Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Предложение по правилам.

Предложение по правилам.

В бан отправляют обычно не просто так а по жалобе. Поэтому есть простое предложение. Модератор определяет возможный срок бана исходя из серьёзности обвинений. А дальше исхода должно быть только два.

1. Жалоба обоснована - в бан идёт обвиняемый
2. Жалоба не обоснована - на тот же срок в бан идёт обвинитель или обвинители

Думаю снимет многие проблемы с перегрузкой книги жалоб
   
Re: Предложение по правилам.
abg

В бан отправляют обычно не просто так а по жалобе. Поэтому есть простое предложение. Модератор определяет возможный срок бана исходя из серьёзности обвинений. А дальше исхода должно быть только два.

1. Жалоба обоснована - в бан идёт обвиняемый
2. Жалоба не обоснована - на тот же срок в бан идёт обвинитель или обвинители

Думаю снимет многие проблемы с перегрузкой книги жалоб


Підтримую.
Для розгляду питання про багатодітний статус і стан вагітності ТС пропоную створити компетентний консиліум спеціалістів під головуванням адміна, до якого ТС зобов’язується подати у встановлений термін і у формі, встановленій консиліумом, докази багатодітності, вагітності та інших спірних характеристик об’єкту обвинувачення.

 :shuffle:
   
Re: Предложение по правилам.

Підтримую.
Для розгляду питання про багатодітний статус і стан вагітності ТС пропоную створити компетентний консиліум спеціалістів під головуванням адміна, до якого ТС зобов’язується подати у встановлений термін і у формі, встановленій консиліумом, докази багатодітності, вагітності та інших спірних характеристик об’єкту обвинувачення.

 :shuffle:

Вот именно. И если вы в вопросе но компетентны то не суйтесь.
   
Re: Предложение по правилам.
abg

Вот именно. И если вы в вопросе но компетентны то не суйтесь.

Як це я не компетентний, коли тут всі, без виключення, компетентні?
Скани пашпортів усіх члєнів сім’ї, віда на жітєльство, рахунки за ліпетрику та іншу комуналку - в студію.
Компетентний ФУП буде розглядати це дєло міліонщіка Корєйко міліонщіци Ольги.
І - виписку з історії балєзні і справкі від гінєколога/психіятра/нарколога.
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія