Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Більшість українців під час війни хочуть сильного лідера – КМІС

В нас зараз все ідеально. Кожен на своєму місці робить те, що в нього виходить якнайкраще  8-) 
   
Ні, просто в тебе відсутньє логічне мислення.
Добре, що хоч тобі слово таке знайоме. Саме ти зараз продемонстрував причино-наслідкові зв'язки це не твоє.
Якщо виборці Зе хочуть Зе президентом (а це виходе з самого визначення виборців Зе), то це зовсім не означає, що вони не хочуть його обирати на виборах, а хочуть назначити як царя, як ти написав. І навпаки, пам'ятаючи істерику потужної секты в 19ому не виключно, що саме вони хочуть призначення найпотужного лідера тому що "час зараз такий"
   
Добре, що хоч тобі слово таке знайоме. Саме ти зараз продемонстрував причино-наслідкові зв'язки це не твоє.
Якщо виборці Зе хочуть Зе президентом (а це виходе з самого визначення виборців Зе), то це зовсім не означає, що вони не хочуть його обирати на виборах, а хочуть назначити як царя, як ти написав. І навпаки, пам'ятаючи істерику потужної секты в 19ому не виключно, що саме вони хочуть призначення найпотужного лідера тому що "час зараз такий"

Під час віськового стану вибори заборонені. Тобто після війського стану залишається Зеленський. І при цьому виборці Порошенко хочуть відмінити нові вибори? Тобто вони хочуть щоб залишався Зеленський?
   
От я і спитав, для чого ви пишите про Порошенко, якщо я про нього не згадував? Майдани починались коли порушували закони та відміняли демократію. І Порошенко тут не до чого.
:facepalm1: Тяжело в дєрєвне бєз...
А для чого ви пишете про Зеленського, якщо я про нього не згадувала?
Здуріти можна...
   
Портников казав в нас диктатури не буде, бо для диктатури потрібні гроші а в нас їх не буде. Ми ще років 20 будемо залежні аід західних подачок
   
Під час віськового стану вибори заборонені. Тобто після війського стану залишається Зеленський. І при цьому виборці Порошенко хочуть відмінити нові вибори? Тобто вони хочуть щоб залишався Зеленський?
ДЕ ТАМ ХОЧ ПІВСЛОВА ПРО ВІДМІНУ ВИБОРІВ? ДЕ ТАМ ПРО ВИБОРЦІВ ЗЕЛЕНСЬКОГО?
ДЕ ТАМ ПРО СИЛЬНОГО ЛІДЕРА ЗЕЛЕНСЬКОГО?


ЩО ВИ БОТВА НАТЯГУЄТЕ?

Тобі цікаво думка виборця Зе - я її озвучив! Що ми не для того голосували проти Порошенко, щоб відміняти вибори та назначати царя! Чому ти намагаєшься мені свої бажання приписати?
   
це медійники полірують народне бажання диктатури
Ось і я про це.
Недавно була вражена, коли почула від не зовсім старого чоловіка, що "якби в нас зараз був сталін, ми б того хуйла давно перемогли".))
Звісно, це каша в голові, але очікування "сильної руки" трохи насторожують.
   
:facepalm1: Тяжело в дєрєвне бєз...
А для чого ви пишете про Зеленського, якщо я про нього не згадувала?
Здуріти можна...

Тому що Зеленський зараз є президентом і якщо відмінити вибори після військового стану, то він їм залишиться і далі
   
ДЕ ТАМ ХОЧ ПІВСЛОВА ПРО ВІДМІНУ ВИБОРІВ? ДЕ ТАМ ПРО ВИБОРЦІВ ЗЕЛЕНСЬКОГО?
ДЕ ТАМ ПРО СИЛЬНОГО ЛІДЕРА ЗЕЛЕНСЬКОГО?


ЩО ВИ БОТВА НАТЯГУЄТЕ?

Тобі цікаво думка виборця Зе - я її озвучив! Що ми не для того голосували проти Порошенко, щоб відміняти вибори та назначати царя! Чому ти намагаєшься мені свої бажання приписати?


52% хочуть відміни нових виборів, 40% хочуть їх проведення
Я стверджую що це виборці Зеленського хочуть відмінити вибори, а його противники хочуть їх провести
   
52% заявили, що доцільність виборів після завершення воєнного стану менш пріоритетна, на їх думку, після воєнного стану потрібно буде зосередитися на інших питаннях. Водночас 40% вважають, що важливо вчасно провести вільні та чесні вибори.
І що - є Конституція - і пох хто там що вважає
   
52% хочуть відміни нових виборів, 40% хочуть їх проведення
Я стверджую що це виборці Зеленського хочуть відмінити вибори, а його противники хочуть їх провести
Може покажеш де в опитуванні, що 52% ХОЧУТЬ ВІДМІНИ ВИБОРІВ? БРЕХНЯ І МАНІПУЛЯЦІЇ ОСЬ ЩО ВАШЕ ВСЕ!
Стверджувати ти можеш все що завгодно. Може десь твої ствердження авторитетними і вважають)))
   
І що - є Конституція - і пох хто там що вважає

Зеленський і влада вдіють як захоче "народ", а народ хоче царя. У мене немає сумніву, що Зеленський у такому випадку відмінить вибори. Він і раніше підтирався конституцією і не буде нікого хто зможе її захистити крім Майдану.
   
Може покажеш де в опитуванні, що 52% ХОЧУТЬ ВІДМІНИ ВИБОРІВ? БРЕХНЯ І МАНІПУЛЯЦІЇ ОСЬ ЩО ВАШЕ ВСЕ!
Стверджувати ти можеш все що завгодно. Може десь твої ствердження авторитетними і вважають)))

Це і є відміна нових виборів:
"52% заявили, що доцільність виборів після завершення воєнного стану менш пріоритетна, на їх думку, після воєнного стану потрібно буде зосередитися на інших питаннях. Водночас 40% вважають, що важливо вчасно провести вільні та чесні вибори."
   
Зеленський і влада вдіють як захоче "народ", а народ хоче царя. У мене немає сумніву, що Зеленський у такому випадку відмінить вибори. Він і раніше підтирався конституцією і не буде нікого хто зможе її захистити крім Майдану.
Народ ще хоче кожно по жінці і газ по 50 - ще раз пох
   
Народ ще хоче кожно по жінці і газ по 50 - ще раз пох

Зеленський чхав на закони та Конституцію вже не раз і не два
   
Зеленський чхав на закони та Конституцію вже не раз і не два
Слухай,  можеш свої таємні бажання залишити при собі. Бажаєш ти чи ні, але вибори  відбудуться в 2024 і на них в один тур переможе Зе. І вже ваша секта не зможе назвати це "паприколу". Так що змирись.
   
Хоча 2 роки умовно за наведення артилерії ворога це свинство. за це і розстріляти варто.
треба було ще за фальшування виборів давати реальні терміни
   
хоче кожно по жінці

За всіз не розписуйтесь я б діньгами взяв
   
треба було ще за фальшування виборів давати реальні терміни

Наш суд найгуманніший в світі
   
Слухай,  можеш свої таємні бажання залишити при собі. Бажаєш ти чи ні, але вибори  відбудуться в 2024 і на них в один тур переможе Зе. І вже ваша секта не зможе назвати це "паприколу". Так що змирись.

А з чого ти взяв що вибори не відмінять, як того бажають виборці Зеленського?
   
А з чого ти взяв що вибори не відмінять, як того бажають виборці Зеленського?
:facepalm:
Купи слона
   
БРЕХНЯ І МАНІПУЛЯЦІЇ ОСЬ ЩО ВАШЕ ВСЕ!
ото ти Америку  відкрив
   
А для чого такі лпитування роблятьсявзагалі ?

Перевірити настрої в суспільстві?

Судячи з відповідей і в опитуванні, і тут з коментарів, совок з голів наших людей досі не вивітрився :(

А пошуки "сильної руки" виводять нагору лідерів типу хуйла або луки. Або Мао ЦзеДуна  (P)
   
:facepalm:
Купи слона

гарний аргумент виборців Зеленського, проте очікувати іншого було не варто )
   
Вангую, що десь на 10 сторінці секта цей опрос інтерпретує так: " в ОП задумали відмінити президентські вибори в 2024 році"
   
гарний аргумент виборців Зеленського, проте очікувати іншого було не варто )
Всі говорять що "гарний аргумент виборців Зеленського, проте очікувати іншого було не варто", а ти візьми та купи слона"

Ти ж поглянь що ти пишеш. Всі доводи проти твоїх "стверджень" ти не бачиш. Ти тут граєш в гру "купи слона".
   
https://t.me/ShrikeNews/5377

Список осіб, а також їхні рейтинги, вражають :)
   
Всі говорять що "гарний аргумент виборців Зеленського, проте очікувати іншого було не варто", а ти візьми та купи слона"

Ти ж поглянь що ти пишеш. Всі доводи проти твоїх "стверджень" ти не бачиш. Ти тут граєш в гру "купи слона".

Я не бачив жодного аргумента який заснований на фактах та логіці
   
Я не бачив жодного аргумента який заснований на фактах та логіці
Той у кого відсутня логіка не здатен її побачити)))
   
Той у кого відсутня логіка не здатен її побачити)))

Не можна побачити того що не існує
   
Список осіб, а також їхні рейтинги, вражають :)

Це не рейтинг, це типу лідери громадської думки
   
гарний аргумент виборців Зеленського, проте очікувати іншого було не варто )
Вас заклинило на цих "виборцях Зеленського"...Ви часом вночі не прокидаєтеся від нічних жахів :"Ховайся хто може! Виборці Зеленського йдуть!" ?
   
Вангую, що десь на 10 сторінці секта цей опрос інтерпретує так: " в ОП задумали відмінити президентські вибори в 2024 році"
Все як завжди. Почали за здравіє, а закінчать за упокой. Майже кожна тема "зрада" і немає тому ради.
   
Це не рейтинг, це типу лідери громадської думки

Рейтинги довіри, якщо так зрозуміліше.
   
Перевірити настрої в суспільстві?

Судячи з відповідей і в опитуванні, і тут з коментарів, совок з голів наших людей досі не вивітрився :(

А пошуки "сильної руки" виводять нагору лідерів типу хуйла або луки. Або Мао ЦзеДуна  (P)

Українці вже напевно мають зрозуміти, що лідери не допоможуть вирішити всі проблеми Треба кожній людині робити свою роботу якісно.
   
Вангую, що десь на 10 сторінці секта цей опрос інтерпретує так: " в ОП задумали відмінити президентські вибори в 2024 році"
і що там мудачук вже розказало?
   
А для чого такі лпитування роблятьсявзагалі ?
При вікно Овертона чув?
Тільки дзуськи їм. Диктатура в Україні неможлива.
   
https://t.me/ShrikeNews/5377
Ну "лідери общєствєнного мнєнія" то точно не про посаду президента.
   
Рейтинги довіри, якщо так зрозуміліше.
Ні то зовсім різні речі.
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія