Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

5 ранку. Початок Війни. Частина 4

Re: 5 ранку. Початок Війни. Частина 4

угу
й це дуже добре, значить таваріш Сі вирішив змінити курс

Китайці також зрозуміли, що в московщиною зараз керують кінчені потвори і дебіли.

Звідки інфа?
я б відповіла, але це тягнутиме на цинічні образи :gigi:
ігнат: політичне рішення по ф16 є, інфраструктура готова
резніков: наші пілоти навчаються, рішення давати ф16 є
поважний фупівець: да куйня це все! я краще знаю :D

Не пам'ятаю таких слів

Не пам'ятаю таких слів
не дякуй:
ігнат - з 4:50

резніков - з 20:40

Ігнат, 6:26: Очікуємо, що буде прийняте позитивне рішення

це не "політичне рішення по ф16 є"

По Ф-16 та інші ніщяки, що не дають, там кажуть у США є різні договорняки, із парашею та Китаєм, які стосуються Тайваню, Ізраїлю, Ірану..

Тіпу таких - якщо дасте, то ми....

я б відповіла, але це тягнутиме на цинічні образи :gigi:
поважний фупівець: да куйня це все! я краще знаю :D

От не дала поглумитись

Я не знаю які міста буде бомбити НАТО, але я впевнений що ця війна не закінчиться в Україні, від слова зовсім. Неможливо накрутити 140 мільйонів населення на винищення всього світу і потів перемкнути вимикач на офф. Все найгірше ще попереду.
Рано чи пізно НАТО буде змушене прийняти важке рішення щодо превентивного удару по хуйлу. Ця війна не закінчиться по іншому.
Можливо. Після смерті Сталіна через рік вже не було ні одного пам"ятника і він став ворогом народу.

По Ф-16 та інші ніщяки, що не дають, там кажуть у США є різні договорняки, із парашею та Китаєм, які стосуються Тайваню, Ізраїлю, Ірану..

Тіпу таких - якщо дасте, то ми....

хто каже

хто каже

"КАЖУТЬ" - то щось не відоме, яке все знає. Навіть про майбутнє
 Наприклад, про погоду: " Кажуть, зимою будуть сильні морози"

Компанія Lockheed Martin отримала контракт від Пентагону на 4,8 млрд доларів на високоточні ракети GMLRS для РСЗВ HIMARS – Defense News

Контракт мають завершити до 30 жовтня 2026 року.

Щоб компанія змогла його виконати, планується наростити виробництво ракет GMLRS з 6000 до 14 тисяч на рік.

Також в Lockheed Martin ведуть активну розробку ER GMLRS – це ракети з більшим радіусом дії, цього року плануються тестові запуски.

У орков получається один боєць десь на кілометр окопу

ER GMLRS – це ракети з більшим радіусом дії, цього року плануються тестові запуски.

Проблеми з полігоном?
Можемо допомогти!

Один з каналів опублікував декілька відео з ланцетами - влучають багато по нашій техніці. Є навіть с300

хуйло ввел наказание до пяти лет тюрьмы за помощь в отправке его в Гаагу @AteoBreaking  :facepalm1:

Один з каналів опублікував декілька відео з ланцетами - влучають багато по нашій техніці. Є навіть с300

пан з місяця впав?

Кацапи дрочать на їхні ланцети вже багато місяців. Це щось за кацапський аналог Світчблейд-600. Західні військові експерти, на які я підписаний на Твіттері, на жаль досить часто коментують кацапські відео влучання ланцетів в нашу техніку. На щастя вчорашнє повідомлення про знишення Ґепарду виявився фейком - схоже ланцет не розірвався.

PAL

хуйло ввел наказание до пяти лет тюрьмы за помощь в отправке его в Гаагу @AteoBreaking  :facepalm1:

пожиттєве!

Україна отримала від США черговий грант $1,25 млрд – Мінфін

Я не знаю які міста буде бомбити НАТО, але я впевнений що ця війна не закінчиться в Україні, від слова зовсім. Неможливо накрутити 140 мільйонів населення на винищення всього світу і потів перемкнути вимикач на офф. Все найгірше ще попереду.
Рано чи пізно НАТО буде змушене прийняти важке рішення щодо превентивного удару по хуйлу. Ця війна не закінчиться по іншому.
+=====================+
НАТО першим не почне.

и 9 лет за збор грибов (мухоморов) :shuffle:

НАТО першим не почне.

Нато ніяким не почне.

Бо там будуть півроку шукати консенсус з циганами малярами.

не хочу критиковать армию и я не военный эксперт, просто интересно, во что можно использовать 600к снарядов ежемесячно?
+===========================+
Во стволи арти війде і ще більше!

Нато ніяким не почне.

Бо там будуть півроку шукати консенсус з циганами малярами.
Можливо дл речі. У відповідь на ядерный удар по польщі- санкції.

Чехія та Україна спільно вироблятимуть зброю і навчальні літаки, а також ремонтуватимуть танки – президент Чехії Павел під час візиту до Києва

Воно йобнуте

Воно йобнуте
https://t.me/Ateobreaking/86870
Партии кркаина, героина и ... крупнейшая -  боярышника  :idea:

Оперативна інформація станом на 18.00 28.04.2023 щодо російського вторгнення

Протягом доби, противник здійснив пуск 23 крилатих ракет типу Х-101 та Х-555. Нашими захисниками знищено 21 крилату ракету, а також два БпЛА оперативно-тактичного рівня. Від ракетного терору росіян постраждали міста Умань на Черкащині, Дніпро, а також Українка на Київщині. За попередньою інформацією загинуло понад 20 цивільних людей, серед них
3 дітей. Пошкоджено понад 10 багатоквартирних будинків та інша цивільна інфраструктура. Також ворог завдав 28 авіаційних ударів та здійснив
11 обстрілів з реактивних систем залпового вогню.

Противник зосереджує основні зусилля на веденні наступальних дій на Лиманському, Бахмутському, Авдіївському та Мар’їнському напрямках. Протягом доби здійснив понад 40 атак на зазначених ділянках фронту. В епіцентрі бойових дій залишаються Бахмут та Мар’їнка, наші воїни мужньо тримають  оборону.

Авіація Сил оборони за добу завдала 4 ударів по районах зосередження особового складу і військової техніки окупантів.
Підрозділи ракетних військ і артилерії, в той же час, уразили 3 пункти управління, склад боєприпасів та 4 райони зосередження живої сили противника.

Протягом доби, противник здійснив пуск 23 крилатих ракет типу Х-101 та Х-555. Нашими захисниками знищено 21 крилату ракету, а також два БпЛА оперативно-тактичного рівня. Від ракетного терору росіян постраждали міста Умань на Черкащині, Дніпро, а також Українка на Київщині.

:S Від 2 ракет?

PAL

:S Від 2 ракет?

повноцінно тіки по Умані прилетіло, інші - то збиті

Україна отримала від США черговий грант $1,25 млрд – Мінфін

увечері можна чекати чергові заяви експерт..пр о черговий ріст економіки..і геній шмигаля

Мазепа, Київ, cьогодні в 18:52

Оперативна інформація станом на 18.00 28.04.2023 щодо російського вторгнення
...

:-o
а чому не завтра вранці? (жартую  :D  :-T )

пан з місяця впав?

Кацапи дрочать на їхні ланцети вже багато місяців. Це щось за кацапський аналог Світчблейд-600.
більше схоже на ізраільский Hero-120. Не здивуюсь якщо це він і є, або іранська копія, тільки зі скрєпною назвою.

Останнє редагування: 28 квітня 2023 19:37:26 від Wheee

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 3 гостей

Повна версія