Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Пресуха Зеленського

Re: Пресуха Зеленського

Навіть приймав участь в бойових діях (зі слів самого Порошенка)!

на тогда э о возможно
знаю многие соучаи командировок туда на месяц, два
пр итогу тяжелые ранения

но так или иначе служил и знает соллатский хлеб
именно солдатский
а то тут на фупе много умников рассказывают что солдат в40 лет должен за спамибо по окопам гнить ( здлровье можно оставить и без передовой )

Навіть приймав участь в бойових діях (зі слів самого Порошенка)!

Разом з другом дєтства Кананєнком!  :laugh: До речі де він, може в Україні?

Та не було це помилкою, Порошенко свідомо діяв в інтересах хуйла.
Я не про срач, я про факти: прихильниця Порошеннка вважає Медведчука помилкою, тому мене цікавить, чи визнав цю помилку сам Порошенко? Поки відповіді не бачу.

тв будто где то в штатах жиаешь :facepalm:

кошторис будет такой , ко орый определяют на ьанковой

а генштаб под козырек брал
Ну ось і потрібно починати з ГШ. Коли зрозуміють що на цугундєр можна швидко загриміти, то більше під козирок брати не будуть

Разом з другом дєтства Кананєнком!  :laugh: До речі де він, може в Україні?

да уж!
это вам не чорт Баканов :facepalm:

Ну прочитай же хоча б щось з мого написаного.
Срач навколо окремих численних осіб - то шлях в нікуди.
Буде срач заради срачу на потіху олігархату.
Потрібно концентруватись на фундаментальних проблемах, які породжують цих особистостей.
У нас більшість фупівців тут здатні лише на срачі, їм насрати на Україну...
Не треба срачу. Хочу бачити твою сконцентрованість на фундаментальних проблемах, величезна частина яких, як стверджуєш, сьогоднішнє управління воюючою державою олігархічними запроданцями. Не тільки зітхання про секту папєрєдніків. Конкретику щодо порохоботів - бачу, конкретики про сьогоднішніх олігархічних шахраїв - не бачу. Згадки про гетманцева замало.

Коли кожен раз загроза стае реальною. Для оцінки загрози існуе розвідка. Більш того наш пастух прямо сказав що знав що вовки нападуть. Але "мене будуть крити хуями та буде падати рейтінг" на це не повинно впливати взагалі. Розуміете? Кричати "вовки" це обов'язок пастуха. Пасух мовчун нахій не потрібен.

Пастух, який займається виключно приписаним йому "обов'язком" кричати "вовки", теж нахій не потрібен.

Ну ось і потрібно починати з ГШ. Коли зрозуміють що на цугундєр можна швидко загриміти, то більше під козирок брати не будуть
ага

на примере генерала Марченко мы увидели кого банковая на цугундер шлет

прастите вы сколько в Украине живете товарищ идеалист? :laugh:

генерала Марченко
вітаємо сьогодні з днем народження.

Пастух, який займається виключно приписаним йому "обов'язком" кричати "вовки", теж нахій не потрібен.
А це як?

ага

на примере генерала Марченко мы увидели кого банковая на цугундер шлет

прастите вы сколько в Украине живете товарищ идеалист? :laugh:
Тоді валити треба звідси. Варіантів не дуже багато))).

ЗІ. Щодо Чонгару вже неодноразово було сказано, наприклад: "ухвалення рішення про замінування, розмінування, натискання кнопки, щоб щось підірвати, взагалі не відноситься до компетенції цивільної влади. Ні до уряду, ні до президента, ні до міністра оборони, ні до прем’єр-міністра, ні до народних депутатів, ні до вас – ні до кого. Це суто військове питання... після перемоги буде проведено відповідне розслідування. І в разі встановлення фактів, що кимось із військових або представників інших сил сектору безпеки і оборони був скоєний злочин, то вони будуть притягнуті до відповідальності."

Ойц, а ще нагадайте мені, будь ласка, хто у нас Головнокомандуючий? B-)

вітаємо сьогодні з днем народження.
Закриття кримінальної справи було б непоганим подарунком на день народження цій достойній людині, нє?

А звідки Ви пишете?

Я прям насолоджуюсь Вашими висновками космічного глупства.

Тоді валити треба звідси. Варіантів не дуже багато))).

отето вечные крайности

тот же Марченко на початку вийнв сказав нет у нас другой Украины

писи
в идеале надо жить глобализировано
наверно ЕС будет самое то
но другой Батькивщины у нас нет

Ойц, а ще нагадайте мені, будь ласка, хто у нас Головнокомандуючий? B-)
Головнокомандувач ЗСУ , Залужний .він здійснює безпосереднє керівництво ЗСУ

Навіть ця пресуха позорище... Що буде далі....

Головнокомандувач ЗСУ , Залужний .він здійснює безпосереднє керівництво ЗСУ

А що, Верховний головнокомандувач не в курсі того, що робить керівництво ЗСУ?

отето вечные крайности

тот же Марченко на початку вийнв сказав нет у нас другой Украины

писи
в идеале надо жить глобализировано
наверно ЕС будет самое то
но другой Батькивщины у нас нет
В ідеалі перестати бути схожими на кацапів, і ліпити собі кумирів. І суспільство повинно вимагати відповідей на свої питання. А враховуючи рівень суспільства, гадаю років чере 100 у нас все буде добре

А що, Верховний головнокомандувач не в курсі того, що робить керівництво ЗСУ?
Звичайно в курсі. Як і в курсі розмінування був НГШ, гадаю підпис його теж там є.
Але наказ в даній ситуації міг вийти тільки за підписом Залужного . Всі інші погоджували

Не треба срачу. Хочу бачити твою сконцентрованість на фундаментальних проблемах, величезна частина яких, як стверджуєш, сьогоднішнє управління воюючою державою олігархічними запроданцями. Не тільки зітхання про секту папєрєдніків. Конкретику щодо порохоботів - бачу, конкретики про сьогоднішніх олігархічних шахраїв - не бачу. Згадки про гетманцева замало.

Спробую ще раз: срачі навколо тисяч наволочей різних мастей, які змінюють "політичний колір" краще хамеоеонів, НЕ ПРОДУКТИВНІ.
Я не хочу цим займатись.
Займатись потрібно тим, як не допустити їх появу в майбутньому.
А для цього треба провести в країні буржуазну революцію.
Способи можуть бути різні, багато країн зробили це мирним шляхом...
У секти діаметрально протилежна позиція: вони вважають що просто достаньо одних негідників замінити іншими...

Ти про кума.

Мудачук кум Пороха.

І Мудачук прикоритник.

Може не друг дитинства, але друг молодості,
обидва з СДПУ(о) починали.

Все сходиться.  :-)o
а чого про коломойського не пишете?
чи у нього бізнесів спільних з мертвейчуком не має?
чи може він зараз не впливає на Банкову ніяк?

В ідеалі перестати бути схожими на кацапів, і ліпити собі кумирів. І суспільство повинно вимагати відповідей на свої питання. А враховуючи рівень суспільства, гадаю років чере 100 у нас все буде добре

я вообще удивляюсь как у украинцев может быть кумир
у нас где каждый себе Гетьман

но технологии массовых сми  слишком стали утонченными, а в совке вообще отработали промывку мозгов до совершенства

Навіть ця пресуха позорище... Що буде далі....
Що, що....

На марафоні скажуть про геніальну пресконференцію найвеличнішого....

А нам залишається тільки молитись, щоб він чогось хрєнового не натворив в політиці і в управлінні військами, пресуха це ще фігня.

я вообще удивляюсь как у украинцев может быть кумир
у нас где каждый себе Гетьман

но технологии массовых сми  слишком стали утонченными, а в совке вообще отработали промывку мозгов до совершенства
Ця гілка показова. Це і є пошук кумира

Мудачук кум Пороха.
А де про це можна почитати, а то я шукав-шукав, і не знайшов  :shuffle:

Ця гілка показова. Це і є пошук кумира

как по мне эта ветка классическое избиение гетьмана
это классика нашей истории

к сожалению фуповские пропорции не работают на весь социум, тут даже боты утверждают что зеленский плевать на вас критиков маргиналов хотел

У секти
От бачиш, в твоїй голові існує лише зловредна секта Порошенка, і поганий боярин Гетманцев. Всьо. Решта або хороші, або нєназиваємиє.
Дуже зручна позиція, ширяти високо в хмарах стратегії, "не помічаючи" частностєй, але при цьому регулярно з тих небес, пардон, роняя кал на одну лиш "частность".
Добре, дядьку, нема сенсу в цьому діалозі.

От бачиш, в твоїй голові існує лише зловредна секта Порошенка, і поганий боярин Гетманцев. Всьо. Решта або хороші, або нєназиваємиє.
Дуже зручна позиція, ширяти високо в хмарах стратегії, "не помічаючи" частностєй, але при цьому регулярно з тих небес, пардон, роняя кал на одну лиш "частность".
Добре, дядьку, нема сенсу в цьому діалозі.

Звісно ж немає сенсу.
Продовжуйте срачі і міняйте одне лайно на інше...
А комусь може й спаде на думку "а навіщо така гризня і такі срачі, якщо від цього нічого не міняється?"
Колись збереться критична маса носіїв здорового глузду і в країні нарешті пройде буржуазна революція...

кстати могу скащать почему част  армии голосовали за зеленского

логика была такая
вот если при барыге  который все украл Порошенко нас начали хорошо кормить, представляете как будет при честном учители историке Голобородьке

но были и которые тоже "устали от войны"

писи
не претендую на социологтческую точность

как по мне эта ветка классическое избиение гетьмана
это классика нашей истории

к сожалению фуповские пропорции не работают на весь социум, тут даже боты утверждают что зеленский плевать на вас критиков маргиналов хотел
ФУП як раз дуже яскраво відображає наше суспільство. Гадаю що чуваки (олігархи) які іпуть нашу країну і в хвост і в гриву, теж це розуміють дуже добре. Тому у нас замість державних інститутів шапіто. А народ впевнений що це Зеленський/Єрмак особисто розмінували міст, а Петро його замінував.
 Ось так і живемо, нажаль((

ФУП як раз дуже яскраво відображає наше суспільство. Гадаю що чуваки (олігархи) які іпуть нашу країну і в хвост і в гриву, теж це розуміють дуже добре. Тому у нас замість державних інститутів шапіто. А народ впевнений що це Зеленський/Єрмак особисто розмінували міст, а Петро його замінував.
 Ось так і живемо, нажаль((

то что ермак лично несет ответственность  за то что зеленского кацапы наипали , нет никаких сомнений

но в целом виноваты выборы 2019, где парадигма армия, мова, вера потерпела сокрушительное поражение ( и тут фамилии не имеют значение  я кстати помле 14го порошенко тут на фупе крыл побольше чем шас зеленского)

Продовжуйте срачі і міняйте одне лайно на інше...
Продовжуй сам. До мене нема резону звертатись з такими пропозиціями.

то что ермак лично несет ответственность  за то что зеленского кацапы наипали , нет никаких сомнений

но в целом виноваты выборы 2019, где парадигма армия, мова, вера потерпела сокрушительное поражение ( и тут фамилии не имеют значение  я кстати помле 14го порошенко тут на фупе крыл побольше чем шас зеленского)
Ну це зрозуміло, народ попався не той системи  :D . Тільки народ не може помилятись, розумієш в чому трабл. Підараси які розігнали тему про 70 з чимось там відсотків, це конкретні гандони штопані. Тому що народ втомився не від війни, але від неї теж, а від наіпалова.
 Тому пройоб Порошенка був закономірний. Як і прольот зеленського буде, якщо він піде на другий термін

Тільки народ не може помилятись, розумієш в чому трабл.

Как оказалось может и очень часто. Фашистская Германия, Советский Союз, РФ.

Довольно несложно организовать так, чтобы народ был искренне уверен в том, что нужно тебе.

Достаточно контролировать образование и другие источники информации плюс уничтожать инакодумцев

Тому що народ втомився не від війни, але від неї теж, а від наіпалова.
Безперечно. Але лікувати карієс пострілом в ногу - вибір доволі оригінальний.

Довольно несложно организовать так, чтобы народ был искренне уверен в том, что нужно тебе.

Достаточно контролировать образование и другие источники информации плюс уничтожать инакодумцев
Нічого з цього Зе не мав і не зробив.

Нічого з цього Зе не мав і не зробив.

Речь не про ЗЕ, а про общий подход.

Так. Але для цього треба спочатку прийти до влади. І затратити певний час для реверсу.

так на плюсах його тільки обсирали, в тому числі і сам пан Зеленський. Якщо у вас є докази, що разіраз надавав час для виступів парашенки у 19му до виборів, то дуже прошу надайте ці приклади.

https://nv.ua/ukraine/politics/poroshenko-na-1-1-zelenskogo-pozvali-na-pryamoy-efir-a-on-letit-vo-franciyu-k-prezidentu-makronu-video-efira-50016126.html

Ну и по поводу пропаганды на плюсах.Тогда никто не жаловался что у нас строят Россию .

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість

Повна версія