Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

фзв виндовс 10, 1809, сповіщення є, проте коли пробую

1. Файлові системи вінди та лінукса по різному записують файли
2. Ставте сімку і отримаєте пруф
3. ЩО?! Скажіть нарешті щось про реєстр крім самого невдоволення. Тільки не кажіть, що тисячі текстових конфігураційних файлів краще єдиної бази даних
1. Угу. саме так. чому мікрософт застряг на 20років? якого юха, коли в мене 10 гіг залишилось на диску D я не можу створити файл більше 4 гіг?  :lol:
2. Власне з сімкою і спілкуюсь на роботі.
3. ота грандіозна БД - одна з найбільших вразливостей системи. 
Замість по-людськи писати конфіг файли в каталозі програми йухньою страдаємо.
4. про своп з гібернацією скромно промовчимо. почекаємо майкрософт лінукс
 
   
почти https://www.originlab.com/
круто. З оле багато метушні, дійсно. Використовую тільки для оновлюваних даних
миллион текстовых конфигурационных файлов лучше одной не понятно чего базы
реєстр і є той мільйон, але у єдиній базі даних. Можливо ви навіть знаєте, що до появи реєстру у вінді теж був мільйон текстових конфігураційних файлів
   
выкинул виндовс на домашнем и рабочем компьютере 10 и более лет назад (разрыв между ними год-два). Приходится решать проблемы с компами коллег. Там зоопарк, само-собой... Но десяток не было, вот поставил посмотреть на это диво :suicide2:
пишу з десятки, оновив з вісімки
   
1. Угу. саме так. чому мікрософт застряг на 20років? якого юха, коли в мене 10 гіг залишилось на диску D я не можу створити файл більше 4 гіг?  :lol:
2. Власне з сімкою і спілкуюсь на роботі.
3. ота грандіозна БД - одна з найбільших вразливостей системи. 
Замість по-людськи писати конфіг файли в каталозі програми йухньою страдаємо.
4. про своп з гібернацією скромно промовчимо. почекаємо майкрософт лінукс
1. Це ваша оцінка, що застряг. Моя - що застряг лінукс
2. То поспостерігайте
3. Яка вразливість? В чому вразливість? Сформулюйте, нарешті, претензію. Єдина база даних значно зручніша мільйона конфігураційних файлів, якщо ви про це
4. Гібернація чудово працює у вінді і без самостійного розділу
   
круто. З оле багато метушні, дійсно. Використовую тільки для оновлюваних даних
реєстр і є той мільйон, але у єдиній базі даних. Можливо ви навіть знаєте, що до появи реєстру у вінді теж був мільйон текстових конфігураційних файлів

возможно. Я перепрыгнул с ДОСа на домашнем Поиске-1 и рабочей Искре на Вин95. И текстовые конфиги в линукс отлично документированы. Я подозреваю, что в реестре виндовс не разберутся и его создатели
   
Re: фзв виндовс 10, 1809, сповіщення є, проте коли пробую

1. SSD - зовсім не копійки. за це бабло краще взяти 2+тер. на ноуті взагалі не смішно.
2.  у мене купа всякої інфи гуляє туди-сюди, і браузери в засиранні займають 10%.
3. І це юзер-френдлі система? це рівень навіть не просунутого юзера, а середньої паскудності адміна, щоб грамотно було.
4.Хороший антивір - це +гроші регулярно. тіпа кабедьного тб.
5. Ну і ще брандмауер прикрутити-сконфігурити. + ті ж самі гроші, що й на антивірус.

1. Копійки. Більш-менш живий проц наразі - від 4000 грн. 1000 на швидкий системник - копійки.
2. Хай собі гуляє, хто заважає? Браузери, як я вже казав, засирають власну БД, яку достатньо дефрагнути раз на місяць (на ніксах це теж корисно).
3. Ох японабогамать юзер-френдлі нікси. Кожне друге питання - або в консоль лізти і курити кілометри мануалів та перезбирати ядро, щоб відяха/звук/сканер (чи ще який девайс) нарешті запрацювала як треба, чи вайн дрочити, бо аналоги убогі та тормознуті, чи взагалі не існують. А дітлахам відмову пограти у те, у що грають однолітки, як будете мотивувати?
4. Є достойний фріварь.
5. Хто знає таке слово, той наконфіжить і вбудований у вінду. Або роутер. А хто таке слово не знає, тому за фактом воно й не треба. Вистачить кнопки "увімкнено" у вінді.
   
возможно. Я перепрыгнул с ДОСа на домашнем Поиске-1 и рабочей Искре на Вин95. И текстовые конфиги в линукс отлично документированы. Я подозреваю, что в реестре виндовс не разберутся и его создатели
конфігураційні файли були у вінді 3.* і раніше. А реєстр це проста база даних "параметр - значення", в чім там розбиратись?
   
круто. З оле багато метушні, дійсно. Використовую тільки для оновлюваних даних
реєстр і є той мільйон, але у єдиній базі даних. Можливо ви навіть знаєте, що до появи реєстру у вінді теж був мільйон текстових конфігураційних файлів
[/b]
Якраз про це ми і в курсі. і не мільйон, а всього два-три конфіги на програму. а то й без оних. Е-хххЮ, стара МС-ДОС...
Натомість ми отримали мільярди ключів по стопіццот на продукт типу тетріс - в яких без сто грам не розберешся.
Скажу більше - в свій час совок передер PDP-11 від діджітал іквіпмент. ну, природньо з його оською,
Комп звався ДВК, ОС- ОС ДВК.
Так от - файли писались у вигляді блоків на гнучкий диск - НЕПЕРВНИМ ЛАНЦЮЖКОМ!
Якісь файли витирались. І ось -якщо між першим і другим файлом було 3 вільних блоки, а між другим та третім - 2, то якщо при загальному вільному місці 5 блоків ми хотіли записати  файл на 4 блоки -
система нас матюкала. Хоч-не-хоч, доводилось робити SQUEEZE.
Відновити витертий диск при такій ідеології було як два пальці об асфальт.
Мікрософт вирішила, що це нікому не потрібні свістєлки і,як наслідок - посіяла ХАОС.
Завважу, що всі примочки, які робили МС-ДОС( а згодом і віндоуз) юзер-френдлі з людським обличчям - писались сторонніми людьми та конторами, лише не майкрософтом.
Петрик Нортон написав двопанельний  файловий менеджер, який де-факто став стандартом досьогодні.
Він же і антивіруси калякав, і дефрагментатори та прочу сервісну фігню.
Карочє...
 
   
1. Копійки. Більш-менш живий проц наразі - від 4000 грн. 1000 на швидкий системник - копійки.
2. Хай собі гуляє, хто заважає? Браузери, як я вже казав, засирають власну БД, яку достатньо дефрагнути раз на місяць (на ніксах це теж корисно).
3. Ох японабогамать юзер-френдлі нікси. Кожне друге питання - або в консоль лізти і курити кілометри мануалів та перезбирати ядро, щоб відяха/звук/сканер (чи ще який девайс) нарешті запрацювала як треба, чи вайн дрочити, бо аналоги убогі та тормознуті, чи взагалі не існують. А дітлахам відмову пограти у те, у що грають однолітки, як будете мотивувати?
4. Є достойний фріварь.
5. Хто знає таке слово, той наконфіжить і вбудований у вінду. Або роутер. А хто таке слово не знає, тому за фактом воно й не треба. Вистачить кнопки "увімкнено" у вінді.
1. 4000?Жируєш! а сам кондюки і пасту в клієнтів міняєш ;)
2. Ну так для того і машина, шоб працювати.
3. Ніхто ядро зараз не перезбтрає з юзерів, усьо із коробки вже років 100. Тони мануалів також не потрібні. все значно простіше. Дітлахи вже давно в смарти втупились,
Дрова також всі із коробки. Дуже рідко щось тре легенько поправити.
4. Нема. Вони періодично лажаються.
5. Зовсім не смішно. Це постріл у власну ногу.
П.С. Як мені дефрагментувати БД браузера на EXT4?
 
   
Карочє...
вважаю, що з попереднього варто процитувати лише це. Зауважу тільки, що я працював на ДВК і сквіз використовував. То які претензії до бази даних "параметр - значення"? Чи база даних це надскладно?
   
3. Ох японабогамать юзер-френдлі нікси. Кожне друге питання - або в консоль лізти і курити кілометри мануалів та перезбирати ядро, щоб відяха/звук/сканер (чи ще який девайс) нарешті запрацювала як треба,

это чепуха
чи вайн дрочити, бо аналоги убогі та тормознуті, чи взагалі не існують

функциональные аналоги надо уметь найти. Для юзера, который только 1-ый раз увидел систему - это бывает сложно

А дітлахам відмову пограти у те, у що грають однолітки, як будете мотивувати?

ставить 2-й системой. Только для игр
4. Є достойний фріварь.

да, советую виндусятникам антивирус 360. Но надо помнить, антивирус - не панацея
1. Копійки. Більш-менш живий проц наразі - від 4000 грн.

все относительно. Я себе домой взял в конце года xeon 2650v2 + м/б +память 2х8 +rx470 за менее 250 тугриков. SSD не планирую, просто не нужен
   
4. Нема. Вони періодично лажаються.
5. Зовсім не смішно. Це постріл у власну ногу.
з часу появи вбудованих у вінду антивіруса і брандмауєра не користуюсь зовнішніми. Заразу за зловив АНІ РАЗУ. Що я роблю не так?
   
А реєстр це проста база даних "параметр - значення", в чім там розбиратись?

оно не документировано, от слова - совсем
   
Re: фзв виндовс 10, 1809, сповіщення є, проте коли пробую

на моем рабочем компьютере винчестер 60 гигабайт мой личный. И компьютер собран из моих железяк разной степени старости. Если бы ждал что-то от государства, до сих пор была бы в пользовании Искра. Лет 10 назад за мной еще числилась, потом передали на другую кафедру B-)

P.S. такая ситуация практически у всех. Сейчас моя машинка на атлоне x3 с разблокированным 4-м ядром едва ли не самая мощнаяна кафедре

Співчуваю.  :(  Лишень отакий голий ентузіазм - остання надія нашої освіти. Готовий проспонсорувати на 240 гб ССДху, без дурнів.
   
оно не документировано, от слова - совсем
ким? Якщо автори софта не дають мана по параметрам і значенням, які пишуть в реєстр, то винний реєстр?
   
вважаю, що з попереднього варто процитувати лише це. Зауважу тільки, що я працював на ДВК і сквіз використовував. То які претензії до бази даних "параметр - значення"? Чи база даних це надскладно?
Якщо використовував, то чому суті не розумієш?
Якщо у конфіг-файлах інформація описувалась текстом, то зараз в реєстрі там купа магічних цифр і букв!
   
з часу появи вбудованих у вінду антивіруса і брандмауєра не користуюсь зовнішніми. Заразу за зловив АНІ РАЗУ. Що я роблю не так?

ага, у меня начальство тоже так думало. Результат весьма печален: защифрованы рабочие файлы на ноуте + тоже самое на usb-винчестере с тем же самом. Это 2 года работы. Хорошо еще, что был бекап несколько месячной давности - пришлось хорошо потрудиться, для доведения до актуального состояния текущих задач. Пару недель на это ушло, я думаю...
   
ким? Якщо автори софта не дають мана по параметрам і значенням, які пишуть в реєстр, то винний реєстр?

вот-вот, в отличие от линукс и со-товарищи
   
з часу появи вбудованих у вінду антивіруса і брандмауєра не користуюсь зовнішніми. Заразу за зловив АНІ РАЗУ. Що я роблю не так?
"Ти  суслика в полі бачиш?"(с)
Якщо відімкнути всі мережеві інтерфейси, заблокувати підключення зовнішніх носіїв інформації - тоді згоден. А ще краще витягнути кабель з розетки.
   
Співчуваю.  :(  Лишень отакий голий ентузіазм - остання надія нашої освіти. Готовий проспонсорувати на 240 гб ССДху, без дурнів.

спасибо, но WD шестидесятки мне вполне хватает :) Если бы не хватало, то забрал бы из дома 160-ка: прозябает в usb-боксе. Держу всякий хлам типа фильмов...
   
Якщо використовував, то чому суті не розумієш?
Якщо у конфіг-файлах інформація описувалась текстом, то зараз в реєстрі там купа магічних цифр і букв!
є і "магічні" значення, в основному тих параметрів, що стосуються самої осі, а є і текстові. Як на мій досвід, текстових основна частина. Вам конче потрібно відтюнінгувати саме систему? Ви туди й перейшли, де робити це простіше. Мене вінда задовольняє навіть без так званих "оптимізаторів", не кажучи вже про зміну зовнішнього обліку, під мак, наприклад )) http://www.windowsxlive.net/yosemite-transformation-pack/
   
Re: фзв виндовс 10, 1809, сповіщення є, проте коли пробую

1. 4000?Жируєш!
Ні. Маю змогу не відмовляти собі у комфорті.

Цитувати
а сам кондюки і пасту в клієнтів міняєш ;)
Тю. Клієнти давні (15+ років), звертаються рідко, бо знають, що зроблю файно й надовго, платять грубі гроші. Чому ні?
Тим більш що така робота не бюджетостворююча, а так, щоб не втрачати кваліфікацію.
   
ким? Якщо автори софта не дають мана по параметрам і значенням, які пишуть в реєстр, то винний реєстр?
у світі open source вважається поганим тоном не описувати своє творіння. хтось краще, хтось гірше, але всі стараються.
   
Ні. Маю змогу не відмовляти собі у комфорті.
Показати зображення...
Тю. Клієнти давні (15+ років), звертаються рідко, бо знають, що зроблю файно й надовго, платять грубі гроші. Чому ні?
Тим більш що така робота не бюджетостворююча, а так, щоб не втрачати кваліфікацію.
Це просто чудово.
   
Re: фзв виндовс 10, 1809, сповіщення є, проте коли пробую

П.С. Як мені дефрагментувати БД браузера на EXT4?

консолька-пічалька  :(
Тинць.
   
ага, у меня начальство тоже так думало. Результат весьма печален: защифрованы рабочие файлы на ноуте + тоже самое на usb-винчестере с тем же самом. Это 2 года работы. Хорошо еще, что был бекап несколько месячной давности - пришлось хорошо потрудиться, для доведения до актуального состояния текущих задач. Пару недель на это ушло, я думаю...
співчуваю. Але заразу нульового дня все одно ніхто не ловить. То який сенс витрачати кошти і машинні ресурси, якщо з тим же результатом їх можна не витрачати?
   
вот-вот, в отличие от линукс и со-товарищи
дякую, претензій до вінди не бачу
   
є і "магічні" значення, в основному тих параметрів, що стосуються самої осі, а є і текстові. Як на мій досвід, текстових основна частина. Вам конче потрібно відтюнінгувати саме систему? Ви туди й перейшли, де робити це простіше. Мене вінда задовольняє навіть без так званих "оптимізаторів", не кажучи вже про зміну зовнішнього обліку, під мак, наприклад )) http://www.windowsxlive.net/yosemite-transformation-pack/
основна частина - це не всі.
в свій час на асусному ноуті на вінді камера давала перевернуте зображення.
на лінуксі теж.
На лінуксі таблетку знайшов на протязі години - поміняв у конфігу 1 на 0. Ібо було сказано - файл конфігу приблизно так зветься , шукай приблизно там і там, бо різні дистрибутиви,
А далі розберешся.
На вінді всі дрочили різні версії дров, курили реєстр, в бубен били. жерли кактус десь півроку, поки вийшли нові драйвери.
В принципі, там тре було зробити те саме - був один кривий файлик, де також 1 поміняти на 0. АЛЕ! УСУКАБЛЯ - це ніде не було задокументовано!.
   
"Ти  суслика в полі бачиш?"(с)
Якщо відімкнути всі мережеві інтерфейси, заблокувати підключення зовнішніх носіїв інформації - тоді згоден. А ще краще витягнути кабель з розетки.
працюю в штатному режимі. Які ще питання? А, забув, декілька років займався конкретно безпекою. Усі ці порти, протоколи, аналізатори трафіка, тестування касперського)) (це було ще до Грузії, претензії не приймаються). З того часу і знаю, на що треба звертати увагу. Наприклад - НЕ відключати вбудовані у вінду засоби безпеки)))
   
дякую, претензій до вінди не бачу

претензия по-поводу реестра ровно одна: не для людей B-)
   
Re: фзв виндовс 10, 1809, сповіщення є, проте коли пробую

но WD шестидесятки мне вполне хватает
Я теж був щодо SSD песимістом, особливо з урахуванням того, що домашній комп вимикається лишень тоді, коли вижере акуми безперебійника.
Але торік спочатку поставив в бук (ціни якраз дебело гепнулися на них), бо таки мобільна річ, хотів максимально уникнути рухомих частин. А потім вже й в домашні поставив - бо воно реально літає!.  :crazy_pil:
   
у світі open source вважається поганим тоном не описувати своє творіння. хтось краще, хтось гірше, але всі стараються.
а у комерційному потреба змінювати конфігурацію через реєстр існує лише як виключення. Частіше звертаються до техпідтримки
   
консолька-пічалька  :(
/2009/[/color]07/increase-firefox-3-perormance-by.html]Тинць.
2009
 ;)

   
а у комерційному потреба змінювати конфігурацію через реєстр існує лише як виключення. Частіше звертаються до техпідтримки
виходячи  з назви теми, ми ї є техпідтримка. Щодо супорту мікрософта - то це кагбе легенда.
   
основна частина - це не всі.
в свій час на асусному ноуті на вінді камера давала перевернуте зображення.
на лінуксі теж.
На лінуксі таблетку знайшов на протязі години - поміняв у конфігу 1 на 0. Ібо було сказано - файл конфігу приблизно так зветься , шукай приблизно там і там, бо різні дистрибутиви,
А далі розберешся.
На вінді всі дрочили різні версії дров, курили реєстр, в бубен били. жерли кактус десь півроку, поки вийшли нові драйвери.
В принципі, там тре було зробити те саме - був один кривий файлик, де також 1 поміняти на 0. АЛЕ! УСУКАБЛЯ - це ніде не було задокументовано!.
претензія до вінди чи асуса?
   
Re: фзв виндовс 10, 1809, сповіщення є, проте коли пробую

2009
 ;)
Одинфіг, SQLite юзається наразі практично в кожному бравзері і мессенджері, проблема нікуди не зникла. Різниця після дефрагментації відчувається неозброєним оком, особливо на стареньких компах.
   
претензия по-поводу реестра ровно одна: не для людей B-)
спробуйте зрозуміти ось що - 99% користувачів вінди не мають потреби лізти в реєстр, тому що все працює. 1%, у яких не працює, звертаються до техпідтримки, послуги якої вже сплатили про покупці софта. Так, це інша модель. Це звернення до СТО для своєї королли, а не ремонт богдану власними силами в своєму гаражі

пс. І все це ніяк не відміняє те, що реєстр це проста сукупність пар "параметр - значення")))

Останнє редагування: 29 січня 2019 00:06:39 від costashu
   
претензія до вінди чи асуса?
канешно до вінди.
Вислів "чистити Авгієві стайні" знайомий? ;)
   
спробуйте зрозуміти ось що - 99% користувачів вінди не мають потреби лізти в реєстр, тому що все працює. 1%, у яких не працює, звертаються до техпідтримки, послуги якої вже сплатили про покупці софта. Так, це інша модель. Це звернення до СТО для своєї королли, а не ремонт богдану власними силами в своєму гаражі

пс. І все це ніяк не відміняє те, що реєстр це проста сукупність пар "параметр - значення")))

розумієш, коли в тебе є десяток корів, то почистити гівно від кожної окремо -проблем немає.
А ось вивезти купу, котра 1 рік влежувалась - задача нетривіальна, і вимагає на порядки більше зусиль. :)
   
виходячи  з назви теми, ми ї є техпідтримка. Щодо супорту мікрософта - то це кагбе легенда.
я звертався, вирішили
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 2 гостей
 
Повна версія