Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Навіяно темою "бан за баян". Є дещо інша пропозиція

до команди модерів
банити не за баяни (бо на хвупі баяном можна вважати новину 20хвилинної давнини  :laugh: ), ото гілки хіба склеювать

Але я пропоную бан за некропостінг, коли піднімають теми 2-3-4, а дехто навіть 7річної давнини!
   
Re: Навіяно темою "бан за баян". Є дещо інша пропозиція

до команди модерів
банити не за баяни (бо на хвупі баяном можна вважати новину 20хвилинної давнини  :laugh: ), ото гілки хіба склеювать

Але я пропоную бан за некропостінг, коли піднімають теми 2-3-4, а дехто навіть 7річної давнини!

Люто плюсую.

Я бачив як піднімали теми більш ніж 10-річної давнини, в якій не було жодного допису.

   
А чим погано підняти стару тему? Якщо юзер Н каже - от побачимо, що з цього буде через пару років - і піднімаємо відповідну тему..
Або якщо юзер натхненно бреше про своє минуле - а фупівці йому - тиць його ж слова ?
Якщо старі теми піднімаються - то вони комусь цікаві.
А якщо вони цікаві лише піднімальнику - то швидко впадуть, і кінець вашим стражданням.
   
звичайно прихiльникам зеленського мабудь соромно пiдiймать теми тiпа
"Я вам напи.дів" - додав найвеличніший.
чи
Арьєв про злиту зе-наркомандою операцію "33 богатиря"
Предательство на самом верху (Ю.Бутусов)
Где деньги, Зин???
про монiтори i дiомантових навiть не згадую
аот явамнiчогоне должен
можна пригадать ....

 :shuffle:  :shuffle:  :shuffle:

   
звичайно прихiльникам зеленського мабудь соромно пiдiймать теми тiпа
"Я вам напи.дів" - додав найвеличніший.
чи
Арьєв про злиту зе-наркомандою операцію "33 богатиря"
Предательство на самом верху (Ю.Бутусов)
Где деньги, Зин???
про монiтори i дiомантових навiть не згадую
аот явамнiчогоне должен
можна пригадать ....

 :shuffle:  :shuffle:  :shuffle:
а що заважає створить тему "а от дивіться, як найвеличніший...." й там пригадать усі оті гріхи з посиланнями на гілки, замість того, щоб десяток некротем витягувать на першу сторінку?
   
а що заважає створить тему "а от дивіться, як найвеличніший...." й там пригадать усі оті гріхи з посиланнями на гілки, замість того, щоб десяток некротем витягувать на першу сторінку?
Так не интересно особо одаренным. Нужно в каждой теме противника Пети, постить ссылки на темы с ошибками Зе.
   
звичайно прихiльникам зеленського мабудь соромно пiдiймать теми тiпа
"Я вам напи.дів" - додав найвеличніший.
ага, про бруківку на Грушевського, долар по 10, зупинку війни і ще багато про що

треба відрізняти троляче безтолкове підняття старих гілок і постів і таке, що має сенс в плані поточного момента
   
Будем банить, если некропостинг как флуд, если поднимается старая тема, которая снова актуальна, не будем.
   
ееееееее
 ;o
а це шо таке???????

   
А чим погано підняти стару тему? Якщо юзер Н каже - от побачимо, що з цього буде через пару років - і піднімаємо відповідну тему..
Або якщо юзер натхненно бреше про своє минуле - а фупівці йому - тиць його ж слова ?
Якщо старі теми піднімаються - то вони комусь цікаві.
А якщо вони цікаві лише піднімальнику - то швидко впадуть, і кінець вашим стражданням.

Саме так.    (tu)

На політичному форумі взагалі не повинно бути такого поняття як „некропостінг“.

Всі теми - актуальні або завжди, бо історія вчить, що вона нічого не вчить, або - ніколи, якщо вони тупі.
   
Діамантові завжди актуальні )
   
Ні. Банити за некропостінг треба, особливо того юзера, який з мотивів особистої неприязні до опонента піднімає 10-20 його гілочок, не важливо якої давнини і політичного спрямування. Головне, що це гілки одного автора і піднімає він їх підряд. Із профілю такого драчуна добре видно. Там зазвичай однотипні фрази закидаються, бо суть в іншому.

От за таке засирання першої сторіночки треба банити і жорстоко. Тут 1-5 днів мало, бо в цьому "некропостингу" і буллінг, і некропостинг, і провокація срачу, і втягування всього фупу в особистісні розбірки двох юзерів, і перешкоджання обговоренню нагальних актуальних тем, бо вони миттєво вилітають на другу-третю сторінку.
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія