Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Роль Розуму в фізичних процесах. [ua]

Re: Роль Розуму в фізичних процесах. [ua]
MAG

Додам ще комент до цього допису:
Знання це знання - віра це відчуття та емоція.. ти себе обмежуєш...

Ти сам себе огранічуєш .... Цим  обмеженням..

Стосовно того що ти НЕ зробив...  Ну дик ти не одін такій...  ;)
Емоцій було предостатньо. Я не обмежую себе. Творчий процес відбувається в певному психолого-емоційному стані. Тут дуже важливо не втратити критичність. Йдеш як по лезу бритви: крок в сторону - і всі шанси полетіти в прірву божевілля. Або просто піти в помилкову гілку Дерева Пізнання і витрачати життєвий час на безглузду маячню.
Можна закинути, що я саме безглуздою маячнею і займаюсь, але Гіпотеза допомагала мені в тяжкі часи бути оптимістом і заспокоювати рідних і багатьох інших людей. Спочатку був Чорнобиль, потім гкчп, потім ішні всілякі життєві гаразди і негаразди, Майдани, революції, війна, тощо.
Як на мене, то на поточний момент  Гіпотеза найкраще описує навколишню реальність. Саме використання її методології пізнання і аналізу поточних проблем я маю оптимістичний погляд на майбутнє і життєві перспективи.
Якщо комусь більше до вподоби депресія - то їх справа. Мені таких жаль. [ua]
Я знаю, що Бог існує. Зауважу, що ідентифікатор Бог я використовую як найвживаніше узагальнення, звичне для більшості людей.
Я не відкидаю доцільності використовувати рекомендації теології, у тому числі: молитви, причастя, інше. То все існуюча реальність взаємодію якої з матеріальною реальністю людство ще має вивчати.
 [ua]

Останнє редагування: 2 листопада 2019 13:34:31 від MAG
   
Re: Роль Розуму в фізичних процесах. [ua]
MAG

Боже, яке беззмістовне словоблуддя в тих гіпотезах. :facepalm1:
Хоч посилання на гіпотези в своєму дописі виправ.
Випадково поставив посилання на застарілу версію.
Виправив тут. Дякую.
Але в попередніх постах ФУП не дає правити.  :-o
   
Re: Роль Розуму в фізичних процесах. [ua]

який зашквар :facepalm1:
+======================================+
Щоб не було зашкварів - треба знати. Я - знаю!
   
Re: Роль Розуму в фізичних процесах. [ua]
MAG

+======================================+
Щоб не було зашкварів - треба знати. Я - знаю!
Все знаєте?  B-)
   
Re: Роль Розуму в фізичних процесах. [ua]

Разум манипулирует информацией и при помощи обнаруженных разумом закономерностей.пол учает новую информацию.
  За сотни тысяч лет люди  выработали методики и массив знаний для  получения  информации о будущем из примет в окружающей среде.
 Одновременно  фактом наблюдения и выделения информации,влияли на это будущее для себя.
 Информация в Мегагалактики такая же составная часть её, как материя и энергия.
 Влияя на информацию,можно влиять на то,с чем она связана на локальном уровне.
 Это то,что мы называем  экстрасенсорикой,колдовством,молитвами,мечтами,надеждами , желаниями и тд...
   
Re: Роль Розуму в фізичних процесах. [ua]

Тут дуже важливо не втратити критичність.
:lol:
   
Re: Роль Розуму в фізичних процесах. [ua]

+======================================+
Щоб не було зашкварів - треба знати. Я - знаю!
голімі понти
   
Re: Роль Розуму в фізичних процесах. [ua]

Все знаєте?  B-)
+=========================================================================+
Все знати - неможливо. Доведено. Тому і "всезнаючого бога(богів)" не було, нема і не буде.
   
Re: Роль Розуму в фізичних процесах. [ua]

голімі понти
+=============================================+
Триндьож триндуна нецікавий. Бо немає в ньому сенсу.
   
Re: Роль Розуму в фізичних процесах. [ua]

+=============================================+
Триндьож триндуна нецікавий. Бо немає в ньому сенсу.
так не тринди, триндун :lol:
   
Re: Роль Розуму в фізичних процесах. [ua]

+===========================================================+
Маю. Міряв в Дубні на КДСОГ-М спектри непружного розсіяння нейтронів.
Єрізниця між контрольним зразкм дистилята та зарядженим екстрасенсом.
І є теорія, що пояснює причини різниці в спектрах та як це впливає на
біологічну активність.

соромлюсь спитать в чому була різниця і хто "заряджав" воду?  :shuffle:
   
Re: Роль Розуму в фізичних процесах. [ua]
MAG

:lol:
Вам нічого хвилюватись, творче натхнення Вам не загрожує...  B-)
   
Re: Роль Розуму в фізичних процесах. [ua]

очний момент  Гіпотеза найкраще описує навколишню реальність. Саме використання її методології пізнання і аналізу поточних проблем я маю оптимі

так точно! погану освіту і недофаховість замінює оце саме... якщо не дуже замінює то залишається тільки одне - молитися. :gigi:
   
Re: Роль Розуму в фізичних процесах. [ua]
MAG

так точно! погану освіту і недофаховість замінює оце саме... якщо не дуже замінює то залишається тільки одне - молитися. :gigi:
Ваш недоречний імпульсивний коментар вказує на "...погану освіту і недофаховість...".
Спробуйте ретельніше почитати тему і посилання в ній.
Втім, це може виявитись не потрібним через вашу "...погану освіту і недофаховість...". B-)
   
Re: Роль Розуму в фізичних процесах. [ua]

соромлюсь спитать в чому була різниця і хто "заряджав" воду?  :shuffle:
+=======================================================================================+
Різниця була в зсуві полос внутрішніх коливань молекул води в кластерах, що свідчить про зміну структури.
Бо коливний спектр речовини неповторний і є аналогом "відбитків пальців".
   
Re: Роль Розуму в фізичних процесах. [ua]

Цікаво, а де в рівняннях, що описують як механічний рух планет, так і квантовохімічні процеси, є вклад "розуму"?
Бо цей вклад досі ніхто не реєстрував...
   
Re: Роль Розуму в фізичних процесах. [ua]

Нулевая..
   
Правда про сбитый Боинг

Обломки рейса 370 нашли на дне Южно-Китайского моря. С такими же пробоинами на кабине, но с правой стороны.

   
Re: Роль Розуму в фізичних процесах. [ua]

Есть одна из многих странностей и аномалий у воды.
  В природе нет двух совершенно одинаковых снежинок!
В зависимости от влажности, давления и других условий, сопровождающих рост снежинок, новые слои молекул накладываются друг на друга, образуя замысловатую форму снежинки.
 У каждой снежинки они разные и индивидуальные.
Но температура,влажность,скорость потока,электрические поля и др..суть информация. Для каждой снежинки свой набор информации..и снежинки кристаллизуются в разных формах.Информация определяет материальную форму снежинок!
   
Re: Роль Розуму в фізичних процесах. [ua]

Боинг пропавший нашли.
Вы что за новостями  вообще не следите?
   
Re: Роль Розуму в фізичних процесах. [ua]

Боинг пропавший нашли.
Вы что за новостями  вообще не следите?
Новость не для этой темы.
   
Re: Роль Розуму в фізичних процесах. [ua]

Цікаво, а де в рівняннях, що описують як механічний рух планет, так і квантовохімічні процеси, є вклад "розуму"?
Бо цей вклад досі ніхто не реєстрував...

Хтось це зробив...
Хто взяв і описав все це...

А може ти вважаєш того вченого тупим?
 :dirol:
Як завжди всіх...
   
Re: Роль Розуму в фізичних процесах. [ua]

Есть одна из многих странностей и аномалий у воды.
  В природе нет двух совершенно одинаковых снежинок!
В зависимости от влажности, давления и других условий, сопровождающих рост снежинок, новые слои молекул накладываются друг на друга, образуя замысловатую форму снежинки.
 У каждой снежинки они разные и индивидуальные.
Но температура,влажность,скорость потока,электрические поля и др..суть информация. Для каждой снежинки свой набор информации..и снежинки кристаллизуются в разных формах.Информация определяет материальную форму снежинок!
+==================================================+
Генератор випадкових чисел - найкраще джерело інформації!
Невичерпне!!!
   
Re: Роль Розуму в фізичних процесах. [ua]

В природе нет двух совершенно одинаковых снежинок!
такое не только со снежинками :) в лесу нет ни одного одинакового листа, нет ни одного совершенно одинакового дерева ни травинки и т.д.

   
Re: Роль Розуму в фізичних процесах. [ua]

Хтось це зробив...
Хто взяв і описав все це...

А може ти вважаєш того вченого тупим?
 :dirol:
Як завжди всіх...
+=================================================================================================+
Тупе! Питання:  де в рівняннях, що описують як механічний рух планет, так і квантовохімічні процеси, є вклад "розуму"?
   
Re: Роль Розуму в фізичних процесах. [ua]

+==================================================+
Генератор випадкових чисел - найкраще джерело інформації!
Невичерпне!!!
Музыка числа Пи.
   
Re: Роль Розуму в фізичних процесах. [ua]
MAG

Цікаво, а де в рівняннях, що описують як механічний рух планет, так і квантовохімічні процеси, є вклад "розуму"?
Бо цей вклад досі ніхто не реєстрував...

Ви не бачите "слідів" розуму?
Як мінімум вторинний розум зрозумів/"пізнав" закономірності.
От тільки звідкіля оті закономірності взялися? Хаотично "визакономірились" в проміжку часу, що наближається до безкінечного?
Ви з власного досвіду знаєте випадки вдалого виконання непродуманої роботи? Що виходить?
А якщо цю ж роботу попередньо ретельно продумати?  :shuffle:
В безмежності за безмежний час ВСЕ можливо... В тому числі і ті властивості, які повинен мати "Бог".
Інакше то не безмежності.
Взагалі то, наше існування - то найбільше чудо природи/матерії, яка невідомо чому існує!

P.S.Дуже дивно, але у Вас всі ознаки закріпаченого/скованого мислення. Розкріпостіть свідомість!



Останнє редагування: 2 листопада 2019 18:47:39 від MAG
   
Re: Роль Розуму в фізичних процесах. [ua]

 Музыка числа Тау - Music of Tau

   
Re: Роль Розуму в фізичних процесах. [ua]

Музыка планет: NASA показал звуки солнечной системы
Технологии позволили трансформировать электромагнитные колебания в звук, который слышит человек.
В то время, как мы воспринимаем пространство, как визуально мистическую среду и наслаждаемся удивительными снимками планет, галактик и солнечной системы, не обращаем внимание на звуковой аспект космоса.

Технически в космосе существует звук. Он представляет собой электромагнитные колебания.

В NASA посчитали, что было бы круто записать, как звучит космос.

Они спроектировали инструменты, которые записывают электромагнитные колебания, а потом трансформируют их в звук, который воспринимает человек.

Все звуки переданы такими, как они есть, ученые ничего не добавляли и не изменяли. Наслаждайтесь невероятными звуками Вселенной.

Звук Сатурна


Звук Миранды (спутник Урана)



Звук Нептуна



Звук Земли

   
Re: Роль Розуму в фізичних процесах. [ua]

Звук Сатурна



Звук Юпитера



Звук колец Урана



Звук Солнца

   
Re: Роль Розуму в фізичних процесах. [ua]

+=======================================================================================+
Різниця була в зсуві полос внутрішніх коливань молекул води в кластерах, що свідчить про зміну структури.
Бо коливний спектр речовини неповторний і є аналогом "відбитків пальців".

почитав огляд за 2011 по кластерам
https://preprints.lebedev.ru/wp-content/uploads/2011/12/35_11_pr.pdf
чи з"явились більш переконливі експерементальні докази їх існування? як можна контролювати кластерну структуру води?
   
Re: Роль Розуму в фізичних процесах. [ua]

Ви не бачите "слідів" розуму?
Як мінімум вторинний розум зрозумів/"пізнав" закономірності.
От тільки звідкіля оті закономірності взялися? Хаотично "визакономірились" в проміжку часу, що наближається до безкінечного?
Ви з власного досвіду знаєте випадки вдалого виконання непродуманої роботи? Що виходить?
А якщо цю ж роботу попередньо ретельно продумати?  :shuffle:
В безмежності за безмежний час ВСЕ можливо... В тому числі і ті властивості, які повинен мати "Бог".
Інакше то не безмежності.
Взагалі то, наше існування - то найбільше чудо природи/матерії, яка невідомо чому існує!

P.S.Дуже дивно, але у Вас всі ознаки закріпаченого/скованого мислення. Розкріпостіть свідомість!

+==============================================================================================================+
Знову нема відповіді, тільки бла-бла-бла! Питання: які частини рівнянь Ньютона руху матеріальних частин відповідають за "вклад розуму"?
І теж саме для рівнянь Максвела для електродинаміки чи рівняння Шрьодінгера для квантового світу?
А у відповідь - потік брєду "за безмежний час ВСЕ можливо". Цікаво, коли 2+2 стане 5?

Останнє редагування: 2 листопада 2019 19:11:18 від vkhavr2
   
Re: Роль Розуму в фізичних процесах. [ua]

Емоцій було предостатньо. Я не обмежую себе. Творчий процес відбувається в певному психолого-емоційному стані. Тут дуже важливо не втратити критичність. Йдеш як по лезу бритви: крок в сторону - і всі шанси полетіти в прірву божевілля. Або просто піти в помилкову гілку Дерева Пізнання і витрачати життєвий час на безглузду маячню.
Можна закинути, що я саме безглуздою маячнею і займаюсь, але Гіпотеза допомагала мені в тяжкі часи бути оптимістом і заспокоювати рідних і багатьох інших людей. Спочатку був Чорнобиль, потім гкчп, потім ішні всілякі життєві гаразди і негаразди, Майдани, революції, війна, тощо.
Як на мене, то на поточний момент  Гіпотеза найкраще описує навколишню реальність. Саме використання її методології пізнання і аналізу поточних проблем я маю оптимістичний погляд на майбутнє і життєві перспективи.
Якщо комусь більше до вподоби депресія - то їх справа. Мені таких жаль. [ua]
Я знаю, що Бог існує. Зауважу, що ідентифікатор Бог я використовую як найвживаніше узагальнення, звичне для більшості людей.
Я не відкидаю доцільності використовувати рекомендації теології, у тому числі: молитви, причастя, інше. То все існуюча реальність взаємодію якої з матеріальною реальністю людство ще має вивчати.
 [ua]

Виділеного цілком достатньо для того, щоб бути оптимістом і не мати депресій.
Бач як можна скоротити всі гіпотези [A]
   
Re: Роль Розуму в фізичних процесах. [ua]

почитав огляд за 2011 по кластерам
https://preprints.lebedev.ru/wp-content/uploads/2011/12/35_11_pr.pdf
чи з"явились більш переконливі експерементальні докази їх існування? як можна контролювати кластерну структуру води?
+=======================================================================+
Методів багато: масс-спектроскопія, інфрачервона спектроскопія, матрична ізоляція і т.д.
   
Re: Роль Розуму в фізичних процесах. [ua]

+=======================================================================+
Методів багато: масс-спектроскопія, інфрачервона спектроскопія, матрична ізоляція і т.д.

чи правільно я розумію що при однакових параметрах (температура і чистота води) її кластерний стан може бути різним? чи впливає це на хімічні реакції?
   
Re: Роль Розуму в фізичних процесах. [ua]

Вам нічого хвилюватись, творче натхнення Вам не загрожує...  B-)
постійно! Але набуті знання з Божою допомогою оберегають від манівців. Ви не розкрили тему розумної картоплі
   
Re: Роль Розуму в фізичних процесах. [ua]

Информация определяет материальную форму снежинок!
:facepalm1:
   
Re: Роль Розуму в фізичних процесах. [ua]

"Бог"
показові лапки, дякую
   
Re: Роль Розуму в фізичних процесах. [ua]

чи можлива "матеріалізація ідей".

Це не те що можливо, це звичайна практика.
   
Re: Роль Розуму в фізичних процесах. [ua]

Технически в космосе существует звук. Он представляет собой электромагнитные колебания.
:facepalm1:
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія