Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Пресуха Зеленського

Re: Пресуха Зеленського

ЗСУ б не поїхало а ТРО це місцеві. в них є жінки й діти. паніка б спричинила масовий виїзд.
взагалі попереджають про урагани та інші події. війна завжди несподіванка.

Та ладно. У половини фупчеків були зібрані наплічники з документами і необхідним.

а хитродупі селебретіз взагалі на той час уже по два тижня сиділи по Дубаях.

ЗСУ б не поїхало а ТРО це місцеві. в них є жінки й діти. паніка б спричинила масовий виїзд.
війна завжди несподіванка для дибілів, що самі тупі ( привели пацифістів до влади в 19) і закордонні розвідки не слухають. 

ще раз - я нічого не вимагаю ні від Зеленського та ні від кого взагалі,
я висловлюю свою думку, не більше та не менше,
якщо про мудачука ми щось знаємо, щось не знаємо, то про підготовку до війни та про перші дні війни в Києві я знаю дуже добре, бо в мене найближча людина кинула добреоплачувану роботу та пішла в тероборону ще 20-го лютого,
і що там було, я знаю дуже добре прямо з перших рук,
і як люди евакуювалися з-під Києва я теж добре знаю, як не хотіли їхати, бо Арестович же сказав, що через 2-3 тижні все закінчиться, як залишилися в Бучі та що там отримали, за це влада ніяк не відповідальна?
Ну звичайно, ти все знаєш, аж від знайомого в теробороні :facepalm: І що ж там було?
Щодо евакуації. Навіть зараз, після року війни, на лінії фронту, в тому ж Бахмуті є багато людей, які досі не хочуть евакуюватися, навіть з дітьми.

Кого «її»?
Подруга у Європі, вчить мову та вже працює
Чоловік в Украіні

Вона _зараз_ працює. До початку війни в неї такої можливості не було.
За "вчити мову" потрібно було б платити. Й чималеньку суму.
Дітей ніхто б до місцевої школи не взяв би.
Ну, й далі за списком.

Порошенко, як справжній ображений скот, ляпає проти діючого  Президента, а порохоботи - і тим більше раді старатися, як справжні сектанти.

Військові підтвердять - чим меньше цивільних у місті, тим простіше підтримувати порядок під час бойових дій. Тим меньше треба розпорошувати сили на забезпечення цих цивільних. Тому захисники введення в оману громадян -ідіть нахер. Нічого не заважало закрити кордони для чоловіків, але дати час подбати про сім'ї, дати час підготуватись, а не створювати корки на дорогах на багато діб, коли всі кудись бігли нічого не розуміючи. До того ж ці корки також заважали перекидувати військових вчасно.

ага, саме тому всі посольства вчасно виїхали з Києва
і шо? тобі втекти не дали?

Військові підтвердять - чим меньше цивільних у місті, тим простіше підтримувати порядок під час бойових дій. Тим меньше треба розпорошувати сили на забезпечення цих цивільних. Тому захисники введення в оману громадян -ідіть нахер. Нічого не заважало закрити кордони для чоловіків, але дати час подбати про сім'ї, дати час підготуватись, а не створювати корки на дорогах на багато діб, коли всі кудись бігли нічого не розуміючи. До того ж ці корки також заважали перекидувати військових вчасно.
це вже зараз коли все відомо. і коли дійсно евакуація потрібна. тоді - ні.

Воно так все красиво здається лише на перший погляд.
Але ніхто ніякої допомоги у Європі українцям до початку війни не надавав. Від слова "взагалі".

та якщо президент знайшов мир в очах фуйла, то про яку допомогу мова?

війна завжди несподіванка для дибілів, що самі тупі ( привели пацифістів до влади в 19) і закордонні розвідки не слухають. 
нажаль це вже не змінити. але ненависть один до одного це задача кацапів. завжди комфортніше ненавидіти слабкого а не сильного.

Ну звичайно, ти все знаєш, аж від знайомого в теробороні :facepalm: І що ж там було?
Щодо евакуації. Навіть зараз, після року війни, на лінії фронту, в тому ж Бахмуті є багато людей, які досі не хочуть евакуюватися, навіть з дітьми.

так, я добре знаю про те, про що пишу,
і знаю, що на відміну від Бахмута, влада не організувала евакуацію людей з Бучі, Ірпеня та інших місць під Києвом, замість цього Арестович всіх заспокоював, що через 2-3 тижні перемога

і шо? тобі втекти не дали?

мені пропонували виїхати за кордон та добре там влаштуватися десятки разів, як до 24 лютого, так і після,
мова не про мене

це вже якись шабаш...  :facepalm:
237ма тема, як потрібно було за 3 дні виграти без втрат війну у хубла...

так, я добре знаю про те, про що пишу,
і знаю, що на відміну від Бахмута, влада не організувала евакуацію людей з Бучі, Ірпеня та інших місць під Києвом, замість цього Арестович всіх заспокоював, що через 2-3 тижні перемога, то навіщо ж кудись їхати?
А ти впевнена, що влада знала, що кацапи підуть на Київ? Ти впевнена, що люди б звідти виїхали до початку вторгнення? Ти впевнена, що якби все було так погано, як ти пишеш, то русня би відійшла від Києва через місяць?

мені пропонували виїхати за кордон та добре там влаштуватися десятки разів, як до 24 лютого, так і після,
мова не про мене
посольства поїхали так. немає справедливості. у світі.

Ну ось ти сам і відповів на питання, чи ломанулось би пів країни через кордони, якщо їх попередили б про ймовірний напад хуйла у близькому майбутньому.

Твоя ж відповідь - ні.

Але з самих небезпечних місць люди б встигли виїхати.

А хто писав саме про закордон???
"люди встигли б виїхати" з небезпечних місць у безпечні (а чи є такі взагалі?). Там теж ніхто їх до початку війни не чекав: житла немає, праці немає, дітей до школи не беруть.
І скільки це могло б продовжуватися?

ЗІ. Це зараз такі, як Ви, дуже "вумні", бо точну дату знаєте. А перші реалні загрози з'явилися десь за пів-року до 24.02.22. Вони, як раз, й чекали , коли ж нарешті тут бардак за Вашим (чи їхнім?) сценарієм почнеться.

Але з самих небезпечних місць люди б встигли виїхати.

припиняйте шуша і решта город городити
ви несете таку чухню, що просто встидно.

яке попередження про війну вам ще, блть, треба було?

увесь інфопростір був забитий новинами про факти від розвідок світу і аналітиків, що хуйло готовий напасти.

і усі ломанулися тікати у нас на очах - амбасади, депутати, чиновники, олігархи - і усі з сім'ями, а також тидищ і купа пересічних до 20 числа, 20 числа, і після 20 лютого.

Чому ви ліпите ці претензії Зеленському?

Я вам даю 100500% жоден президент жодної країни не змуг би сказати своєму народові -люди, завтра війна має початися, рятуйтесь.

б***ь! А хто буде захищати державу?

Мені дуже цікаво, яка сука вкинула це іпсо і постійно-постійно його розганаяє за будь-якої нагоди?

у вас є критичне мислення хоч на йоту?

А тепер приклад. Реальний.
Я мешкаю в досить небезпечному місці і мені б варто було тікати -за вашою логикою.
А вибір в мене був би між моїм містом і Бучею. Я б однозначно обрала Бучу.

НІХТО, плть, не знає, де буде те саме небезпечне місце наразі.

п.с. стулити б вам пельки, або корисним ідіотам, або кацапським іпсошнікам

увесь інфопростір був забитий новинами про факти від розвідок світу і аналітиків, що хуйло готовий напасти.

і усі ломанулися тікати у нас на очах - амбасади, депутати, чиновники, олігархи - і усі з сім'ями, а також тидищ і купа пересічних до 20 числа, 20 числа, і після 20 лютого.

Я вам даю 100500% жоден президент жодної країни не змуг би сказати своєму народові -люди, завтра війна має початися, рятуйтесь.

Мені дуже цікаво, яка сука вкинула це іпмо і постійно-постійно його розганаяє за будь якої нагоди?

Я мешкаю в досить небезпечному місці і мені б варто було тікати -за вашою логикою.

+1000

В 14 році порох НЕ попереджав також. Чи це не рахується ? Кожний знав , що буде війна. Кожний.

Більше того, тоді навіть він не запроваджував ВП. І все можна було би якось пояснити, якби несподіване його бажання запровадити ВП на 2 місяці по всій Україні напередодні виборів. І так випадково збіглося, що це бажання з'явилося незабаром після того самого таємного  нічного рандеву. І треба ж що саме цей варіант зриву виборів пропонував "досвідчений юрист", коли працював на Кучму.

А тепер уявімо, що Порошенка не існує.
Набрала б тема про історичну пресуху Зе два десятки сторінок чи втонула б до вечора? Так отож. :buba:
Прозвучало кількадесят запитань, на які президент давав розгорнуті відповіді, і всім пох, ніхто не помітив.
Жваво обговорюється лиш один, визнаЮ - дурнуватий, виступ журналіста з "рупора порошенка".... Диво.

Порошенко, як справжній ображений скот, ляпає проти діючого  Президента, а порохоботи - і тим більше раді старатися, як справжні сектанти.

Порох то якраз адекватно відреагував

То Зе ляпає, як ви кажете

А ти впевнена, що влада знала, що кацапи підуть на Київ? Ти впевнена, що люди б звідти виїхали до початку вторгнення? Ти впевнена, що якби все було так погано, як ти пишеш, то русня би відійшла від Києва через місяць?

ну зараз влада запевняє, що вони все знали та готувались, тільки нікому про це не говорили,
про евакуацію до початку вторгнення мова не йде взагалі,
мова йде про підготовку до організованої евакуації на початку нападу,
так, як це сталося неорганізовано в перші ж дні війни, коли виїжджали, хто як міг та хто хотів,
мова про тих, хто міг виїхати та не виїхав через відсутність можливості,
дуже багато зробили волонтери, але волонтери не влада, для людей вони ніхто, для них авторитет Арестович від імені влади

Це потім так і було - формування загонів тероборони, евакуація сімей з дітьми, але вже під обстрілами. Було ж прийнято влітку 2021 закон про тероборону, який почав діяти з 1.01.2022, майже два місяці було на підготовку, але "праєбалі" (с) Люся

тидища бється в падучий, який зеленський сволота -не попередив народ про війну.
а сама непопереджена, звалила ще 20 лютого з Київа.

я з прикордоння не валила, а вона зі столиці.

а як вона здогадалась, що треба було рятуватися, як? непопереджена.

:X

небуває "поганих" питань, а бувають погані відповіді або іх відсутність ..

Я відсидів у бані на ФУПі більше року за Порошенко. Але я вважаю що ці питання від журналістки тільки шкодять державі. Це Тимошенко стайл- рвати своїх ради політичної вигоди. веде до руйнації. добре при демократії і спокої але непід час війни!!

Порох:

Дослівно: "Кожен українець втомився від війни, а від втоми – емоції. А їх треба контролювати нам усім, в тому числі і мені. Багато чого іноді хочеться сказати, тим більше, є що. Але у кожного українського політика і державника сьогодні – лише один ворог. Це – хуйло і вся його раши$$тська нечисть. Ворог знає: його єдиний шанс – це роз’єднати Україну зсередини і влаштувати тут внутрішню ворожнечу. Не варто піддаватися на такі провокації.

Порох то якраз адекватно відреагував

То Зе ляпає, як ви кажете
Порох так  - добре відповів - не на часі.

Загострення... весна близько...

.

Останнє редагування: 25 лютого 2023 21:03:24 від Foxic

нажаль це вже не змінити. але ненависть один до одного це задача кацапів. завжди комфортніше ненавидіти слабкого а не сильного.
то якого хрена Баканов не відповідає за свої пройоби, а президент покриває його?  Якого хера люди платять життя за чужі пройоби? Що теж не на часі? Може в війну найлегше розчижчати авгієві конюшні?

Набрала б тема про історичну пресуху Зе два десятки сторінок чи втонула б до вечора? Так отож.

саме так,
чуть слово напишеш, одразу, як у Зеленського, "а от Порошенко"...
і пішло-поїхало,
як у Зеленського політична родова травма Порошенком, так і у його прихильників

Останнє редагування: 25 лютого 2023 21:03:58 від Foxic

Мені дуже цікаво, яка сука вкинула це іпсо і постійно-постійно його розганаяє за будь-якої нагоди?

25 лютого 2022року
 Брифінг невідомо кого на всіх каналах із вивіскою Офіс Президента України
 на 2.16 ключові магістралі, основні дороги працюють в штатному режимі

Як на вашу думку дорога міжнародного значення Е373 / М07 відноситься до поняття "ключові магістралі, основні дороги"?

https://www.pravda.com.ua/news/2023/02/25/7391013/
Порошенко прокоментував

Geo

А що саме Порошенко ляпає проти діючого Президента? Я щось пропустив?

Вона _зараз_ працює. До початку війни в неї такої можливості не було.
За "вчити мову" потрібно було б платити. Й чималеньку суму.
Дітей ніхто б до місцевої школи не взяв би.
Ну, й далі за списком.

Ааа, у цьому сенсі… хтозна

Тю, а як її захищали мирні жителі тих міст, які були окуповані?
Ви чогось вважаєте, що наш президент міг тоді тільки сказати "люди, завтра війна має початися, рятуйтесь"? Це інша крайність, так само, як і вибрана поведінка тотального ігнору небезпеки нападу.

Набрала б тема про історичну пресуху Зе два десятки сторінок чи втонула б до вечора? Так отож. :buba:
Прозвучало кількадесят запитань, на які президент давав розгорнуті відповіді, і всім пох, ніхто не помітив.
Жваво обговорюється лиш один, визнаЮ - дурнуватий, виступ журналіста з "рупора порошенка".... Диво.

Не існує Петра, то не існує і його секти.
І не було б кому срачі тут розводити...

Зеленський теж дуже гарно розповідає про єдність в країні під час війни, але робить протилежне,
то він на кого працює?

Тут фани Зе пишуть, шо все це для Заходу

Припущу, що вони праві

ну зараз влада запевняє, що вони все знали та готувались, тільки нікому про це не говорили,
про евакуацію до початку вторгнення мова не йде взагалі,
мова йде про підготовку до організованої евакуації на початку нападу,
так, як це сталося неорганізовано в перші ж дні війни, коли виїжджали, хто як міг та хто хотів,
мова про тих, хто міг виїхати та не виїхав через відсутність можливості,
дуже багато зробили волонтери, але волонтери не влада, для людей вони ніхто, для них авторитет Арестович від імені влади
Скажи мені, будь ласка, ЯК можна організувати організовану евакуацію, коли МІЛЬЙОНИ людей, які мали можливість виїхати, забили всі траси? 100 км іхали 8-10 годин? От ти б особисто як би організувала евакуацію в такій ситуації, наприклад, в перші дні з Бучі, коли там творився армагеддон?

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість

Повна версія