Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Шикарная Кухня(с) Сборка—установка))

Re: Шикарная Кухня(с) Сборка—установка))

   
Re: Шикарная Кухня(с) Сборка—установка))

тю! так вже ж тріщала!
;o ніпаніла. Де???

Оце так швидко вже спалилася?
   
Re: Шикарная Кухня(с) Сборка—установка))

тю! так вже ж тріщала!

Спалилась на употреблении словав "бэкграунд"   :weep:

Одним словом - снова борыстамилствует  :D
   
Re: Шикарная Кухня(с) Сборка—установка))

Кстати, тебя тоже приглашаю  :D

Будэ вэсэло  :D
дякую за запрошення. Кудить ітіть?  :blush2:
   
Re: Шикарная Кухня(с) Сборка—установка))

Нє-а )))
цю.. а мені казали, що він.
   
 Чотовглотку в чорному списку у мене, після її пропозиціїй у приват що вона бзадовоокннямна ені постпибала бо в неї мокріє від мого фото у білому костюмі на яхті, я закинув тиняючуюся за мною по всім гілка у чс.
Була б більш стабільна, можливо б покрив її, а так, то жовч то признання, хз що за клімаксний збій у гормонах уістоти.
   
Re: Шикарная Кухня(с) Сборка—установка))

А деж чьотка патріотка, мопед не мій, я просто розместила об'яву?
   
Re: Шикарная Кухня(с) Сборка—установка))

дякую за запрошення. Кудить ітіть?  :blush2:

Я відкрию гілочку - побачиш.
Зараз я не маю часу, Да і цікаві папірці в мене вдома.
Але гарантую - реготати буде весь ХВУП  :D
   
Re: Шикарная Кухня(с) Сборка—установка))

Чотовглотку
Я до запісничка занотував.
   
Re: Шикарная Кухня(с) Сборка—установка))

Спалилась на употреблении словав "бэкграунд"   :weep:

Одним словом - снова борыстамилствует  :D
не-не, треба оприділицця: чи це жена откінувшогося зека, чи це жена престарєлого хокеїста. 2in1 трішки не підходить.

Чи ти хочеш сказати, шо і Тамілачька сама непогано закладує за воротнік? А як же діабєт?  ;o
   
Я до запісничка занотував.
Привіт братику. От погано що у вас немає вай еру, є цікава пропозиція....
   
Re: Шикарная Кухня(с) Сборка—установка))

Чотовглотку в чорному списку у мене, після її пропозиціїй у приват що вона бзадовоокннямна ені постпибала бо в неї мокріє від мого фото у білому костюмі на яхті, я закинув тиняючуюся за мною по всім гілка у чс.
Була б більш стабільна, можливо б покрив її, а так, то жовч то признання, хз що за клімаксний збій у гормонах уістоти.
;o вот ета паварот у чеЧьотачьки...
   
Re: Шикарная Кухня(с) Сборка—установка))

Я відкрию гілочку - побачиш.
Зараз я не маю часу, Да і цікаві папірці в мене вдома.
Але гарантую - реготати буде весь ХВУП  :D
дякую. :gigi:
   
не-не, треба оприділицця: чи це жена откінувшогося зека, чи це жена престарєлого хокеїста. 2in1 трішки не підходить.

Чи ти хочеш сказати, шо і Тамілачька сама непогано закладує за воротнік? А як же діабєт?  ;o

Легенди тають,
Кадро сивіє,
Мозок висихає,
Всі регочуть.
   
Re: Шикарная Кухня(с) Сборка—установка))

Привіт братику. От погано що у вас немає вай еру, є цікава пропозиція....
під вічір зателефонуй, брате.
   
під вічір зателефонуй, брате.
Ок
   
Re: Шикарная Кухня(с) Сборка—установка))

;o ніпаніла. Де???

Оце так швидко вже спалилася?
та чорт її зна, де
але десь було від неї про "порядність", яка передбачає відсутність статевих зв"язків до укладення шлюбу в заксі
   
Re: Шикарная Кухня(с) Сборка—установка))

Екологiя їм не потрiбна. Адже дiтоньки вже не будуть там жити. Це батьки тут грошики заколачують, а на пенсiю вже в цивiлiзованi країни жити. Це ж очевидно.
Але маскуються під патріотів і притворяються знатно.... Кирилівка...Кирилів ка...
   
Re: Шикарная Кухня(с) Сборка—установка))

Але маскуються під патріотів і притворяються знатно.... Кирилівка...Кирилів ка...
ну, хто б тут ще похрюкував про патріотизм..  :facepalm:
   
Re: Шикарная Кухня(с) Сборка—установка))

та чорт її зна, де
але десь було від неї про "порядність", яка передбачає відсутність статевих зв"язків до укладення шлюбу в заксі
не іксперд, та то Інінна, здаеться. Вона завжди цноту подерту на паличци перед собою носить.
   
Re: Шикарная Кухня(с) Сборка—установка))

Гiвно, чому не вiдповiдаєш?
Як листи сльознi писати ющенковi що тебе нiхто в донбасi не розумiє та працювати фiзично змушують, то ти перший. Тьху, гидота.
;o
Що за листи?
   
Re: Шикарная Кухня(с) Сборка—установка))

та чорт її зна, де
але десь було від неї про "порядність", яка передбачає відсутність статевих зв"язків до укладення шлюбу в заксі

І про це поговоримо обов'язково  :D
   
Re: Шикарная Кухня(с) Сборка—установка))

І про це поговоримо обов'язково  :D
:lol:
тут же що головне
за прихильністю Кадри у її селі стояла черга з місцевих хлопців, билися там за неї проміж себе, всяке бувало, словом
і що у підсумку? серед такого потужного вибору мудра Берегиня якось примудрилася обрати збоченця, який ...тейво з власною мамою
і воно б ще нічого, так він же задовольнявся мамою і Кадра у такі моменти вже була ні до чого
їй такий стан речей не підійшов, розвелася
здавалося би - обирай будь-якого з черги!
ні, мудра Берегиня зупиняється на зекові та алкоголікові, якого інакше було не витягти, ніж закодувати
   
Re: Шикарная Кухня(с) Сборка—установка))

;o
Що за листи?
Це чьмо написало листа ющенко, що вiн казак славетного роду, а для нього атмосфера в донбасi токсична, там одне бидло живе, його нiхто не розумiє, а працювати фiзично як оте бидло вiн не привчений, бо тонка душевна органiзацiя. Та був цей лист колись в iнтернетi, може i зараз є
   
Re: Шикарная Кухня(с) Сборка—установка))

Це чьмо написало листа ющенко, що вiн казак славетного роду, а для нього атмосфера в донбасi токсична, там одне бидло живе, його нiхто не розумiє, а працювати фiзично як оте бидло вiн не привчений, бо тонка душевна органiзацiя. Та був цей лист колись в iнтернетi, може i зараз є
:lol:
 (tu)
   
Re: Шикарная Кухня(с) Сборка—установка))

ну, хто б тут ще похрюкував про патріотизм..  :facepalm:
Пані Корово, так Ви що, схвалюєте, коли козаченьки сруть прямо в річку і засирають тим самим екологію України?
 ;o
   
Re: Шикарная Кухня(с) Сборка—установка))

:lol:
тут же що головне
за прихильністю Кадри у її селі стояла черга з місцевих хлопців, билися там за неї проміж себе, всяке бувало, словом
і що у підсумку? серед такого потужного вибору мудра Берегиня якось примудрилася обрати збоченця, який ...тейво з власною мамою
і воно б ще нічого, так він же задовольнявся мамою і Кадра у такі моменти вже була ні до чого
їй такий стан речей не підійшов, розвелася
здавалося би - обирай будь-якого з черги!
ні, мудра Берегиня зупиняється на зекові та алкоголікові, якого інакше було не витягти, ніж закодувати

Ну, все це тільки підкреслює мудрість вислову: "яке їхало, таке й здибало".

Хоча і це було б нічого, у кожного своє приватне життя і дай Боже, щоб щасливе, але ж Кадра чомусь вирішила, замість того, щоб паучати тільки своїх паучат, навчати життю всіх оточуючих :lol:
   
:lol:
тут же що головне
за прихильністю Кадри у її селі стояла черга з місцевих хлопців, билися там за неї проміж себе, всяке бувало, словом
і що у підсумку? серед такого потужного вибору мудра Берегиня якось примудрилася обрати збоченця, який ...тейво з власною мамою
і воно б ще нічого, так він же задовольнявся мамою і Кадра у такі моменти вже була ні до чого
їй такий стан речей не підійшов, розвелася
здавалося би - обирай будь-якого з черги!
ні, мудра Берегиня зупиняється на зекові та алкоголікові, якого інакше було не витягти, ніж закодувати

Причини звинувачень криються у відсутності уваги чоловіка. Тому піддосліьна намагаючись виправдати свою непривабливість, до абсурду дійшла, що чоловік спить з мамою. Уявити село, де така завидна нарічена живе важко, але суто психологічно, вона сину зробила боляче звинуваченням, блокуючм інформацію що вона винна коли на неї нестоїть.
   
Re: Шикарная Кухня(с) Сборка—установка))

Пані Корово, так Ви що, схвалюєте, коли козаченьки сруть прямо в річку і засирають тим самим екологію України?
 ;o

Хорват, знаєш, чого всі регочуть з тебе?

...бо ти не можеш і не вмієш вчасно зупинитися.

Ось і зараз - вже двсі авно проїхали тему з, пардон, говном, але ж ти, продовждуєш настирно пережовувати цю тему та пхаєжш її, куди треба і не треба, як Кадра свої повчання про цноту та страшну історію, як її виперли з Дурдому.

А потім ти не розумієжш, чого всі знову над тобою сміються.
   
Re: Шикарная Кухня(с) Сборка—установка))

Ну, все це тільки підкреслює мудрість вислову: "яке їхало, таке й здибало".

Хоча і це було б нічого, у кожного своє приватне життя і дай Боже, щоб щасливе, але ж Кадра чомусь вирішила, замість того, щоб паучати тільки своїх паучат, навчати життю всіх оточуючих :lol:

Самое смешное, что я ее уже один раз научил. Но меня не было и она расслабилась.
Ну что ж... Можем снова повторить курс лечения.  :D
   
Re: Шикарная Кухня(с) Сборка—установка))

:lol:
тут же що головне
за прихильністю Кадри у її селі стояла черга з місцевих хлопців, билися там за неї проміж себе, всяке бувало, словом
і що у підсумку? серед такого потужного вибору мудра Берегиня якось примудрилася обрати збоченця, який ...тейво з власною мамою
і воно б ще нічого, так він же задовольнявся мамою і Кадра у такі моменти вже була ні до чого
їй такий стан речей не підійшов, розвелася
здавалося би - обирай будь-якого з черги!
ні, мудра Берегиня зупиняється на зекові та алкоголікові, якого інакше було не витягти, ніж закодувати

Да какие там извращенцы-збоченци.
То ей в туалете попалась подшивка "Спид-инфо" конца 90-х и она вам всем ее просто пересказывала.
А на самом деле было все проще - свекруха застукала ее со свекром за сараем во время орального секса,
дала тюлей обоим, рассказала сыну, тот добавил и выгнал цнотлыву нахрен.  :weep:
   
Re: Шикарная Кухня(с) Сборка—установка))

То ей в туалете попалась подшивка "Спид-инфо" конца 90-х и она вам всем ее просто пересказывала.
:lol:
   
Re: Шикарная Кухня(с) Сборка—установка))

А мені подобалася Кадра раніше. Як не чітати сльози про гноблення іі на ФДД.
   
Re: Шикарная Кухня(с) Сборка—установка))

Самое смешное, что я ее уже один раз научил. Но меня не было и она расслабилась.
Ну что ж... Можем снова повторить курс лечения.  :D
Спробуй. Особливо якшо я не Кадра
   
Re: Шикарная Кухня(с) Сборка—установка))

Спробуй. Особливо якшо я не Кадра
різновідів дятлів безліч, то ясно. Та ви всеж кадрорізновід.
   
Re: Шикарная Кухня(с) Сборка—установка))

Аж цікаво. Кадра неспроможна не писати про іі гноблення. Як патріотка буде писати про минуле Кадри? Затаімося та почекаемо.
   
Re: Шикарная Кухня(с) Сборка—установка))

Спробуй. Особливо якшо я не Кадра

Мне как-то пох кто ты. Я могу и Кадрюку дождаться. Что-то она подозрительно надолго затихарилась.  :D
А вот ты вчера еще с одним чучелом ырвалГом (abg) строчили из-под похожих IP.


А еще можно над этим поржать:

Ім'я користувача:
    ЧьоткоПатрiотка
Дата реєстрації:
    15 вересня 2018 17:32:51
Повідомлень:
    366 (~0 в день)

И первый пост через ТРИ года   :lol:

Якi натренованi гарнi плечi та статура, Сергiй!
I як гарно виглядає обручка на красивих руках, зараз доволi рiдко чоловiки її носять. I дарма!

 :weep:  :weep:  :weep:


Поэтому - сиди пока тихонько и не отсвечивай - до тебя еще тоже руки дойдут.
   
Re: Шикарная Кухня(с) Сборка—установка))

А потім ти не розумієжш, чого всі знову над тобою сміються.
Пані Шушо, я взагалі ніколи не обурювався, що з мене хтось сміється.

Це Ви собі щось там понапридумували і хочете мені втиснути, як істину.

Нє дождьотєсь...

А сміюсь тут я з вас недолугих
   
Re: Шикарная Кухня(с) Сборка—установка))

...бо ти не можеш і не вмієш вчасно зупинитися.

Ось і зараз - вже двсі авно проїхали тему з, пардон, говном, але ж ти, продовждуєш настирно пережовувати цю тему та пхаєжш її, куди треба і не треба,
Хто проїхав?

Я не проїхав

Я розумію, що Вам ця тема неприємна.
Що у ваших голівоньках не вкладається, як може стояти поруч патріотичність і срання в річку, де живеш.

Тому я і мусолю цю тему
 :D   :K
   
Re: Шикарная Кухня(с) Сборка—установка))

:lol:

Не, ну а шо?  :D
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 9 гостей
 
Повна версія