Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Системна неповага до назви країни

Системна неповага до назви країни

Юзер з нумерами постійно пише Украіна. Може вже час виховати?
   
Re: Системна неповага до назви країни

Це є викликом нашому суспільству. Краби - то таке
   
Re: Системна неповага до назви країни

Юзер з нумерами постійно пише Украіна. Може вже час виховати?
А в мене теж на айфоні нема на клавіатурі букви ї, часом редагує, а часом не добачиш.
   
Re: Системна неповага до назви країни

А в мене теж на айфоні
В нього не айфон і літера є.

часом
Часом з квасом, а порою з водою. #33 принципово так пише.
   
До речі(!),kleine homo, ти ж писав що "не згоден з політикою модераціі") і не будеш тут писати)
Ти настільки безпринципна людина? Як каровка?— дав слово і тут же забрав?)
Чи цей "булін"(с) тебе тут тримає?)

пс. Kleine homo, ти можеш вчергове вкусити мене за сам знаєш що))
   
Re: Системна неповага до назви країни

До речі(!),kleine homo, ти ж писав що "не згоден з політикою модераціі") і не будеш тут писати)
Ти настільки безпринципна людина? Як каровка?— дав слово і тут же забрав?)
Чи цей "булін"(с) тебе тут тримає?)

пс. Kleine homo, ти можеш вчергове вкусити мене за сам знаєш що))
по-перше, не твоє свиняче діло, з чим чи з ким я на цьому форумі не згодна. До юзерів я претензій не маю. Я не згодна з цією дебільною модерацією, яка не має нічого спільного із наведенням порядку на окремо взятій плошадці, де кожна гнида, дорвавшись до кнопачьки, намагається з її допомогою компенсувати свої минулі обідки, аж до тих, що колись отримали ще в дитячому садочку.
Тому завали своє кагтаве єбало у мій бік і воюй із Хомою, а заодно і зі всим форумом руками тупих модерів своїми кривими руцями, а не використовуючи інших.
   
Re: Системна неповага до назви країни

В нього не айфон і літера є.

Часом з квасом, а порою з водою. #33 принципово так пише.
так, є і він сам це підтвердив. А не користується він цією УКРАЇНСЬКОЮ літерою саме тому, щоб був привід тиснути кляузну кнопачьку на тебе за твою реакцію на його кацапізм. Адже в кацапському алфавіті НЕМАЄ цієї української літери.

Тому то ше велике питання: хто і кого тут на форумі булить, хоч і в такій прихованій АНТИУКРАЇНСЬКІЙ, вірніше, ПРОКАЦАПСЬКІЙ формі.
   
Re: Системна неповага до назви країни

так, є і він сам це підтвердив. А не користується він цією УКРАЇНСЬКОЮ літерою саме тому, щоб був привід тиснути кляузну кнопачьку на тебе за твою реакцію на його кацапізм. Адже в кацапському алфавіті НЕМАЄ цієї української літери.

Тому то ше велике питання: хто і кого тут на форумі булить, хоч і в такій прихованій АНТИУКРАЇНСЬКІЙ, вірніше, ПРОКАЦАПСЬКІЙ формі.

Пішло бурління гівнами(
   
Re: Системна неповага до назви країни

ти ж писав що "не згоден з політикою модераціі") і не будеш тут писати)
Все що форумна мамка поклала у дзьобика, ти приніс на хвуп  (tu) Молодець, похвалить вона тебе.

Звертаю увагу модераторів

Цитувати
Під час війни категорично заборонені спроби приниження національних символів України та атрибутів української державності
Називати Україну Украіною- це приниження державності. Літера Ї - обов'язкова.  Бо інакше можна вже тоді сміливо писати як г-н В-н П-ов Усраіна (від румунського Ucraince) чи одразу 404. Чому б ні?

#33, ти обережно з телефоном на жердці, не впади. Як домів прийдеш, то розкажи чому ти яйця у салат ріжен у патріотичних футболках, а як на івент український - то засцяв?
   
Re: Системна неповага до назви країни

Дійсно, якось дивно чути від особи, яка різко почала всіх обзивати кацапами...
Хоча воно саме тут тягало кацапську музичку, стверджуючи що єта другоє і єта модна і маладьожно
Воно тягнуло сюди геройский подвіг кацапської армії в Італії...
Воно радувалось (як зазвичай кацапи тільки можуть) коли кетай "наїхав" на Литву, хоча Литва допомагає Україні всі роки...

Викатує претензії людині, яка вийшла з плакатом в перші дні війни, хоча сам накладує купки різного гін.а і "забув" вишиванку в Чернівцях .... :facepalm1:
 :-o
   
Re: Системна неповага до назви країни

.
   
Re: Системна неповага до назви країни

Дійсно, якось дивно чути від особи, яка різко почала всіх обзивати кацапами...
Хоча воно саме тут тягало кацапську музичку, стверджуючи що єта другоє і єта модна і маладьожно
Воно тягнуло сюди геройский подвіг кацапської армії в Італії...
Воно радувалось (як зазвичай кацапи тільки можуть) коли кетай "наїхав" на Литву, хоча Литва допомагає Україні всі роки...

Викатує претензії людині, яка вийшла з плакатом в перші дні війни, хоча сам накладує купки різного гін.а і "забув" вишиванку в Чернівцях .... :facepalm1:
 :-o

Багато чого помінялося з початку війни(
В деяких питаннях я помилявся(
   
Re: Системна неповага до назви країни

[quote author=Хома Л.

#33, ти обережно з телефоном на жердці, не впади. Як домів прийдеш, то розкажи чому ти яйця у салат ріжен у патріотичних футболках, а як на івент український - то засцяв?
[/quote]

Kleine homo,в тебе " тростиночки" від хвилювання тремтять)
Про салат і патріотичні футболочки--

Ми з друзями поверталися з маленького туристичного містечка ( відео скоро на Каналі)-- і тут подзвонив ще один дружбан і розказав про це свято-- тому так як був-- не перевдягаючись- поіхали прямо туди.
фупівці ж чекали на новий відосик?)
   
Re: Системна неповага до назви країни



Викатує претензії людині, яка вийшла з плакатом в перші дні війни, хоча сам накладує купки різного гін.а і "забув" вишиванку в Чернівцях .... :facepalm1:
 :-o

brlsk..viking,
По перше--
де ти тут побачив " претензіі" до кляйне хомо?(
По- друге--
Я теж стояв з плакатом під Кьольнським Собором в перший тиждень війни(
   
Re: Системна неповага до назви країни

Це є викликом нашому суспільству. Краби - то таке

Спочатку ви почнете викатувати мені " претензіі" за орфографію(
Потім розверещиться якась чергова "шуша" і на рахунок "крабів"((
Що ще мені зробити?)
Мій особистий приклад-- коли я бачу десь якесь лайно на форумі в мій бік-- я обов"язково відповім)
Але сам першим намагаюся те лайно не чіпати((--
Воно за мною саме бігає(
   
Re: Системна неповага до назви країни

brlsk..viking,
По перше--
де ти тут побачив " претензіі" до кляйне хомо?(
По- друге--
Я теж стояв з плакатом під Кьольнським Собором в перший тиждень війни(

О, я бачу в тебе не тільки буква Ї "пропала ....
Чи все-таки "тисне" тебе перекрутити мій нік?
   
Re: Системна неповага до назви країни

Багато чого помінялося з початку війни(
В деяких питаннях я помилявся(
Взагалі то війна почалась у 2014 році. Частина території була окупована, десятки тисяч загинули, сотні тисяч втратили домівки. Але це не заважало тобі весело стгибати під Монгерштернів, хвалити Хуйло і казати що у тебе є друг атошнік і нєвсьотакоднозначно

Але сам першим
Ой не пес ди. Хто темку відкрив про іпотеку?  Доречі, моє інтерв'ю скоро на ббс, шукай!

фупівці ж чекали на новий відосик?
Як на загострення геморою
   
Re: Системна неповага до назви країни

тут подзвонив ще один дружбан і розказав про це свято-- тому так як був-- не перевдягаючись- поіхали прямо туди.
Крутиться, стрибає! По-перше,  усі такі івенти анонсують заздалегідь. І ти як активний учасник ФБ спільноти Кьольну, який особисто допоміг і проконсультував тисячі біженців, не міг це пропустити. По-друге, ми усі розуміємо, що вийти з хати в українській футболці не можна, бо кореша кацапи дадуть пєсди. Тому доводиться різати яйця на салат патріотично  [ua] Ще можна червону калину заспівати, головне залізти на жердку повище, бо почують і дадуть пєсди.

Останнє редагування: 22 серпня 2023 14:38:27 від Хома Л.
   
Re: Системна неповага до назви країни

Крутиться, стрибає! По-перше,  усі такі івенти анонсують заздалегідь. І ти як активний учасник ФБ спільноти Кьольну, який особисто допоміг і проконсультував тисячі біженців, не міг це пропустити. По-друге, ми усі розуміємо, що вийти з хати в українській футболці не можна, бо кореша кацапи дадуть пєсди. Тому доводиться різати яйця на салат патріотично  [ua] Ще можна червону калину заспівати, головне залізти на жердку повище, бо почують і дадуть пєсди.

Кляйне хомо,

1.Скоро на Каналі відео з тієі прогулянки-- зможеш порівняти в чому я вдягнений)
2." особисто допоміг і проконсультував тисячі біженців"-- це ти якразь стрибаєш-- намагаєшся перекрутити інфу( Типовий кацапський спосіб " гнилоі сільодки"-- який ти зі своім карельським дружбаном випробовували довгий час на карельському гівнобложику.
3.Я ходжу і в укранських футболках-- особливо коли я сподіваюсь що десь там будуть кацапи.
4." корєшів- кацапів" в мене немає жодного(
найближчий мій " корєш"-- це якразь чувак,який захищав Донецький аеропорт і отримав там орден Богдана Хмельницького.
5. про " дадуть пєс ди"-- взагалі " реготав"(с)-- там ті кацапи,яких ти мені постійно тулиш-- такі ж самі задроти та обісцянці як і ти)
6.Ще раз пункт 5)--
не вдавай з себе хєроя-- рилом не вийшов(
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія