Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

HELP : Нема зв'язку

HELP : Нема зв'язку

Проошу допомоги знаннями звісно. ФУП - це неабиякий колективний розум.
Прошу модераторів хоч кілька днів не викидати гілку звідси, бо занадто важливе питання.
Отож:
Перебуваю зараз у Німеччині, в землі Баден-Віртемберг. І щез зв'язок зовсім. Мій айфон не контактує зі стільником.
Дані: пакет Киівстару з досить великим мобільним інтернетом. Айфон 7. За 2 тижні була у різних віддалених один одного місцях.
Спочатку у Карлсруе все було нормально: користувалася і вайфаєм, і мобільним інтернетом.
дзвонила і по Києвстару, і по Вайберу.
Раптом на телефоні вгорі у куточку - напис:  Нема зв'язку. Ні нету, ні подзвонити. Повністю поза стільником.
 Я до параметрів, усе перепробувала, щось казало, що треба інтернет і коли вже появився вайфай, який барахлив,
 то телефон на нього не реагував цілком.
Випадково телефон повністю розрядився і коли почала його заряджати, увімкнувся стільник і все стало на свої місця.
Потім на півгодини щез і знову  відновився.
Таких було кілька ітерацій, але зараз я без зв'язку  знову. Два рази мені вдавалося привести до тями смартфон, розряджаючи його до нуля.
Але більше не вдається. Сьогодні він знаходиться у стані пошуку. Триває пошук і палички вгорі рухаються.
Моє питання: де шукати причину? Сам телефон барахлить? IOS барахлить, чи це щось від оператора? Куди звертатися? хоч чесно кажучи,
зараз нема куди.
Я високо в горах, до найближчого пункту Водафону (він у мене в німеччині)  7 км. Про якийсь офіс Apple взагалі не чули. Але у Водафоні моїми проблемами не переймалися.
 Якісь турки чи пакистанці здається і не шарили в таких речах. їм треба продавати пакети і врни знають тільки це.
На щастя, маю ще ноут, з яого пишу, але він без телефону і подзвонити не можу.

Останнє редагування: 7 грудня 2023 14:56:14 від ЛАРТА

Re: HELP : Нема зв'язку

Яка модель айфону?
Виключити мобільний інтернет і перезавантажити апарат

Via

Десь поруч є зона вайфаю від залізниці чи магазину, телефон шукає мережу.
Відключи  WiFi, тоді з'явиться мобільний інтернет від Київстару.
Або не повезло - нема покриття. Тоді треба спуститися з гори чи походити вздовж доріг, зовсім поряд може вже бути.

Яка модель айфону?
Виключити мобільний інтернет і перезавантажити апарат

сьомий. Перзавантажувала купу разів. Виключати чи переключати  що небуть у стані - Нема зв'язку - безрезультатно. Не реагує ні на що.

Десь поруч є зона вайфаю від залізниці чи магазину, телефон шукає мережу.
Відключи  WiFi, тоді з'явиться мобільний інтернет від Київстару.
Ні Вія, це дуже просто. Тут щось значно серйозніше. Не розумію, чи то з апаратом, чи ні.
То з'являється само, то лише як розрядити батарею нуля і знову заряджати. Але не завжди в середу Петра. На жаль.

сьомий. Перзавантажувала купу разів. Виключати чи переключати  що небуть у стані - Нема зв'язку - безрезультатно. Не реагує ні на що.
Зайти в налаштування, вибрати SIM, глянути які там є APN. Спробувати вибрати інший. У вас телефон у роумінгу, треба його до правильного оператора під'єднати.

Вимкнути. Дістати сімку. Впевнено, але без фанатизму протерти контакти сімки канцелярською гумкою. Поставити сімку. Ввімкнути.
Якщо не допомогло:

1. Попросити у когось інший смарт і поставити сімку в нього. Якщо в іншому смарті зв'язок буде норм - проблема з вашим айфоном. Можливо, пошкоджена антена через те, що телефон падав. Тоді апарат ремонтувати або міняти.
2. Якщо і в іншому смарті сімка не працює - тоді допоможе тільки заміна сімки в відділенні водафону.

якщо є в когось місцева сімка, вставити перевірити чи працює, щоб зрозуміти причина в телефоні чи в мережі

От зараз зайшла у Параметри і хочу щось зробити у Стільникових даних. Там написано - Помилка, Коли заходжу в туди - є напис:
Щоб використати стільникові дані на цьому айфоні, його слід оновити. Детальніше - сафпрі не може відкрити цю сторінку, бо айфон не під'єнано до інтернету.
Намагаюся зараз під'єднатися знову до вайфаю, воно щось шукає і все.
.таке вже вкотре роблю.
Все знову пошукав і вибило Немає зв'язку.  :weep:

Зайти в налаштування, вибрати SIM, глянути які там є APN. Спробувати вибрати інший. У вас телефон у роумінгу, треба його до правильного оператора під'єднати.
Хома, дякую за пораду, але ще підскажіть блондинці , де знайти цей СІМ. Гортаючи парамери так просто не знайшла.

От зараз зайшла у Параметри і хочу щось зробити у Стільникових даних. Там написано - Помилка, Коли заходжу в туди - є напис:
Щоб використати стільникові дані на цьому айфоні, його слід оновити. Детальніше - сафпрі не може відкрити цю сторінку, бо айфон не під'єнано до інтернету.
Намагаюся зараз під'єднатися знову до вайфаю, воно щось шукає і все.
.таке вже вкотре роблю.
Все знову пошукав і вибило Немає зв'язку.  :weep:
Наука на майбутнє - інтерфейс англійською

https://support.apple.com/en-gb/102483#

Вимкнути. Дістати сімку. Впевнено, але без фанатизму протерти контакти сімки канцелярською гумкою. Поставити сімку. Ввімкнути.
Якщо не допомогло:

1. Попросити у когось інший смарт і поставити сімку в нього. Якщо в іншому смарті зв'язок буде норм - проблема з вашим айфоном. Можливо, пошкоджена антена через те, що телефон падав. Тоді апарат ремонтувати або міняти.
2. Якщо і в іншому смарті сімка не працює - тоді допоможе тільки заміна сімки в відділенні водафону.
Дякую, сімку витягала, але гумкою не протирала.  Спробую. Взяти у когось сімку не вдасться. Не ті люди, та й інші моделі телефонів.

Це може бути якось пов'язано з батареєю?

Пані Ларта, найвірогідніше - почала глючити СІМка. Даю сто відсотків.

Треба міняти сімку, але як замінити в Німеччині Київстарівську СІМку - не знаю :(

І ще такий момент, якщо у вас стара сімка (не 4G) вона може не підтримуватись мобільним оператором. Я взагалі б рекомендував купити місцеву сімку і не паритись.

якщо є в когось місцева сімка, вставити перевірити чи працює, щоб зрозуміти причина в телефоні чи в мережі
А ті сімки стандартні?  Німецькі у людей є, але вони їх вже знулили. Самі не можуть подзвонити. До цивілізації далеко.

де знайти цей СІМ.

І ще такий момент, якщо у вас стара сімка (не 4G) вона може не підтримуватись мобільним оператором. Я взагалі б рекомендував купити місцеву сімку і не паритись.
у мене 3G. Спробую цей варіант, але я підключена до пакету, що 4 тижні з мене стягується оплата. Може Киівстар винен?

Я взагалі б рекомендував купити місцеву сімку і не паритись.
Якщо до сімки прив'язаний банкінг, тоді ойц

Показати зображення...
Так оті Стільникові дані і не працють апріорі. Помилка. Зробити якісь налаштування там не виходить ніяк.

Я там роблю платежі. з Привату. Тобто робила.  :(

Так оті Стільникові дані і не працють апріорі. Помилка. Зробити якісь налаштування там не виходить ніяк.

Тоді роби з сімкою як я казав. Апарат "не бачить" сімку. Як встановити, хто в тому винуватий - я написав.

Треба міняти сімку
Або айфон.

В тому посиланні написано, що міняти APN можна лише з дозволу оператора...

є ще варіант щоб запросити смс кою в оператора нові APN налаштування, можна спробувати, там має бути якийсь короткий номер типу #0123*

є ще варіант щоб запросити смс кою в оператора нові APN налаштування, можна спробувати, там має бути якийсь короткий номер типу #0123*

Для СМСки треба, щоб апарат бачив хоча б сімку для початку. А якщо "Cellular" неактивне - то зв'язку з сімкою явно нема.

Як налаштувати мобільний інтернет на телефоні https://kyivstar.ua/support/mobile-internet/yak-nalashtuvaty-mobilnyy-internet-na-telefoni

Для СМСки треба, щоб апарат бачив хоча б сімку для початку. А якщо "Cellular" неактивне - то зв'язку з сімкою явно нема.

згідний
тоді може спробувати переключити вибір мережі з автоматичного на ручний і обрати якогось іншого оператора та подивитись чи підєднає?

В тому посиланні написано, що міняти APN можна лише з дозволу оператора...
Я подивився у себе, там все можна поміняти. В мене взагалі пусті значення. І кс інтернет працює. То скоріш за все сімка

або ще варіант:

В мене нещодавно з 8 Айфоном те саме було. Нічого не допомогло. Зверталася до техпідтримки T-mobile особисто. Зʼясували, що це спричиняє проблема з батареєю. Міняла телефон.

у мене 3G.
Тоді ой.

Ой вей

Останнє редагування: 7 грудня 2023 16:28:56 від Хома Л.

7 айфон?
Це вже йому скільки років?
До чого понти доводять..  :pooh_lol:

Купила б нормальний андроїд і не парилась..
За цей час його б вже 10 разів поміняла.

Ну купуй тепер новий айфон...7й не буде працювати..

В Німеччині звязок від Києвстару нестабільний, набагато краще Водафон.
Підіть у місцеве відділення T-Mobil і купіть місцеву картку, для укріїнців це коштує 10 евро в місяць я не пам"ятаю, що там в тарифі, але нам вистачає з головою.. Тільки обов"язково візьміть український паспорт.
Ще варіант - купити місцеву картку Vodafon, тут теж в кожномі місті є відділення,, але я тарифів не знаю.

Навіть 8 айфон вже не обновлюється..   :-)o

В мене нещодавно з 8 Айфоном те саме було. Нічого не допомогло. Зверталася до техпідтримки T-mobile особисто. Зʼясували, що це спричиняє проблема з батареєю. Міняла телефон.
І до чого тут батарея?

7 айфон?
Це вже йому скільки років?
До чого понти доводять..  :pooh_lol:

Купила б нормальний андроїд і не парилась..
За цей час його б вже 10 разів поміняла.

От нащо писати те в чому не розумієтесь, чому він не буде працювати?
У дитини 7 нормально працює,

:rotate: Не лякайте жіночку.

Нарід, можливо хтось має Редмі 12+ 5g, в мене тут теж кілька питань намалювалися.

І до чого тут батарея?

нарешті правильне питання! якщо не працює коли підключена підзарядка то батарея тут ні до чого.

Колись давно, SE на базі 5 моделі, не хотів працювати з сімкою Київстару. З лайфом так, з водафоном теж, ставлю кс, через годину другу пропадав зв'язок, ходив по їхнім сервісним, яких нісенітниць не наслухався   

І до чого тут батарея?

Випадково телефон повністю розрядився і коли почала його заряджати, увімкнувся стільник і все стало на свої місця.

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість

Повна версія