Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

"Здоровий спосіб життя" як засіб це життя зіпсувати :-)o

Я також зараз буду мутити  шось подібне, а ще візьму вина  - буде повний ЗОЖ


псіса, стрибай у бульйон!

немає у мові ніякого "зож".  8-)
   
псіса, стрибай у бульйон!
немає у мові ніякого "зож".

Ну звісно шо немає.
Але "ЗСЖ" звучить менш звично.  B-)

   
Показати зображення...
------
Поки передишка в кльовi,хочу пiдтримати Лесу- почитаеш
одних "вчоних" пишуть червоне вино до бiса корисне,треба його вживати,бо це добре для серця...
Тут через недiлю iншi "британськi вченi" пишуть,що нiфiга воно
не корисне,а навiть шкiдливе.
Але бувають зовсiм дикi випадки,коли один i той же вчений
пише,що,наприклад- пийте молоко,воно афiгенно корисне,а
потiм вiн же пише,що молоко,виявляецця,шкiдливе- ну,ви памятаете про лiкаря Бенджамiна Спока,це я про нього.
Ми живемо,нажаль в такi часи,коли наука i науковцi деградували до такого рiвня,коли беруть сумнiви,чи варто взагалi звертати увагу на iх дослiдження та думку.. B-)
Лисичцi- респект за пiдняту тему! ;)
   
А,ну i птаху Сороцi - теж! B-)
   
одних "вчоних" пишуть червоне вино до бiса корисне,треба його вживати,бо це добре для серця...


тут є ще одна фігня:
червоне - для серця, а біле - для травлення, наприклад...
сало містить амінокислоти, м'ясо свині корисне для того-то, яловичина - для іншого, баранина - ще для чогось, не кажучи вже про курку і кроля.
уся інша їжа теж суперкорисна для чогось там окремого... і треба все це постійно жерти, а то залишишся без користі...  :facepalm:
а щоб схуднути - треба жерти ананаси та інше жорєво (залежно від особистої віри у ту фігню)


як підсумок - треба жерти і пити, жерти і пити, жерти і пити, а потім, щоб схуднути, треба ще більше жерти, тільки ананасів і тої іншої фігні, у яку ти віриш, а також запивати кавою - звичайною або зеленою... або синьою чи фіолетовою...  :weep:

яка феєрична маячня.
   
А,ну i птаху Сороцi -


Сороку - в окріп і обскубти.

а потім і зжерти можна, чого ж...  :shuffle:
   
Большинство людей - темные и необразованные в вопросах ЗОЖ, кто им лекарь?
Спасение утопающих - дело рук самих утопающих...

   
як підсумок - треба жерти і пити, жерти і пити, жерти і пити, а потім, щоб схуднути, треба ще більше жерти, тільки ананасів і тої іншої фігні, у яку ти віриш, а також запивати кавою - звичайною або зеленою... або синьою чи фіолетовою...
:gigi:

Останнє редагування: 13 жовтня 2019 20:09:27 від птах Сорока
   
------
Поки передишка в кльовi,хочу пiдтримати Лесу- почитаеш
одних "вчоних" пишуть червоне вино до бiса корисне,треба його вживати,бо це добре для серця...
Тут через недiлю iншi "британськi вченi" пишуть,що нiфiга воно
не корисне,а навiть шкiдливе.
Але бувають зовсiм дикi випадки,коли один i той же вчений
пише,що,наприклад- пийте молоко,воно афiгенно корисне,а
потiм вiн же пише,що молоко,виявляецця,шкiдливе- ну,ви памятаете про лiкаря Бенджамiна Спока,це я про нього.
Ми живемо,нажаль в такi часи,коли наука i науковцi деградували до такого рiвня,коли беруть сумнiви,чи варто взагалi звертати увагу на iх дослiдження та думку.. B-)
Лисичцi- респект за пiдняту тему! ;)

Бо все є ліками і все є отрутою. Має значення лише доза.
   
Показати зображення... :gigi:

і бхати
у краснеє ачько... 8-)
   
тут є ще одна фігня:
червоне - для серця, а біле - для травлення, наприклад...
сало містить амінокислоти, м'ясо свині корисне для того-то, яловичина - для іншого, баранина - ще для чогось, не кажучи вже про курку і кроля.
уся інша їжа теж суперкорисна для чогось там окремого... і треба все це постійно жерти, а то залишишся без користі...  :facepalm:
а щоб схуднути - треба жерти ананаси та інше жорєво (залежно від особистої віри у ту фігню)


як підсумок - треба жерти і пити, жерти і пити, жерти і пити, а потім, щоб схуднути, треба ще більше жерти, тільки ананасів і тої іншої фігні, у яку ти віриш, а також запивати кавою - звичайною або зеленою... або синьою чи фіолетовою...  :weep:

яка феєрична маячня. Показати зображення...
---
Цю!!! :D
Ти що,против свого iмiджу пiшла,чи що??? :-o
У Леси недобрi люде украли нik!!!!
Пробi!! :-)o
   
Большинство людей - темные и необразованные в вопросах ЗОЖ, кто им лекарь?
Спасение утопающих - дело рук самих утопающих...

Особенно это кусаецца ;)  апологетов  и основоположников ЗОЖа,которые " поднимают бабло " на доверчивых. :gigi:

Останнє редагування: 13 жовтня 2019 20:36:29 від Blokh
   
і бхати
у краснеє ачько... 8-)
--
Товарищу Крокодил,тут треба якось мягчее,як то кажуть.
Щож так прямолiнiйно?? :X
   
и що,против свого iмiджу пiшла,чи що???


еее, ні.
єдне іншому не заважа.
   
Щож так прямолiнiйно??

просто це світлофорний крокодил. :shuffle:
пішохідний, без жовтого...
зелений з червоним ачьком, що він і демонструє по черзі: зелений-червоний-зелений.
щоправда, краще б він язика показував замість того свого ачька, але вже маємо що маємо (с)  :pleasantr:

   
Товарищу Крокодил,тут треба якось мягчее,як то кажуть.
Щож так прямолiнiйно??

Можна трохи пряміше :gigi: :



Отожбо:

вже маємо що маємо



Останнє редагування: 13 жовтня 2019 21:00:08 від птах Сорока
   
Дітей примушують. Пошукай мою про це гілку))))
я читала))
У мене не виходить контролювати дитину)) жере що хоче ))
А у мене капєц як болять сьогодні м‘язи сідниць після залу.
А сьогодні я схомячила шматок Наполеона (сивчнючого ) смачнючого в геть про це не жалкую)

Останнє редагування: 13 жовтня 2019 21:15:05 від Asti
   
Всі хвороби лише від нервів. Лише сіфіліс від любові! :D
   
Всі хвороби лише від нервів. Лише сіфіліс від любові! :D
сумнівна там любов до сіфілітіка
   
А сьогодні я схомячила шматок Наполеона сивчнючого в геть про це не жалкую)
а я грибний суп наваристий.. з м'ясним салом і часником (P)
   
а я грибний суп наваристий.. з м'ясним салом
(tu)

Останнє редагування: 13 жовтня 2019 21:28:24 від птах Сорока
   
я читала))
У мене не виходить контролювати дитину)) жере що хоче ))
А у мене капєц як болять сьогодні м‘язи сідниць після залу.
А сьогодні я схомячила шматок Наполеона (сивчнючого ) смачнючого в геть про це не жалкую)
----
А я сьоднi - зранку на пробiжку,-година 15 хвилин по парку,а потiм на рибалку- полiт нормальный! ;)
Масажик тобi потрiбен i все буде классно! :shuffle:
   
(tu) Показати зображення...
по-моєму вперше в житті. скажу, що навіть краще чим з борщом зайшло, бо грибний суп сам нежирний і без мяса.
   
тут є ще одна фігня:
червоне - для серця, а біле - для травлення, наприклад...
сало містить амінокислоти, м'ясо свині корисне для того-то, яловичина - для іншого, баранина - ще для чогось, не кажучи вже про курку і кроля.
уся інша їжа теж суперкорисна для чогось там окремого... і треба все це постійно жерти, а то залишишся без користі...  :facepalm:
а щоб схуднути - треба жерти ананаси та інше жорєво (залежно від особистої віри у ту фігню)


як підсумок - треба жерти і пити, жерти і пити, жерти і пити, а потім, щоб схуднути, треба ще більше жерти, тільки ананасів і тої іншої фігні, у яку ти віриш, а також запивати кавою - звичайною або зеленою... або синьою чи фіолетовою...  :weep:

яка феєрична маячня. Показати зображення...
так. треба жерти м.ясо. кожен день. замість цього людина купує і вживає ковбаси, сардельки, пельмені, зельці та інше. і думає, що то і є м.ясо, яке дуже потрібно організму. то є головна помилка, яка і призводе до зайвої ваги, зайвого споживання жирів, а необхідного білка не доотримує і від того відчуває, що не наїлася і ще доганяється солоденьким. а потім так, шукає чого б такого з.їсти, щоби схуднути.  :lol:
   
а потім так, шукає чого б такого з.їсти, щоби схуднути.
[A]


   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія