Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Прікіньте... Встаете ви, значить, ноччю, трішки посцять... заходітє на кухню... 8-)


ПиСи Добрий  вечір,руденька! :air_kiss:

прєвєд!  :shuffle:
   
Вы не представляете, что чувствуешь, когда ночью, в кровати, тебя кто-то крепко прижимает к себе...
особенно когда знаешь, что живешь один.
 :lol:
   
сидить такий беггі на веранді, в кожному оці по сичу...
кажу вам, як не знаешь що то, то справді лячно. Потім смішно, воно незадоволене, що ти прийшов, йде на тебе, а підходячи ще й крила розгортає.  І тоненьно сичить. Може, тому й сич. То треба йти, не можно маленьке таке непокоїти.
   
Сфоткав очима. Можу надрукувати олівцем з жорсткого диску. Вам той принт не сподобається.


оо, ви нас недооцінюєте!
тут завжди знайдуться поціновувачі навіть самих збочених принтів!  X(
   
кажу вам, як не знаешь що то, то справді лячно. Потім смішно, воно не задоволено, що ти прийшов, йде на тебе, а підходячи ще й крила розгортає.  І тоненьно сичить. Може, тому й сич. То треба йти, не можно маленьке таке непокоїти.

підозрюю, що воно при цьому абдєлалось легким переляком не менше, ніж ви
але ви хоч можете перекурити, а воно ні  :(
   
оо, ви нас недооцінюєте!
тут завжди знайдуться поціновувачі навіть самих збочених принтів!  X(
Щось валяється десь в вільному спілкуванні.
   
 
сидить такий беггі на веранді, в кожному оці по сичу...


і кожен сичить!  :weep:
   
Перше,про щоб ти подумала,побачивши зайця,було б як його зїсти!
ПиСи І не треба виправдовуватися!


а навіщо мені виправдовуватися?  :pleasantr:

   
крокі переключився з крис на зайців?

Тривожна B-)
   
воно незадоволене, що ти прийшов, йде на тебе, а підходячи ще й крила розгортає.  І тоненьно сичить.


 :weep:
фільм жахів.
подаруйте того сича крокодилові - ото вже пара буде!
   
підозрюю, що воно при цьому абдєлалось легким переляком не менше, ніж ви
але ви хоч можете перекурити, а воно ні  :(
мишою загризе та заспокоїться. Останній раз із сичем палив, він з одного боку лави, дуже незадоволений, але спокійний, я з другого. Але, мені проходити повз нього треба було, такої нахабності не витримав, злетів з лави та пішов ображений.
   
:weep:
фільм жахів.
подаруйте того сича крокодилові - ото вже пара буде!
не можна. Сич маленький, кохання Крокі не витримає апріорі.
   
не можна. Сич маленький, кохання Крокі не витримає апріорі.


це хибна теза.
а може у нього серце і душа великі?  :love:
   
:weep:
фільм жахів.
подаруйте того сича крокодилові - ото вже пара буде!
===============

Спробував уявити,що  таке "тоненько СИЧАТИ" і не зміг! ;)
Не тому мене в ВНЗ вчили, ой не тому! ;)
   
це хибна теза.
а може у нього серце і душа великі?  :love:
______________________
...і смачні?  :gigi:
   
Спробував уявити,що  таке "тоненько СИЧАТИ" і не зміг!

то ти просто справжніх сичів у житті не зустрічав...
   
Тривожна B-)

та вопше
хто зна, на кого він потім переключиться  :no2:
   
мишою загризе та заспокоїться. Останній раз із сичем палив, він з одного боку лави, дуже незадоволений, але спокійний, я з другого. Але, мені проходити повз нього треба було, такої нахабності не витримав, злетів з лави та пішов ображений.

це тому що ви з ним не поділилися  :( 
   
а навіщо мені виправдовуватися?  :pleasantr:

Показати зображення...
===================

А як же цей,як його хьюманісм??? :weep:
   

А як же цей,як його хьюманісм??? :weep:

та хай собі буде - хіба ж його хтось жере, хьюманізьм той?  8-)
   
то ти просто справжніх сичів у житті не зустрічав...
=============

"То є так!"(ц)   :super:
Тільки несправжніх. ;)
   
це хибна теза.
а може у нього серце і душа великі?  :love:
Якби Крокі був на 30 років молодший, ми хоча б пізнали сенс вислову " натягувати сову на глобус", а так - ганебний летальний суходрочь, ще й в Крокі значні пошкодження, пазури там чімалі, не буде йому сича. Доречи, цього року був в тітоньки влітку, сича не бачив. Кажуть, кудись подавася вони обидва. Дівчинка - сич ще меньша за свого чоловіка та більш обачна. Тільки раз її спостерігав.
п.с. про сичання. Ви чули як велика гадюка шипить? Так сич сичить втричи голосніше та майже на октаву вище. Ще й модульовано. Воно лаеться своєю совиною мовою, таке відчуття.

Останнє редагування: 12 жовтня 2019 20:25:09 від beggy
   
Зайчег - херня. А ото в ночи, в селі,  на Волині вийшов до веранди води випити, а там мілка та страшна потвора, маленька та з величезними очима, блимкає ними, та пішки на тебе йде. Мало інфаркта не втратив, та мало не абделался легким переляком. Тітонька потім пояснила, що то домовий маленький сич, що живе під стріхою. Досі не знаю, як він в веранду залізав, та ще пару разів бачив в ночи, як виходив палити. Він ходить пішки по підлозі та прикольно цокає пазурами. Людей в ночи не дуже лякається.
поэтично
   
поэтично
вам, як того не чекаєте, того не бажаю. Зараз смішно, так.
   
Ви чули як велика гадюка шипить? Так сич сичить втричи голосніше та майже на октаву вище.
ні  ;o

а хіба можна сичати або скрипіти октавами?
   
Вы не представляете, что чувствуешь, когда ночью, в кровати, тебя кто-то крепко прижимает к себе...
особенно когда знаешь, что живешь один.
 :lol:
Так хто то був?
   
Воно сичить досить голосно, але тоненько. Високий звук. Его чутно меньше за однаковою інтенсивністю. Октава, то приблизно, я не той музикант, щоб сказати якою нотою воно сичить та якої октави, але сичання сича значно вище, за шіпіння гадюки.
   
я не той музикант, щоб сказати якою нотою воно сичить
Нотою бЛЯ!
   
Нотою бЛЯ!
бЛЯбемоль четвертої октави, вище значно від шипіння.
   
Тітонька казали, що той сич вивів всіх мишей на горіще, та вкрав двох з трьох кошенят в кицки, як ще зовсім малі були.
а сейчас он что ест?
   
Нотою бЛЯ!

сам 6ЛЯ! без ансам6ЛЯ!
   
а сейчас он что ест?
звідки мені знати? Пропонував позаторік шматочок печинки свиної та м'ясного фаршу, що на ковбасу - не взяв.  Не бачив сича влітку. Я ще буду там в листопаді, але мабуть вони кудись мігрують, восени їх немає. Нажаль. То майже вже приятель був. Не лякався, але, й не підпускав близько. Хлопче той, він більш сміливий та нахабний, ніж його дружина. Кудись вони подалися удвох.
   
Там три кицки, кошенята є завжди, майже. Миши тиняються, там й кицькам, й совам достатньо їжи. Щура, мабуть, не подолає, замала совушка,  та вона літає й мишу собі знайде. Не хочу думати, що мої нічні посиденьки їм завадили. Якщо так, то мені шкода. Це вам не Людаса гоняти, той завжди лишиться.
   
.............А ТАМ ЗАЄЦ!!!  ;o  
.
.



Якщо ніччю сцять, це старечий простатит...

Лікуйся...  :punish:
   
Кракадил, а че ты посцять на кухню ходишь?  :idea:
В нашій групі в інституті було кілька хлопців з кацапстану (один з пскову, один з рязані і ще 2 з якось єбєнєй взагалі за Уралом)
Коли їздили в колгосп (середина 80-х) - Татарбунарський район Одеської обл був нашим "підшефним" - то жили в будівлі, де раніше був санаторій.
В деяких кімнатах навіть був санвузол. Був і в нашій, де ми жили втрьох.
Так от, підара з Рязані ми спіймали, коли він сцяв в умивальник, хоча поруч був унітаз. Сказав, що йому бризкає з унітазу на ноги.
І додав, "Только покойнік нє сцит в рукомойнік"

Ну, поважати інших ми його навчили тут же на місці, але ж - МЕТАЛЬНІСТЬ!!! :facepalm1:  Це ж і вдома так живуть
   
В мене знайомий, купує контрафактних пташенят, та виховує з них мисливських птахів. Два чи три птаха на рік продає. Коштують всіх грошей. Розвівся з першою дружиною,  їй не подобалися щури в морозилци. Друга дружина більш розумна, в нього для щурів окрема зараз морозилка. Але, вдома в них тхне страшенним курником. Мені пропонував в подарунок сапсана трохи не по госту, чи то в нього тринадцять пирьин в хвості,  чи то навпаки, не тринадцять, на тому не розуміюся, коротше, за іхніми стандартами - гівно. Я відмовився, він його прогнав. Птах був приречений. Я - вбивця.
   
Ниабижайте Крокодила!  B-)
   
Ниабижайте Крокодила!  B-)
Віддайте йому Мендель. Вона заслужила.  :)
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія