Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

РІК. Фільм Комарова.

Re: РІК. Фільм Комарова.

.

Останнє редагування: 27 лютого 2023 11:51:46 від garri

Комаров як журналіст - ок
не кожен зможе жити і харчуватися в якихось пістєцах
сподіваюсь, він вже не буде працювати для тої аудиторії російською?

Хто про шо у гілці про воєнну документалку, а гаррі - про баб...

це завжди головне

Взагалі у Комарова дуже розумна і достойна дружина, навіть не дивлячись на те, що вона Місс Укріїна. Дуже гарна пара.

Взагалі у Комарова дуже розумна і достойна дружина, навіть не дивлячись на те, що вона Місс Укріїна. Дуже гарна пара.
Шопоробиш, гаррі з свого досвіду виходить.
По темі - я взагалі того комарова не знала раніше, тому ніякого упередження не мала. В цьому фільмі чувак ліз в дуже небезпечні місця, викликає повагу. Не знала, що він з першою групою в Бучу та Ірпінь заїхав

По темі - я взагалі того комарова не знала раніше, тому ніякого упередження не мала. В цьому фільмі чувак ліз в дуже небезпечні місця, викликає повагу. Не знала, що він з першою групою в Бучу та Ірпінь заїхав
Мені дуже подобається його програма "Світ навиворіт". Він там теж лізе в дуже небезпечні місця, показує життя і історію інших країн з дуже незвичної точки зору. Працює вдвох з оператором, часто бувають дуже небезпечні ситуації.

"Унилоє кіно"  :crazy_pil:

ну а куди ж без них? без баб і війн більшості б не було
то тільки йопнуті типу гітлера і хуйла війни починали через комплекси
а по темі
фільм вийшов якийсь не цілісний
десь є переклад, десь нема
я б взагалі все залишив мовою оригіналу
це документалка

Настє Станко не сподобалось:

Дуже тонка межа, критикувати владу зараз. Треба бути вибірковим. От за яйця нікого не покарали (або покарали але так, легесенько) Це пройоб і треба критикувати. Бо резонансна справа, по суті це мародерство в державних масштабах. Треба показово це робити

Гуманітарка - також повинно бути жорстке, показове покарання. Не буде- треба нещадно критикувати

Фільм норм, він таким повинен бути, тут не місце для критики

Проблема в годину відеоряду вкласти усі значущі події, їх оцінку та інтрв'ю з учасниками.
Тому і нестиковки, і пропуски, і накладки.
Щоб цілісно описати події потрібен серіал, кожна серія/декілька серій якого в хронологічному порядку глибше висвітлюватиме все, що відбувалось.
Але для цього роботи на роки.
А так, на мою думку, головний посил у Комарова - вистояли і вистоїмо.

ну а куди ж без них? без баб і війн більшості б не було
то тільки йопнуті типу гітлера і хуйла війни починали через комплекси
а по темі
фільм вийшов якийсь не цілісний
десь є переклад, десь нема
я б взагалі все залишив мовою оригіналу
це документалка

На YouTube-каналі Комарова все мовою оригіналу. Це 1+1 зробили дубляж

І величезне дякую військовим. Бо до нас не потрапили по Одеській трасі, а Бучі Ірпеню дісталося. До речі, в Ірпіні мешкала моя подруга вона туда тікала від війни у 2014 з Луганська. Двічі постраждала, бо житло не придатне до життя.  Зараз у Таїланді

На YouTube-каналі Комарова все мовою оригіналу. Це 1+1 зробили дубляж

ну, якось дивно вони дубляж робили
бо десь дубляж, а десь мовою оригіналу
склалося враження, що не вистачило часу  доробити фільм

"Битва за Київ" від "Гроші" більше сподобалось. Хоч і піар Сирського зашкалює

Що не так з Сирським? Чим він поганий?

Я б теж паралельно Парфьонова подивився.
#шоббуло

Настє Станко не сподобалось:

https://twitter.com/view/status/1629979408650862593

а шо єто за шмара

а шо єто за шмара

Досить відома в журналістських кругах. Але мабуть таки ти таки правий з оцінкою :)

Я б теж паралельно Парфьонова подивився.
#шоббуло

https://youtu.be/ykizlNjll8c

Рік Війни

хто подивився, було б цікаво почути вашу думку.

Re: Рік Війни

а, я про "документалку"

це у 1+1  рік війни?

соррі, вже е тема, Адміни, видалить, як буде ваша ласка, це.

це у 1+1  рік війни?
пане, на чотире теми нижче обговорюють на час написання.

.

Останнє редагування: 27 лютого 2023 17:49:01 від шуша

Окупанти утримували жінку у в‘язниці в одній із захоплених адмінбудівель Рубіжного.

Одним з героїв фільму "Рік" журналіста Дмитра Комарова про те, яким був 2022-й - рік повномасштабної війни Росії проти України, став 5-річний хлопчик з Рубіжного Луганської області.

Подробиці та продовження історії Петровича розповів голова Луганської ОВА Сергій Гайдай.

Гайдай також повідомив, що у квітні 2022-го у Рубіжному було пекло, місто частково окупували росіяни, постійно точилися бої.

У 20-х числах квітня нацгвардійці під час потрулювання вулиці Рубіжного знайшли там двох хлопчиків. Дорослих з ними не було.

Військові перевезли дітей до Сєвєродонецької лікарні, їх нагодували.

Згодом з’ясували, що батько був у Полтаві, з ним зв‘язалися і вже наступного дня машина "швидкої" доправила дітей на Полтавщину. Тоді про матір ще не було нічого відомо.

"Через декілька днів до позицій ЗСУ у Рубіжному прийшла жінка, яка шукала свої дітей, розповів Гайдай. На початку квітня росіяни зупинили її на вулиці і відправили до організованої в‘язниці в одній з захоплених адмінбудівель Рубіжного. Жінка розповіла, що її били, знущалися, шантажуючи дітьми, змушували розвідувати позиції українських військових", - розповів Гайдай.

Згодом жінку відпустили.

Вдома дітей вона вже не застала, тож пішла їх шукати.

"Зараз родина разом", - повідомив Гайдай.

Нагадаємо, журналіст Дмитро Комаров зустрів хлопчика Петровича у квітні у лікарні Сєвєродонецька.

Хлопчик тоді розповів, що його мама зникла, а тато перебуває на заробітках. Петрович з братиком тиждень жили самі, поки їх не знайшли українські військові та доправили до лікарні.

"Нам треба поїхати звідси. Бомблять…Поруч попала ракета, коли ми з братиком спали. Від дому нічого не залишилось, лише маленькі шматочки. Відвезете нас до тата?" - спитав тоді малюк журналіста.

Що не так з Сирським? Чим він поганий?
Не чув про нього схвальних оцінок від людей, які з ним перетиналися.

Двойственное ощущение.

Такое впечатление, что фильм снимали два разных Комарова - первый как документалист, а второй - как пропагандист.

Первый, на мой взгляд, интереснее. Но я не специалист, конечно.

Двойственное ощущение.

Такое впечатление, что фильм снимали два разных Комарова - первый как документалист, а второй - как пропагандист.

Первый, на мой взгляд, интереснее. Но я не специалист, конечно.
да, дійсно, насправді, та є від кацапа.

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 2 гостей

Повна версія