Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Фотограф пообещал 50 гривен за портрет.

Re: Фотограф пообещал 50 гривен за портрет.

Башню зірвало зовсім? Чого сюди приперлася лайном розкидатися? Йди звідси.
Ти хто така? Яке ти маєш право тут мораль читати? В тебе тая башня взагалі не на місці. Іди, Петра послухай.
   
Re: Фотограф пообещал 50 гривен за портрет.
Via

Ти хто така? Яке ти маєш право тут мораль читати? В тебе тая башня взагалі не на місці. Іди, Петра послухай.
А ти хто така? Розповідай біографію, заслуги перерахуй. І поясни, як твої заслуги можуть нівелювати твою паскудну поведінку на політичному форумі?
   
Re: Фотограф пообещал 50 гривен за портрет.

звісно можете, але ваші пости матимуть більший % невиправданої анресії, і тільки вам вони роблять гірше. Виплеск в інеті агресії не вилікує вашу душу.
Ну ось не треба мені тут дешевих сентенцій. Йди вже лікуй свої комплекси. Зрозумій, що твої слова, як і ти сама - для мене ніщо. Не намагайся мене дістати. Ти ніщо.
   
Re: Фотограф пообещал 50 гривен за портрет.

здається мені, що одне з фото тигрикове...
   
Re: Фотограф пообещал 50 гривен за портрет.

Ну ось не треба мені тут дешевих сентенцій. Йди вже лікуй свої комплекси. Зрозумій, що твої слова, як і ти сама - для мене ніщо. Не намагайся мене дістати. Ти ніщо.
то чого ви мені відповідаєте і намагаєтеся щось довести?
   
Re: Фотограф пообещал 50 гривен за портрет.

А ти хто така? Розповідай біографію, заслуги (x). І поясни, як твої заслуги можуть нівелювати твою паскудну поведінку на політичному форумі?
Я вважаю, що твоя поведінка на цьому форумі одна з найпаскудніших. Ми це вже бачили. Пройди мимо. Ти поведінку Бяки вважаєш еталоном вишуканості?
   
Re: Фотограф пообещал 50 гривен за портрет.

Не мог не обратить внимание на коммерческую жилку у № 7. "Татьяна, 38 лет. Деньги пойдут на проезд, чтобы поучаствовать в передаче «Говорит Украина», где она получит за участие 160 гривен".

Именно так по легенде начинали наживать свои состояния знаменитые американские миллионеры.
   
Re: Фотограф пообещал 50 гривен за портрет.
Via

Я вважаю, що твоя поведінка на цьому форумі одна з найпаскудніших. Ми це вже бачили. Пройди мимо. Ти поведінку Бяки вважаєш еталоном вишуканості?
Вчися тримати себе в руках. Якщо ти вирішила тут корчити з себе "обліко моралє", то треба , як мінімум, володіти мистецтвом ввічливої дискусії з опонентом.
А посилання і згадки про чоловіків, дітей тощо - це негідні ботофермовські методи. Роби висновки.
Де це пропала палка бориця SvitLana,  до речі?
   
Re: Фотограф пообещал 50 гривен за портрет.

То відчуття,та й все. Мені дуже сподобалися фото, хочь вони страшенно депресівні. То особисте ставлення, я не розуміюся на тому професійно.
Це нормальний підхід, сорі. :-B
   
Re: Фотограф пообещал 50 гривен за портрет.

то чого ви мені відповідаєте і намагаєтеся щось довести?
Тому що ти пристаєш. Я ж тебе не чіпала і попросила пройти мимо. Чому ти прилипла до мене?
   
Re: Фотограф пообещал 50 гривен за портрет.

Тому що ти пристаєш. Я ж тебе не чіпала і попросила пройти мимо. Чому ти прилипла до мене?
то хто ж тоді ви, як що відповідаєте «ніщо»?
Мені можете не відповідати, дайте відповідь собі і зробіть висновки.
   
Re: Фотограф пообещал 50 гривен за портрет.

Порадь це своїй чорноротій товарці] Бяці. Не тобі, кугутці в білих калготах, щось мені вказувати. Іди з миром, щоб я не розказала детальніше, куди тобі йти.
Сцукко, іржу прям в таксі. :lol:
   
Re: Фотограф пообещал 50 гривен за портрет.

Вчися тримати себе в руках. Якщо ти вирішила тут корчити з себе "обліко моралє", то треба , як мінімум, володіти мистецтвом ввічливої дискусії з опонентом.
А посилання і згадки про чоловіків, дітей тощо - це негідні ботофермовські методи. Роби висновки.
Де це пропала палка бориця SvitLana,  до речі?
Вія, йди, звідки прийшла. Коли тут про чоловіків і членів родини ригачками блює Бяка чи Натіві ти чомусь не бачиш. Огидні ви , з подвійною мораллю. Не наклич Світлану, бо вона знає про вашу шоблу багато цікавого. Зараз розкаже про ваш показний патріотизм і як липнуть до "патріотичних" рук пенсіонерські гроші.
   
Re: Фотограф пообещал 50 гривен за портрет.

то хто ж тоді ви, як що відповідаєте «ніщо»?
Мені можете не відповідати, дайте відповідь собі і зробіть висновки.
Асті, я собі господиня і не потребую настанов якихось вошей. Ну чого ти причепилася? Іди краще дупу Зєльоному покажи.
   
Re: Фотограф пообещал 50 гривен за портрет.

Асті, десь тут бачив ваше фото. Ви надзвичайно привабливі, кажу вам як чоловік. не зважайте та ігноруйте, так простіше за все. Не треба сперечатися. Воно, таки суперечки, не несуть нічого доброго
   
Re: Фотограф пообещал 50 гривен за портрет.
Via

Вія, йди, звідки прийшла. Коли тут про чоловіків і членів родини ригачками блює Бяка чи Натіві ти чомусь не бачиш. Огидні ви , з подвійною мораллю. Не наклич Світлану, бо вона знає про вашу шоблу багато цікавого. Зараз розкаже про ваш показний патріотизм і як липнуть до "патріотичних" рук пенсіонерські гроші.
Та задрали ви своїми казковими історіями і знаннями. Заведи окрему гілку і рубай там правду-матку донесхочу.
А тут якого чорта флудиш, чого доколупалася до Бяки? Колись так себе Йожа вела, бо до модерської кнопки дорвалася і зазвезділа, а тебе якого біса ковбасить, з якого дива тут командуєш? Чоловікові заслуги розум затьмарили, вирішила, що ти тепер багіня, а всі впадуть перед тобою навколішки?
Заслуги перед Україною закінчуються опівночі.
   
Re: Фотограф пообещал 50 гривен за портрет.

Сцукко, іржу прям в таксі. :lol:
Ну хоч хтось посміявся.  :D А то розкудахкались тут, курки бруднодзьобі.
   
Re: Фотограф пообещал 50 гривен за портрет.

Та задрали ви своїми казковими історіями і знаннями. Заведи окрему гілку і рубай там правду-матку донесхочу.
А тут якого чорта флудиш, чого доколупалася до Бяки? Колись так себе Йожа вела, бо до модерської кнопки дорвалася і зазвезділа, а тебе якого біса ковбасить, з якого дива тут командуєш? Чоловікові заслуги розум затьмарили, вирішила, що ти тепер багіня, а всі впадуть перед тобою навколішки?
Заслуги перед Україною закінчуються опівночі.
Дурепо, що ти знаєш про мого чоловіка? Ти тільки що мораль читала, а з самої полізло. На відміну від Бяки, чка вивалювала тут про свого чоловіка, я про свого мовчу.
   
Re: Фотограф пообещал 50 гривен за портрет.
Via

Дурепо, що ти знаєш про мого чоловіка? Ти тільки що мораль читала, а з самої полізло. На відміну від Бяки, чка вивалювала тут про свого чоловіка, я про свого мовчу.
От якраз і не мовчиш. І я так бачу, гонор саме звідти.
То вгомонися трохи, не треба тут корчити хазяйку мідної гори, ця роль по праву належить Притулі. А ти тут просто форумчанка.
   
Re: Фотограф пообещал 50 гривен за портрет.

Асті, десь тут бачив ваше фото. Ви надзвичайно привабливі, кажу вам як чоловік. не зважайте та ігноруйте, так простіше за все. Не треба сперечатися. Воно, таки суперечки, не несуть нічого доброго
ні, навіть не намагалася сперечатися. Я помітила, що ця дописувачка надто агресивна і навіть не розуміє цього. А зовнішність тут не важлива.
Дякую.
   
Re: Фотограф пообещал 50 гривен за портрет.

От якраз і не мовчиш. І я так бачу, гонор саме звідти.
То вгомонися трохи, не треба тут корчити хазяйку мідної гори, ця роль по праву належить Притулі. А ти тут просто форумчанка.
Ти про що? До чого тут Притула? Я Бяку трохи по мордяці луснула, щоб не брехала, а ти вибудувала якусь хвору версію. А тепер, брехлива потворо, давай сюди хоч одну фразу, де б я хоч щось розповідала про свого чоловіка. Ідіотки ви прибацані, у вас справді з психікою не все в порядку. Давай, покажи, де я не те що хизувалася, а навіть би хоч щось значиме писала.
   
Re: Фотограф пообещал 50 гривен за портрет.

ні, навіть не намагалася сперечатися. Я помітила, що ця дописувачка надто агресивна і навіть не розуміє цього. А зовнішність тут не важлива.
Дякую.
А бруд з рота Бяки ти так і не побачила?
   
Re: Фотограф пообещал 50 гривен за портрет.

Така була гарна тема.
Якась "мідасня" навить протиміфологічна, все до чого торкаються прихильники певної політсили, перетворюється не на золото, а на лайно
   
Re: Фотограф пообещал 50 гривен за портрет.
Via

Ти про що? До чого тут Притула? Я Бяку трохи по мордяці луснула, щоб не брехала, а ти вибудувала якусь хвору версію. А тепер, брехлива потворо, давай сюди хоч одну фразу, де б я хоч щось розповідала про свого чоловіка. Ідіотки ви прибацані, у вас справді з психікою не все в порядку. Давай, покажи, де я не те що хизувалася, а навіть би хоч щось значиме писала.
Я не спілкуюся з істеричками. Перечитай ще раз попередній пост і добре подумай над своєю поведінкою. Шануйся!
Бувай здорова!
   
Re: Фотограф пообещал 50 гривен за портрет.

Я не спілкуюся з істеричками. Перечитай ще раз попередній пост і добре подумай над своєю поведінкою. Шануйся!
Бувай здорова!
Ну да, приставала-приставала, а коли стали вимагати конкретної відповіді - в кущі. Патріотка записна. З кущів. Шануйся вже ти. в кущах. Тьху.
   
що ж у вас там в душі за чорнота сидить, що так наполегливо намагаєтеся образити людину, копирсаєтеся у архівах?! Що вас до цього довело?

Та вона просто Ї&&нута та життям ображена - копирсатися в чоємусь житті - її єдина втіха: адже свого не має !  :laugh:
   
Re: Фотограф пообещал 50 гривен за портрет.

Така була гарна тема.
Якась "мідасня" навить протиміфологічна, все до чого торкаються прихильники певної політсили, перетворюється не на золото, а на лайно
це не залежить від політичних вподобань, це щось людину їсть з середини, агресія постійна не буває на пустому місці. Людина саме за викидом своєї агресії приходить на ФУП.
   
Re: Фотограф пообещал 50 гривен за портрет.

Та вона просто Ї&&нута та життям ображена - копирсатися в чоємусь житті - її єдина втіха: адже свого не має !  :laugh:
але ж щось людину так засмучує, що це ллється нестримно.
   
Сцукко, іржу прям в таксі. :lol:

Це яскравий приклад "неподвійної" моралі від жульки :)) Ой нема сил вже сміяти з цих бахнутих  :D
   
але ж щось людину так засмучує, що це ллється нестримно.

Мабуть, зряплятку в штабу затримують - от і кидається на людей. Корова та швєтка - так само, доречі. Корова все ще десь фото моє шукає  :D
   
Re: Фотограф пообещал 50 гривен за портрет.

О, вже дві курки кудахчуть.
   
баби то пісдєц :facepalm:
   
Re: Фотограф пообещал 50 гривен за портрет.

баби то пісдєц :facepalm:

Но без них никуда!!)
Не могу заставить себя жить с пацаном..)))
   
Re: Фотограф пообещал 50 гривен за портрет.

баби то пісдєц :facepalm:
отож.
   
Re: Фотограф пообещал 50 гривен за портрет.

баби то пісдєц :facepalm:
трохи до федини з звіробій не дотягнули  :super:
   
Дивися на себе. Добре? Або взялася судити, то суди справедливо. А там граєм, там рибу загортаєм - це огидно. Ось зараз прибіжить Бяка і буде тут латися як хабалка. Ти їй ні разу не зробила зауваження. Бо своя, порохоботка. Геть, бо ви справді огидні.

дістала твоє відео  :D

   
трохи до федини з звіробій не дотягнули  :super:

Не засмучуйтесь: зараз корови прискаче і швєтку на шворці приведе - і такеееее почнеться !  :super:
   
Re: Фотограф пообещал 50 гривен за портрет.

дістала твоє відео  :D

https://www.youtube.com/watch?v=nrcqKE_v2w8
не треба, не провокуйте її. Це знущання з нервової системи людини.
   
Re: Фотограф пообещал 50 гривен за портрет.

Не засмучуйтесь:
я в вас вірю
   
не треба, не провокуйте її. Це знущання з нервової системи людини.

Asti, Вам я не можу відмовити. Все. мовчок.  :D
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія