Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Пресуха Зеленського

Re: Пресуха Зеленського

Західний манюпас бачив емоції. Для них емоційна складова - людська історія є важливішими, ніж якісь там питання про танки та літаки.
Тому відповідь Зелкнського про те, що диявол існує і він був у Бучі, є на 100% ефективною.
Ви ж бачили, що в залі сиділи переважно іноземні журналісти.
І це шоу влаштовували для них. Нам потрібна підтримка широкої громадськості на Заході.
Їх потрібно псиійно тримати в тонусі і переконувати, що це також і їхня війна проти універсального зла, а не розборки між двома «братерськими» народами.
Розумно. (tu)

Ну все. Пєсда рулям, обговорення довжелезної епохальної прес-конференції Президента, як і все інше на хвупі, скотилось до обговорення питра.
Тьху, плядь.
а чому?
а тому, що я от зайшла почитати, які рецензії на цю пресуху і побачила прихільників петра, що вони плюються ядом.

ви не помічаєте, наскільки жахлива ваша ненависть до президента під час війни.

тут очевидно, що працює пара ботів, яка вас заводить* проти президента, а ви неспроможні відділити зерна від плевел.
Окрім лайна ви нічого не сказали про цю пресуху.

і тут виходить віддалений Радник і дає доволі схвальну оцінку. теж українець хоч і "ковбасник", зовсім не зелений.
зате "ковбасник" Хома не перестає вживати кацапське іпсошне "боневтік" -ну ганьба ж.

ФУП не продукує об'єктивність чи хоча б притомний погляд.
тут змагання - як гарніше полити лайном Президента своєї країни, яка  тяжко воює.

ХОЧ ОДНА НЕЗЕЛЕНА НЕШМАРКЛЯ звернула увагу на слова зеленського про те, що ми обов'язково переможемо, ЯКЩО ПАРПТНЕРИ ТРИМАТИМУТЬ СЛОВО?

ось де є прихована небезпека. вони усі обіцяють, але... не завжди це виконують :(

Західний манюпас бачив емоції. Для них емоційна складова - людська історія є важливішими, ніж якісь там питання про танки та літаки.
Тому відповідь Зелкнського про те, що диявол існує і він був у Бучі, є на 100% ефективною.
Ви ж бачили, що в залі сиділи переважно іноземні журналісти.
І це шоу влаштовували для них. Нам потрібна підтримка широкої громадськості на Заході.
Їх потрібно псиійно тримати в тонусі і переконувати, що це також і їхня війна проти універсального зла, а не розборки між двома «братерськими» народами.

наразі в нас все назовні, а всередині плювати на зраду, корупцію та авторитаризм,
а країна живе всередині і при цьому повністю залежить від того, що назовні,
тому не можна допускати такий великий розрив між реальністю всередині та картинкою назовні, це може призвести до дуже неочікуваних результатів,
добре, що захід постійно підштовхує нашу владу на нормальний шлях, але боюся, якби там корона не стала тісною...   

так, і саме цього не вистачало від влади на річницю вторгнення - визнання помилок та покаяння за те, що не зробили все, що могли зробити перед війною для захисту країни,
але корона на голові не дає... 
Помилки обсмоктуватиме наступний президент.
Де і коли ви бачили президента, який посипає голову попелом?
А тим більше українського президента, та ще й під час війни.

Про Бутусова. Пси демократії під час війни потрібні?

Треба висвітлювати негатив, який владі потрібно виправляти?

Вважаю, що так. Але такі матеріали повинні бути 100% достовірними.

А то знов будемо робити парламентські комісії з розлідування як Ющенко готовить у Кончі-Заспі танковий напад на Верховну Раду.

Не пам'ятаєте? А я усе добре пам'ятаю.

Останнє редагування: 25 лютого 2023 11:20:33 від oleg kievsky

А тим більше українського президента, та ще й під час війни.

бачила, але тут мова не про нього

я вважаю, що потрібні,
без такого пса, як Ніколов, всі корупціонери в МО зараз залишалися б на своїх теплих місцях, а по контрактах продовжували б платити завищені ціни,
то порібна їхня діяльність, чи ні?

Останнє редагування: 25 лютого 2023 11:29:21 від Foxic

бачила, але тут мова не про нього
Я не бачив. Дайте приклад плз.

.

Останнє редагування: 25 лютого 2023 11:22:53 від Rambler

а чому?
а тому, що я от зайшла почитати, які рецензії на цю пресуху і побачила прихільників петра, що вони плюються ядом.
У тебе дуже вибірковий зір, елко, хоча по суті ти дівка непогана, не бот, і любиш Україну, вважаю.
Не треба, плядь, обсмоктувати, не треба нічим посипатись, достатньо коротко і чітко сказати - не все було вірно, були помилки, і мої теж. Висновки зроблено, працюємо над тим, щоб їх було якомога менше надалі.

Ідеальних людей не буває.
Завжди будуть невдоволені.
І це нормально.
Сьогодні Зеленський ефективно працює на своєму місці.
Можливо, хтось впорався б краще, а можливо набагато гірше.
Ми не повинні гадати.
Потрібно дивитися на результати.
І не потрібно змішувати те, що було до 24 лютого і після.
Закінчиться війна, буде видно наскільки Зеленський буде придатний для повоєнного часу.
НМД, він собі вже гарантував другий термін.

Чого не скажеш про парламентарів із слуг.

У тебе дуже вибірковий зір, елко, хоча по суті ти дівка непогана, не бот, і любиш Україну, вважаю.Не треба, плядь, обсмоктувати, не треба нічим посипатись, достатньо коротко і чітко сказати - не все було вірно, були помилки, і мої теж. Висновки зроблено, працюємо над тим, щоб їх було якомога менше надалі.
Читай. Чого тобі ще бракує?

"Я щодня роблю з ранку до ночі, я роблю вибір, і я жива людина, як би хто там не хотів. Я жива людина, і я щодня помиляюся, я впевнений у цьому. Я впевнений, що помиляюсь. Головне, щоб у мене , як президента, не було фатальних помилок, через які я, гарант Конституції та гарант захисту держави, можу її втратити. Слава Богу, такої помилки не було"

https://www.рбк-укр/rus/news/zelenskiy-svoyi-pomilki-zhiva-lyudina-k-bi-1677256490.html

P.S. Не виходить нормально вставити посилання. Сорян.

Останнє редагування: 25 лютого 2023 11:33:34 від Totenhead

вже щість разів обирали президента, то хоч один вдалий вибір зробили?

концетрація влади в одній особі - це цар з відповідними негативними наслідками. То може краще щоб було як в UK, де за рік 3 нових прем"єр міністра?

концетрація влади в одній особі - це цар з відповідними негативними наслідками. То може краще щоб було як в UK, де за рік 3 нових прем"єр міністра?

в нас наразі по конституції парламентсько-президентська республіка,
але по факту держава жила по цій конституції тільки при Ющенку та при Порошенку, коли ні в кого з них не було абсолютної влади,
і саме тоді в країні була найбільша демократія

Щоб було як у Британії потрібні парламентські партії з віковою історією і реальними політичними програмами, а не те, що засідає в Верзовній Раді.

Щоб було як у Британії потрібні парламентські партії з віковою історією і реальними політичними програмами, а не те, що засідає в Верзовній Раді.

знищіть олігархічну систему і отримаєте реальні партії. Війна це дозволяє зробити. Чи ви хочете відновлювати власність олігархів (наприклад інфраструктуру чи енергетику) за грощі іноземних донорів?

Читай. Чого тобі ще бракує?
:facepalm1:
Смайл неточний, але найбільше підходящий з наявних.

знищіть олігархічну систему і отримаєте реальні партії. Війна це дозволяє зробити. Чи ви хочете відновлювати власність олігархів (наприклад інфраструктуру чи енергетику) за грощі іноземних донорів?
Партії не гриби, які ростуть одразу після дощу.

:facepalm1:
Смайл неточний, але найбільше підходящий з наявних.
А слова всі забув?

Партії мають вирости без фінансування

так, і саме цього не вистачало від влади на річницю вторгнення - визнання помилок та покаяння за те, що не зробили все, що могли зробити перед війною для захисту країни,
але корона на голові не дає... 
Кому що не вистачає на річницю... Особисто мені якось до дупи "покаяння". Мене більше хвилюють справи і їх результати. Каятися потрібно на сповіді.
Якщо вам потрібні розмови, значить, у вас немає їнших проблем.

А слова всі забув?
В житті, якщо не знав, замість сотні зайвих слів, котрі "не почують", буває достатньо жесту чи виразу обличчя.

В житті, якщо не знав, замість сотні зайвих слів, котрі "не почують", буває достатньо жесту чи виразу обличчя.
Маєш право, але не переконав.

Кому що не вистачає на річницю... Особисто мені якось до дупи "покаяння". Мене більше хвилюють справи і їх результати. Каятися потрібно на сповіді.
Якщо вам потрібні розмови, значить, у вас немає їнших проблем.

Визнання помилок - це запорука їхнього неповторення,
а справи я теж дуже добре бачу - як героїзм ЗСУ, тероборони, волонтерів, гарну роботу влади назовні для західних манюпасів, так і великі проблеми з корупцією, зрадою та авторитаризмом всередині країни...

І це нормально.
Ми не повинні гадати.
Закінчиться війна, буде видно наскільки Зеленський буде придатний для повоєнного часу.

народна мудрість за 1 битого 2 небитих дають

Партії мають вирости без фінансування
Цікаво, де ви бачили партії без фінансування. Наведіть приклади плз.

типу КПРС - так, а природня опозиція є завжди, от саме вона має оформитись у партії.

а справи я теж дуже добре бачу - як героїзм ЗСУ, тероборони, волонтерів, гарну роботу влади назовні для західних манюпасів, так і великі проблеми з корупцією, зрадою та авторитаризмом всередині країни...

що таке визнання помилок? не помиляється той хто нічого не робить, а ти далі довбиш як дятел, сам не розуміючи чого хочеш  :facepalm:

Складіть графік , скільки раз на день і в який час потрібно визнавати помилки, щоб вас задовольнило. Може, залишиться трохи часу між тими виступами, щоб щось ще робити

Складіть графік , скільки раз на день і в який час потрібно визнавати помилки, щоб вас задовольнило. Може, залишиться трохи часу між тими виступами, щоб щось ще робити

який графік? поки що не було жодного визнання жодної помилки, то про що ви взагалі?

Треба висвітлювати негатив, який владі потрібно виправляти?

Вважаю, що так. Але такі матеріали повинні бути 100% достовірними.

А то знов будемо робити парламентські комісії з розлідування як Ющенко готовить у Кончі-Заспі танковий напад на Верховну Раду.

Не пам'ятаєте? А я усе добре пам'ятаю.

Бутусов оказался прав когда говорил что зрада на самом верху( демченко и баканов накуй)

в какой  то мере скандал с вагнеровцами прижал яйца кацапам в оп, появились Залужный и Резников
может операция и задумывалась для этого

вообще война у нас с 2014, только нелюбимый плебсом крыголам порошенко берег их тонкие натуры от реалий  хотя они все равно так устали от войнв, что в 2019 решили перейти в подотряд страусиных

будущая лекторальная судьба зеленского незавидная
по минимуму в парламенте и близко не будет слуг народа, а унас парламентскопрезиде нтская республика, да и после войны будет Столько вопросов, а запад не потерпит эдыный марафон, и всякую околодиктаторскую куйню ( нам помогают как форпосту демократии на границах с диктатурами)

но до всего этого еще надо всем нам дожить до Перемоги, а урезание  денежных выплат солдат этому не способствует, западная техника не будет работать на искусственном разуме

писи
роль зеленского в нашей истории на сейчас вторична , хотя если бы в 2019 хуйло увидил решимость украинцев продолжать борьбу , широкомасштабной войны и не было
нас спасла год назад невиданная в срвременной мировой истории стойкость народа, хотя и запоздалая

ибо хочешь мира готовься к войне

що таке визнання помилок? не помиляється той хто нічого не робить, а ти далі довбиш як дятел, сам не розуміючи чого хочеш  :facepalm:

ну, головна помилка це якраз бездіяльність напередодні війни по підготовці до війни

І це нормально.
Ми не повинні гадати.

Цікава позиція. Має право на життя. Але я не можу з нею погодитись, бо те в якому стані країна на сьогодні на 99% результат того що було останні, як мінімум, три роки до 24 лютого. І те що "відосики" тоді і зараз направленні на одне те й саме - формування найвеличнішого іміджу кращого Президента України, я теж бачу.
 Пане Радник, проблема в тому, що для закордонної публіки Президент Зеленський є таким як його сформували після 24го саме західні ЗМІ, для місцевих це з одної сторони той що розмазав парашенку, а з іншої людина для якої спершу війна закінчилась у голові, а на сьогодні у голові вже перемога. То ж на мій погляд, вибрати для вашої публіки всяких меседжів можна і з кожноденних звернень і  без пресконференції.  Ну але ви ж там сам медійник, то мабуть звичайно вам видніше. 

ну, головна помилка це якраз бездіяльність напередодні війни по підготовці до війни

якщо ти про щось не знаєш то це не значить, що цього не було, не варто забувати, що всі «друзі» нам взагалі давали 2 тижні максимум, бути розумним заднім числом завжди легко, головне вміти робити висновки і вчитись на минулих помилках, щоб не ходити по тих самих граблях як це відбувалось останніх 30 років

якщо ти про щось не знаєш то це не значить, що цього не було, не варто забувати, що всі «друзі» нам взагалі давали 2 тижні максимум, бути розумним заднім числом завжди легко, головне вміти робити висновки і вчитись на минулих помилках, щоб не ходити по тих самих граблях як це відбувалось останніх 30 років

учитывая что агентура кацапов возглавляла сбу, сколько бы ты дал нам на месте западных разведок?

хороша спроба, але ніт. Облити брудом із плюсів набагато ефективніше, і ваша богиня про це звісно знає.

Тобто самий чесний 5 канал Пороха, нікому не цікавий.

Як і він нікому не цікавий крім порохоботів на зарплатні.

Так що результати виборів це і показали...  (tu)

учитывая что агентура кацапов возглавляла сбу, сколько бы ты дал нам на месте западных разведок?

А хто ж цю агентуру утримував після Янука?  :-)o

який графік? поки що не було жодного визнання жодної помилки, то про що ви взагалі?
Женщіна любіт ушамі (с) Завжди дратував цей вираз. Але трохи правди в ньому є. Єдина поправка - не всі і не тільки жінки

Шо туд?

Вже всіх, хто не притримується лінії правлячої партії перестріляли перебанили?  :facepalm:

Пи. Си. Для себе твердо вирішила - після Перемоги, на виборах, буду голосувати тільки за тих, хто дійсно пройшов цю війну. Це стосується і кандидата в президенти, і кандидатів в депутати, якщо мова йде про чоловіків.

Прикоритниками, кумами та друзями дитинства, а також весільними фотографами, чуваками, у яких перша запису у трудовій книжці "депутат ВР", корабельними соснами і просто няшними дівчинками  вже наїлася досхочу.

так саме тому і давали нам 2 тижні, бо бачили, що країна не готується до війни так, як треба було готуватись,
ми встояли всупереч нашій неготовності виключно на жилах, нервах, здоров'ї та життях наших захисників

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість

Повна версія