Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

От Горбунова не ожидал..

Re: От Горбунова не ожидал..

О, тут дуже цікаво, а до яких пір варто воювати?
до параду чи то на червоній площі чи то на хрещатику...
або тільки тоді це все і закіниться, як парад один з двох пройде...
   
Re: От Горбунова не ожидал..

до чого тут втома?

він народжений і вихований у совку і совками
просто порядна людина

за що і велика повага

а далі було зрозуміло відразу

просто по рідні ще не пройшлась війна, по друзям
ще не хоронив близьких
   
Re: От Горбунова не ожидал..

О, тут дуже цікаво, а до яких пір варто воювати?

до розвалу рашки на куски, чи до вступу в НАТО та ЄС
без варіантів
   
Re: От Горбунова не ожидал..

Взагалі то ми обороняємся на своїй території. Багато про це забуває... Ті хто кажуть - треба миритися і припиняти війну. Так не ми ж її почали.

Прийшов злодій, обікрав хату, все обісрав і обблював, а потім каже: давайте шукати компроміс...
   
Re: От Горбунова не ожидал..

Він з сім'єю посварився через те що підтримав Украіїну.

Дивно це..
   
Re: От Горбунова не ожидал..

до чого тут втома?

він народжений і вихований у совку і совками
просто порядна людина

за що і велика повага

а далі було зрозуміло відразу

просто по рідні ще не пройшлась війна, по друзям
ще не хоронив близьких
совок порядна людина?
)))
   
Re: От Горбунова не ожидал..

Прийшов злодій, обікрав хату, все обісрав і обблював, а потім каже: давайте шукати компроміс...

Я про це і кажу.

Але по зомбоящику українців намагаються переконати, що у війні винна влада. И треба миритись и погджуватись на будь-які компроміси.

Тоді за що загинули більше  3 тис військових? Просто так?
   
Re: От Горбунова не ожидал..

до параду чи то на червоній площі чи то на хрещатику...
або тільки тоді це все і закіниться, як парад один з двох пройде...

Питання ж було не Вам.
Ваші уявлення мені відомі.
   
Re: От Горбунова не ожидал..

до розвалу рашки на куски, чи до вступу в НАТО та ЄС
без варіантів


без варіантів...
навіть якщо не буде бойових дій, то будуть пропагандистські і ідеологічні
....
вони не визнають наще право на існування... "ми один народ"...
того або ми або вони...
(в політичному сенсі слова)
.....
кацапів слухаю, як і російськомовний контент, я не ідеал, на жаль...
ото колись переслегіна слухав, рідкісне гонево, але деколи шось можна почерпнути приміром...
війна це конфлікт при якому виживання (не обов’язково фізичне а і культурне, політичне) протилежної сторони не являється необхідною граничною умовою...
.....

тому це війна...

Останнє редагування: 19 липня 2017 12:05:23 від Bogkuz
   
Re: От Горбунова не ожидал..

Він з сім'єю посварився через те що підтримав Украіїну.

Дивно це..
забезпечте його творчою роботою з оплатою і він заспокоється...
   
Re: От Горбунова не ожидал..

Питання ж було не Вам.
Ваші уявлення мені відомі.
а я ж відповідаю не вам, а загалу який це читає )))
   
Re: От Горбунова не ожидал..

до розвалу рашки на куски, чи до вступу в НАТО та ЄС
без варіантів

Дякую, питання було не Вам.
Цікаво отримати відповідь саме від соціаліста-вітренківця з уявленнями про братський народ.
   
Re: От Горбунова не ожидал..

Він з сім'єю посварився через те що підтримав Украіїну.

Дивно це..

нічого дивного
дуже багато акторів, співаків тощо, як з російскього боку, так і з українського, вважають все, що зараз точиться між Рашкою та Україною, просто непорозумінням
ну, типу, ой, біда така трапилася (сама собою трапилася) і народи-брати (чи то пак сусіди) розсварилися
або ж кажуть "то хуйло казьол, а люди ж не винні, харошіє люді-кацапи ні в чому не винні, вони люблять Україну і українців, і опше, давайтє жить дружна"
мені здається, російські митці просто не можуть повірити, що їх країна і їх народ опинилися агресивним бидлом
живуть у світі ілюзій, коротше

але ж Горбунов по шпиталях для поранених співав, не повинен був мати ілюзій
так що або недокорм, або алкогольна інтоксікація
   
Re: От Горбунова не ожидал..

а я ж відповідаю не вам, а загалу який це читає )))

я не про те
   
Re: От Горбунова не ожидал..
NN

В 2014 он вел себя несколько иначе.

Неужели сказалась усталость от войны? А ведь те, кто говорят, что устали от войны сами то и не воевали и живут как обычно.
Или дело в бабле?

Алексей Горбунов отказался от участия во всех российских фильмах
3 декабря 2014, 16:51
https://ru.тсн/glamur/aleksey-gorbunov-otkazalsya-ot-uchastiya-vo-vseh-rossiyskih-filmah-399439.html


И это при том, что, кроме всего прочего, он любимый актёр Тодоровского-младшего, под которого писались сценарии и для которого ВСЕГДА находились роли в КАЖДОМ из его проектов, нередко главные или ОЧЕНЬ заметные (Гиринг в "Красной Капелле", например). Так что в рф-ии он имел возможность ВЫБИРАТЬ роли САМ, а не ждать, пока выберут его.
Отказавшись от этого он потерял ОЧЕНЬ много.

Многие ли из тех, кто сейчас его здесь критикует из патриотизма отказались хотя бы от чего-то подобного? Сомневаюсь, однако.
К тому же он ничего крамольного не сказал.
Просто он давно не живёт в Параше, потому и подзабыл без их зомбоящика, что договариваться в рашастане не умеют и от проживания в свободной, хотя и оккупированной Украине уверовал, что с рашей можно хотя бы попытаться договориться...
   
Re: От Горбунова не ожидал..

Питання ж було не Вам.
Ваші уявлення мені відомі.
а це питання вам,
які у мене уявлення?
)))
   
Re: От Горбунова не ожидал..

нічого дивного
дуже багато акторів, співаків тощо, як з російскього боку, так і з українського, вважають все, що зараз точиться між Рашкою та Україною, просто непорозумінням
ну, типу, ой, біда така трапилася (сама собою трапилася) і народи-брати (чи то пак сусіди) розсварилися
або ж кажуть "то хуйло казьол, а люди ж не винні, харошіє люді-кацапи ні в чому не винні, вони люблять Україну і українців, і опше, давайтє жить дружна"
мені здається, російські митці просто не можуть повірити, що їх країна і їх народ опинилися агресивним бидлом
живуть у світі ілюзій, коротше

але ж Горбунов по шпиталях для поранених співав, не повинен був мати ілюзій
так що або недокорм, або алкогольна інтоксікація

Наша влада та депутати теж підігрують ім. Чи то дурні, чи то спеціально.

Нещодавно Геращенко заявив по ТВ, що то хуйло поганий, а росіянє хороші. І ми з хуйло воюємо, а не з росіянами.  :facepalm:

Останнє редагування: 19 липня 2017 12:11:19 від _ОДЕССИТ_
   
Re: От Горбунова не ожидал..

Взагалі то ми обороняємся на своїй території. Багато про це забуває... Ті хто кажуть - треба миритися і припиняти війну. Так не ми ж її почали.

Наша территория в оккупации,а мы должны примириться?Вот так вот человек из украинца превращается в хохла
   
Re: От Горбунова не ожидал..


Кацап есть кацап, независимо от фамилии - Горбунов он, хуйло или Навальный.

И ничто это не изменит.
   
Re: От Горбунова не ожидал..

А ты хочешь воевать до тех пор, пока не возьмешь Москву?
Не потрібно гіперболізувати, нахуй ця масква нікому не впала.
Нам треба , щоб народ в своїй більшості усвідомив, що з кацапами ми можемо існувати в мирі тільки тоді коли вони нас ментально ,духовно, історично, політично вбивають,або вбивають фізично- коли ми з першим варіантом не згідні.
Ви що їбанулись всі чи шо, подивіться назад, так було весь відомий нам  період історії.Не інакше, ніразу не було інакше.
Зрозумівши це потрібно відповідним чином вибудовувати  парадигму відносин.
Згідно неї(парадигми) станом на зараз, після повернення всіх земель і виплати компенсацій, між нами може бути тільки бетонний мур, рів з крокодилами і візи для  тих кацапів, які не замазані у цій віні, чи її одобрямсі.
І не просто візи ,а так як страшив пастор- мельдуватися на кожному місці перебування тут.
   
Re: От Горбунова не ожидал..

Наша территория в оккупации,а мы должны примириться?Вот так вот человек из украинца превращается в хохла

Я про это и сказал.
   
Re: От Горбунова не ожидал..

совок порядна людина?
)))

так

і таких багато
совок, але порядний

   
Re: От Горбунова не ожидал..
Geo

Мыслевирусы. Что поделать...

"Мирись-мирись-больше не дерись"..ну, когда это в песочнице трехлетние дети говорят - это понятно. КТО ОЖИВИТ 10 тысяч? А? Начнем...НАЧНЕМ с этого...


По 5 каналу чуть ли не ежедневное ток-шоу про "беженцев" и их проблемы... А когда будет ток-шоу про родственников тех ребят...которые ПО ВСЕМ КЛАДБИЩАМ УКРАИНЫ....целыми "микрорайонами-участками" похоронены? Одни государственные флаги стоят и обелиски с хлопцами в "цифре".

Кто ответит на эти вопросы? Никто.

ОнЕ усталЕ....им лангуст в глотку не лезет, веселый креатив в голову неЙдЕТ...все про войну думают...беднЫя...
   
Re: От Горбунова не ожидал..

а чому зупинили зйомки? Ніби вийшло непогано.

Снимают вторую часть ....
   
Re: От Горбунова не ожидал..

Мыслевирусы. Что поделать...

"Мирись-мирись-больше не дерись"..ну, когда это в песочнице трехлетние дети говорят - это понятно. КТО ОЖИВИТ 10 тысяч? А? Начнем...НАЧНЕМ с этого...


По 5 каналу чуть ли не ежедневное ток-шоу про "беженцев" и их проблемы... А когда будет ток-шоу про родственников тех ребят...которые ПО ВСЕМ КЛАДБИЩАМ УКРАИНЫ....целыми "микрорайонами-участками" похоронены? Одни государственные флаги стоят и обелиски с хлопцами в "цифре".

Кто ответит на эти вопросы? Никто.

ОнЕ усталЕ....им лангуст в глотку не лезет, веселый креатив в голову неЙдЕТ...все про войну думают...беднЫя...
це означає, що ті хто приймає рішення, їх радники та помічники немають на цих кладовищах таких загиблих рідних,
а ті хто має не є у владі і не може пролобіювати такі програми, бо це буде пропагування війни, а в нас АТО і тільки мирним, дипломатичним...
на всіх напрямках волентерів невистачає, які можуть замінити бездіяльність чиновників...
   
Re: От Горбунова не ожидал..

кожна війна колись має закінчитися
справа за військовими та політиками
   
Re: От Горбунова не ожидал..

не забувайте що раніше акторів не ховали на цвинатрі а лише ЗА межами міста
   
Re: От Горбунова не ожидал..

кожна війна колись має закінчитися
справа за військовими та політиками

Війна не лише ведеться арміями, а і культурно, економічно  і ідеологічно.
А така війна почалась задовго до 14 року.
І не припинеться після закінчення військових дій.
   
Re: От Горбунова не ожидал..

кожна війна колись має закінчитися
справа за військовими та політиками
здатись це також прискориння закінчення війни...
   
Re: От Горбунова не ожидал..

кожна війна колись має закінчитися
справа за військовими та політиками

Так. Можна урочисто підписати капітуляцію та дати безумовний особливий статус донбасу та повернення ригів у центральну владу.

А можна взагалі стати новим федеральним округом РФ. Згодні?
   
Re: От Горбунова не ожидал..

Війна не лише ведеться арміями, а і культурно, економічно  і ідеологічно.
А така війна почалась задовго до 14 року.
І не припинеться після закінчення військових дій.
тобто він здався, капітолював, перед рф мовними братами?
   
Re: От Горбунова не ожидал..
Geo

це означає, що ті хто приймає рішення, їх радники та помічники немають на цих кладовищах таких загиблих рідних,
а ті хто має не є у владі і не може пролобіювати такі програми, бо це буде пропагування війни, а в нас АТО і тільки мирним, дипломатичним...
на всіх напрямках волентерів невистачає, які можуть замінити бездіяльність чиновників...

Я ж не про войну...я ж про "ПРИМИРЕННЯ"...

Какое
Нахрен
Примирение?

Какое
Прощение?


И украинцам это вдалбливают в голову хохлы, превращая украинцев в хохлов. На потеху москалей.
   
Re: От Горбунова не ожидал..
Geo

кожна війна колись має закінчитися
справа за військовими та політиками

Да...КОЛИСЬ закінчиться. Но это не подразумевает "ЛУСКАТЬСЯ В ДЕСНЫ" и делать вид, что ничего не было.
   
Re: От Горбунова не ожидал..

В Україні половина таких як Горбунов, і бажано щоб про це ніхто не знав, бо поки вони є , - це рашистська опора,  треба і далі глибше і глибше розривати стосунки з Росією, розбудовувати національну Україну, на рівні сімї, на рівні людської душі. А він здохне той горбунов, його ніхто не згадає.
   
Re: От Горбунова не ожидал..
Geo

Так. Можна урочисто підписати капітуляцію та дати безумовний особливий статус донбасу та повернення ригів у центральну владу.

А можна взагалі стати новим федеральним округом РФ. Згодні?

да хрен там.
   
Re: От Горбунова не ожидал..

да я тоже за примирение и чтобы не было войны!!!
но за высоким забором! и рвом с крокодилами!
   
Re: От Горбунова не ожидал..
Geo

да я тоже за примирение и чтобы не было войны!!!
но за высоким забором! и рвом с крокодилами!

где-то так.
   
Re: От Горбунова не ожидал..

да я тоже за примирение и чтобы не было войны!!!
но за высоким забором! и рвом с крокодилами!

Це не примирення, це перемир’я  :)
Примирення, це або коли ми визнаємо, що ми один народ, або коли кацапи визнають, що ми не один народ...
   
Re: От Горбунова не ожидал..

Да...КОЛИСЬ закінчиться. Но это не подразумевает "ЛУСКАТЬСЯ В ДЕСНЫ" и делать вид, что ничего не было.

+1000

Я вообще офигеваю. Что есть немало людей, которые вообще хотят, что все вернулось как до 2014.

Мол жили же как то жили и дружили. И "там тоже люди такие же". " А политики  нас поссорили". И всякая другая хрень.

   
Re: От Горбунова не ожидал..

Какое
Нахрен
Примирение?

Какое
Прощение?

вполне возможно
если когда-нибудь для россиян делом чести станет в отпуск ездить в украину, чтобы на полях сражений ручками извлекать останки наших воинов для захоронения
после покаяния
компенсации семьям погибших - это само собой

пысы вот немцы заслужили прощение
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія