Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

ФІНАЛЬНЕ голосування щодо мовної політики на ФУП

Упс. Как голосование модифицировалось...
   
тобі, ватному підарасу, не доходить? Іди нахуй, кацапська підстилка! Ти, паскуда, ніякий рускій язик тут не захищаєш, а свідомо ведеш підривну діяльність, гнида кацапська.
Забаньте вже нарешті цього уїбана!

Подрывную деятельность ведете как раз вы...
Прикрываясь вышиванкой и языком, вы подстрекаете к нарушению Конституции, Законов и прав граждан.

 B-)
   
тобі, ватному підарасу, не доходить? Іди нахуй, кацапська підстилка! Ти, паскуда, ніякий рускій язик тут не захищаєш, а свідомо ведеш підривну діяльність, гнида кацапська.
Забаньте вже нарешті цього уїбана!
Плюс, або змініть назву на "форум кацапських підарасів". Бо це вже неможливо терпіти, ФУП перетворився на приймальню хуйла.

Останнє редагування: 10 квітня 2024 08:17:58 від Ольгерд
   
То, что большинство записных патриотов - это перекрашенные засланцы кремля, мля... подтверждает их склонность начинать каждый свой высер с порции отборного мата...

А как тут уже неоднократно обсуждалось мат - это чисто москальская традиция.
Чистокровные украинцы никогда не ругались и не ругаются матом...

То есть на форуме действует целая сеть переодетых агентов кремля, которые прикрываясь патриотичной риторикой, устраивают првокации направленные на раскол украинского общества, делят украинцев на сорта, и стравливают их поощряя агрессию, сквернословие и развешивание ярлыков...

Доколе?
Когда на украинском форуме начнут банить этот генетический мусор?
   
Одні підари тут воюють проти ЗСУ-ТЦК, а інші за язик хуйла. Шо за блядський цирк?
   
Предлагаю застолбить на эту тему аеточку, и обсудить.

Меня лишили всех прав потому, что я не штабной и не идиот...
Может кто откроет?
   
Кацапоязикі - генетичне сміття. Звідси підуть або вони, або ми.
   
То, что большинство записных патриотов - это перекрашенные засланцы кремля, мля... подтверждает их склонность начинать каждый свой высер с порции отборного мата...

А как тут уже неоднократно обсуждалось мат - это чисто москальская традиция.
Чистокровные украинцы никогда не ругались и не ругаются матом...

То есть на форуме действует целая сеть переодетых агентов кремля, которые прикрываясь патриотичной риторикой, устраивают првокации направленные на раскол украинского общества, делят украинцев на сорта, и стравливают их поощряя агрессию, сквернословие и развешивание ярлыков...

Доколе?
Когда на украинском форуме начнут банить этот генетический мусор?

а чего не по украински?
   
Опять не правда. В "мовных" вопросах, как и в любых вопросах прав человека, я всегда высказываюсь на недопустимость нарушения таких прав, гарантированных Конституцией Украины. Что значит "против". Ну вот например, я пишу, что гомофобия - это кацапская скрепа, и в Украине ее не должно быть. Тут же прибегает какой-нибудь Криш, и начинает.. Знаете, что он пишет? Угадайте. Да что там гадать. Как правило, в общении на ФУПе я, в основном, принимаю участие в обсуждении, касающихся прав человека.

Возможно, вы просто меня с кем-то перепутали. Я никогда ни о какой принципиальности не писал. Я никогда не говорю, кто и что должен делать. Вы не найдете на форуме ни одного моего высказывания, например, должен ли быть тут русский язык, или нет. Я пишу на русском, и это все. Я не являюсь "защитником русского языка", и вообще, считаю эту фразу клиническим идиотизмом. Возможно вы, по какой-либо причине "дорисовываете" за меня не принадлежащие мне слова. Я помню в совке так очень любили делать.

Ну и часто я пишу вариантные сообщения. "Если вы хотите получить это... То вам надо сделать так-то..."

1. Если вы хотите понравится человеку, говорящему на другом языке, то вы пытаетесь сказать ему что-нибудь на его языке. Или переходите на его язык, если знаете. Так делают, например, экскурс-торговцы в египетских отелях, или продавцы-азербайджанцы на курортах Турции, прикидываясь турками. Т.е. вы хотите ему что-то втюхать, продать, то вы пытаетесь ему понравиться. Ну или трахнуть... Извините.

2. Если вы уважаете друг друга, при этом знаете несколько языков, и хотите, что бы вас поняли, то вы говорите на том языке, понятном собеседнику, на котором вы лучше может выразить свою мысль. И собеседник поступает так же. Очень часто мне приходилось, будучи в "европах", так общаться. Например, с директором нашего словацкого филиала так и получалось, я - на украинском, он - на словацком. Замечательно понимали друг друга. Хотя, кода приезжал наш британский "акционер" (был просто в доле), то мы оба переходили на английский.

3. Если вам пофиг, поймут вас, или не поймут. От этого в вашей жизни ничего не зависит... То вы говорите так, как вам хочется. Это мой случай на ФУПе. :)

А вот постоянные требования перейти тут на украинский язык по причине "апатамучта...", уже можно назвать надоедливым приставанием. Или, попыткой начать конфликт. Особенно, когда такие требования сопровождаются категоричным приказом "уважать весь украинский народ".

1. Брехня. Навіть там, де мова і приблизно не йде ні по яке порушення чиїхось прав, в тебе завжди починаються пісні про черепи, совок і т.д.

2. Добре, вважатимемо, що стосовно принциповості я переплутав.

3. В такому разі твої дописи на цьому форумі можна охарактеризувати одним словом - флуд.
   
Подрывную деятельность ведете как раз вы...
Прикрываясь вышиванкой и языком, вы подстрекаете к нарушению Конституции, Законов и прав граждан.

 B-)

Це все пустопорожній ватний піздьож ні про шо.
Конкретно, які статті Конституції або чинних Законів я "подстрєкаю" порушувати і чиї права від цього постраждають?
Мене забавляє як окремі індивіди намагаються спиратись на законодавство, не розуміючи при цьому і приблизно юридичної суті написаного.
   
То, что большинство записных патриотов - это перекрашенные засланцы кремля, мля... подтверждает их склонность начинать каждый свой высер с порции отборного мата...

А как тут уже неоднократно обсуждалось мат - это чисто москальская традиция.
Чистокровные украинцы никогда не ругались и не ругаются матом...

То есть на форуме действует целая сеть переодетых агентов кремля, которые прикрываясь патриотичной риторикой, устраивают првокации направленные на раскол украинского общества, делят украинцев на сорта, и стравливают их поощряя агрессию, сквернословие и развешивание ярлыков...

Доколе?
Когда на украинском форуме начнут банить этот генетический мусор?

в мене те ж саме питання чому тебе і тобі подібних досі не перебанили
   
Обратите внимание как штабные боты засирают смысл простынями: пол страницы цитирования, чтобы метнуть свою какашку в пять слов…
 B-)
   
Обратите внимание как штабные боты засирают смысл простынями: пол страницы цитирования, чтобы метнуть свою какашку в пять слов…
 B-)

ти теж підозрюєш, що олєг см штабний бот?  :laugh:
   
Одне із основних завдань москалів на цей час - недопущення існування окремого українського інформаційного простору, незалежного від московії.
Ключовим у цьому є омоскалення українських ресурсів. Через москвомовні дописи на форумах, москвомовні коментарі на інформаційних сайтах, соц. мережах і т.д.

Логіка проста: москвомовний інформаційний простір на 90% прихильний до імперської московської політики. Тож навіть коли читач починає із москвомовних проукраїнських новин, статей, тем на форумах, рано чи пізно він не зможе уникнути промосковської імперської пропаганди, яка домінує в москвомовному інформаційному просторі.

Це і є метою всіх цих олегів см, паулів, соломонів, лайт, беріморів і т.д. - знищення українського інформаційного простору і переведення українців у москвомовний.
Модератори мають чудовий шанс все це припинити але натомість оголошують якесь повторне безглузде голосування із очевидним результатом. Це неправильно.
   
ти теж підозрюєш, що олєг см штабний бот?  :laugh:

Хто обізвався - той і всрався...
   
Хто обізвався - той і всрався...

Іпать, ти дебіл  :lol:  все по канонах вашого хуйла.

Так шо там з порушенням законів і прав? Все, заклав гівна за зуби?
   
Думаю, не за горами нове правило:
будь-який пост має починатися зі слів Слава Україні!, виділених синім і жовтим кольором.
За порушення цього правила - бан 10 діб
   
Re: ФІНАЛЬНЕ голосування щодо мовної політики на ФУП

3. В такому разі твої дописи на цьому форумі можна охарактеризувати одним словом - флуд.

Все намного проще.
1. Я не занимаюсь партийной деятельностью.
2. Я не являюсь сторонником ни одной политической силы.
3. Я не являюсь пропагандистом никаких идеологий.

Мне нет необходимости обязательно донести какие-то небесные знания до каждого. Кто хочет - читает буквы, а кто хочет - предложения. :)

Именно поэтому "передовики битв демагогов" не могут меня поймать на конкретике, и им приходится выдумывать вранье, что бы как-то оппониролвать мне.

PS Блин, только тревога закончилась, через 3 минут опять...
   
Просто кацапський нацист за визначенням, який хоче мати кацапію на українських етнічних територіях.
   
Думаю, не за горами нове правило:
будь-який пост має починатися зі слів Слава Україні!, виділених синім і жовтим кольором. За порушення цього правила - бан 10 діб
а завершуватися славнем Мудрій Команді Модераторів
   
В нас тут є певна кількість принципово москвомовних дописувачів єдиною метою яких є заповнення форуму московською мовою.
Навіть не важливо, що писати аби московською.

Яка мета такої діяльності, як вважаєте?
   
В нас тут є певна кількість принципово москвомовних дописувачів єдиною метою яких є заповнення форуму московською мовою.
Навіть не важливо, що писати аби московською.

Яка мета такої діяльності, як вважаєте?

Держать в узде рагулей вроде тебя. :)
   
Держать в узде рагулей вроде тебя. :)

Я не зрозумів, звісно, що там написало оце москвомовне але не сумніваюся, що знову якусь дурню.
Це ще один персонаж єдиною метою якого є загаджувати форум чим завгодно аби лише московською мовою.

Жодної користі від його присутності тут немає, як ми всі чудово розуміємо.
І після українізації все це сміття звідси зникне.
   
Ні, ну приходять вони на український форум. Український! Пишуть тут не українською мовою. Деякі користувачі вказують, що не розуміють їх мови, а вони наполегливо продовжують нею звертатися.

Що це як не зневага до України, її мови і культури, до українців?
Для чого це на ФУПі?
   
Я не зрозумів, звісно, що там написало оце москвомовне але не сумніваюся, що знову якусь дурню.
Це ще один персонаж єдиною метою якого є загаджувати форум чим завгодно аби лише московською мовою.

Жодної користі від його присутності тут немає, як ми всі чудово розуміємо.
І після українізації все це сміття звідси зникне.

Читаешь, дружочек, читаешь, поскольку знаешь русский, твой родной язык. :)
   
Ні, ну приходять вони на український форум. Український! Пишуть тут не українською мовою.

А ты сюда приходишь исключительно в вышиванке и шароварах, предварительно поев борща? :)
   
То що панове, подобається вам ця московська свиня?
Ви так бачите розвиток УКРАЇНСЬКОГО форуму?
   
Читаешь, дружочек, читаешь, поскольку знаешь русский, твой родной язык. :)

ну от і хуйло теж вважає, що у всіх українців родной саме ізиг, а українську мову вигадав чи то члєнін, чи то австрійський генштаб.
яке цікаве співдпадіння, правда?
   
То що панове, подобається вам ця московська свиня?

Ты многим не нравишься. :) А что делать? Всех счастливыми не сделаешь, не расстраивайся. :)
   
ну от і хуйло теж вважає, що у всіх українців родной саме ізиг, а українську мову вигадав чи то члєнін, чи то австрійський генштаб.
яке цікаве співдпадіння, правда?

Считать он может, как ему вздумается. :) у кого родной, у кого - нет, но понимают большинство. Из этого абсолютно ничего не следует.
   
Тут були люди, які казали, що замість зміни правил і українізації потрібно якось переконувати людей, що пишуть мовою окупанта цього не робити.

Ви справді вважаєте, що цих всіх олегів см, паулів і трололо можна переконати?
Цілком же ж очевидно, що загадження форуму московською мовою є єдиною метою їх перебування тут. Їх не можна переконати.
Їх місія - не дати українцям розвивати свій інформаційний простір. Не дати  створити україномовний політичний форум.

І що, заради цих кількох, абсолютно зайвих на форумі людей, відмовлятися від давно необхідної українізації? Це буде дуже дивне і неправильне рішення.
Вірю, що модератори не зроблять таких дурниць.
   
фінальне голосування - це коли в попередньму голосуванні два пункти набрали більшість і тепер з них треба обрати один.
цікаво який був передфінал цього фінального голосування?
адже тут зовсім нові пункти голосування...
   
Считать он может, как ему вздумается. :) у кого родной, у кого - нет, но понимают большинство. Из этого абсолютно ничего не следует.

ну от ти теж можеш вважати як тобі вздумається. просто цікаво, що ви з хуйлом вважаєте однаково.
   
фінальне голосування - це коли в попередньму голосуванні два пункти набрали більшість і тепер з них треба обрати один.
цікаво який був передфінал цього фінального голосування?
адже тут зовсім нові пункти голосування...

Це якесь дивне голосування, яке виглядає як спроба відкласти українізацію і відповідно продовжити тролололізацію і олегосмізацію форуму.
Нам всім варто постійно нагадувати модераторам, що ми не сприймемо таких методів і вимагати адекватного плану дій.
   
Це якесь дивне голосування, яке виглядає як спроба відкласти українізацію і відповідно продовжити тролололізацію і олегосмізацію форуму.
Нам всім варто постійно нагадувати модераторам, що ми не сприймемо таких методів і вимагати адекватного плану дій.
схоже на те, що результати попереднього  голосування не виправдали надій.
   
Все намного проще.
1. Я не занимаюсь партийной деятельностью.
2. Я не являюсь сторонником ни одной политической силы.
3. Я не являюсь пропагандистом никаких идеологий.

Мне нет необходимости обязательно донести какие-то небесные знания до каждого. Кто хочет - читает буквы, а кто хочет - предложения. :)

Именно поэтому "передовики битв демагогов" не могут меня поймать на конкретике, и им приходится выдумывать вранье, что бы как-то оппониролвать мне.

PS Блин, только тревога закончилась, через 3 минут опять...

Ти забагато концентруєш уваги на своїй персоні, прямо якась манія переслідування: то тобі хтось щось приписує, то тебе оббріхують.
Все набагато простіше. Ви всі як під копірку строчите одне і те саме: "Каравул, парускє запрєщають пісать! Канстітуція, права, дємакратія! Чєрєпа мєрять!!!".
Тому вас легко сплутати хто там ще чим розбавляв ваш основний посил. Ну те, що ти багато провокативної херні завжди пишеш, так це 100%, просто я ніколи не мав на меті запам'ятовувати весь той флуд.
Будеш відмазуватись, матиму вільний час і натовчу в неї писком, бо колись, точно пам'ятаю, вже ловив саме тебе на цьому.
   
схоже на те, що результати попереднього  голосування не виправдали надій.
голосуй не голосуй все одно буде 44-56
і в попередньому і в цьому.
бо така розкладака  преференцій на ФУпі
   
голосуй не голосуй все одно буде 44-56
і в попередньому і в цьому.
бо така розкладака  преференцій на ФУпі
в попередньому голосуванні 30%, щоб нічого не змінювати, 70% за зміни. з них 26 за бан за теми, та 44 як за теми так і за текст повідомлень.

Фінал - це з'ясувати за що саме банити.
тобто винести в опитування ці два пункти. адже за зміни 70% проти Залишити все як є 30%
   
натомість створюється нова тема з абсолюно невідповідними пунктами, щоб їх назвати фіналом.
варто було б написати, що попереднье голосування забуваємо з невідомих причин. натомість є нове голосування.
   
ну от ти теж можеш вважати як тобі вздумається. просто цікаво, що ви з хуйлом вважаєте однаково.

Что именно? Что большинство понимает русский?
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 4 гостей
 
Повна версія