Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

За нові корупційні схеми на Німісіл чули? Тепер почуєте, роботи буде в МВД.... :facepalm1: Ню Закон

По рецепту маю бути тільки наркотичні і антибіотики.

Переймати дурниці з ЄС це не вірно.

Хочете заробити на ліках, по Е-рецепту продавайте без акцизу а якщо немає рецепту то акциз 30 відсотків.

Отримаєте без спротиву кращий результат по зверненню до лікарів і без спротиву. Зараз у багатьох проблеми з коштами і кожна копійка на рахунку.
Да, и то с антибиотиками вопрос. Вот у человека температура 40 и воспаление легких, когда счет может идти на часы, надо записываться на прием непонятно на когда, идти к семейному врачу, получать рецепт?
К наркотикам реально можно отнести только морфин и трамадол из того, что есть в аптеках.

бггг,  хер  Ви за  кордоном аналгін  чи тим більш немезіл купите  без  лікаря
Не все те що за кордоном добре ...  :X

розпорядження голови ОТГ що не більше стількио тисяч має бути
Якого отг?

2000 то норма загальна всюди

Отг не має ніяких повноважень щодо лікарні

ну так аби зайнятись
продаж ліків в яких вказано що по рецепту це просто геноцид....
то й же німесил, він рецептний і має тьму побочки, особливо для сердечників... але то ж фігня....
я не знав що мені його не можна по причині прийняття варфарину, так само як і тим хто приймає антикоагулянти...

Очень интересный пост..Улыбнуло. А варфарин ты в какой дозе принимаешь и зачем?

Вот у человека температура 40 и воспаление легких
для того швидка є
але то для притомних людей, бо поставити діагноз самому або по фото і йти за антибіотиками то тільки якщо голова в тумбочці.... .

Да, и то с антибиотиками вопрос. Вот у человека температура 40 и воспаление легких, когда счет может идти на часы, надо записываться на прием непонятно на когда, идти к семейному врачу, получать рецепт?
К наркотикам реально можно отнести только морфин и трамадол из того, что есть в аптеках.

Ургентно до сімейника на прийом не попасти?! Будеш сам собі антибіотики прописувати?!

ИМХО, алкоголь приносит гораздо больше вреда. Что-то не слышал, чтоб кто-то опустился на дно или умер от амитриптилина или прегабалина.

А варфарин ты в какой дозе принимаешь и зачем?
5 мг
приймаю бо потрібно. перевірено надцять разів, тому і приймаю.
щось не так? це досить поширений виявляється препарат по застосуванню
тільки контроль мно дратує. ті що безконтрольні мають негуманну ціну.

Я все розумію, і що ми йдемо в ЄС, і що там майже всі ліки за рецептом... Але не розумію одного: до кінця війни не можна було почекати?

Оцет тре за рецептом. То ж - чиста кислота.
І лимонну кислоту

я сьодні в Сільпо зайшов глянув, а там оцет СЕТТО (Львівський) - 67 грн  ;o

Я тоже 5мг... Два клапана американских и три стента...Но нимидом (месулидом) не отвергаю

А діагноз людина сама собі поставила чи шо

Ургентно до сімейника на прийом не попасти?! Будеш сам собі антибіотики прописувати?!
Вот у нас в марте можно было только через 10 дней записаться, реальная ситуация, раньше или занято, или семейный врач тупо не работает. У мамы была температура 39 и кашель, воспользовались старым рецептом на антибиотик и купили, начала пить, стало лучше. А могли бы посмотреть на дату и не дать.
Я писал в теме об этом.
https://forum.pravda.com.ua/index.php?topic=1104076.560

Якого отг?

Ви живете в паралельному світі. ОТГ  голова ОТГ має на це вплив більший ніж ви думаєте, сказав 2000 і нізя більше бо там якась молода їй треба набрати пацієнтів, спробує хай голова поліклініки ослухатись...

Одне діло закон інше діло що закон у Києві а голова ОТГ і його банда тут біля тебе.

З початку було що 2000 а потім можеш відмовляти, а зараз попробуй більше ніж ми сказали...

що саме не так?

Ну нимид (нимесулид) является нестероидным противовоспалительн ым как и аспирин впрочем и в случае принятия варфарина .антикоагулянтными свойствами нимесулида можно пренебречь

Вот у нас в марте можно было только через 10 дней записаться, реальная ситуация, раньше или занято, или семейный врач тупо не работает. У мамы была температура 39 и кашель, воспользовались старым рецептом на антибиотик и купили, начала пить, стало лучше. А могли бы посмотреть на дату и не дать.
Я писал в теме об этом.

У мами в громаді можна зателефонувати сімейному. Він якщо треба оформить це як візит через eHealth чи прийме невідкладно якщо ситуація того вимагає, знову ж таки оформивши візит

Я писал в теме об этом.

Антибиотики только по рецепту. Точка

Не все те що за кордоном добре ...  :X
за  парєбрікам луччє?  Якщо  я  напишу що  медична  реформа та пані  Супрун як  час  показав,  це  все ж таки добрячий  крок  вперед.
Так, я  раніше  дуже  помилявся.

за  парєбрікам луччє?  Якщо  я  напишу що  медична  реформа та пані  Супрун як  час  показав,  це  все ж таки добрячий  крок  вперед.
Так, я  раніше  дуже  помилявся.

Ідея добра, але в деяких речах є прогалини, в розумінні процесів на низу.

Треба вносити зміни з урахуванням цього і людської природи.

Хелсі вони ще не довели до розуму. З електронними чергами теж є питання.

Інколи гарну ідею можуть спортити не розуміння деталей при реалізації її.

Ви живете в паралельному світі. ОТГ  голова ОТГ має на це вплив більший ніж ви думаєте, сказав 2000 і нізя більше бо там якась молода їй треба набрати пацієнтів, спробує хай голова поліклініки ослухатись...

Одне діло закон інше діло що закон у Києві а голова ОТГ і його банда тут біля тебе.

З початку було що 2000 а потім можеш відмовляти, а зараз попробуй більше ніж ми сказали...

Не можна більше 2000 бо нсзу не оплатить за візити нічого і по електронній системі не можна провести такого пацієнта  ( рецепти направлення і т.д.)

Легко перевірити в кого скільки є пацієнтів - є база даних ( була відкрита) і там видно вільних скільки слотів у кожного лікаря

електронними чергами теж є питання.
Це питання адміністрації конкретної лікарні а не МОЗ

Ну так Супрун давно вже як не при ділах.
Хто заважає доводити реформу до кінця, коригувати в коащій бік?!

Ну так Супрун давно вже як не при ділах.
Хто заважає доводити реформу до кінця, коригувати в коащій бік?!

Так Супрун же

Це питання адміністрації конкретної лікарні а не МОЗ
МОЗ каже що візит має тривати 15 хв і все.

Часто у пацієнта може 5 хв чи 10 тривати візити.

Проблемні ті пацієнти в яких сімейник замість психолога. До психолога ніхто не піде, а сімейнику пожаліються яке погане здоровя випють щось як пусстишка і їм добре ще на місяць...

Це ніхто не враховував.

Я уже ничего не понимаю  8-:

Есть постановление кабмина:

https://zakon.rada.gov.ua/laws/show/542-2022-%D0%BF#Text

На период военного подожения

3) відпуск рецептурних лікарських засобів (крім лікарських засобів, які містять наркотичні засоби, психотропні речовини та виписуються на спеціальних рецептурних бланках за формою № 3, комбінованих лікарських засобів, що містять наркотичні засоби, психотропні речовини чи прекурсори в кількості, що не перевищує їх гранично допустиму норму, отруйних та сильнодіючих лікарських засобів), які згідно з інструкцією для медичного застосування підлягають відпуску за рецептом, за кошти пацієнта та/або інших джерел, не заборонених законом, крім бюджетних коштів, може здійснюватися без рецепта лікаря за умови надання пацієнтам працівниками аптек та їх структурних підрозділів під час відпуску таких лікарських засобів роз’яснення щодо необхідності їх застосування згідно із зазначеною інструкцією;

Откуда запрет тогда???

Не можна більше 2000 бо нсзу не оплатить за візити нічого і по електронній системі не можна провести такого пацієнта  ( рецепти направлення і т.д.)

Легко перевірити в кого скільки є пацієнтів - є база даних ( була відкрита) і там видно вільних скільки слотів у кожного лікаря
Спочатку такого небуло і я помню що якраз був наголос на тому що хороший сімейник буде мати більше пацієнтів заробітку. А потім це почали практикувати на місцях бо був розробос по сімейниках великий, а мабуть уже ввели 2000 пацієнтів зверху. Закріпили те що вигадали голови ОТГ щоб своїх коханоко молодих прилаштувати.

Так Супрун же

Ну так
Усім пох що Супрун лише розпочала ту реформу і вже давно нею не займається.
Нинішні ж ні скасувати розпочате не в стані ні продовжити і розвинути.
А усі прокльони чомусь досі на адресу Уляни

Ідея добра, але в деяких речах є прогалини, в розумінні процесів на низу.

Треба вносити зміни з урахуванням цього і людської природи.

Хелсі вони ще не довели до розуму. З електронними чергами теж є питання.

Інколи гарну ідею можуть спортити не розуміння деталей при реалізації її.
Хелсі  та Дія це  майбутнє,  яке  настало.
А  черги були і  будуть. І  село загнали тією реформою  жопу.
 А від  людей хоч за професією лікар чи тракторист буде  залежати завжди

Можна зробити лікі за високімі цінами, та продавати навіть по 1-5 шт. То без рецепта, а як що за рецептом, то ціна або сімволічна, або безкоштовно.

Нинішні ж ні скасувати розпочате не в стані
бггг,  в  ОТГ  на київщині  теж  падло що й  в 2015  прийшло. Скористувались,  користуються,  і  будуть

Запретили клоназепам и зопиклон и к чему это привело? Я вот для сна чего уже только не перепробовал, даже клозапин и аминазин, оно, конечно, усыпит, если сотку съесть, но это явно не выход. Сейчас вычитал, что, если смешать ламортриджин и рисполепт, то это дает сонливость, сразу пошел купил рисперон и ламикталь, смешал и о чудо, действительно, проспал почти всю ночь! И какой врач бы мне такое выписал?

сподіваюсь, народ в аптечних чергах знає, кому їм треба "дякувати" за такий чудовий закон під час війни

https://www.facebook.com/100001812686047/posts/pfbid0CfFERNVpadCVuGFVuuadqdmKAofQbtC1Qhvc2VAPzzTYidxo8Tq8EuPQhBQxWbxGl/
Цитувати
Микита Соловйов
46 хв  ·
Об ужесточении порядка продажи рецептурных препаратов. А еще в большей степени, об обсуждении этого порядка в фб и СМИ.
Два основных аргумента адвокатов этого решения состоит в том, что "законы должны исполняться" и "во всей Европе так".
Начну с второго, он совсем простой. Нет, так не во всех странах ЕС. Список рецептурных препаратов в разных странах ЕС разный. И если в одних странах без рецепта действительно нифига почти нельзя купить, то в других список препаратов в свободной продаже достаточно широк. Кроме того, давайте не путать ЕС и Царство божие. Если в большинстве стран ЕС так, это не является гарантией правильности решения. А директивами ЕС к списку рецептурных препаратов отнесено не так много, остальное оставляется на усмотрение национальных регуляторов. Директивы только обязуют такой список составить и внести в него определенные группы препаратов.
Теперь по существу и по поводу "законы должны исполняться". Да, действительно соблюдение законов важно. Но давайте не забывать, что суббота для человека, а не человек для субботы. В первую очередь законодательство должно выписываться таким образом, чтобы обеспечить наибольшее удобство и безопасность гражданам. Сейчас же решение принято с логике "Мы приняли, а вы заткнитесь и исполняйте. Что, суки, законы выполнять не хотите?! В глаза смотри, сука!" Такая логика пользуется популярностью у властей и с пониманием встречается населением уже в 40 километрах от Харькова. Но по эту сторону границы она успеха не имеет. Почему-то никто не вспоминает, что точно так же можно было добиться соблюдения законодательства методом пересмотра списка безрецептурных препаратов в сторону кратного расширения.
Еще очень популярный аргумент состоит в том, что самолечение опасно, а вот при правильно настроенной системе здравоохранения никаких особых неудобств от рецептурных препаратов нет, зато сплошная польза. И на земли мир, в человецех благоволение. Вот тут вообще хочется отвечать матом, но попробую сформулировать цензурно.
Ребята, вы серьезно? То есть давайте вот сейчас перейдем к продаже строго по рецептам вообще всего, а потом когда-нибудь на досуге отстроим нормальную медицину и в целом вынем у вас из жопы этот черенок от лопаты? Неа, не согласен. Я третий год ищу с кем бы подписать декларацию на себя и семью. Причем у меня нет никаких завышенных требований и ожиданий. (Вот не нужно только ржать!) Я просто хочу, чтобы мой терапевт знал протоколы лечения и обследований, не выписывал фуфломицины и лишние препараты, знал состав и активные вещества выписываемого и слово "гомеопатия" использовал только в анекдотах. Вроде же ничего сложного, правда? Я тоже думаю, что нет. Потому третий год продолжаю пребывать в поисках.
Вы не знаете о нашей системе откатов врачам фармкампаниями за выписывание их препаратов? О любви наших врачей к народной медицине, биоинформатике с биоэнергетикой и прочих памяти воды с телегонией? Добро пожаловать в реальный мир. О доступности врачей и возможности получить рецепт здесь и сейчас я вообще молчу. Получить направление на обследование или рецепт за день-два, это квест. Причем доступный только очень здоровому и энергичному человеку с массой свободного времени.
Так что давайте попробуем в порядке эксперимента перестать страдать херней. И не ужесточать порядок продажи лекарств и усложнять жизнь пациентам в качестве первого шага борьбы за всеобщую законопослушность и качественную медицину. давайте сначала отстроим нормальный порядок медицинского обслуживания. Сделаем так, чтобы получить консультацию психически здорового профпригодного врача стало базовым вариантом. А вот потом, может быть, вернемся к вопросу об ужесточении порядка отпуска рецептурных препаратов. Но и тогда нас придется по каждому из них убеждать в том, что он должен быть запрещен к продаже без рецепта.

Я уже ничего не понимаю  8-:

Есть постановление кабмина:

https://zakon.rada.gov.ua/laws/show/542-2022-%D0%BF#Text

На период военного подожения

3) відпуск рецептурних лікарських засобів (крім лікарських засобів, які містять наркотичні засоби, психотропні речовини та виписуються на спеціальних рецептурних бланках за формою № 3, комбінованих лікарських засобів, що містять наркотичні засоби, психотропні речовини чи прекурсори в кількості, що не перевищує їх гранично допустиму норму, отруйних та сильнодіючих лікарських засобів), які згідно з інструкцією для медичного застосування підлягають відпуску за рецептом, за кошти пацієнта та/або інших джерел, не заборонених законом, крім бюджетних коштів, може здійснюватися без рецепта лікаря за умови надання пацієнтам працівниками аптек та їх структурних підрозділів під час відпуску таких лікарських засобів роз’яснення щодо необхідності їх застосування згідно із зазначеною інструкцією;

Откуда запрет тогда???

Похоже, то же, что и со счетчиками, можно не поверять, пока война, но надо поверять.

Якого отг?

От ти долбодятел… то у тебе - як є гроші - скіко хочете лікарень відкривайте, а зараз - ОТГ не має повноважень щодо лікарні. Кайся!

Дебіли або сботаж...  :facepalm1:

в случае принятия варфарина .антикоагулянтными свойствами нимесулида можно пренебречь
Цитувати
Антикоагулянты: НПВС могут усиливать действие антикоагулянтов, таких как варфарин или ацетилсалициловая кислота, из-за этого такая комбинация противопоказана больным с тяжелыми расстройствами коагуляции. Если такой комбинированной терапии нельзя избежать, необходимо проводить тщательный контроль показателей свертываемости крови.
Источник: https://compendium.com.ua/info/170302/nimesulid/

І як, доречі, бійцям купувати німесил в аптеках Краміка, Дружківка ще ще якогось передфронтового міста? Шукати закладчика?

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість

Повна версія