Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Вера! Ахтунг!!! 8-: (Власти Австрии планируют ввести штраф за отказ делать прививку от COVID-19)

Re: Вера! Ахтунг!!! 8-:

Щоб не будувати лікарні, вони будуть будувати тюрми.
:lol:
Вія все за своє торочить..
Ні щоб подумати про зменшення хворих, натомість пропонує наліпити лікарень!
   
Re: Вера! Ахтунг!!! 8-:

Это говорит лишь о том, что вакцинацию не от ковида устроили
Ведь уже знают, что вакцинированные тоже заражаются и распространяют, а потому вакцина не остановит пандемию. Но нет, всё равно силой заставляют.
Что они хотят ? Извести всех белых людей на потеху хасидам?
розумні люди також знають, що у вакцинованих від ковіду ,можливість мутації вірусу, якщо все таки він проникне до організмі, майже нульова., саме ТОМУ вакцінаяцію роблять обов"язковою, бо саме  за довпойопів антиваксерів йдуть мутації  і з2являются нові і нові штами.
   
Re: Вера! Ахтунг!!! 8-:
Via

:lol:
Вія все за своє торочить..
Ні щоб подумати про зменшення хворих, натомість пропонує наліпити лікарень!
Щось ти грозилася мене заігнорити, та й не ігнориш.
Тоді питання по темі - ваші шмурдяки зменьшили кількість хворих? Ні. Які ще є пропозиції?
Вже боролися і з комарами, і з горобцями, поля дустом засипали, вистрілювали птахів. Наслідки були печальні.
Те саме зараз робите ви - вистрілюєте віруси. Можна обсипати людей хлоркою, от тільки люди вимруть, а віруси залишаться.
Це безсенсова боротьба, мета не виправдовує засоби, людство вимре.
   
Re: Вера! Ахтунг!!! 8-:
Via

розумні люди також знають, що у вакцинованих від ковіду ,можливість мутації вірусу, якщо все таки він проникне до організмі, майже нульова., саме ТОМУ вакцінаяцію роблять обов"язковою, бо саме  за довпойопів антиваксерів йдуть мутації  і з2являются нові і нові штами.
Про це можна десь почитати? Свіжа теорія англійських вчьоних? То завтра вони протилежне скажуть, а як воно насправді, не знає ніхто.
   
Re: Вера! Ахтунг!!! 8-:

Щоб не будувати лікарні, вони будуть будувати тюрми.
У широкому сенсі влада завжди поводить себе так.
   
Re: Вера! Ахтунг!!! 8-:
Via

У широкому сенсі влада завжди поводить себе так.
Нині це стає все красномовніше.
Але маю думку, що в цьому і полягає задумка організаторів ковідо-істерія і вакцино-террору.
   
Re: Вера! Ахтунг!!! 8-:

Нет с нами Веры
Некому в сраку посылать
:(
   
Re: Вера! Ахтунг!!! 8-:
Via

Нет с нами Веры
Некому в сраку посылать
:(
Завтра вночі випустять з бану
   
Re: Вера! Ахтунг!!! 8-:

Щось ти грозилася мене заігнорити, та й не ігнориш.
Тоді питання по темі - ваші шмурдяки зменьшили кількість хворих? Ні. Які ще є пропозиції?
Вже боролися і з комарами, і з горобцями, поля дустом засипали, вистрілювали птахів. Наслідки були печальні.
Те саме зараз робите ви - вистрілюєте віруси. Можна обсипати людей хлоркою, от тільки люди вимруть, а віруси залишаться.
Це безсенсова боротьба, мета не виправдовує засоби, людство вимре.
Нащо ігнорити такого цікавого персонажа?? Я завжди пожвавлююсь, коли бачу у гілці пані Вію.. :)
Змішала в купу хлорку, дуст і горобців, замість розмови про лікарні!
Ну тим пані Вія й цікава, що ніколи не передбачиш, куди забреде її фантазія і небанальна логіка!
А про те, що нібито вірус люди не здатні перемогти - то брехня, бо з натуральною віспою людство таки впоралось, і саме завдяки такій нелюбій вам і страшній вакцині!
   
Re: Вера! Ахтунг!!! 8-:

Нащо ігнорити такого цікавого персонажа?? Я завжди пожвавлююсь, коли бачу у гілці пані Вію.. :)
Змішала в купу хлорку, дуст і горобців, замість розмови про лікарні!
Ну тим пані Вія й цікава, що ніколи не передбачиш, куди забреде її фантазія і небанальна логіка!
А про те, що нібито вірус люди не здатні перемогти - то брехня, бо з натуральною віспою людство таки впоралось, і саме завдяки такій нелюбій вам і страшній вакцині!
Чем оспа отличается от вирусов группы ОРВИ? Почему СССР, который справился, не стал бороться с ОРЗ?
   
Re: Вера! Ахтунг!!! 8-:

А якщо іншого шляху подолати епідемію - нема?
Як натур.віспу подолали? - Тільки вакцинацією( яка була не завжди безпечною!)
Не вакцинуєшся - штраф 1, штраф2, тюрма..
----
Потім- розстріл! (tu)
Люстрація,а підкажи-но скільки бустерів треба було колоти,щоб побороти віспу? :lol:
Друге- на скільки діє імунітет після щеплення від віспи- півроку,рік,чи ВСЕ ЖИТТЯ??? :weep:
ПиСи Не пиши більше ахінеї!
Знайшла порівняння! :facepalm1:
   
Re: Вера! Ахтунг!!! 8-:

Чем оспа отличается от вирусов группы ОРВИ? Почему СССР, который справился, не стал бороться с ОРЗ?
--------
"Крива гебня" тому що.
Хотіли занапастити народ. :super:
   
Re: Вера! Ахтунг!!! 8-:

Тобі ж пояснили, вживляють чип, і як що не вивчиш Українську мову і будеш херню писати на ФУПі, натиснуть червону кнопку.
І все...
---
Таки мало вас йїпуть,що ви все радісно підстрибуєте,коли комусь роблять щось погано!
Впевнений вас під час зими-весни попустить.
Не буде коли підстрибувати та радіти за чиїсь негаразди.
   
Re: Вера! Ахтунг!!! 8-:

:lol:
Вія все за своє торочить..
Ні щоб подумати про зменшення хворих, натомість пропонує наліпити лікарень!
---
Звісно,тобі тюрми більше подобаюцця! :-G
   
Re: Вера! Ахтунг!!! 8-:

Власти Австрии планируют ввести штраф за отказ делать прививку от COVID-19, говорится в предварительной версии законопроекта об обязательной вакцинации, опубликованной газетой Die Presse. Новые меры могут ввести в феврале 2022 года.

Размер штрафа – 3600 евро или четыре месяца лишения свободы. Если человек дважды проигнорирует уведомления властей о необходимости сделать прививку, то сумма будет выше — 7200 евро.

правда.
у мене сестра громадянка Австрії.
   
Re: Вера! Ахтунг!!! 8-:

Нині це стає все красномовніше.
Але маю думку, що в цьому і полягає задумка організаторів ковідо-істерія і вакцино-террору.

яка кінцева мета ?
   
Re: Вера! Ахтунг!!! 8-:

Завтра вночі випустять з бану
треба будільнік поставити
   
Re: Вера! Ахтунг!!! 8-:

---
Таки мало вас йїпуть,що ви все радісно підстрибуєте,коли комусь роблять щось погано!
Впевнений вас під час зими-весни попустить.
Не буде коли підстрибувати та радіти за чиїсь негаразди.

Отут я не зрозумів, кому роблять погано?
Мені зробили гарно, безкоштовно вакцинували і дали аусвайс, щоб ніхто мене не обмежував.
   
Re: Вера! Ахтунг!!! 8-:

---
Звісно,тобі тюрми більше подобаюцця! :-G
Мені - ні, я вакцинована, чого й Вірі з Австрії бажаю. Ну або нехай завагітніє до лютого.
   
Re: Вера! Ахтунг!!! 8-:
Via

яка кінцева мета ?
Світовий уряд, глобалізація, влада корпорацій. Уряди країн перетворилися в маріонеток, що таким чином і хочуть підкреслити. Маск і Гейтс - спасітелі і новиє ліца.
   
Re: Вера! Ахтунг!!! 8-:

розумні люди також знають, що у вакцинованих від ковіду ,можливість мутації вірусу, якщо все таки він проникне до організмі, майже нульова., саме ТОМУ вакцінаяцію роблять обов"язковою, бо саме  за довпойопів антиваксерів йдуть мутації  і з2являются нові і нові штами.

Та лана, в Австрії вірогідність виникнення тієї мутації прямує до нуля. Проблема з тими країнами, де є великі маси бідного населення (африканські, азіатські), яким щеплення ніхто не робив, бо грошей нема.
Тому у випадку Австрії це вже здвиг по фазі на грунті манії до ордунгу.
   
Re: Вера! Ахтунг!!! 8-:

Мені - ні, я вакцинована, чого й Вірі з Австрії бажаю. Ну або нехай завагітніє до лютого.
---
Дуже радий за тебе! ;)
Шо там про вакцини від кору?
Знайшла вже різницю між вакциною,яка працює реально і шмурдяком?
Тепер розумієш,чому люди проти шмурдяків,хоча мають щеплення від кору, туберкульозу та ще багато чого іншого?
І називати таких людей антиваксам можуть тільки дуже близькі,ну,тобто недалекі люди.  :-)o
   
Re: Вера! Ахтунг!!! 8-:

Світовий уряд, глобалізація, влада корпорацій. Уряди країн перетворилися в маріонеток, що таким чином і хочуть підкреслити. Маск і Гейтс - спасітелі і новиє ліца.

Війка! Ну поясни мені, чому ти думаєш, що людство дурне, а ти розумна?
   
Re: Вера! Ахтунг!!! 8-:
Via

Війка! Ну поясни мені, чому ти думаєш, що людство дурне, а ти розумна?
Я думаю, що у світі вистачає розумних людей. Хронічна оптимістка.
   
Re: Вера! Ахтунг!!! 8-:

розумні люди також знають, що у вакцинованих від ковіду ,можливість мутації вірусу, якщо все таки він проникне до організмі, майже нульова., саме ТОМУ вакцінаяцію роблять обов"язковою, бо саме  за довпойопів антиваксерів йдуть мутації  і з2являются нові і нові штами.
Кто ж вам теперь поверит?
   
Re: Вера! Ахтунг!!! 8-:

Світовий уряд, глобалізація, влада корпорацій. Уряди країн перетворилися в маріонеток, що таким чином і хочуть підкреслити. Маск і Гейтс - спасітелі і новиє ліца.

 :facepalm:
а до корони не так було ?
так само.

п.с. причому тут Маск ? ти схибилась ?
   
Re: Вера! Ахтунг!!! 8-:

Війка! Ну поясни мені, чому ти думаєш, що людство дурне, а ти розумна?

вона користується Відновсом вже 25 років.
тому впевнена шо Гейтс хоче її смерті  :D
   
Re: Вера! Ахтунг!!! 8-:

Отут я не зрозумів, кому роблять погано?
Мені зробили гарно, безкоштовно вакцинували і дали аусвайс, щоб ніхто мене не обмежував.
-----
Тоді яке тобі діло до Вєри,яка живе від тебе в парі тисяч км
і з якого дива ти так злорадієш,що їй можуть бути утиски??  :(
Ти ж уколовся,захищений,про тебе турботливий Ляшко та Зє подбали,здавалося б живи та радій,а ти??? 8-:
   
Re: Вера! Ахтунг!!! 8-:

Війка! Ну поясни мені, чому ти думаєш, що людство дурне, а ти розумна?
---
Яке саме людство???
Хто його запитував взагалі- наказали,надавили і все!
В чому тут "розум" людства? 8-:
В тому що добровільно відмовилися від свобод, за які предки билися та віддавали життя?
   
Re: Вера! Ахтунг!!! 8-:

яка кінцева мета ?
---
Запитай у Гейтса,він розкаже,він точно знає. :facepalm1:
   
Re: Вера! Ахтунг!!! 8-:
Via

:facepalm:
а до корони не так було ?
так само.

п.с. причому тут Маск ? ти схибилась ?
То ти просто не спостережливий. Виросло молоде покоління, нарубали бабла, Теслу в космос запустили, а важелів впливу на владу нема. Тому різними збоченими способами колотять планету, щоб показати безголовість урядів, дискредитують шмурдяко-геноцидом власні країни.
А трохи пізніше всі ці уряди будуть "ізоблічать". Слідкуй за сюжетом.
Нецікаво жити, коли все знаєш наперед.
   
Re: Вера! Ахтунг!!! 8-:

Еще 6 минут и появится эта отважная женщина, единственная, которую боятся молодые модераторы!
   
Re: Вера! Ахтунг!!! 8-:

 :(
   
Re: Вера! Ахтунг!!! 8-:

Вера, виходьте..
Ви там жива-здорова?
Які плани на лютий?
   
Re: Вера! Ахтунг!!! 8-:

Вера, виходьте..
Ви там жива-здорова?
Які плани на лютий?

Вакцинуватися!
Або вагітніти.
   
Re: Вера! Ахтунг!!! 8-:

Вакцинуватися!
Або вагітніти.
Є ще шлях Вії - впустити в свій організм вірус, потім лікуватись, потім побічки.. потім невідомо що
   
Re: Вера! Ахтунг!!! 8-:

Може і жити в рідній расеі?
(tu)  (tu)  (tu)
   
Re: Вера! Ахтунг!!! 8-:

А они и не скрывают, что людей слишком много.
Извести хотят прежде всего разумных.

Дружочек, тоді радий за тебе!
Будеш жити так довго, як Муфасаіл :-B
   
В Греції хочуть зробити обов'язковою для усіх хто старше 60 років. Якщо відмовляєщься то штрав 100 євро. Знімається в автоматичному режимі кожного місяця.
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія