Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль
1
27 вересня 2021 21:54:50
В Дії виправили.
Сьгодні згенерувала сертифікат на новому смартфоні, термін дії- 1 рік.
Вирішила на всяк випадок написати, може хто не бачив, якщо баян - сорі.
2
1 вересня 2021 14:14:08
Отримала X(
Сьогодні зробила другу дозу Модерни. Через годину після щеплення зайшла в Дію, Покрутила головою пару разів і через секунду отримала міжнародний і внутрішній сертифікат про вакцинацію.
Респект Дії! (tu)
3
13 серпня 2021 16:22:00
У Хмельницькій області 71-річний чоловік незаконно отримав "карантинні" 8 тисяч гривень. Його засудили до 3 років позбавлення волі з випробувальним терміном 1 рік.

Про це повідомляє РБК-Україна з посиланням на рішення Нетішинського міського суду.

Літній чоловік в період дії "червоної" зони карантину працював і отримував зарплату в повному обсязі. Таким чином не мав права претендувати на матеріальну допомогу.

Однак він все одно подав заяви і незаконно отримав 8 тисяч гривень з державного бюджету.

"Визнати винним у вчиненні кримінального правопорушення передбаченого ч.3 СТ. 190 КК України та призначити йому покарання у вигляді 3 років позбавлення волі. На підставі ст.75 КК України звільнити від відбування покарання з випробуванням строком на 1 (один) рік", - йдеться в рішенні суду.

Стаття 75 КК України передбачає те, що винний пішов на угоду зі слідством або ж визнав провину.
https://reyestr.court.gov.ua/Review/98830932?fbclid=IwAR1RTQpAqJuoOkLo_3EOoKjO2-16CZT0KzwdnyEbAQl95UnJWb2_H234grQ


4
28 липня 2021 16:55:36
Передайте, пожалуйста, Ляшку и разработчикам Хелси, чтобы во время онлайн записи людей, которые имеют декларацию, записывали отдельно, а которые не имеют - отдельно.
Потому что полный бардак.
Короче, сегодня ширнулись Модерной.
Записались на время в конкретную бригаду.
Приехали на 20 минут раньше, а там две очереди: одна по записи, другая нет.
Пока разобрались, что к чему, прошло минут десять.
Короче, стоят нацгвардейцы, вызывают часть по записи (причем, время не совпадает, в нашем случае было опоздание полчаса), и вторую часть из живой очереди без записи.
Сразу первый вопрос: какого хрена вы пропускаете народ без записи, если по записи идет опоздание полчаса?
Дальше - больше. Вот, думаю, сейчас зайду внутрь, ну ладно, с опозданием, но минут через десять буду свободна. Ага, не тут-то было! Там сказали посидеть, пока вызовут. Через пару минут подходит тетка и спрашивает: у кого есть декларация, пошли со мной. Ведет нас не в ту кабину, куда мы записаны, дает анкету для заполнения и на вопрос, что мы записаны в другую бригаду, отвечает: а пофиг куда, просто у нас тут куча людей без деклараций, на каждого 15 МИНУТ !!! на оформление, а если у вас есть декларация, то мы вас быстренько вколем.
Ок, заполнили анкету и спрашиваем: куда дальше? Нам говорят - сидите ждите свою очередь. В смысле? Нас же взяли без очереди, перед нами  человек десять без деклараций, девочка, которая их оформляет, говорит: а мне пофиг, спрашивайте у очереди. Очередь говорит: ЖДИТЕ! Бля, вы серьезно? При этом тетка, которая колет вакцину, за все это время так никому и не уколола.
Короче, мы говорим, что мы пошли в свою кабинку, потому что мы там записывались на время и они нас должны принять без разговоров. А не тут-то было! Заходим - а там тоже человек 10 без декларации, и все говорят нам - в очередь! Я спрашиваю: а вы сюда записаны? Некоторые отвечают, что без записи вообще, а некоторые - что в другую бригаду. Короче, со скандалом нам таки сделали прививку минут через десять. Причем у нас весь процесс занял не больше минуты.
Мораль сей басни такова: кто хочет привиться, не морочьте себе голову с записью, идите утром (в очереди сказали, что утром мало людей) и спокойно в живой очереди получите ту вакцину, которую хотите . Короновак пропускают без очереди вообще.
А для наших диджитализаторов скажу: если вы пишите программки, вы сначала разберитесь, как оно в реале работает, а потом пишите.
Порядок можно навести очень просто: Разделить людей с декларациями и без. Для тех, кто не имеет деклараций, выделить отдельный кабинет с одной тетей, которая колет вакцину, и десятком девочек, которые будут оформлять.
Остальных принимать по очереди или по записи.
Потому что реально на человека с декларацией уходит максимум 3 минуты, а без декларации - 15 минут. А в Хелси заложен порядок очереди в 3 минуты.
5
6 липня 2021 09:09:17
Німеччина знімає пов'язану з COVID-19 заборону на в’їзд для людей з Великої Британії, а також Португалії, Росії, Індії та Непалу.

Джерело: BBC

Деталі: Ці країни будуть класифікувати як "регіони з високою захворюваністю". Досі вони класифікувалися як "регіони з варіантами вірусу" через поширення варіантів Delta і Delta Plus, які вперше виявили в Індії.

Обмеження будуть пом'якшені з середи, 7 липня.

Повністю вакциновані відвідувачі також не підлягатимуть карантину. Невакциновані, як і раніше, будуть зобов'язані іти на самоізоляцію ( до 10 днів), але в них буде можливість достроково припинити карантин, отримавши негативний результат  тесту на п'ятий день.

Громадяни і жителі Німеччини повинні були знаходитися в карантині протягом 14 днів після прибуття в країну.

6
3 липня 2021 12:07:28
Президент РФ Владімір хуйло 2 липня підписав указ, який дозволяє використання назви "шампанське" лише щодо вироблених у Росії вин.

Про це повідомляє "Європейська правда" з посиланням на РБК.

Дистрибуційний підрозділ виробника преміальних алкогольних напоїв Moet Hennessy (Moet & Chandon, Dom Perignon, Veuve Сlicquot і ін.) направив російським партнерам лист, в якому повідомив, що компанія тимчасово припиняє відвантаження асортименту шампанських вин для всіх покупців.

Припинення поставок шампанських вин, як пояснюється в документі, пов'язане з поправками в 171-ФЗ "Про регулювання алкогольної продукції", які були прийняті Держдумою в трьох читаннях і схвалені Радою Федерації минулого тижня, 23 червня.

В п'ятницю, 2 липня, документ був підписаний Владіміром хуйло.

Поправки уточнюють визначення і вносять додаткові вимоги для виноробної продукції. Зокрема, вони виключають використання поняття "шампанське", дозволяючи застосовувати його лише щодо "російського шампанського", виробленого на території Росії. "І зобов'язують виробників шампанських вин з французького регіону Шампань перейменувати їх продукцію в "ігристе вино", - пояснюється в листі Moet Hennessy.

Зміни в законодавстві вимагають від компанії пересертифікації шампанських вин для зміни категорії на ігристе вино і зміни маркування продукції. Як повідомляє компанія, мезони (виробники шампанського) "не підтвердили готовність змінити категорію шампанських вин для російського ринку".

Слід зазначити, що слово "шампанське" є географічно захищеною назвою, в ЄС правом називатися шампанським мають лише вина, виготовлені у французькому регіоні Шампань.
https://www.eurointegration.com.ua/news/2021/07/3/7125078/
___________________ ___________________ ___________________
От просто нема слів
 :weep:  :weep:  :weep:
7
22 квітня 2021 11:35:48
В адміністрації президента Сполучених Штатів Америки Джозефа Байдена не сприймають особисто агресивні випади президента Росії Володимира хуйло.

Джерело: речниця Білого дому Джен Псакі на брифінгу 21 квітня, The White House

Пряма мова Псакі: "Я не думаю, що ми сприймаємо щось, що сказав президент хуйло, особисто; у нас товста шкіра".

Деталі: Так Псакі відреагувала на слова президента Росії, який у посланні Федеральним зборам РФ порівняв західні країни з тигром Шерханом із книги Кіплінга "Мауглі", навколо якого, за словами Володимира хуйло, крутяться "дрібні шакали" і "підвивають, намагаючись задобрити свого суверена".

У відповідь на агресивну риторику хуйло, який попередив країни Заходу про "швидку і жорстку" відповідь Росії на можливу загрозу її інтересам, Псакі сказала, що в Білому домі, прагнуть стабільних і передбачуваних відносин із Росією, а не їх погіршення.

За її словами, запроваджуючи санкції, США прагнули послати російському керівництву чіткий сигнал про те, що дії Москви не залишаться без наслідків.

Речниця додала, що президент США Джо Байден у телефонній розмови з Володимиром хуйло запропонував обговорити питання, за якими "є можливість спільно працювати", – нерозповсюдження ядерної зброї, продовження договору СНО-3, ядерна угода з Іраном, – і питання, щодо яких США і Росія не згодні.
8
17 квітня 2021 21:58:35
У ФСБ Росії заявили, що спільно з КДБ Білорусі затримали двох білоруських громадян, які планували на батьківщині військовий переворот із залученням українських націоналістів.

Джерело: ФСБ РФ

Дослівно: "Федеральною службою безпеки Російської Федерації спільно з Комітетом державної безпеки Республіки Білорусь в результаті проведеної спецоперації припинено протиправну діяльність Зянковича Юрія Леонідовича, який має подвійне громадянство США і Республіки Білорусь, і громадянина РБ Федути Олександра Йосиповича, які планували здійснення військового перевороту в Білорусії за відпрацьованим сценарієм "кольорових революцій" із залученням місцевих і українських націоналістів, а також фізичне усунення президента А. Лукашенка".

Деталі: Як відзначили в ФСБ, від білоруських партнерів стало відомо про те, що в приватних чатах одного з месенджерів "ідеологи білоруської радикальної опозиції" Зянкович і Федута організували обговорення плану збройного заколоту в Білорусії і вирішили провести в Москві особисту зустріч із використанням доступних їм заходів конспірації з опозиційно налаштованими генералами ЗС республіки.
https://www.pravda.com.ua/news/2021/04/17/7290605/
9
29 березня 2021 12:38:25
В 2020 году Пенсионный фонд Украины (ПФУ) недополучил 4 млрд грн из-за предоставления льгот физлицам-предпринимателям (ФЛП).

По ее словам, для бизнеса ввели новую социальную программу помощи на детей, а также освободили предпринимателей 1 и 2 категории и других самозанятых от уплаты социального взноса.

При этом периоды неуплаты засчитали предпринимателям в страховой стаж.

"Мы сознательно на это шли, зная, что не получаем средства в бюджет Пенсионного фонда. Цена этого вопроса около 4 миллиардов, но не это было главным", — заявила глава Минсоцполитики.
10
22 березня 2021 14:15:30
Сьгодні вночі, 1 загиблий і 5 поранених.
На тому ж місці, що і перед цим була.
За кермом був син того водія, який перед цим попав.
Прокляте місце чи родове прокляття? ;o
11
4 лютого 2021 17:21:58
За підрахунками, компенсації інвесторам в електроенергію за "зеленим" тарифом можуть становити від 10 до 20 млрд доларів.

Про це в.о. міністра енергетики Юрій Вітренко розповів під час обговорення економічної стратегії до 2030 року.

Він зазначив, що встановлений зелений тариф в рази перевищує ринкову ціну.

"Ми маємо усвідомлювати, що, якщо подивитися на різницю між зеленим тарифом і ринковою ціною, помножити це на навіть консервативні оцінки щодо виробітку електроенергії з ВДЕ, і помножити це на термін дії зеленого тарифу до 2029 року, то розмір компенсацій з державного бюджету з інвесторами в зелену енергетику буде становити від 10 до 20 млрд дол", - пояснив Вітренко.

Він додав: "Для такої країни, яка ще розвивається, 10-20 млрд дол - це значна сума, яка становить проблему".

Також очільник міністерства розкритикував наявний механізм отримання компенсацій: "він нормально не працює і через це виникли борги".

"В тарифі "Укренерго" 2/3 компенсується "зеленим", а 1/3 - їхні витрати. Компенсація з тарифа  "Укренерго" більша, ніж вартість електроенергії, яку отримує "Енергоатом", який цю електроенергію компенсує. Тобто тільки різниця зеленої енергетики, яку не споживає, фактично, населення, є більшим, ніж вартість електроенергії, яку отримує "Енергоатом", - коментує Вітренко.

Він зазначив, що фінансування "зелених" слід проводити напряму через держбюджет, адже повітря є певним спільним благом, що пов’язано із використанням зеленої енергетики "і Конституція каже, що в так випадках фінансування має здійснюватися через держбюджет".
https://www.epravda.com.ua/news/2021/02/4/670700/
12
28 грудня 2020 12:03:47
На днях побачила в ФБ гнівний пост працівниці Нової лінії про те, що виявляється, наймані працівники НЛ мають право на допомогу 8000 згідно закону Зеленського №4429, тому що Нова Лінія, як виявляється, має основкий КВЕД, який попадає під виплату.

Серйозно? Нова лінія - це одна з найбільших компаній, яка працювала в карантин, робітники отримували заробітну плату. В кому проблема: в президенті чи в працівниках?
Президенту так прописали закон чи люди, які ПРАЦЮВАЛИ в карантин, просто хочуть шарову допомогу?
В усіх нормальних країнах допомогу платять тільки тим, хто не отримує доходу в карантин. А у нас, виявляється, працівники НЛ хочуть допомогу тому, що вони ПРАЦЮВАЛИ в карантин і ризикували своїм життям.
Як ви вважаєте, шановні?
13
22 грудня 2020 17:25:26
ФОПи  зараз ідуть до палацу Україна, де сьогодня виступає з концертом Квартал-95. І їх ДУЖЕ багато. Ой, шо буде :lol:
14
18 листопада 2020 16:31:15
Після всіх обговорень ФОПів , головною тезою у прибічників фіскалфзації було - ФОПи не платять податки.
Тоді у мене питання: якщо ФОПи не платять податки, нехай держава зробить для них податкові канікули на період карантину. Нє? :laugh:
15
14 листопада 2020 12:29:17
Не вірте тому, що він пише.
Не спілкуйтеся з ним, будь ласка.
Він просто заробляє гроші.
16
13 листопада 2020 13:18:11
Ну, погнали.... :rotate:
Вчора на «Право на владу» краєм вуха почула виступ Доротича  SAFEФОП та Гетьманцова.
Доротич правильний мужик, але вчора на емоціях не зміг толково донести інформацію, як на мій погляд.
Знаю, що ФУП читають депутати та чиновники, можилво, й пан Гетьманцов.
Для нього особисто зразу скажу: нешанований пан Гетьманцев (я знаю, як правильно пишеться прізвище ) ти  не розумієш, як працює спрощена система для самозайнятих осіб і те, що ти зараз робиш – це диверсія. Це смерть малого бізнесу в Україні і, як наслідок, гаплик всій економіці. Зупинись, поки не пізно!
Далі по пунктах поясню, чому. Буде багато тексту, але я вирішила всі міфи про простоту та користь РРО зібрати в одній темі і прокоментувати з точки зору ФОП – самозайнятих осіб.
Для початку хочу чітко розділити підприємців-самозайнятих осіб та ФОПів, якими користуються великі мережі для мінімізації податків (надалі буду називати їх псевдоФОПи). Зразу скажу, що те, що зараз понаписував в законах Гетьманцов – це рай для великих мереж. Для них мало того, що НІЧОГО не зміниться, для них створені всі умови для подальшої мінімізації податків та продажу контрабанди. Про це напишу нижче більш детально.
А для реального малого бізнесу РРО на даному етапі – це смерть.
По-перше, тому, що це додаткові витрати для ФОПа порядку 100 000 в рік: на обладнання, бухгалтера, програміста, касира. Тому їм прийдеться підняти ціни на товари мінімум на 20%.
По-друге, це корупційна кормушка для податкової. Нормальні працюючі ФОПи – це зареєстровані підприємці, до яких підуть перевірки, які податкова чекає вже дуже багато років. Штрафи за порушення – захмарні, законодавство – як дишло, кули повернеш – туди й вийшло. Адміністрування, тобто звіти в податкову - фіг розберешся, і ще багато чого, про що напишу нижче.
Для тих депутатів, які це будуть читати: ФОПи не проти РРО, мати касовий облік – це добре для будь-кого. АЛЕ… Спочатку податкова і судова реформа, спрощене адміністрування та законодавчо закріплена відповідальність чиновників. Щоб кожен ФОП міг прочитати, і головне, ЗРОЗУМІТИ закони, міг самостійно написати звіт, або, як в нормальних країнах, найняти бухгалтера ОДИН РАЗ НА РІК для здачі звіту. А не здавати кожен день (касовий звіт), кожен місяць, кожен квартал.
Тому, завершуючи вступну частину, напишу висновок: якщо зараз введете РРО – майже всі ФОПи підуть в тінь, тому що там максимум відповідальності – це невеликий штраф та конфіскація проданого товару. Це якщо піймають))
А зареєстровані ФОПи  відповідають ВСІМ СВОЇМ МАЙНОМ. Здогадайтеся з одного разу, що вони будуть платити, якщо до них прийде перевірка: непомірний штраф чи хабар в карман
17
7 листопада 2020 18:57:59
Поборола ковид :laugh:
Со следующей недели уже все открывают, кроме границ.
18
17 жовтня 2020 11:40:45
Причому жарять як скажені, не можна доторкнутися :facepalm:
19
15 жовтня 2020 21:36:32
Актуально :lol:

Как же это все произошло?
Ведь немало времени прошло,
Я не научился жить один,
И у меня на это 5 причин:
Припев: Первая причина - это ты,
А вторая - все твои мечты,
Третья - это все твои слова,
Я им не поверил едва...
Четвертая причина - это ложь,
Кто прав, кто виноват - не разберешь,
А пятая причина - это боль,
От того, что умерла любовь...

Что-то вдруг вспомнилось на фоне 5 вопросов :lol:
20
16 вересня 2020 13:17:40
ДОСТУП ОБМЕЖЕНО!

Шановний абонентe, на підставі Указів Президента України №133/2017 №126/2018 №82/2019, а також відповідних судових рішень та інформаційних повідомлень Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сфері зв'язку та інформатизації, доступ до цього ресурсу обмежено.

У меня таке  пише при спробі зайти на головну УП.
21
17 серпня 2020 23:17:33
Только что включила на ютубе СоловьевLive, сейчас в прямом эфире, решила послушать, что кацапы про Беларусь говорят.
Короче, там Соловьев берет интервью в прямом эфире.
И тут показывают молодого мужчину.
С.: "Здравствуйте, вы из Белаза".
М.: "Да"
С.: "Ну что там у вас на Белазе происходит, расскажите нам."
М. "Сейчас расскажу".
И тут опускает камеру и в прямом эфире показывает Соловьеву свой ЧЛЕН :weep:
Соловьев офигел, начал что-то бекать, в итоге вышел из положения, сказал: "Ну хорошо, что хоть в красно-белый цвет не покрасил"
Ну белорусы и дают! :lol:
Вы думаете, мужик эксгибиционист или просто ложил член на кацапов?
22
23 липня 2020 13:03:17

Отель "Днепр" купили айтишники: там будет киберспортивная арена
Четверг, 23 июля 2020, 11:46
6279 просмотров
13
      В закладкиВ закладки
 
Facebook Кохановского

Отель "Днепр" купил основатель киберкоманды NAVI Александр Кохановский вместе с партнерами. На месте отеля планируют сделать большой кибеспортивный проект.

Об этом он сообщил в Facebook.

"Если честно, то хотел дождаться уже сентября и все анонсировать на презентации нашей Украинской Профессиональной Киберспортивной Ассоциации, но увы. Исходя из текущего информационного фона я чувствую острую необходимость объясниться.

Победу в аукционе за отель "Днепр" одержали не российские олигархи, а украинские айтишники", - пишет Кохановский.

По словам Кохановского, несколько лет назад он вместе с партнерами задумал большой инфраструктурный киберспортивный проект. Проект должен был стартовать с постройки арены, но партнеры изменили свои планы, увидев возможность приватизация отеля "Днипро"

"Мы превратим его в первый отель в мире, полностью подготовленный для киберспортивных ивентов. Он будет включать в себя не только атрибуты топового отеля (рестораны, бары, SPA-зоны, и фитнес-центры), но и уникальные киберспортивные элементы:т ренировочные зоны, киберспортивную сцену, специальные номера для профессиональных игроков, а также лучший в мире players’ lounge.

Когда я говорю "мы", то имею в виду группу партнеров и инвесторов, которые способны реализовать этот большой проект, первой частью которого стал отель "Днепр", - заявляет Кохановский.
https://www.epravda.com.ua/rus/news/2020/07/23/663268/
___________________ ___________________ _________________
И чего тишина по этому поводу?
Как кричать, что кацапы купили, то целый гвалт....
23
19 квітня 2020 00:48:09
транслюють 1+1 і Прямий. Совпадєние? :rotate:
Там Єпіфаній.
24
16 квітня 2020 22:51:43
У Києві в повітрі зафіксовані продукти горіння через пожежі у Житомирській області та Зоні відчуження, а також через північно-західний вітер.

Джерело: Управління з питань цивільного захисту КМДА, директор Українського гідрометцентру Микола Кульбіда, якого цитує Державна служба з надзвичайних ситуацій

Деталі: У КМДА зазначили, що радіаційний фон у столиці в межах норми.

Фахівці закликають:

    обмежити перебування на відкритому повітрі;
    тримати вікна зачиненими, особливо вночі і рано вранці
    ввімкнути системи кондиціонування та очищення повітря;
    проводити вологе прибирання, корисно поставити ємкості з водою, щоб підвищити вологість повітря;
    збільшити споживання рідини до 2-3 літрів на день для дорослих.
25
13 квітня 2020 23:44:37
...на все направления любой авиакомпании. Что это значит? ;o
26
22 березня 2020 21:42:30
Сегодня в вечернем ТСН сказали такую инфу (в интернете не нашла пока): где-то на складе нашли 100 аппаратов ИВЛ 2015 года, они абсолютно новые, но  неисправны и без документов. Предложили государству купить за 10 тыс (не сказали, гривен или долларов, и за все или за штуку :) ), но те отказались без договора и документов. Эти аппараты приобрели в офисе президента. Кто и как - не сказали.
У меня вопрос к порохоботам: если окажется, что эти аппараты ИВЛ реально приобрели в ОП, отремонтировали и передали больницам, это будет зрада или перемога? :shuffle:
27
16 березня 2020 22:27:17
Щоби захистити один одного від поширення вірусу,  водночас зберегти нашу медичну систему, ми ухвалили спільне рішення між європейськими лідерами: завтра опівдні кордони Євросоюзу та Шенгенської зони будуть закриті", - заявив він.
https://www.eurointegration.com.ua/news/2020/03/16/7107597/
28
11 березня 2020 22:09:23
Билеты МАУ на 22 мв Будапешт, путевка куплена в Хайдусобосло на 2 недели.
Шо делать?
Лететь или нет?
Мау возвращает деньги за билеты, кто знает?
Зы. В Венгрии с сегодняшнего дня чрезвычайное положение, у нас карантин....
30
19 лютого 2020 10:28:51
Как же он меня бесит!
Сейчас выступает по 112. Сегодня митинг предпринимателей, и он рассказывает, что  те, кто вышли на митинг, преследуют свои интересы или интересы крупного бизнеса, а они такие белые и пушистые, делают все хорошо для малого бизнеса и плохо для большого введением РРО.
Ладно, про малый бизнес уже все понятно, но КАКИМ ОБРАЗОМ будет плохо для крупного, если лимиты подняли в разы, и крупный бизнес и до этого использовал РРО?
31
7 лютого 2020 17:47:57
Включила 112, а там Дубинский как приглашенный политик в Голосе народа. ;o
Я что-то уже совсем запуталась: если Дубинский Бенин, то что он там делает? Или Беня уже дружит с Медведчуком?
Пы.Сы. Он мне напоминает Сережу Лещенко в БПП. Прошел в парламент в списке БПП, а потом все пять лет обливал говном Порошенка, находясь в его фракции. Дубинский же делает то же самое, только со Слугой народа. Он мне стал противен, как и Сережа в свое время...
32
6 лютого 2020 21:37:47
Гордон заработал за декабрь больше 38 тыс. долларов на своих ютуб-каналах ;o
Надеется в ближайшее время зарабатывать по 100 тыс. дол. в месяц 8-)
https://гордон/news/money/ja-edinstvennyj-chelovek-v-mire-kotoryj-zarabotal-na-kolomojskom-gordon-rasskazal-kakoj-dohod-poluchaet-na-youtube-1485592.html?fbclid=iwar3ogc7luzpegyq7zpttwrhrquhzmpqbplblebhtcncptxnhhpyurs3ufrc
33
2 лютого 2020 21:17:04
Дорогое, кто знает?
34
17 січня 2020 14:24:32
Верховна Рада дев'ятого скликання закрила останнє засідання другої сесії у стінах парламенту і повернеться у сесійну залу 4 лютого 2020 року.
 ;o
А до цього де вони були? ;o
Шоб я так жила, як вони працюють....
35
17 січня 2020 13:23:41
Хто там у нас в наглядовій Раді?
А-а-а-а-а... Антикорупціонер Лещенко :laugh:
https://www.epravda.com.ua/news/2020/01/17/655919/

УЗ замовила кондиціонерів на 28 мільйонів, за завищеною у 5 разів ціною
П'ятниця, 17 січня 2020, 12:43
4 перегляди
2
   
 

Філія "Укрзалізниці" "Центр забезпечення виробництва" 3 січня за результатами тендерів замовила у "Завод Екватор" кондиціонери для пасажирських вагонів на суму 28,43 мільйонів гривень,  ціна за одиницю у 5 разів дорожча ніж ціни в інтернет-магазинах.

Про це повідомляється у системі "Прозорро", передають Наші Гроші.

До кінця 2020 року виробник поставить 19 комплектів дахової системи кондиціювання повітря з індивідуальним регулюванням температури у кожному купе. Вартість комплекту для одного вагону склала 1,50 млн грн.

Йдеться про кондиціонери АВК-25, виготовлені за кресленням КЮЛИ.632381.051ГЧ. Вони мають продуктивність охолодження 30 кВт і обігріву в режимі теплового насосу 20 кВт.

Найдорожчим і найпотужнішим серед тих кондиціонерів, ціни яких є в інтернет-магазинах, є канальний інверторний Mitsubishi Heavy FDU250VS за 323 тис грн. Він має продуктивність охолодження 25 кВт і обігріву 28 кВт, тобто на рівні вагонного охолоджувача.

Однак ціна кондиціонера в магазині у п’ять разів менша від ціни для "Укрзалізниці".

У 2018 році "ЦЗВ" замовляв посереднику ПП "СП Кліматехніка" кондиціонери АВК-25 по 1,14 млн грн. Однак тоді вони включали один компресор, а зараз – два компресори.

Сума угод на 0,01% нижча від загальної очікуваної вартості закупівель у 28,43 млн грн.

Виробник "Завод "Екватор" належить голові наглядової ради Сергію Кантору – депутату Миколаївської міськради від партії "Наш край", а директором заводу є Юрій Неделько.

Єдиним конкурентом було харківське ТОВ "НВО "А.Т.О.Р." Володимира Морозова із продукцією того ж "Екватору", причому ніхто не знижував ціну під час аукціонів.

ТОВ "ЕЛПО Україна" марно вимагало від замовника розділити предмет закупівлі. За його словами, виробником кондиціонера є "Екватор", а пульта регулювання температури – "А.Т.О.Р". Фірма заявила, що замовник умисно обмежив вільну прозору конкуренцію.

Крім того, "Tida Technic Ltd" (Великобританія) вимагала від замовника об’єднати 15 однотипних тендерів. Фірма заявила, що "ЦЗВ" роздробив закупівлю, щоб провести звичайні відкриті торги замість відкритих торгів із публікацією англійською мовою і прекваліфікацією. Перед цим АМКУ за скаргою ТОВ "НТП "Трансінвест" наказав відмінити загальний тендер очікуваною вартістю 46,39 млн грн. через допущення до оцінки менше двох тендерних пропозицій, бо "А.Т.О.Р" не пройшов прекваліфікацію.
36
30 грудня 2019 11:10:22
Савченко на ДВУХ РЕАЛЬНЫХ ГРУшников, которых взяли в плен на Донбасе и которые единственные были подтверждением того, что Россия воюет на Донбасе. Забыли?
Порохоботы, чего вы тут воете? Может, заткнетесь уже?
Беркутовцев обменяли? Так ПОЧЕМУ при Порошенко их дело не дошло до суда?
37
17 грудня 2019 23:24:42
Сьогодні до мене в офіс зайшов презентабельний симпатичний мужчина. Слово за слово, виявилось, що він живе в Донецьку, але деколи приїздить до Києва.
Ну, я, звичайно, запитала в нього, що там реально відбувається і чого хочуть місцеві.
Коротше, каже, що місцевим вже все надоїло, більшість хочуть в Росію, але є й такі, які згадують спокійні часи з Україною і не проти повернутись.
Дуже багато місцевих на заробітках в Росії.
Зеленського вважають маріонеткою... США :weep:  :lol: Кажуть, що він робить все, що скажуть в Білому домі. :laugh:
Щодо виборів. Каже, що нормальних виборів там не буде ніколи, виберуть тих, на кого скажуть.
І найголовніше: контроль над кордоном Україні не передадуть на за яких розкладів.
Так шо так....
38
31 жовтня 2019 15:57:52
Ноу-хау від Гетьманцова: при безготівкових розрахунках має застосовуватися РРО :weep:
Тат уже швидка не допоможе, тут психіатр потрібен :lol:
https://news.dtkt.ua/state/cash-handling/58610?fbclid=IwAR2-8qFArnzPwjgEpxH90KYdPN5BymFHidFqIPS0T0c2vDfPQYoRckkkkNY
А що з підприємцями на третій групі, які отримують плату за свої послуги на поточний банківський рахунок? До сьогодні вони мали право працювати без касового апарата

Це, напевно, було найскладніше питання при підготовці законопроекту. Ми зіткнулися з дилемою: або дати Державній податковій службі повний доступ до банківської таємниці, щоб вона могла отримувати дані про обороти за рахунками підприємців і таким чином контролювати ліміти, або зобов'язати СПД на третій групі ЄП видавати чеки під час приймання безготівкової оплати. Обрали другий варіант.
39
30 жовтня 2019 13:44:46
Итак, еще раз о нашем и не нашем транспорте.

Стоимость проезда в Киеве.

Не буду приводить всю таблицу (она по ссылке- совдеповский бред :facepalm1: )
Все знают, что в Киеве действуют одноразовые билеты, стоимость которых 8 грн. (если покупаешь сразу больше, стоимость чуть снижается).
Стоимость проездного НА МЕСЯЦ на все виды транспорта - 1300 грн.
http://infoportal.kiev.ua/stoimost-proezda-v-obshhestvennom-transporte-kieva/

Так вот, я очень удивилась, когда узнала, сколько стоит проезд в Праге.
Билет в Праге действует на ВСЕ виды транспорта. Ограничение только по времени.
Стоимость проезда в Праге.
Основной билет    90 мин.    32 крон    
Укороченный билет    30 мин.    24 крон
Однодневный билет    24 часа    110 крон    
Трехдневный билет    72 часа    310 крон    
30-дневный/месячный купон    30 дней (один месяц)    550 крон    
90-дневный/квартальный купон    90 дней (квартал)    1480 крон    
150-дневный    150 дней    2450 крон    -    -    +    -
365-дневный/годовой купон    365 дней (год)    3650 крон
Чешская крона приблизительно равна гривне)
http://czech-consult.ru/travel/298-praga-obshhestvennyj-transport-1.html   
40
17 жовтня 2019 17:30:02
Об этом сообщает пресс-служба главы государства, передает БизнесЦензор.

"Они направлены на защиту легального бизнеса от недобросовестной конкуренции, вывод из теневого оборота доли наличных расчетов, "серого" товара, улучшение эффективности налогового администрирования и государственного контроля за расчетными операциями", – сказано в сообщении.

По мнению президента, реализация положений документов "будет способствовать повышению общего уровня налоговой культуры и защиты потребителей" за счет поэтапного расширения фискализации расчетных операций, в том числе путем внедрения инновационных технологических решений в виде программных регистраторов расчетных операций как альтернативы классическим РРО.

Кроме того, чтобы стимулировать потребителей получать чеки, законами предлагается ввести с 1 октября 2020 года так называемый механизм кэшбек, который предусматривающий возможность осуществления компенсации покупателю (потребителю) 100% стоимости приобретенных товаров (работ, услуг) за счет части штрафных санкций за нарушение требований по РРО, применяемых по его жалобе.

Читайте также: Глава налоговой службы не видит влияния закона о кассовых аппаратах на "упрощенцев"

Как сообщалось, Верховная Рада приняла законопроекты №1053-1 и №1073 во втором чтении 20 сентября.

Первым законом устанавливается, что все физические лица-предприниматели 2-4 групп упрощенной системы налогообложения обязаны до 1 января 2021 года установить регистраторы расчетных операций (РРО). При этом законом предусмотрено введение программных РРО вместо классических и урегулировано использование электронного чека.

В то же время за продажу товара без проведения расчетной операции предприниматель должен быть заплатить штраф в размере 100% от стоимости товара, а за повторное нарушение – 150%.

При этом годовой лимит дохода для "упрощенцев" второй группы повышен с нынешних 1,5 млн грн до 2,5 млн грн.

С 1 ноября 2020 года норма об обязательном использованиии РРО встпуит в силу для предпринимателей, которые осуществляют реализацию технически сложных бытовых товаров, подлежащих гарантийному ремонту, реализацию лекарственных средств, изделий медицинского назначения и предоставления платных услуг в сфере здравоохранения, ювелирных и бытовых изделий из драгоценных металлов, розничную торговлю подержанными товарами в магазинах (группа 47.79 КВЭД), деятельность ресторанов, кафе, ресторанов быстрого обслуживания, деятельность туристических агентств, туристических операторов, деятельность гостиниц и подобных средств временного размещения (группа 55.10 КВЭД), реализацию текстиля (кроме реализации за наличные средства на рынках), деталей и принадлежностей для автотранспортных средств.

Законопроектом №1073 также предусмотрена мотивация для потребителя информировать налоговые органы о факте продажи товара без чека или с фальшивым фискальным документом – за выявленное нарушение покупатель получит "кэшбек" в размере 100% стоимости товара, начиная от 850 г

https://mbiz.цензор/news/3154427/zelenskiyi_podpisal_zakony_o_kassovyh_apparatah_dlya_malogo_biznesa?fbclid=IwAR3f1fPI_Ay1bxma9yb1NacQPQCwO7JRgoUcu6wczNVOQbO_nfEDhwFSbFE

Повна версія