Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

генетичні відмінності рас

Re: генетичні відмінності рас

Цікаво,  а чому нікого не обурює озвучення того факту,  що негри краще надаються до музики,  особливо ритмічної? А білі гірше,  відповідно
   
Re: генетичні відмінності рас

Негры в биологическом смысле продвинутее белых, более гармоничны.
Белые это результат дегенерации человека как вида.
   
Re: генетичні відмінності рас


Белые это результат дегенерации человека как вида.
Шо, Гиппа, грустишь, когда бреешься?
   
Re: генетичні відмінності рас

в одно время попал и я, когда задался вопросом, почему африканские племена, кроме культа-карго ничего не представлили этому миру, вто время, когда у них под боком жили великие цивилизации?

 чому Україна нічого не представила світу в той час коли в неї під боком живе велика польска цивілізація? погодьтесь звучить тупо. так само як і ваше твердження  :laugh:
   
Re: генетичні відмінності рас

Цікаво,  а чому нікого не обурює озвучення того факту,  що негри краще надаються до музики,  особливо ритмічної? А білі гірше,  відповідно

Не гірше, а по-різному
   
Re: генетичні відмінності рас

Шо, Гиппа, грустишь, когда бреешься?

Та да. Смотрю в зеркало -рыгать хочется
   
Re: генетичні відмінності рас

Та да. Смотрю в зеркало -рыгать хочется
Хочешь стать негром юных годов?  :lol:
   
Re: генетичні відмінності рас

чому Україна нічого не представила світу в той час коли в неї під боком живе велика польска цивілізація? погодьтесь звучить тупо. так само як і ваше твердження  :laugh:
Ага. Добре подумав?
А тепер прочитай про перший у Європі університет, про створення гелікоптера і літаків, польоти у космос, ядерний щит есересера і т.д. і т.п.
А ще прочитай про 15000 народних пісень українською мовою, занесених о спадщини Юнеско і про 200000(!!!!) відомих народних українських пісень.
Це тільки те, що прийшло у голову одразу.
Пулюй - відкриття рентгенівського проміння, от ще згадав.
Так що українці як мінімум рівні серед рівних.
   
Re: генетичні відмінності рас

А ще десь читав, що стрімкий розвиток людини відбувся із початком переважання у раціоні не рослинної, а тваринної їжі.
Цікаво порівняти загальний розвиток веганів і звичайних людей.
І як би там не було, мозок починає видавати гарні результати тільки після тривалої роботи по його "прокачці".
   
Re: генетичні відмінності рас

Люди і мавпи все ж відрізняються.... B-)
   
Re: генетичні відмінності рас

Хочешь стать негром юных годов?  :lol:

Преклонных :D

У них есть ряд переваг:
1. На носках не видно дырочку
2. Лиловый отлив привлекает женский пол
3. Антихвост толще и длинее
4. Великолепные зубы без исключений
5. Врожденный музыкальный слух
6. Широта души и искренность
   
Re: генетичні відмінності рас

Теж завжди дивувала відсутність єдиної теорії походження рас.  Враження таке що расові дослідження це певне табу в науковому світі.
   
Re: генетичні відмінності рас

Преклонных :D

У них есть ряд переваг:
1. На носках не видно дырочку
2. Лиловый отлив привлекает женский пол
3. Антихвост толще и длинее
4. Великолепные зубы без исключений
5. Врожденный музыкальный слух
6. Широта души и искренность
Плюс - хиба шо зубы и оглобля. НО у преклонных годов шо с той оглобли. Трахать ужасных черных старух? ;)
   
Re: генетичні відмінності рас

Теж завжди дивувала відсутність єдиної теорії походження рас.  Враження таке що расові дослідження це певне табу в науковому світі.
що вас цікавить?
   
Re: генетичні відмінності рас

що вас цікавить?

Походження рас.
   
Re: генетичні відмінності рас

Плюс - хиба шо зубы и оглобля. НО у преклонных годов шо с той оглобли. Трахать ужасных черных старух? ;)

Это не все плюсы. У негров никогда не бывает юльков :D  Вот это плюс!
   
Re: генетичні відмінності рас

Походження рас.

Дарвин тебя не устраивает?
   
Re: генетичні відмінності рас

Походження рас.
генетичне. Хіба це табу?
   
Re: генетичні відмінності рас

Это не все плюсы. У негров никогда не бывает юльков :D  Вот это плюс!
Ну да. Они еще не доросли. доросли только до носков с дырочками и лиловых херов.
   
Re: генетичні відмінності рас

Это не все плюсы. У негров никогда не бывает юльков :D  Вот это плюс!
Негроїдна раса не може вживати свіже парне молоко. І здається у всіх, крім білої раси із цим проблеми.
   
Re: генетичні відмінності рас

Да, разные нации отличаются генетически, что иногда фатально.

Черные - обычно сильнее и лучшие бегуны. Это факт. Что подтверждается и футболом, многими другими состязаниями.

К алкоголю спокойно относятся нации, которые живут в климате типа юга Украины. Молдова, Греция, Италия, Франция.
Те кто живут чуть севернее  - спиваются чуть быстрее.
Для народов севера или засушливых мест - водка это яд.

Почему? Да потому что в регионах, где пьянство это норма, население ТЫСЯЧЕЛЕТИЯМИ употребляло в пищу
яблоки-падалки и прочие "подгулявшие" фрукты и ягоды.


Все нации в процессе естественного отбора адаптировались к условиям проживания. Потому я откровенно офигеваю
с например сирийцев, переехавших в Финляндию.
   
Re: генетичні відмінності рас

генетичне. Хіба це табу?

Сто двадцять.
   
Re: генетичні відмінності рас

Негроїдна раса не може вживати свіже парне молоко. І здається у всіх, крім білої раси із цим проблеми.

Здрасьте, пол Африки на молоке сидит и батате. У белых тоже проблемы с молоком. Я например не могу пить, пятнами покрываюсь
   
Re: генетичні відмінності рас

Да, разные нации отличаются генетически, что иногда фатально.

Черные - обычно сильнее и лучшие бегуны. Это факт. Что подтверждается и футболом, многими другими состязаниями.

К алкоголю спокойно относятся нации, которые живут в климате типа юга Украины. Молдова, Греция, Италия, Франция.
Те кто живут чуть севернее  - спиваются чуть быстрее.
Для народов севера или засушливых мест - водка это яд.

Почему? Да потому что в регионах, где пьянство это норма, население ТЫСЯЧЕЛЕТИЯМИ употребляло в пищу
яблоки-падалки и прочие "подгулявшие" фрукты и ягоды.


Все нации в процессе естественного отбора адаптировались к условиям проживания. Потому я откровенно офигеваю
с например сирийцев, переехавших в Финляндию.

А бананы падалки?
   
Re: генетичні відмінності рас

Здрасьте, пол Африки на молоке сидит
Нє-нє: вони його свіжим не вживають - нападає пронос. Тільки кисломолочні продукти з нього.
   
Re: генетичні відмінності рас

Нє-нє: вони його свіжим не вживають - нападає пронос. Тільки кисломолочні продукти з нього.
Может быть. Там жарко, оно ещо в вымени в ряженку превращается. :)
   
Re: генетичні відмінності рас

І так, здатність вживати свіже молоко проходить із віком.
Я, для прикладу, в свої під 50 можу глушити тепле свіже молоко щодня літрами.
   
Re: генетичні відмінності рас

А тепер прочитай про перший у Європі університет,

Цитувати
1 место. Болонский университет. Основан в 1088 году, что делает его самым старым университетом Италии, Европы и всего мира.

про створення гелікоптера

 Сикорський не вважав себе українцем, не був першим у будівництві гелікоптерів, КПІ було засновано не Україною, та що вже й казати, успіху Сікорський досяг не в Україні

і літаків, польоти у космос, ядерний щит есересера і т.д. і т.п.

 :weep:

А ще прочитай про 15000 народних пісень українською мовою, занесених о спадщини Юнеско і про 200000(!!!!) відомих народних українських пісень.

 "Зате ми уміємо співати сумних пісень" (це)
   
Re: генетичні відмінності рас

Сто двадцять.
Генетика
   
Re: генетичні відмінності рас

І так, здатність вживати свіже молоко проходить із віком.
Я, для прикладу, в свої під 50 можу глушити тепле свіже молоко щодня літрами.

Тебе повезло. У тебя ген печени PDA1. У меня PDB2 - я не могу пить молоко в любом виде. Лиловые пятна.
   
Re: генетичні відмінності рас

А бананы падалки?
А бананы падалки что, растут на крайнем севере, или в засушливых местах (пустынях)?
Или это просто был вопрос не включая мозга?
   
Re: генетичні відмінності рас

У белых тоже проблемы с молоком. Я например не могу пить, пятнами покрываюсь
Шо на весь сезон? До следующей линьки?
   
Re: генетичні відмінності рас

1 место. Болонский университет. Основан в 1088 году, что делает его самым старым университетом Италии, Европы и всего мира.
Впливовим центром науки XVII ст. стала Києво-Могилянська академія - перший вищий навчальний заклад у Східній Європі. У ті роки навіть знаменитий російський учений Михайло Ломоносов, з ініціативи якого було засновано Московський університет в 1755 році, приїхав здобувати освіту в Києво-Могилянську академію. Більшість відомих українських вчених, філософів, архітекторів, музикантів, політиків здобули освіту в тутешніх вузах і придбали світову славу. Серед них - філософ Григорій Сковорода, архітектор Іван Григорович-Барський, богослов, письменник і державний діяч Феофан Прокопович, військовий і політичний діяч, гетьман Іван Скоропадський та багато інших.

Сикорський не вважав себе українцем, не був першим у будівництві гелікоптерів, КПІ було засновано не Україною, та що вже й казати, успіху Сікорський досяг не в Україні

Що не завадило йому створити перші прототипи саме в Україні.

Fedir, 12 січня 2019 23:33:57
і літаків, польоти у космос, ядерний щит есересера і т.д. і т.п.
Від мене недалечко, у Житомирі, є гарний музей. Мене обманули? Корольов теж не українець і до України не мав відношення?
"Сатана" - цілком українська розробка, шедевр, якого ніхто так і не повторив.
Один із перших атомних реакторів і досі коптить у Києві.

І на додачу:
ТОП-9 українських вчених, чиїми винаходами користується весь світ
https://ukr.сегодня/lifestyle/science/top-9-ukrainskih-uchenyh-chimi-izobreteniyami-polzuetsya-ves-mir-1022648.html

Я не кажу, що українці кращі за інших. Я стверджую одне: ми рівні серед рівних. І достатньо дали і даємо світовій науці і культурі. Впродовж тисячоліть.

Останнє редагування: 13 січня 2019 01:03:35 від Fedir
   
Re: генетичні відмінності рас

знов за рибу гроші) https://brainstats.com/average-iq-by-country.html

Підкололи.

Витратив свій час:
"Your IQ is above average. Avg. IQ in Ukraine: 97".

Але:
"To unlock your report, you can use one of the following ways:...
...
Pay only USD$ 12.95".

Попереджати треба.  :)

Останнє редагування: 13 січня 2019 01:22:01 від BeeBumble
   
Re: генетичні відмінності рас

Підкололи.

Витратив свій час:
"Your IQ is above average. Avg. IQ in Ukraine: 97".

Але:
"To unlock your report, you can use one of the following ways:...
...
Pay only USD$ 12.95".

Попереджати треба.  :)
я тут і не починав, тому що вимагання типове. На шару отут http://iqtest.kulichki.net/aizenek/, і це справжній, автентичний тест. На жаль, російською, але української адаптації ніколи не бачив
   
Re: генетичні відмінності рас

Так там про кошти на початку нічого й не казали.
   
Re: генетичні відмінності рас

Геном людини( та й інших живих організмів) до сих пір не розшифровано.

 :weep:  :facepalm:  :lol:

геном собаки був повністю розшифрований ще в 2005 році https://www.sciencemag.org/news/2005/12/dog-genome-has-its-day
   
Re: генетичні відмінності рас

до своїх похилих років Уотсон вже міг би здогадатися, що не слід говорити вголос все, що вважаєш правдою  :gigi:
коли нобелівський лауреат звертається до випадково обраниx представників 7+KKK людства, ймовірність, що його не зрозуміють, близька до 100%, тому що він нобелівський лауреат,
а вони, як правило, нi  :lol:
кім того, серед цих семи мільярдів знайдеться група людей - їх не так вже й багато, - але теж набагато більше, ніж нобелівських лауреатів, - яка так і норовить зрозуміти його неправильно, тому що вони самі що ні на є мерзенні расисти.

панове ви мерзенні расисти
практично всі
 :lol:
   
Re: генетичні відмінності рас

я тут і не починав, тому що вимагання типове. На шару отут http://iqtest.kulichki.net/aizenek/, і це справжній, автентичний тест. На жаль, російською, але української адаптації ніколи не бачив

Проходив ті тести))
Взагалі люблю мірятися всілякими штуками))
Найкращий мій різалт був 131.
Зараз гірше буде——десь в районі 125.
Але теж норм в принципі))
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія