Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Тріумфальне повернення Петра Порошенка у владу.

Re: Тріумфальне повернення Петра Порошенка у владу.

що скажещ щодо педдрота серхуя який звинувачує Зе в пандемії?

Скажу що ти є брехун.

Я не звинувачуював Зе! в пандемії. А в методах боротьби з пандемією, через які шкоди державі було більше, як від пандемії..
   
Re: Тріумфальне повернення Петра Порошенка у владу.

Сергуй член свиноферми.

Боже помилуй бути членом вашої свиноферми.
   
Re: Тріумфальне повернення Петра Порошенка у владу.

А от те що Зе-команда зняла фінансування з купи напрямків (наука, освіта.... та по всьому бюджету пройшлися),
зібрали то все в ковідний фонд, і проголосували дозволити  скорочену процедуру тендера, тобто тендер що закінчується за годину після відкриття на прозоро з єдиною договорняковою пропозицією....
А потім половину того ковідного фонда спустили на дороги....


Але зебляді вважають що вже ніхто того не пам'ятає.

Та вам будь який дебіл скаже, що в цьому винен Порошенко!
   
А що, і тут Порошенко винен?
Ще раз. Я до Порошенка часів його президентства маю найменше претензій. Тварина найбільше гадила в 2005-06 роках. А в 2019 році почала срати на всі боки і досі не зупиняється.
   
Re: Тріумфальне повернення Петра Порошенка у владу.

А в 2019 році почала срати на всі боки і досі не зупиняється.

А це вже неповага до влади.
   
Скажу що ти є брехун.

Я не звинувачуював Зе! в пандемії. А в методах боротьби з пандемією, через які шкоди державі було більше, як від пандемії..
посилання де Порошенко був проти локдаунів і вакцинації, будь ласка.
   
Було?


   
А це вже неповага до влади.
ти дебіл? Порошенко, коли його комік кинув через хуй, ніяк не вгамується і дрище на всі боки.
   
Re: Тріумфальне повернення Петра Порошенка у владу.

============================================
 Я тобі відкрию одну таємницю: до 2019 року та майже  половини 2019-го я був критиком Пороха, причому завзятим. Досі тут цитують мої пости. Та й  і у Петра були певні пройопи, свої "розенбляді" та кононенки. До того ж я багато чого не знав,а коли зрозумів з чим він зіштовхнувся...ну то таке. Порох не ідеал, але ти пишеш херню. Щоб показати,що йому довелось робити- це потребує окремої теми, багато буков,а теми мені твоя ЗЕлена гидота з модерів забороняє відкривати. Доречи.... Але ось "раємниця": я вільна особистість, яка має свою думку та може аналізувати, я українець, який в здоровому глузді завжди буде опозиціонером влади- такими ми зроблені. Але когда я побачив яку гидоту та ще в війну ви навибирали, то ще до виборів в листопаді 2019 я волав як скажений! Що ви йолопи робите?!!! Але це така карма у нашого "мудрого наріда", який навіть Сагайдачного 5 разів скидав з гетьманства,а потів скиглив та повертав. І ти частина цих йолопів.
Ти не зрозумів суті здивувань щодо твоєї несподіваної метаморфози.
Поясню на простенькому прикладі.
Припустимо, у 2004 в силу якихось обставин я знала би, що Дрищ - це лайно, селюк у найгіршому сенсі цього слова, мстиве тупе чудовисько.
То що мені тоді було - агітувати за Янучару, який не менше лайно, але з дещо іншого ракурсу ?
Єдине що напевно я зробила би, або навпаки - не зробила, то це не стала би вкладати зусиль в агітування за Нікчему, ніколи в житті не вивісила би помаранчевого прапора зі своєї лоджії на центральному проспекті міста у самісінькому центрі Дніпра. Але проголосувала би звісно за нього, бо не за Янучару ж голосувати..
В цьому ключі претензія і до Тарасика Чорновола. Припустимо, він знав, що Дрищ -дєрьмо, припустимо його батько справді свого часу застерігав "Ющенка до влади близько не підпускати!", але ж не працювати через це на донецьке бандво!
До 2019 ти давав справедливу характеристику Петро - відповідно по його діяннях, і до і під час президентства. Тут - без питань.
Аж раптом як чортик зі скриньки вигулькнув глибоко ненависний тобі Зе. Твоє почуття цілком зрозуміле.
Але що змінилося в плані об"єктивної гнидності Петро?
Ти ж став його найзатятішим співцем і глашатаєм, упоротіше за тебе ще пошукати сьогодні педрюка на форумі (є, але ти на верхівці).
То що, гнидність Дрища, яка вскрилася дуже швидко після його вступу на посаду, мала спричинити наприклад у мене стан глибокого обожнювання Янучари?
Не ганьбися, Вольтере.
   
Re: Тріумфальне повернення Петра Порошенка у владу.

посилання де Порошенко був проти локдаунів і вакцинації, будь ласка.

https://sluga-narodu.com/sluha-narodu-zaklykaie-prypynyty-poshyrennia-feykiv-pro-vaktsyny-adzhe-tse-zahrozhuie-natsbezpetsi/
   
Re: Тріумфальне повернення Петра Порошенка у владу.

Порошенко, коли його комік кинув через хуй, ніяк не вгамується і дрище на всі боки.

Яким чином? Підписує Закони про лохдауни? Обіцяє шишлики замість війни і розміновує Чонгар?

От гадський Порошенко :(
   
https://sluga-narodu.com/sluha-narodu-zaklykaie-prypynyty-poshyrennia-feykiv-pro-vaktsyny-adzhe-tse-zahrozhuie-natsbezpetsi/
І? Ти що дебіле не розумієш, що Порошенко закликав до більших витрат на вакцини? Затятий педдрот АТФ тут сИнів протестуючи проти асфальту замість вакцин.
   
Зелена влада привезла не вакцину, а гівно і англійська послина це підтвердила.
   
Re: Тріумфальне повернення Петра Порошенка у владу.

І? Ти що дебіле не розумієш, що Порошенко закликав до більших витрат на вакцини?

От блін то Слуги Народу обманули народ?

Бо в них на сайті пише, що Порошенко дискредитував вакцини! От негідник!

І кому вірити?
   
Re: Тріумфальне повернення Петра Порошенка у владу.

-----------------------------------
 Чудово! Але давай завтра.  Я свяжусь с тобою , та коли будемо разом на ФУПі. Группенфюррер, я семертельно устал! B-)  B-)

 :-B Домовились!
   
Зелена влада привезла не вакцину, а гівно і англійська послина це підтвердила.
Так антиваксер сергуй має дякувати що йому вкололи китайську вакцину, від якої ні пользи ні врєда. А Порошенко йому б вколов мРНК і 5 бустерів.
   
Re: Тріумфальне повернення Петра Порошенка у владу.

А Порошенко йому б вколов мРНК і 5 бустерів.

Добре, що не спутнік V. Доречі чому кацапи не здохли від ковіда їх же не кололи нормальною вакциною?
   
Добре, що не спутнік V. Доречі чому кацапи не здохли від ковіда їх же не кололи нормальною вакциною?
До чого тут спутнік і кацапи? Ви візжали 5 років з будь-якого приводу - Богдан, Оман, Моніка, Єрмак, Штанмайер, Тупіцкий, вакцинація, карантин....
   
Re: Тріумфальне повернення Петра Порошенка у владу.
TC

Все ясно.... інженерно-технічний персонал збирати ракети не має компетенції, для цього обов'язково потрібні "робітники" до яких справді відносяться електрики, сантехніки та секретарки.

Є виконане державне замовлення на 100 ракет вільха.
І є якийсь "пронос" від ТС.

Навички конструктора або технолога це не навички токаря або слюсаря.
   
Re: Тріумфальне повернення Петра Порошенка у владу.
TC

Зелена влада привезла не вакцину, а гівно і англійська послина це підтвердила.

Я вкцинувався Пфайзером (в Україні) не думав, шо то гівно...
   
Я вкцинувався Пфайзером (в Україні) не думав, шо то гівно...

От слухав би Петра, то знав би
   
Re: Тріумфальне повернення Петра Порошенка у владу.

Ви візжали 5 років з будь-якого приводу

Так, барига наживається на війні, Мінські домовленості, Армовір.

Все вам не подобалось.
   
Так, барига наживається на війні, Мінські домовленості, Армовір.

Все вам не подобалось.
Порошенко два роки зовсім не мав критики, була європейська коаліція. Зеленський з'явився 30 грудня 2018 року, акурат за три місяці до виборів. А ви, скажені свині, одразу накинулись. Пацієнт логопеда висрався прямо на інаугурації.
   
Re: Тріумфальне повернення Петра Порошенка у владу.

одразу накинулись.

накинулись?
Викликали на стадіон, закидали гаслами, що барига наживається на війні?

ну-ну.
   
Re: Тріумфальне повернення Петра Порошенка у владу.

накинулись?
Викликали на стадіон, закидали гаслами, що барига наживається на війні?

ну-ну.
Стадіон був після бульдозера і огидних натяків на біллбордах, що Жмурукові у другому турі з якогось свинопереляку протистоїть...хуйло
   
Я вкцинувався Пфайзером (в Україні) не думав, шо то гівно...
Її не привезла (закупила) влада, а безкоштовно надали, після того як всі білі країни вже були вакцинуті, і вакцин були надлишки.
   
Її не привезла (закупила) влада, а безкоштовно надали, після того як всі білі країни вже були вакцинуті, і вакцин були надлишки.
А до того привезли гімно
   
Стадіон був після бульдозера і огидних натяків на біллбордах, що Жмурукові у другому турі з якогось свинопереляку протистоїть...хуйло
так справа навіть не в тому. Виборча кампанія на те і виборча кампанія. Але набрати 7% і розказувати які вони дартаньяни... :facepalm1:
   
Її не привезла (закупила) влада, а безкоштовно надали, після того як всі білі країни вже були вакцинуті, і вакцин були надлишки.
Давайте цифри по ковіду, які б довели, що ситуація була гірша ніж в інших країнах.
ЗІ Потім і в нас були надлишки. :pooh_lol:

   
Re: Тріумфальне повернення Петра Порошенка у владу.

Стадіон був після бульдозера і огидних натяків на біллбордах

А що не так з білбордами?

Для багатьох мешканців на окупованих територіях вони виявились пророчими.


Останнє редагування: 17 квітня 2024 06:34:24 від sergyj
   
Re: Тріумфальне повернення Петра Порошенка у владу.

так справа навіть не в тому. Виборча кампанія на те і виборча кампанія. Але набрати 7% і розказувати які вони дартаньяни... :facepalm1:

Зараз влада має хоча б 7%?

Який там останній рейтинг? Де проводили?

Останнє редагування: 17 квітня 2024 06:32:58 від sergyj
   
Re: Тріумфальне повернення Петра Порошенка у владу.

Я двічі вакцинувався ПХвайзером + дві бустерні дози. Мене це врятувало і жінку. Навіть щось якось у носі хлюпало з декілька днів та чихалося наприкінці минулого року. Зробили тести- валялося два у хаті, і дійсно були 2 полоски, тобто ми з дружиною навіть прихопили Омікрончик,але завдяки щепленням нічого не відчули. Практично безсимптомно. Кажу ж у носі хлюпало декілька днів. Я багато їздив при ковіді, сперед інфікованих, але завдяки щепленню відбився, коли навіть в Нідерландах минулої весни, я навідував доньку, там ковіділо багато людей. Мені хочь би хни! Коли ще не було вакцини, я ретельно все дезінфікував, мив та дезинфікував руки, протирав спиртом ручки дверей, овочі та фрукти з супермаркету мир та протирав спиртом, бо усі їх слюнявлять через пакети (відкривають, плюнуть на пальці,а потім починають копирсацця в явблуках). Носив маску, принамні при скупченні людей. Ну все таке...Пропєтляв... .

 Зате я бачив як мерли ті,хто прихопив Ковід,коли ще не було щеплень. Або отримували важкі ускладнення, часто пожиттєві, після одужання, особливо стосовно легень. Так що не тре мені тут співати пісень про "погані сироватки"-усе пучком!
   
Зараз влада має хоча б 7%?

Який там останній рейтинг? Де проводили?
Вибори покажуть. Я істерити не буду, надіюсь ви не приведете знову когось типу Януковича.
   
Re: Тріумфальне повернення Петра Порошенка у владу.
TC

Її не привезла (закупила) влада, а безкоштовно надали, після того як всі білі країни вже були вакцинуті, і вакцин були надлишки.


Не було "свободного продажу".
Де можна було отримати там і отримували.
   
А що не так з білбордами?

Для багатьох мешканців на окупованих територіях вони виявились пророчими.
Ми не знаємо що було б залишся Порошенко. І скільки  територій було б окуповано. Як воював Порошенко проти проксі кацапів, то можно уявити що було б при широкомасштабному вторгненні.
   
Re: Тріумфальне повернення Петра Порошенка у владу.

застерігав "Ющенка до влади близько не підпускати!", але ж не працювати через це на донецьке бандво!
До 2019 ти давав справедливу характеристику Петро - відповідно по його діяннях, і до і під час президентства. Тут - без питань.
Аж раптом як чортик зі скриньки вигулькнув глибоко ненависний тобі Зе. Твоє почуття цілком зрозуміле.
Але що змінилося в плані об"єктивної гнидності Петро?
Ти ж став його найзатятішим співцем і глашатаєм, упоротіше за тебе ще пошукати сьогодні педрюка на форумі (є, але ти на верхівці).
То що, гнидність Дрища, яка вскрилася дуже швидко після його вступу на посаду, мала спричинити наприклад у мене стан глибокого обожнювання Янучари?
Не ганьбися, Вольтере.
========================================
Та не перебільшуй! Я ніколи не фанатів не те що від Петра,а від будь якого політика. Якщо навіть кидати на терези дії самого Черчиля, то там буде десь 60%- доброго, але на 40% в сучасному розумінні він був майже чудовиськом. Я суворий реаліст. Переможе Залужний- я це припускаю і зовсім не проти, впевнен, що він наробить досить немалу частину помилок, особливо в кадрових призначеннях. Ще тре подивитися який він в економіці. Тобто не тре ля-ля. Політики взагалі білими та пухнастими не бувають. Але ЗЕ-бубочка, це, та й ще у війну, справжня катастрофа! Це вже ні в яку ср...ку не лізе, та ще оточений минулими ригами, підкацапниками,зрадниками та кірюшами тимошенками. Та ще дурний, та інХвантіл.... а чого обрали? У XXI столітті ВОНИ ПОВІРИЛИ ЩО "ВІДНІМУТ ТА ПОДІЛЯТЬ"!!! Це ж тре бути такими тупими?!!! Обирали на емоціях, на заздрощах к досить успішнму Пороху. У війну!!! А це наша з ТОБОЮ безпека, безпека  країни, це смерті хлопців та мирняка. Скажи мені: скільки вини ціх клоВунів в цій катастрофі? Ой величезна. І ти знаєш (тільки чесно та відверто), що при Пороху може й щось і було б, але маштаби були у ворога значно меньшими як і наші жертви. Отямся!!!
   
Re: Тріумфальне повернення Петра Порошенка у владу.
TC

========================================
Та не перебільшуй! Я ніколи не фанатів не те що від Петра,а від будь якого політика. Якщо навіть кидати на терези дії самого Черчиля, то там буде десь 60%- доброго, але на 40% в сучасному розумінні він був майже чудовиськом. Я суворий реаліст. Переможе Залужний- я це припускаю і зовсім не проти, впевнен, що він наробить досить немалу частину помилок, особливо в кадрових призначеннях. Ще тре подивитися який він в економіці. Тобто не тре ля-ля. Політики взагалі білими та пухнастими не бувають. Але ЗЕ-бубочка, це, та й ще у війну, справжня катастрофа! Це вже ні в яку ср...ку не лізе, та ще оточений минулими ригами, підкацапниками,зрадниками та кірюшами тимошенками. Та ще дурний, та інХвантіл.... а чого обрали? У XXI столітті ВОНИ ПОВІРИЛИ ЩО "ВІДНІМУТ ТА ПОДІЛЯТЬ"!!! Це ж тре бути такими тупими?!!! Обирали на емоціях, на заздрощах к досить успішнму Пороху. У війну!!! А це наша з ТОБОЮ безпека, безпека  країни, це смерті хлопців та мирняка. Скажи мені: скільки вини ціх клоВунів в цій катастрофі? Ой величезна. І ти знаєш (тільки чесно та відверто), що при Пороху може й щось і було б, але маштаби були у ворога значно меньшими як і наші жертви. Отямся!!!

Зелений змій твоя катастрофа.
Поросятко зовсім не та людина, яка має буте головою держави під час війни. Це було зрозуміло ще до президентських виборів 2014.
   
Наш Вольтер завжди критикував владу  (tu)
   
Обирали на емоціях ... к досить успішному Пороху
в 2014-му його ж, Петра, і обирали на емоціях, з (дурною) надією що успішний зробить і країну успішною...
   
Re: Тріумфальне повернення Петра Порошенка у владу.
TC

в 2014-му його ж, Петра, і обирали на емоціях, з (дурною) надією що успішний зробить і країну успішною...

Та ще й АТО за години, та ще доллар по скільки він там обіцяв?
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія