Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Пресуха Зеленського

Re: Пресуха Зеленського

то якого хрена Баканов не відповідає за свої пройоби, а президент покриває його?  Якого хера люди платять життя за чужі пройоби? Що теж не на часі? Може в війну найлегше розчижчати авгієві конюшні?

Сука, лять...  :facepalm1:  Зараз триває слідство, йде війна, ніхто нікого не покриває, як би вам того не хотілося. Поцікавтеся взагалі, що таке військова цензура і як вона діяла в інших країнах під час воєнних конфліктів.

Не існує Петра, то не існує і його секти.
І не було б кому срачі тут розводити...
Це просто цирк :laugh: Гілка називається "Пресуха Зеленського" :laugh:

А що саме Порошенко ляпає проти діючого Президента? Я щось пропустив?

нічого не ляпає, вже рік,
але прихильники Зеленського в кожному кривому слові будь-якого прихильника Порошенка звинувачують саме Порошенка, тобто, просто маніпулюють

Це просто цирк :laugh: Гілка називається "Пресуха Зеленського" :laugh:

так ви ж перша почали зі мною сперечатися зі слів про Порошенка  :)

Скажи мені, будь ласка, ЯК можна організувати організовану евакуацію, коли МІЛЬЙОНИ людей, які мали можливість виїхати, забили всі траси? 100 км іхали 8-10 годин? От ти б особисто як би організувала евакуацію в такій ситуації, наприклад, в перші дні з Бучі, коли там творився армагеддон?

Так пропагадистам реалії до дупи.
Всіх телепортували, рашистів анігілювали прямо на кордоні і за неділю парад під кремлем...

Тю, а як її захищали мирні жителі тих міст, які були окуповані?
Ви чогось вважаєте, що наш президент міг тоді тільки сказати "люди, завтра війна має початися, рятуйтесь"? Це інша крайність, так само, як і вибрана поведінка тотального ігнору небезпеки нападу.
а там бінарна логіка - або так сказати, або нічого не казати. Розробляти плани евакуацій, релокацій, ознайомити населення про ці плани, провести навчання дснс і поліції, щоб коли настане пздц запустити то все в дію - ніт.

25 лютого 2022року
 Брифінг невідомо кого на всіх каналах із вивіскою Офіс Президента України
 на 2.16 ключові магістралі, основні дороги працюють в штатному режимі
https://www.youtube.com/watch?v=zwYTgCEcjok
Як на вашу думку дорога міжнародного значення Е373 / М07 відноситься до поняття "ключові магістралі, основні дороги"?

Нова зарада викалупана з носа (вже не уточнюю з чого)? Зовсім недавно такі ж "патріотичні" хом'ячки горланили, що Люсю треба звільнити  :gigi:

Експрезидент Петро Порошенко заявив, що запорукою перемоги є єдність
Дослівно: "Кожен українець втомився від війни, а від втоми – емоції. А їх треба контролювати нам усім, в тому числі і мені. Багато чого іноді хочеться сказати, тим більше, є що. Але у кожного українського політика і державника сьогодні – лише один ворог. Це – хуйло і вся його раши$$тська нечисть. Ворог знає: його єдиний шанс – це роз’єднати Україну зсередини і влаштувати тут внутрішню ворожнечу. Не варто піддаватися на такі провокації.

https://www.pravda.com.ua/news/2023/02/25/7391013/

а там бінарна логіка - або так сказати, або нічого не казати. Розробляти плани евакуацій, релокацій, ознайомити населення про ці плани, провести навчання дснс і поліції, щоб коли настане пздц запустити то все в дію - ніт.

Доречі, поліція часто тікала першою...

але прихильники Зеленського в кожному кривому слові будь-якого прихильника Порошенка звинувачують саме Порошенка, тобто, просто маніпулюють
Ну ясно, що порошенко не обсмоктує на ФУПі обне питання з двохзполовиноюгодин ної пресконференції :laugh: Які до нього можуть були претензії, а тим більше звинувачення? Він же правильно сказав - послухав і забув. Так хто маніпулює?

Geo

Так мені і цікаво

Якого
Хуя
Вона
Так
Тупо
Знову
п_и_з_дить?

Але я саме від Люстрації хочу почути....
Що саме "Порошенко, ЯК СПРАВЖНІЙ ОБРАЖЕНИЙ СКОТ, ЛЯПАЄ ПРОТИ ДІЮЧОГО ПРЕЗИДЕНТА"?

Останнє редагування: 25 лютого 2023 21:27:55 від Geo

Нова зарада викалупана з носа (вже не уточнюю з чого)? Зовсім недавно такі ж "патріотичні" хом'ячки горланили, що Люсю треба звільнити  :gigi:
Зради поки що немає, я лише спитав чи та дорога відноситься до поняття "ключові магістралі, основні дороги".
 Серпневі потужні санкції на кумахуйла вже знаєте?

так ви ж перша почали зі мною сперечатися зі слів про Порошенка  :)
З яких слів, можеш нагадати?

Не існує Петра, то не існує і його секти.
І не кажи. Не стрибали б по темі різні писдаваті сектанти з новими ніками, але по стилю і писдаватості своїй наче брати-близнюки сумнозвісного semen'a.
І не плювалися б лайном на будь-яке зауваження - авашпарашенка, кумкумакумахуйла. :facepalm1:

Сука, лять...  :facepalm1:  Зараз триває слідство, йде війна, ніхто нікого не покриває, як би вам того не хотілося. Поцікавтеся взагалі, що таке військова цензура і як вона діяла в інших країнах під час воєнних конфліктів.
я вас розчарую, немає ніякого слідства.

Ну ясно, що порошенко не обсмоктує на ФУПі обне питання з двохзполовиноюгодин ної пресконференції :laugh: Які до нього можуть були претензії, а тим більше звинувачення? Він же правильно сказав - послухав і забув. Так хто маніпулює?

маніпулюють ті, хто будь-яке слово прихильника Порошенка видають за думку самого Порошенка,
тут на фупі таких дуже багато

І не кажи. Не стрибали б по темі різні писдаваті сектанти з новими ніками, але по стилю і писдаватості своїй наче брати-близнюки сумнозвісного semen'a.
І не плювалися б лайном на будь-яке зауваження - авашпарашенка, кумкумакумахуйла. :facepalm1:

На цій ноті пора про брата згадати...

Сука, лять...    Зараз триває слідство
Звідки тобі про це відомо? B-)

З яких слів, можеш нагадати?

https://forum.pravda.com.ua/index.php?topic=1131362.msg27077085#msg27077085

На цій ноті пора про брата згадати...
То згадуй, хіба ж вперше "насунути в тролейбусі"?
Я в чомусь неправий, не б'ються тут в припадках вищезгадані типажі?

Ну, так... У нього каналів уже начебто немає (а може й ніколи і не було), тому він жодного стосунку до них не має. Просто так співпало, що він дає інтерв'ю тільки тим каналам, ну а журналісти тих каналів, замість одного питання як це роблять усі, задають Президенту купу, і "трохи по-дебільному"(ц)  :laugh:

https://forum.pravda.com.ua/index.php?topic=1131362.msg27077085#msg27077085
Взагалі-то мова до цього йшла про помилки, які повинен визнати Зеленський, нє? То хто маніпулює?

Взагалі-то мова до цього йшла про помилки, які повинен визнати Зеленський, нє? То хто маніпулює?

ну так, не в першому пості, а в другому з'явився Порошенко, вибачте, це дійсно велика різниця  :)

п.с. я ніде не писала, що Зеленський повинен визнати помилки, знову маніпуляція

маніпулюють ті, хто будь-яке слово прихильника Порошенка видають за думку самого Порошенка,
тут на фупі таких дуже багато
А прихильники Порошенка думають не так, як сам Порошенко?

Взагалі-то мова до цього йшла про помилки, які повинен визнати Зеленський

визнав?

звісно, що ні,
в чомусь схоже, в чомусь абсолютно ні

ну так, не в першому пості, а в другому з'явився Порошенко, вибачте, це дійсно велика різниця  :)
З"явився не Порошенко, а його прізвище, як варіант порівняння визнання помилок презилента. Тобто, Якщо забрати прізвища, то сформулювати зрозуміло запитання неможливо.
Зи. Я відношусь і до Порошенка, і до Зеленського однаково - як до презедентів. Результат того, що робив Порошенко, вже видно. Результат того, що робить Зеленський, побачимо по завершенню його каденції. Але я не знаю жодного президента, який би сказав, які помилки він робив за своєї каденції. Ой, ні, нещодавно Ющенко визнав, що його головна помилка - Тимошенко. Він правий чи ні?

визнав?

Він заявив, що кожен день робить багато помилок, і саме це свідчить, що він розуміє, що робить чи робив помилки. Але не ті, які вам хотілося. (P)

звісно, що ні,
в чомусь схоже, в чомусь абсолютно ні
Це вже радує. Тому зустрічне питання: чому прихильники Порошенка вважають, що прихильники Зеленського думають так, як він?

почитати деяких прихильників, так враження що від них йому найбільш шкоди. Від таких прихильників

З"явився не Порошенко, а його прізвище, як варіант порівняння визнання помилок презилента. Тобто, Якщо забрати прізвища, то сформулювати зрозуміло запитання неможливо.
Зи. Я відношусь і до Порошенка, і до Зеленського однаково - як до презедентів. Результат того, що робив Порошенко, вже видно. Результат того, що робить Зеленський, побачимо по завершенню його каденції. Але я не знаю жодного президента, який би сказав, які помилки він робив за своєї каденції. Ой, ні, нещодавно Ющенко визнав, що його головна помилка - Тимошенко. Він правий чи ні?

ну той же Порошенко визнавав та вибачався, раз уж ми знову про нього
https://www.radiosvoboda.org/a/news-poroshenko-pro-ato-za-hodyny/29448775.html

почитати деяких прихильників, так враження що від них йому найбільш шкоди. Від таких прихильників

і тут я з вами абсолютно згодна  (tu)

Він заявив, що кожен день робить багато помилок

які саме не сказав?
а які вам хотілося ?

З"явився не Порошенко а його прізвище, як варіант порівняння визнання помилок презилента. Тобто, Якщо забрати прізвища, то сформулювати зрозуміло запитання неможливо.
Зи. Я відношусь і до Порошенка, і до Зеленського однаково - як до презедентів
Отліть в мраморє, трясця, і нємєдля. :lol:
Якщо хтось згадує Зе, то Президент Зеленський тут ні до чого, просто дві букви такі, З та е.
Зи. І таки так, навряд чи ти маєш якесь відношення до Порошенка чи Зеленського особисто.
Чи малось на увазі не відношення, а ставлення? Тоді тут теж є підстава усміхнутись і "повірити".

Це вже радує. Тому зустрічне питання: чому прихильники Порошенка вважають, що прихильники Зеленського думають так, як він?

за всіх сказати не можу, але я особисто не переношу слова прихильників Зеленського на нього самого,
в мене пред'яви виключно до Зеленського, Єрмака, Арахамії та інших за саме їхні слова, дії, бездіяльність тощо

ну той же Порошенко визнавав та вибачався, раз уж ми знову про нього
https://www.radiosvoboda.org/a/news-poroshenko-pro-ato-za-hodyny/29448775.html

"Я пропоную, що нам трохи зарано говорити про це. Якщо ми маємо говорити про каяття, то я точно буду каятися. Але не журналістам"

п.с. я ніде не писала, що Зеленський повинен визнати помилки, знову маніпуляція
Ти в приведеному тобою ж пості написала: це абстрактна фраза, за якою нічого не стоїть, поки він не визнає хоча б одну конкретну помилку, В чому маніпуляція? В тому, що не написано слово "повинен"?

"Я пропоную, що нам трохи зарано говорити про це. Якщо ми маємо говорити про каяття, то я точно буду каятися. Але не журналістам"

"Я шкодую, що породив завищені очікування. Я щиро перепрошую, що подав надію, яка не збулася. Прикро, що дав обіцянку, яка не справдилася, і прошу за це вибачення. Це для мене дуже серйозний урок обережного і відповідального ставлення до своїх слів», – сказав Порошенко.

Це про АТО за тижні. Тут є визнання помилки та вибачення за неї.

"Я шкодую, що породив завищені очікування. Я щиро перепрошую, що подав надію, яка не збулася. Прикро, що дав обіцянку, яка не справдилася, і прошу за це вибачення. Це для мене дуже серйозний урок обережного і відповідального ставлення до своїх слів», – сказав Порошенко.

Це про АТО за тижні. Тут є визнання помилки та вибачення за неї.
Тут вибачився, там сказав що він тільки перед богом буде каятись. Теж саме що і зеля.

Ти в приведеному тобою ж пості написала: це абстрактна фраза, за якою нічого не стоїть, поки він не визнає хоча б одну конкретну помилку, В чому маніпуляція? В тому, що не написано слово "повинен"?

так, маніпуляція саме в цьому,
слова про те, що він робить кожен день невідомо які помилки (зуби не чистить чи зарядку не робить, не знаємо), не можуть вважатися визнанням якихось політичних помилок, бо невідомо про що йде мова,
це є просто констатація факту, а не вимога,
а з боку Зеленскього це звичайне кокетство і нічого більше

Останнє редагування: 25 лютого 2023 21:45:05 від Foxic

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість

Повна версія