Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

бажання

Re: бажання

Медичне обслуговування по базовим послугам в багатьох краінах, може коштувати приблизно стільки, скільки і в США зі страховкою.
Очень хорошо, не так ли?
До Medicare нам далеко.

Але там страховки в тебе нема, а тут є.... Таким чином витрати однакові....
   
Re: бажання

Я вже так другий рік живу. Нео колоніст.
Довгий час не було навіть світла. Спочатку всі дивилися на нас як на диваків. А зараз вже двоє друзів виказали бажання теж переіхати в моі края.
Очікую, років через 10 мати власне поселення з близьких людей котрі пройшли мій фейс контроль.

Моя ціль гармонійне життя на природі з елементами цивілазаціі.

Колись давно так як і топікстарткра все достало, зотів купити острів в панамі (мав на це кошти)

Але не скоалося. А зараз фактично вибудовую воасний острів на материку.

У пошуках ідеального балансу..

До речі поряд живе сімя робінзонів на березі вде десятий рік. У них такі чудові діти!

Але порвати пута з цивілізацією було важко навіть для такого шибайголови як я.

Сучасна цивілізація це смерть. Тому, цімбори, назад, в Пампаси!
   
Re: бажання
Bio

Але там страховки в тебе нема, а тут є.... Таким чином витрати однакові....

Дохтуры тоже одинаковые? Говорят шо тут нормальные. А там? Медицинский факультет московского универа имени какого-там африканского диктатора?

Не принимай меня серьезно. Просто рассуждлаю.
   
Re: бажання

Річ у тім шо дохтур як і аптека на кожному кроці потрібні містянам.

Після переізду та адаптаціі, потреба в цьому відпадає. На планові огляди чи в разі чогось ургентного можна іздити на велику землю.


Але поправді, розмови про медицину то виглядає на відмазки перед собою.

Памятайте. Лікар лікує природа зцілює.

   
Re: бажання

До речі поряд живе сімя робінзонів на березі вде десятий рік. У них такі чудові діти!
я колись дивилась передачу про таких людей, що полишили місто, цівілізацію і живуть окремо, виховують дітей. самі їх навчають грамоті та іншому.
а потім , через деякий час, показали хлопця з тієї родини, який не має банального атестату та не може ніде навчатись. працює по будмайданчиках і якось не весело йому було.
що скажете? що робити з освітою дітлахів?
   
Re: бажання
Bio

Памятайте. Лікар лікує природа зцілює.

Не наоброт?
Природа-Мать делает ошибку и только доктор пытается исправить.
   
Re: бажання
Bio

я колись дивилась передачу про таких людей, що полишили місто, цівілізацію і живуть окремо, виховують дітей. самі їх навчають грамоті та іншому.
а потім , через деякий час, показали хлопця з тієї родини, який не має банального атестату та не може ніде навчатись. працює по будмайданчиках і якось не весело йому було.
що скажете? що робити з освітою дітлахів?


Так. Маугли.
   
Re: бажання

Памятайте. Лікар лікує природа зцілює.
Не наоброт?
Природа-Мать делает ошибку и только доктор пытается исправить.

Medicus curat natura sanat

Так казали ше древні латиняни. Можете з ними посперечатися
   
Re: бажання

Памятайте. Лікар лікує природа зцілює.
Не наоброт?
Природа-Мать делает ошибку и только доктор пытается исправить.

Natura sanat, medicus curat morbos (c)

На той час, як римляни придумували цю фразу, не було нічого відомо про CRISPR, редагування геномів і лікування раку цими методами.
   
Re: бажання

У цих людей що я знаю дитина на індивідуальному навчанні в школі.

Скажу чесно, прикольнішоі і розумнішоі дитини я не бачив. Вона повністю як доросла.
   
Re: бажання

У цих людей що я знаю дитина на індивідуальному навчанні в школі.

Скажу чесно, прикольнішоі і розумнішоі дитини я не бачив. Вона повністю як доросла.

Тут - всі такі. По крайній мірі, з тих, з якими я спілкувався. Здається, дитинства в них нема взагалі. З іншого боку - це добре, бо для деяких (з нас) дитинство затягується на надто довго, роблячи їх вразливими від дитячих помилок у житті.
   
Re: бажання

Цімбори. Цивілізація це стрес та невроз.
Це низька якість людського життя. Хоть і довшого.

Он пан укі, в сонячній каліфорніі, без матеріальних проблем і маючи доступ до доброі медицини не хоче жити.

Який сенс у довгих роках якщо вони не радісні?

Задумайтесь
   
Re: бажання

Цімбори. Цивілізація це стрес та невроз.
Це низька якість людського життя. Хоть і довшого.

Он пан укі, в сонячній каліфорніі, без матеріальних проблем і маючи доступ до доброі медицини не хоче жити.

Який сенс у довгих роках якщо вони не радісні?

Задумайтесь

Юкі пора навідатися в Україну!  :gigi:
   
Re: бажання

Тут - всі такі. По крайній мірі, з тих, з якими я спілкувався. Здається, дитинства в них нема взагалі. З іншого боку - це добре, бо для деяких (з нас) дитинство затягується на надто довго, роблячи їх вразливими від дитячих помилок у житті.

Ага, а чому ж потім вони стають нацією неврозів?
   
Re: бажання

Цімбори. Цивілізація це стрес та невроз.
Це низька якість людського життя. Хоть і довшого.

Он пан укі, в сонячній каліфорніі, без матеріальних проблем і маючи доступ до доброі медицини не хоче жити.

Який сенс у довгих роках якщо вони не радісні?

Задумайтесь
здатність відчувати радість чи ні не залежить від того у цивілізації ти мешкєш чи десь окремо.
   
Re: бажання
Bio

2 Антдрюююха

Не надо исторических выражений.
Рак - ошибка природы. И тут появляется врач. Вторичен.

   
Re: бажання

здатність відчувати радість чи ні не залежить від того у цивілізації ти мешкєш чи десь окремо.

Да? А чому тоді санаторіі рлзташовують на природі а не посеред урбану і ви влітку хочете поіхати на море?

Життя в місті це стрес. Шо і підтверджує банато дописувачів зверху. Це біг білки в колесі.
   
Re: бажання

2 Антдрюююха

Не надо исторических выражений.
Рак - ошибка природы. И тут появляется врач. Вторичен.

Я не принижую важливість доброго врача.

Планові огляди та доступ до лікаря у разі ургентності. Це входить в мій план.
   
Re: бажання

Ага, а чому ж потім вони стають нацією неврозів?

В Канаді з цим більш-менш ОК. Неврози трапляються рідко, але здебільшого саме від потреби поводитися, як дорослий: стримувати емоції, бути стоїком, не чинити дій під впливом емоційних поштовхів.
Є й невеликий відсоток тих, в кого невроз - результат гормонального дисбалансу, що є результатом неякісного харчування, - але то вже інакша історія.
По великому рахунку, Канада на 2 порядки стабільніша в ментальному плані від України, де серйозні розлади навіть не вважаються відхиленнями, а депресію повсюди лікують водярою.
   
Re: бажання

В Канаді з цим більш-менш ОК. Неврози трапляються рідко, але здебільшого саме від потреби поводитися, як дорослий: стримувати емоції, бути стоїком, не чинити дій під впливом емоційних поштовхів.
Є й невеликий відсоток тих, в кого невроз - результат гормонального дисбалансу, що є результатом неякісного харчування, - але то вже інакша історія.
По великому рахунку, Канада на 2 порядки стабільніша в ментальному плані від України, де серйозні розлади навіть не вважаються відхиленнями, а депресію повсюди лікують водярою.

Тут згоден.
   
Re: бажання
LSD

послати радикально?
чи типу щоб піццу туди привозили
(tu)  :D
   
Re: бажання

Возникает постоянно. Для этого отлично помогают велопоходы в какие - нить епеня. Неделя и вся дурь выветривается  :laugh:
   
Re: бажання

Да? А чому тоді санаторіі рлзташовують на природі а не посеред урбану і ви влітку хочете поіхати на море?

Життя в місті це стрес. Шо і підтверджує банато дописувачів зверху. Це біг білки в колесі.
ми начебто обговорювали здатність відчувати радість. до чого тут санаторії. хоча є люди, які й у санаторії можуть бути радісними. :)

для людей, які виросли в урбаністичних коробках - поход на природу може визвати стрес.
тому ти правильно підмітив, що відпочивати більше їдуть у санаторії=цивілізовані і облаштовані певними зручностями місця.
такі як Турч або КМ Немо в меншості.
якби нарід не волів відірватися від природи і потрапити у цивілізацію, фіг би міста так швидко росли.
   
Re: бажання

та тут не справа в якихось високих матеріях))))
просто часом як бачу алкашів під магазином здається що вони сцуко ніхера не роблячи живуть в кайф, без стресів і біготні :laugh:
скільки там людині треба поїсти ,порипати і якийсь дах над головою
   
Re: бажання

в мене більше бажання послати усі заняття нах і користати з життя
бо через роботу нема часу жити
а час втікає
   
Re: бажання

ми начебто обговорювали здатність відчувати радість. до чого тут санаторії. хоча є люди, які й у санаторії можуть бути радісними. :)

для людей, які виросли в урбаністичних коробках - поход на природу може визвати стрес.
тому ти правильно підмітив, що відпочивати більше їдуть у санаторії=цивілізовані і облаштовані певними зручностями місця.
такі як Турч або КМ Немо в меншості.
якби нарід не волів відірватися від природи і потрапити у цивілізацію, фіг би міста так швидко росли.

Людина в принципі не може відчувати радість коли знаходиться в бігу ритму урбану. Ше замолрду є алреналін і воно пре, а пізніше, в місті треба дуже швидко бігти, шоб залишатися на місці.

Пан гонта це підтверджує.
Урбан це несвобода, але і захист.
Вільне життя то воля і повна відповідалтність за себе.

Звісно, люди вибирають несвободу з аптеками і супермаркетами.

Але я тут написав про свій, інший досвід, можливо він буде комусь корисний.



   
Re: бажання

Так ти ж ніби й так живеш у власному будинку. Закрий воротя та не виходь

   
Re: бажання

Не знаю кого, але в чоловіка явно проблеми...
куди подіти гроші? :lol:
мені б такі проблеми!
   
Re: бажання

Я так и живу последние 3 года, как переехал. Даже отпуск не беру почти ибо нахер не надо.
   
Re: бажання

та тут не справа в якихось високих матеріях))))
просто часом як бачу алкашів під магазином здається що вони сцуко ніхера не роблячи живуть в кайф, без стресів і біготні :laugh:
скільки там людині треба поїсти ,порипати і якийсь дах над головою

А это да... какой- нить Бебифокс на самом деле счастливее какого - нить Интрудера Чепиноги. Потому что ему нифига не надо и на жизнь хватает по его бебифоксовским меркам.
   
Re: бажання

А ви шо ше не поняли?

Чим більше маєш ти більше не вистачає.

Фізика, чим білтше обєкт нарощує масу тим білтше буде притягувати.

Ну і споживацьке суспільство заточене під вижиманні соків.

Звичайний бцдний індус в 100 раз счасливіше американця.

Так шо вперед, на волю з матриці! Там дух і воля. Там життя живеться кожного дня.

Живе серед живого.
   
Re: бажання

чи не виникає в вас бажання послати кфуям цивілізацію, поселитись десь в відлюдному місці і жити без стресів і вічноі біготні?

Это тоже не выход.

Выход - это иметь возможность менять свою жизнь так, как хочется.

Захотел сегодня "кфуям цивілізацію" - и мгновенно реализовал. Захотел в Нью-Йорк поужинать - и мгновенно улетел.

Захотел Порш - купил Порш. Захотел пельменей - поел пельменей.

Вот это правильно. А самого себя навсегда запереть к медведям - такого желания нет.
   
Re: бажання

Є таке. Я знайшов ідеальне місце для себе на одному з архіпелагів в Південому Тихому Океані. Є ще план Б, що легше продати жінці - це Південий острів в Ноаій Зеландія, Квінсленд Австралія,  Орегон США, Ново Скошія Канада, Італія або Португалія.

Але поки є школа та малі діти, то на ізджу на роботу заробляти гроші на навчання.
Інтернети пишуть, що на півдні нової скошії є маленький кусок прекрасного клімату.
   
Re: бажання

чи не виникає в вас бажання послати кфуям цивілізацію, поселитись десь в відлюдному місці і жити без стресів і вічноі біготні?

якось у мейсісі чорношкіра продавщиця так сумно зітхала, що я запитав її: "що в тебе трапилось? чого ти весь час так зітхаєш?"
відповідь мене розвеселила: "та заїбало це життя в ньюйорку! весь час стрес! а вдома, на джамайці, так тихо, так мирно..."

 :laugh:

давай гонта на джамайку!

   
Re: бажання

Ну то де будем власну країну засновувати?
   
Re: бажання

чи не виникає в вас бажання послати кфуям цивілізацію, поселитись десь в відлюдному місці і жити без стресів і вічноі біготні?

Еще как возникает.
Переехал с города в село. Зимой тут у нас на 7га 5 семей живут.
Если бы еще электричество автономное было.
   
Re: бажання

а то звучить пафосно- послати цивілізацію
треба казати правду- послати свої обов'язки перед цивілізацією, і тільки користатись її благами

Які у вас обов'язки перед цивілізацією? Сплата відкупних рекету?

і вода, не в річці, а в трубах з кранами
бо без води туалет буде доступний тільки типу сортир

Зараз є непогані компосні туалети тіпу шведських Separett.
   
Re: бажання

чи не виникає в вас бажання послати кфуям цивілізацію, поселитись десь в відлюдному місці і жити без стресів і вічноі біготні?
Маю та працює над цим… 

Для повного щастя не вистаяає: 
1. закону а-ля як у бритів про приватну власність на кшталт "Мій Дім - Моя фортеця.
2. Закону і дозвілу на придбання та  володіння 4 - ПКС або ПКТ…  хоча ні потрібно 7 щоб мертвих зон не було..
3. ЗУ-23/2 - 4 шт.   
4.. Рів з крокодилами…   та минне  поле.. 


 B-)  :-)o


   
Re: бажання

Цімбори. Цивілізація це стрес та невроз.
Це низька якість людського життя. Хоть і довшого.

Он пан укі, в сонячній каліфорніі, без матеріальних проблем і маючи доступ до доброі медицини не хоче жити.

Який сенс у довгих роках якщо вони не радісні?

Задумайтесь

Це чисто особисте внутрішнє, до місця проживання не маюче стосунку
   
Re: бажання

Я маю таке місце.
Біля кристонополя.
Люди є але вони мені пох...
Ліс західний буг у вікні.
Рай.
Але у львів на роботу їздити дуже дорого щодня :(
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія