задіяни максимально - 14 000 МВт... :( Вся енергетика була 53 000 Мвт.... Була... До війни... І невідомо, скількі ще роздолбають каци до зими. Кременчугом вже займаються :( 
   
Re: 18-20 градусів тепла в оселях зимою

В нас на те є цілий уряд те рахувати. Я особисто не маю часу та вихідної інформації. :(
Прикро, я сподівався.
   
Re: 18-20 градусів тепла в оселях зимою

у меня труба с АЭС
если АЭС п из дец то я уезжаю

тогда не парься, тебе ничего не угрожает, кроме ядерной войны конечно :-)o
   
Re: 18-20 градусів тепла в оселях зимою

А що,  АЕСи не здатні обігріти основні міста-мегаполіси?
ну топить электричеством глупо хотя бы из-за потерь. Сжёг топливо и нагрел воду или сжёг топливо, получил электроэнергию, нагрел воду.
   
Re: 18-20 градусів тепла в оселях зимою

А що,  АЕСи не здатні обігріти основні міста-мегаполіси?
аэс не может обогреть вообще ничего. Нужны котельные еще подогреть воду с аэс
   
Re: 18-20 градусів тепла в оселях зимою

тогда не парься, тебе ничего не угрожает, кроме ядерной войны конечно :-)o
я считаю что мне больше всех повезло. Пока хуйло не ебнет конечно
   
Re: 18-20 градусів тепла в оселях зимою

Готові?

 У мене кожної зими так. Це оптимальна температура повітря у домашньому приміщенні для мене.
   
Re: 18-20 градусів тепла в оселях зимою

у всіх 19-20 - то великі оптимісти
   
Re: 18-20 градусів тепла в оселях зимою

Ні. Абсолютно нездатні. Беріть базову фізику і рахуйте... Багато років тут пишу, що електропалення то фігня нереальна.

Нехай в місті 500 000 квартир (у Києві - 900 000) мінімум навіть 4квт потужності на опалення (буде холодно, але не смертельно).

Нехай по країні того будуть потребувати 5 000 000 господарств (по мінімуму) - 20 000 МВт

 4 квт. На яку квартиру (якої площі)??? Із 5 000 000 домогосподарств не у всіх квартири із 75 м3.

 Мої родичі (і весь їхній велетенський багатоквартирний будинок і мікрорайон) пройшли минулий опалювальний сезон без жодних проблем і у квартирі із 65 м2 більше 2 кВт не використовували. І це у самий холодний період. І панелі працювали не постійно. Так що ти нікудишній економіст і математик.
   
Re: 18-20 градусів тепла в оселях зимою

Будем в холодильнику грітись
   
Re: 18-20 градусів тепла в оселях зимою
den

4 квт. На яку квартиру (якої площі)??? Із 5 000 000 домогосподарств не у всіх квартири із 75 м3.

 Мої родичі (і весь їхній велетенський багатоквартирний будинок і мікрорайон) пройшли минулий опалювальний сезон без жодних проблем і у квартирі із 65 м2 більше 2 кВт не використовували. І це у самий холодний період. І панелі працювали не постійно. Так що ти нікудишній економіст і математик.

На опалення до війни треба було 15 млрд кубів газу

Це 150 млрд кВт год
За 4 місяці холодні по факту

В нас в принципі немає такої потужності щоб згенерувати таку кількість електрики


   
Re: 18-20 градусів тепла в оселях зимою

Ні
Запоріжжя вже нема
Це -6 блоків

Всі інші блоки максимум дадуть 7 млн кВт (за 4 міс це  25 млрд кВт )
На опалення в середньому треба десь в 5 разів більше - мінімум 12 млрд кубів газу - 120 млрд кВт год
( це при умові що кацапи не пошкодять леп трансформатори і т.д.)

А збираються постачати в Європу:

Експорт електроенергії з України допоможе Європейському союзу позбавитися енергетичної залежності від Росії.

Про це заявив генеральний директор ДТЕК Максим Тімченко в Брюсселі на форумі Power Summit 2022
Джерело: https://censor.net/ua/n3349817
   
Re: 18-20 градусів тепла в оселях зимою

а потім знову 2
Так вам не жити ніколи
   
Re: 18-20 градусів тепла в оселях зимою

18 то холодно 8-)
Будем майструвати балдахіни :)
Оно канєшно є старинний мєтод, як нагріти постіль двома  :spruce_up:   :gigi:
   
Re: 18-20 градусів тепла в оселях зимою

18 то холодно 8-)
Будем майструвати балдахіни :)
Оно канєшно є старинний мєтод, як нагріти постіль двома  :spruce_up:   :gigi:
собаку в кровать пустить
   
Re: 18-20 градусів тепла в оселях зимою

Оно канєшно є старинний мєтод, як нагріти постіль двома
Жінки в Європі. Запросиш другим крокодила?
   
Re: 18-20 градусів тепла в оселях зимою

рішення вірне беззаперечно.
це зекономить 40% на енергоресурсах.
у кого старі батьки чи маленькі діти - керамічні електричні нагрівачі у певних кімнатах.
споживають мало - діточок і старих нагріють.
дуже підтримую таке рішення бо у мене ЦО - я цілу зиму вікна привідкриваб бо в квартирі 22+ завжди і це жара страшна. дихати нема чим.
   
Re: 18-20 градусів тепла в оселях зимою

рішення вірне беззаперечно.
це зекономить 40% на енергоресурсах.
у кого старі батьки чи маленькі діти - керамічні електричні нагрівачі у певних кімнатах.
споживають мало - діточок і старих нагріють.
дуже підтримую таке рішення бо у мене ЦО - я цілу зиму вікна привідкриваб бо в квартирі 22+ завжди і це жара страшна. дихати нема чим.
кажуть , за допомогою керамічного квіткового горшика та свічки виходить дешевий та хороший нагрівач)
   
Re: 18-20 градусів тепла в оселях зимою

кажуть , за допомогою керамічного квіткового горшика та свічки виходить дешевий та хороший нагрівач)
Ще можна влітку нагріти каміння на дворі, а взимку класти до ліжка, якщо нема собаки чи крокодила.
   
Re: 18-20 градусів тепла в оселях зимою

18 то холодно 8-)
++
норм темп для мене це +22
+18 то дубнячок. в светрі ходити. теж мені радість.
   
Re: 18-20 градусів тепла в оселях зимою

кажуть , за допомогою керамічного квіткового горшика та свічки виходить дешевий та хороший нагрівач)

хороший или нет но если нет отопления и есть желание и возможность не заморозить неиспользуемые комнаты то при условии что квартира без сквозняков отакой приспособой можно поддерживать в этих комнатах плюсовую температуру.
   
Re: 18-20 градусів тепла в оселях зимою

200 кг свічок на зиму вистачить? Чи 300?
   
Re: 18-20 градусів тепла в оселях зимою

За квартиру, що стоїть пуста і не опалюється,  цього сезону драли більше ніж минулого, коли батареї були відкриті.
Питання, хто буде закривати цього сезону, якщо платиш більше?
От і економія енергоресурсів.
   
Re: 18-20 градусів тепла в оселях зимою

хороший или нет но если нет отопления и есть желание и возможность не заморозить неиспользуемые комнаты то при условии что квартира без сквозняков отакой приспособой можно поддерживать в этих комнатах плюсовую температуру.
Свеча хозяйственная 250 мм (d 19 мм) вес 65гр

Парафин твердый   11,2 Мдж/кг 3Квт*ч/кг

Стандартная свеча горит 4 часа.

Итак, время магии, 3Квт*ч/кг *0,065кг/4ч=0,04875 Квт

Т.е. одна свеча греет как 50Вт лампочка, живите теперь с этим.
   
Re: 18-20 градусів тепла в оселях зимою

Готові?
Последние лет восемь 10-15, ничего, живой.
   
Re: 18-20 градусів тепла в оселях зимою

кажуть , за допомогою керамічного квіткового горшика та свічки виходить дешевий та хороший нагрівач)

https://idei-dekoru.com/2017/10/08/%D1%81%D1%83%D0%BF%D0%B5%D1%80-%D0%BE%D0%B1%D1%96%D0%B3%D1%80%D1%96%D0%B2%D0%B0%D1%87-%D0%B7%D1%96-%D1%81%D0%B2%D1%96%D1%87%D0%BA%D0%B8-%D1%82%D0%B0-%D0%B3%D0%BB%D0%B8%D0%BD%D1%8F%D0%BD%D0%B8%D1%85/

Коли нема електрики, то це вирішує проблему освітлення, особливо якщо там не свічка, а гасова лампа+трохи обігріває+збирає кіптяву, бо свічки, лампи, каганці таки дають багато кіптяви.

2-3 такі конструкції можуть освітлювати і підігрівати повітря в кімнаті досить ефективно.
   
Re: 18-20 градусів тепла в оселях зимою

Ні
Запоріжжя вже нема
Це -6 блоків

Всі інші блоки максимум дадуть 7 млн кВт (за 4 міс це  25 млрд кВт )
На опалення в середньому треба десь в 5 разів більше - мінімум 12 млрд кубів газу - 120 млрд кВт год
( це при умові що кацапи не пошкодять леп трансформатори і т.д.)
Запоріжжя АЕС немає із-за того, що ЗСУ навіть  після початку дії лендлізу не  здатні будуть знищити окупантів і звільнити АЕС від них чи не буде технічних передумов експлатувати АЕС?
   
Re: 18-20 градусів тепла в оселях зимою

рішення вірне беззаперечно.
це зекономить 40% на енергоресурсах.
у кого старі батьки чи маленькі діти - керамічні електричні нагрівачі у певних кімнатах.
споживають мало - діточок і старих нагріють.
дуже підтримую таке рішення бо у мене ЦО - я цілу зиму вікна привідкриваб бо в квартирі 22+ завжди і це жара страшна. дихати нема чим.
керамічний,  масляний, звичайна спіраль, чи що інше  - що найкраще  з точки зору підтримання температури в приміщені є найефективнішим?
   
Re: 18-20 градусів тепла в оселях зимою

200 кг свічок на зиму вистачить? Чи 300?

Саме тому і пишу вже не перший раз - ГАСОВІ ЛАМПИ найбільш економно, безпечно і ефективно освітлюють приміщення. І над ними дуже добре встановлювати оту конструкцію з керамічних горшків - і гріє і збирає кіптяву.

Я не розумію чого люди, здебільшого з сіл, так вчепились в ті свічки? Дорого, відкритий вогонь то небезпечно і освітлення слабке. А у їх батьків/дідів точно досі є гасові лампи в господарстві, бо то надійна, економна і безпечна можливість освітлення коли нема електрики, а по селам то досить часто буває.
   
Re: 18-20 градусів тепла в оселях зимою

керамічний,  масляний, звичайна спіраль, чи що інше  - що найкраще  з точки зору підтримання температури в приміщені є найефективнішим?
Якщо у вас буде електрика, то різниця непринципова, як ні масляний краше, в маслі можна вимочити кирпічіну і запалити
   
Re: 18-20 градусів тепла в оселях зимою

от дивлюсь як фігачать батареї в неутеплених панельках, в яких живуть небагаті пенсіонери, які космічні рахунки їм потім приходять і розумію -- у нас ще нема ні незалежності ні здорового глузду
у мене в панельці зимою фігачить до 21-22 градусів, коли немає сильного морозу. Я на останньому поверсі, може, нижче тепліше.
За 60 кв.м. найбільший рахунок був десь більше 2000грн. На будинку стоїть лічильник.
   
Re: 18-20 градусів тепла в оселях зимою

Саме тому і пишу вже не перший раз - ГАСОВІ ЛАМПИ найбільш економно, безпечно і ефективно освітлюють приміщення. І над ними дуже добре встановлювати оту конструкцію з керамічних горшків - і гріє і збирає кіптяву.

Я не розумію чого люди, здебільшого з сіл, так вчепились в ті свічки? Дорого, відкритий вогонь то небезпечно і освітлення слабке. А у їх батьків/дідів точно досі є гасові лампи в господарстві, бо то надійна, економна і безпечна можливість освітлення коли нема електрики, а по селам то досить часто буває.

То ілюзія. Більше тепла не виділяється
Просто тепло буде більш повільно віддаватись в приміщення...
   
Re: 18-20 градусів тепла в оселях зимою

То ілюзія. Більше тепла не виділяється
Просто тепло буде більш повільно віддаватись в приміщення...
не заважайте, тут альтернативна фізика працює.
   
Re: 18-20 градусів тепла в оселях зимою
den

Навіщо ті оампи- якщо для світла то світлодіодні з аккумом набагато краще

Толку від гасових ламп як джерела тепла - ніякого нема
В селі є груби котли дровяні
Замішати їх свічкою чи гасовою лампою - марне використання ресурсу
   
Re: 18-20 градусів тепла в оселях зимою

Ще треба згадати про "розкіш з совка" - килими на підлогу і на стіни.

А ще всякі "душегрєйкі", жилетки, шкарпетки з вовни, халати довгі і теплі, навіть "нічні ковпаки", що колись були дуже популярні. Полог над ліжком предки теж використовували не для краси, а щоб було тепліше.
Китайці активно використовують термоси теж не від дурі - дуже практична річ.
В багатій і розвинутій Європі народ не гребує будь-якими речами, що дозволяють економити і зберігати тепло. А у нас то якось не прижилось, бути економним навіть соромно - злидень!

п.с. Ось приклад, як в ГБ народ від протягів з-під дверей рятується, особливо коли є малі діти, що весь час по підлозі лазять -
І практично і красиво! Подібні речі є там в усіх будинках.
   
Re: 18-20 градусів тепла в оселях зимою

Шкода шо ковбасники зі свічками не приїдуть показати приклад ощадливості коли надворі -18

Я готовий виділити для цього примішення без опалення.
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія