Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Кто любит магазинные помидоры осенью?

Re: Кто любит магазинные помидоры осенью?

Ну вообще-то черри очень плотно сидят на ветках. Их трудно снимать. Обычный помидор легче.
   
Re: Кто любит магазинные помидоры осенью?

Не понимаю, как можно в 21 веке при наличии всяких технологий и генной инженерии продолжать выращивать это пластмассовое говно. Почему они такие гадкие, эти помидоры? В этом году особено, даже в разгар лета купить нормальные со вкусом помидора была проблема. Я не про базарные от бабушек (они увы погоды не делают), я про те, чем завалены магазины. Там нет вкуса помидора. И на лотках — то же самое, их видать перепродаваны в одном месте берут что для магазинов, что для лотков.

Это что, гидропоника? Где делись грунтовые помидоры? Вся земля под рапс и соняшник пошла похоже  :X
єто такие сорта, которіе долго лежат. Я в єтом году помидор из-за єтого почти не ел.
   
Re: Кто любит магазинные помидоры осенью?

намагаюсь відшукати на базарі останні "домашні".
я ще зараз сиру аджику роблю: в комбайні перемелюю помідори, перець солодкий і гострий, часник, і якщо пощастить, в вуличних торгівок хрін білий перекручений, то теж туди, і трохи олійки.
   
Re: Кто любит магазинные помидоры осенью?

я ще зараз сиру аджику роблю: в комбайні перемелюю помідори, перець солодкий і гострий, часник, і якщо пощастить, в вуличних торгівок хрін білий перекручений, то теж туди, і трохи олійки.

 (tu)

Треба й собі зробити)))
   
Re: Кто любит магазинные помидоры осенью?

я ще зараз сиру аджику роблю: в комбайні перемелюю помідори, перець солодкий і гострий, часник, і якщо пощастить, в вуличних торгівок хрін білий перекручений, то теж туди, і трохи олійки.
А разве сухая аджика с помидорами?
   
Re: Кто любит магазинные помидоры осенью?

А разве сухая аджика с помидорами?

Мишка пише про СИРУ аджику
   
Re: Кто любит магазинные помидоры осенью?

Ну эти, немного пластиковые, с толстой шкуркой и почти без сока
пратиффные :D
   
Re: Кто любит магазинные помидоры осенью?

Мишка пише про СИРУ аджику
так, це сира. гострого перцю мало кладу, на літр один невеликий. щоб столовими ложками їсти.
   
Re: Кто любит магазинные помидоры осенью?

Это особый кайф)

Ну эти, немного пластиковые, с толстой шкуркой и почти без сока

Летом они не заходят. А осенью почему-то особенно приятно.

Наблюдали такое, или нет))?
в екомаркєті щас завали помідор "сливка польова", полувбиті, в мошках, кажись по 17 грн.
Рядом дежать пластикові помідори, але мошки, шо характерно, на них не сідають.
   
Re: Кто любит магазинные помидоры осенью?

в екомаркєті щас завали помідор "сливка польова", полувбиті, в мошках, кажись по 17 грн.
Рядом дежать пластикові помідори, але мошки, шо характерно, на них не сідають.
У нас на Троещине пошел слух, что экомаркет скоро станет на реконструкцию, на его месте будет новус

Не знаю, конечно, редко по новусам хожу. Был в одном, тоже на Троещине, он небольшого формата, не такой как все. Овощной отдел вообще не понравился. В экомаркете хороший

Что в новусе мне нравится, так это мясо. Но тоже не в каждом выбор. Я заказываю через интернет
   
Re: Кто любит магазинные помидоры осенью?

У нас на Троещине пошел слух, что экомаркет скоро станет на реконструкцию, на его месте будет новус
у нас було два, стало один. Місяць тому.
Причом я там на днях шастав, просто пусто, позаклеювали всякою фуєтою і заліпили скотчем, але я проліз і трохи погуляв по бувшому екомаркєту :D

Не знаю, конечно, редко по новусам хожу. Был в одном, тоже на Троещине, он небольшого формата, не такой как все. Овощной отдел вообще не понравился. В экомаркете хороший
новус якась фуйня.
Мені якраз екомаркетний відділ і не подобається, бо треба зважувати, а воно бісить.

Самий клас це був атб, але там нема карточки із знижками і був йопнутий охоронець. Уже давно охоронця нема, але ходити туди все одно не хочеться.
   
Re: Кто любит магазинные помидоры осенью?

а ще був прикол, купив у екомаркеті кофе, 250 грам, 180 грн.
Заглянув потім в атб, а там це ж саме кофе, по акції, за 115.
Жаба душить навіть сьогодні :(
   
Купив дві штучки до салату, гидота, викинув.
   
Re: Кто любит магазинные помидоры осенью?

до  цього часу їм свої з  грядки але попередньо,  до  похолодання  зірвані
   
Re: Кто любит магазинные помидоры осенью?

в місцевому маркеті по 30-35 грн  а на базарі  розові,  масивні,  мабуть не з України,  по 55
   
Re: Кто любит магазинные помидоры осенью?

але попередньо,  до  похолодання  зірвані
напрастно.
я не рву, поки не замерзнуть, а як тіки замерзли - збираю і закручую в банки і засипаю сіллю.
Получаються такі ж самі, як і звичайні солоні помідори.


ps
всі сусіди попереймали мій досвід :D
   
Re: Кто любит магазинные помидоры осенью?

напрастно.
я не рву, поки не замерзнуть, а як тіки замерзли - збираю і закручую в банки і засипаю сіллю.
Получаються такі ж самі, як і звичайні солоні помідори.


ps
всі сусіди попереймали мій досвід :D
завтра куплю кілька   помідорів трохи підморожу в камері і в банку з сіллю  :D
   
Re: Кто любит магазинные помидоры осенью?

завтра куплю кілька   помідорів трохи підморожу в камері і в банку з сіллю  :D
можете повірити на слово
   
Re: Кто любит магазинные помидоры осенью?

в екомаркєті щас завали помідор "сливка польова", полувбиті, в мошках, кажись по 17 грн.
Рядом дежать пластикові помідори, але мошки, шо характерно, на них не сідають.

  :facepalm1:

Ельф скурив підрічник біології в школі?

У мошок немає зубів, вони гризти не можуть, їм треба щоб був розчин, який можна всмоктати.
Поки помідор цілий, їм там нічого ловити, а як тільки він почав гнисти і шкірка тріснула, там будуть мошки.
   
Re: Кто любит магазинные помидоры осенью?

я студентом при СССР еще когда нас в колхоз забрасывали на помидоры, не помню такого, чтоб мы зеленые собирали.


Було таке розуміння- молочной спєлості.
Я в 1982 році сезон відпрацював на баштані, як це тоді називалось.
Так от, ми від бригади втрьох везли 5 тон помідор на продаж, в Чернігів.
І я живий свідок якими красапєтами ставали в ящиках помідори, зірвані до цього за два тижні в стадії молочной спєлості :)
   
Re: Кто любит магазинные помидоры осенью?

Осенью тянет как раз на соленые помидоры, особенно бочковые
не всех, слава богу...
Некоторых  тянет на грибы
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія