Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Список Богів і Полубогів ФУПА, список підземного царства. :(

ап!
прикріпіть тему, будь ласка
   
ап!
прикріпіть тему, будь ласка
ЇЇ всерівно редагувати може тільки ПРАВДА. Список тільки по ходу міняти.
   
ЇЇ всерівно редагувати може тільки ПРАВДА. Список тільки по ходу міняти.
та хоч як, але щоб список не губився
   
Пропозиція - визнати експеримент невдалим та повернути статус кво.
   
Пропозиція - визнати експеримент невдалим та повернути статус кво.
Ми не знаємо мету екперементу, то чого його відразу вважати невдалим?))))
   
Ми не знаємо мету екперементу, то чого його відразу вважати невдалим?))))
ти що, не пригадуєш ту епічну гілку? мета була озвучена
   
Пропозиція - визнати експеримент невдалим та повернути статус кво.
приєднуюсь до прохання
   
ти що, не пригадуєш ту епічну гілку? мета була озвучена

Нагадай.  Я помню що так легше буде вести спор, щоб дописувач який пробує забалакати тему або змінити русло обговорення, щось схоже не БЛОГ. Як в ФБ, надати функції.
   
Ми не знаємо мету екперементу, то чого його відразу вважати невдалим?))))

Яка б не була мета, ні до чого окрім роздраю між дописувачами вона не призводить.
Треба цю опцію скасувати, обраних не повинно бути.
   
Ап
   
Chambaly Як я міг забути що він має право видаляти чужі пости... Просто трусливий дописувачь, але як скаче.
   
А я за те, щоб кожному таку  опцію підключили: дуже практично стосовно  скандального  хамла,  яким аби чужу тему засрати...
Не морочеш модеру голову доповідями  - видалив і з кінцями (навіть  самий упоротий задолбається знову і знову те ж саме писати)..  (tu)
   
А я за те, щоб кожному таку  опцію підключили: дуже практично стосовно  скандального  хамла,  яким аби чужу тему засрати...
Не морочеш модеру голову доповідями  - видалив і з кінцями (навіть  самий упоротий задолбається знову і знову те ж саме писати)..  (tu)
ваших дописів в моїх темах не було б не одного
   
А я за те, щоб кожному таку  опцію підключили: дуже практично стосовно  скандального  хамла,  яким аби чужу тему засрати...
Не морочеш модеру голову доповідями  - видалив і з кінцями (навіть  самий упоротий задолбається знову і знову те ж саме писати)..  (tu)
Типова вашиське бажання цензури.

Пану Чамбалі, я всьоголиш написав, що воно двулике, тут згадало що виявляється щоб пустити воду в Крим треба щоб був канал.
Я не одноразово за це писав, і коли було бажання за Порошенка і зараз що не так просто цю воду пустити. І що УП не давно писало статтю

https://www.pravda.com.ua/articles/2020/02/19/7240920/

Тут стаття, хоч там багато дурі від акадаміків, їх би гнав в шию за не компетентність.

Цитата: Цитата
Лієв розповідає, що систему не можна запустити, просто відкрутивши вентиль:

"Я двічі брав участь у заповненні каналу. Робота по його відкриттю триває декілька тижнів, фахівці стежать за процесом цілодобово".

Читати треба так, що запустити воду треба було декілька тижнів, це якщо система була правельно законсервована і не була вжитку пів року, якщо 6 років не була в житку? Там кожен тиждень треба буде зупиняти і проводити ремонти і запуска канала може затянутись на пів року. Хто це буде оплачувати.

Ще раз повторю ідеї в тій статті особливо за політеленові труби є дурнею. Є куча аргументів проти цього, доведено часом.

Він просто видалив коли йому вказали що воно дволике, бо про це кричать уже пару років але поки не було команди він говорив що воду можна пустити хоч завтра.
   
ваших дописів в моїх темах не було б не одного

А я в ваші не заходжу і не пишу,  навіть знаючи,  що ви мене не потрете...   це каже вам про щось?   :gigi:
   
А я в ваші не заходжу і не пишу,  навіть знаючи,  що ви мене не потрете...   це каже вам про щось?   :gigi:
аналогічно, але тому, що ви зловживаєте своїм правом
   
ваших дописів в моїх темах не було б не одного
:lol:
   
Функцію редагування потрібно скасувати  всім.
Навіщо плодити замість загального форума набір мініблогів обраних.
Тим більше, що ті обрані на 90% чемністю не відрізняються і залюбки гадять
в чужих гілках. Чи може все простіше і вони купували це право?
Тоді це взагалі дніще рівноправ*я.
Хоч би десь критеріі цього відбіру побачити...
До того ж вони я так розумію мають можливість подчищати свої власні дописи
безстроково. 

Останнє редагування: 12 березня 2020 10:37:12 від б_а_р_с
   
До того ж вони я так розумію мають можливість подчищати свої власні дописи
безстроково. 
кстацє, да.
   
Тим більше, що ті обрані на 90% чемністю не відрізняються і залюбки гадять
в чужих гілках.
яскравий приклад - Вені-Віді
   
яскравий приклад - Вені-Віді
А ще яскравий Чамбала, Фенікс, Дончанин, І мікроба вона взагалі видалила велику гілку, бо їй стало обідно. Хоч обіцяла не буду видаляти гілку. В принципі Зелені всігда брешуть.  :facepalm1:
   
Бандеривець :D
Оксюморон: Бандеривець, сотрудничающий с администрацией
   
rst ти нам свої лагєрні панятія тут не впарюй.

форум наш український  і ніякої одмєнєстрации калоніі тут нєту.  :D

п.с. ви дотриндитеся шо мені кнопку дадуть без мого відома як дали можливість свої гілки чистити...

забаню вас москалів усіх в комунарку поки карантін - будете знати  :D
   
rst ти нам свої лагєрні панятія тут не впарюй.

форум наш український  і ніякої одмєнєстрации калоніі тут нєту.  :D

п.с. ви дотриндитеся шо мені кнопку дадуть без мого відома як дали можливість свої гілки чистити...

забаню вас москалів усіх в комунарку поки карантін - будете знати  :D

Заипешься пыль глотать, старичок.
   
этим нескольким "уникальным" дали возможность подтирать за собой нагаженное видимо из тех же соображений, что охраняют каких-то сумчатых крыс в Новой Зеландии. В свободной прерии они просто не выживут - их просто заклюют.
Все эти Бендеровцы, Вотеры, Алежки - пакостники, способные только на собственные бложики, где они могут потешить себя безальтернативность ю своего убого "мнения".
 :lol:
   
Заипешься пыль глотать, старичок.

:)
 (tu)

DRIM      09.04.2020   Ніколи
   
этим нескольким "уникальным" дали возможность подтирать за собой нагаженное видимо из тех же соображений, что охраняют каких-то сумчатых крыс в Новой Зеландии. В свободной прерии они просто не выживут - их просто заклюют.
Все эти Бендеровцы, Вотеры, Алежки - пакостники, способные только на собственные бложики, где они могут потешить себя безальтернативность ю своего убого "мнения".
 :lol:

:)

 (tu)

DRIM      09.04.2020   Ніколи
   
Ну и чему ты радуешься? Шо твои бессонные ночи, когда ты строчило доносы на всех подряд не пропали даром?  "бандеровец" - БП. :facepalm:
   
я на ДРІМА не стучав.
а вночі спав.

ви  штабні далі на мене брешете.

ну нічого справедливість є.  :D
   
Ага. Ты из тех "бандеровцев", шо имели два аккаунта - один в ОУН, другой в НКВД? B-)
   
Ага. Ты из тех "бандеровцев", шо имели два аккаунта - один в ОУН, другой в НКВД? B-)
Але хіба це не вірна позиція?

Має значення тільки хто впаде, а і хто випє з черепа ворога вино і піде далі Все інше від лукавого.

Має значення хто залишиться, а ті хто був в УОН і в НКВД вижили і створили незалежну Україну, разом з тими хто був тільки в УПА. А НКВД немає.
   
я на ДРІМА не стучав.
А на Фау і Рузу значить стучав??? :X
   
ті хто був в УОН і в НКВД вижили і створили незалежну Україну, разом з тими хто був тільки в УПА. А НКВД немає.
:facepalm:
   
А на Фау і Рузу значить стучав??? :X

Пернклади чудо свої каракулі зрозумілою мовою.
   
Пернклади чудо свої каракулі зрозумілою мовою.
Он воно як... ;o
Ну добре перекладаю зрозумілою тобі мовою

Выше шла речь о забаненных бессрочно практически одновременно юзерах VVV_VVV, DRIM и Ruza.
У тебя спросили, не по твоему ли стуку это произошло.
Ты быстренько отреагировал : "я на ДРІМА не стучав".
Поэтому вполне естественным был уточняющий вопрос-утверждение, что выходит ты стучал на двоих других из обговариваемого списка?

Фух...Зовсім розучилася писати твоєю мовою. Хвилин 5 пішло на ті 5 рядків )))
   
:facepalm:
Ха-ха, Юльчиха прикидається ідеалісткою))) Смішно...
   
Поэтому вполне естественным был уточняющий вопрос-утверждение, что выходит ты стучал на двоих других из обговариваемого списка?

Фух...Зовсім розучилася писати твоєю мовою. Хвилин 5 пішло на ті 5 рядків )))

ти спершу без гугло перекладача українською навчись...
розівчилася (с)
разучілась це по вашому :)))
   
разучілась це по вашому ))
нормально
у рахуванням суцільно масковсько-мовного регіону і відповідного оточення
але ти не відволікайся від боротьби проти Українців, які не сприймають закликів твого кошлатого ідола визнати, що наші прадіди вчинили якісь злочини, за які ми тепер маємо вибачатися, інакше кошлате чудовисько оголосить нас аморальними
   
І, до речі! Разучиться УКРАЇНСЬКОЮ буде розучитися
"розівчитися" - це невідомо що, і невідомо якою мовою.
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 2 гостей
 
Повна версія